MAZDA RX-8

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

User avatar
Sovis
Posts: 19
Joined: 25 Apr 2008, 12:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

MAZDA RX-8

Post by Sovis »

Sveiki, vīri! Ir pēdējā laikā parādījusies velmē iegādāties šādu auto - Mazda RX-8. Ir ticis izmests līkums ar viņu, un varu teikt, kad labākā mašīna, kāda esmu sēdējis un braucis - dizains, salons, skats, stils...vienkārši, ideāla. Nomoma viena lieta, kas neļauj naktīs gulēt - viņas dzivēja veida - rotormotors. Kāds ir dzirdējis atsauksmes par šo auto, kādus pluss vai mīnusus un, ko vispār domājat par tādu mašīnu! Paldies!
http://www.betsinfo.info - Pelni mēnesī vairāk, kā 750,- EUR
User avatar
GirtzB
Posts: 2233
Joined: 30 Jun 2004, 12:13
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MAZDA RX-8

Post by GirtzB »

pāris reizes pārspriesta tēma lieto searchu šeit un iekš bmwpower...
R6 spēks S54B32+2JZ-GE
Braukt ir priex
p.s. mans viedoklis ir autoritatīvs un vienīgais pareizais.
#MR
Posts: 2021
Joined: 14 Jun 2004, 13:31
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MAZDA RX-8

Post by #MR »

pameklē netā daudz atsauksmes par šo auto

biežāk lasītās lietas par auto: rotordzinējam mazs resurss~200k km,nesamērīgi daudz rij degvielu, bet kā auto esot ļoti ok
User avatar
Sovis
Posts: 19
Joined: 25 Apr 2008, 12:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MAZDA RX-8

Post by Sovis »

Hmmm, mēģināju šeit dabūt un neko daudz neatradu par šo brīnumu! Es pat esmu dzirdējis, kad pēc 100.000 km varot mes ārā to dzinēju! :(
http://www.betsinfo.info - Pelni mēnesī vairāk, kā 750,- EUR
User avatar
GirtzB
Posts: 2233
Joined: 30 Jun 2004, 12:13
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MAZDA RX-8

Post by GirtzB »

R6 spēks S54B32+2JZ-GE
Braukt ir priex
p.s. mans viedoklis ir autoritatīvs un vienīgais pareizais.
User avatar
Sovis
Posts: 19
Joined: 25 Apr 2008, 12:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MAZDA RX-8

Post by Sovis »

Paldies!...Auuuch, sāpīgi noliek šo auto! :shock:
http://www.betsinfo.info - Pelni mēnesī vairāk, kā 750,- EUR
#MR
Posts: 2021
Joined: 14 Jun 2004, 13:31
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MAZDA RX-8

Post by #MR »

Sovis wrote:Paldies!...Auuuch, sāpīgi noliek šo auto! :shock:
varbūt pamēģini 350z?
User avatar
Sovis
Posts: 19
Joined: 25 Apr 2008, 12:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MAZDA RX-8

Post by Sovis »

Par to arī ir domāts, bet vēl nav izbraukts ar viņu. Bet salīdzinājumā ar RX-8 viņš ir krietni dārgāks!
http://www.betsinfo.info - Pelni mēnesī vairāk, kā 750,- EUR
User avatar
Sovis
Posts: 19
Joined: 25 Apr 2008, 12:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MAZDA RX-8

Post by Sovis »

Piekrītu! Tur jau tikai BMW īpašnieki noliek visus... es jau esmu palasījis Forumus dažādos, un,vienīgais, kas biedē un rada šaubas ir motors un tā resurss! Citi saka, kad nav tik traki, kā raksta!
http://www.betsinfo.info - Pelni mēnesī vairāk, kā 750,- EUR
User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MAZDA RX-8

Post by Lambertino »

Man ar šķiet, ka vislabāk par to auto var izstāstīts kāds, kam tāds ir jo pārējais ir plika dir... .
Jā, arī esmu dzirdējis, ka motori aiziet ātri, bet reāli nezinu :neka:
Paziņa kas bija ar tādu braucis, bija labās atsaukmēs par auto, bet tas tāpat neko nepalīdz!
Iesaku tiešām parakāties pa ārzemju forumiem, lai k ko noskaidrotu
ImageImage
User avatar
GirtzB
Posts: 2233
Joined: 30 Jun 2004, 12:13
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MAZDA RX-8

Post by GirtzB »

userim Garaiss iekš ģimenes bija tāda tarataika, viņa sašutums ir saprotams :D
R6 spēks S54B32+2JZ-GE
Braukt ir priex
p.s. mans viedoklis ir autoritatīvs un vienīgais pareizais.
User avatar
Sovis
Posts: 19
Joined: 25 Apr 2008, 12:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MAZDA RX-8

Post by Sovis »

Cik reāli Jums pašiem ir bijis saskarsme ar tādu autiņu???... Vnk, negribās iespaidoties, jo tekstiem, "kad man viens tur stāstīja" un "čoms teica". Ir doma patiešām tādu pirkt un gribās dzirdēt reālas atsauksmes, kas un kā ir ar to nezvēru!
http://www.betsinfo.info - Pelni mēnesī vairāk, kā 750,- EUR
User avatar
Berze
Posts: 335
Joined: 18 Aug 2006, 21:08
Location: Jelgava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: MAZDA RX-8

Post by Berze »

1)No sava subjektīvā viedokļu kataloga varu piemetināt, ka, ja tu dabū ekemplāru ar 50k noskrējienu, tad ir pilnīgi poh, ka tas resurss ir 200k - tu taču nebrauksi katru rītu/vakaru 50km uz darbu ar viņu 5 gadus no vietas? Tā ir brīvdienu, frēz-mašīna.

2)Tu nepirksi auto tapēc, ka Vasja no forums.lv teica ka sūds, vai pirksi tādēļ ka genādijs no bmw4eva.lv teica ka afigennijs aparāts?

PS. Tā kā uz tehnisko kalpošanu RX8 nespiež, tikai uz pircēja vēlēšanos un patiku, mok iečeko S2000 Hondu. Apgriezieni 9k, 240ZS, zads un pēc skata,imo, nemaz neatpaliek,ja ne ieliek RX8 ;)
Image
Bērzs
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MAZDA RX-8

Post by ParaTr00per »

nu IMHO shaubaam par RX8 nevajadzeetu buut - vispreciizaak RX8 raxturos shii bilde :)

Image

rotorniekiem autobuuvee nau naakotnes - dzineejiem ir mazs griezes moments, neslimo ar ilgmuuzhiibu, prasa ljoti ruupiigu apieshanos, gruuti panaakt atbilstiibu eko normaam. rotornieku naakotne ir aviaacijaa, kur taa truukumus kompensee svara attieciiba pret jaudu...
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MAZDA RX-8

Post by ParaTr00per »

gt99 wrote:
ParaTr00per wrote:rotorniekiem autobuuvee nau naakotnes - dzineejiem ir mazs griezes moments, neslimo ar ilgmuuzhiibu, prasa ljoti ruupiigu apieshanos...
Cik saprotu runa iet par auto pirkšanu, nevis inženieris interesējas, kāda tipa dzinēju labāk izstrādāt priekš jaunā modeļa :)
a servisa reekjinus kas maxaas? drochiitaaji ap bildiiteem internetaa jeb tas nelaimiigais, kas to auto buus nopircis?
User avatar
GirtzB
Posts: 2233
Joined: 30 Jun 2004, 12:13
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MAZDA RX-8

Post by GirtzB »

Troop nav jau tik traki, dzinēja kapremonts ir krietni lētāks :reeka: , protams nepieciešams reizes 4-tras biežāk.

Berze - nu ja RX-8 lieto tikai brīvdienās tad pazūd jēga tam auto vispār, jo galvenais bonus ir +/- jēdzīgāis 4-vietīgais salons un pakaļdurves.

ja ņem raķeti brīvdienām tad : 350Z, S2000, Z3 M, Z4 M, MR-2, Elise, utml agregāti....
R6 spēks S54B32+2JZ-GE
Braukt ir priex
p.s. mans viedoklis ir autoritatīvs un vienīgais pareizais.
User avatar
Berze
Posts: 335
Joined: 18 Aug 2006, 21:08
Location: Jelgava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: MAZDA RX-8

Post by Berze »

Nu hvz, nestādos priekšā tik entuziasma pilnu cilvēku, kurš gatavs to brīnumu pabarot ikdienas vajadzībām. Ja netaisies ar viņu stiept un dod ārā ko nu vinš spēj, tad jēga sporta mašīnu pirkt nav. Var jau braukāt kā pus Latvijas "kilometru sūkātājas" ar sportķivņikiem ikdienā, bet tad jābūt labai žūksnei kabatā ;)
Image
Bērzs
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MAZDA RX-8

Post by ParaTr00per »

gt99 wrote:
gt99 wrote:Es jau ieteiktu palasīt ārzemju rx8 klubu/īpašnieku forumus. Tur noteikti ir sadaļas FAQ utt. kur atbildēts uz svarīgajiem jautājumiem.

http://www.rx8club.com/showthread.php?t=163824
nu ja izlasot to FAQ veel gribas RX8, tad cilveeks to auto ir pelniijis... :shura:
User avatar
Sovis
Posts: 19
Joined: 25 Apr 2008, 12:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MAZDA RX-8

Post by Sovis »

Nuuu,jaaaa....cik noprotu, tad šis auto it jāuzpasē, kā mazs bērns, pat vēl vairāk...čakara ir daudz ap viņu! Bet, ko lai saka interesants auto viennozimīgi! :drive:
http://www.betsinfo.info - Pelni mēnesī vairāk, kā 750,- EUR
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MAZDA RX-8

Post by ParaTr00per »

gt99 wrote:
ParaTr00per wrote:nu ja izlasot to FAQ veel gribas RX8, tad cilveeks to auto ir pelniijis... :shura:
Mēs vienu tekstu lasījām?

Ja neskaita otro punktu, viss kā ierastajiem auto.
klau, nu beidz tiepties kaa mans 4gadiigais deels :lol: tas auto *ir* murgs. skaists - jaa. interesants - jaa. iet - nee. kvalitatiivs - nee. izturiigs - nee. leets - nee.

un kas tas par "normaalu" dzineeju, kas rij gandriiz 1l/1000km eljlju? par kuru bazniicaa sveciiti ir jaanoliek, lai tas pielektu? kuru pilniigi noteikti nedriixt strauji uzsildiit? baacnu, neviens tieshaam nestriidas, ka tas auto labi izskataas uz plakaatiem / kaa daarza ornaments, bet *braukshanai* tas auto nau. sho auto vajag atstaat zhurnaalistiem ko revjuuzus taisiit. :)
Post Reply