Krīzmobīli vajag

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

User avatar
omulis
Moderators
Posts: 5810
Joined: 11 Jun 2004, 11:17
Location: Ādaži, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Krīzmobīli vajag

Post by omulis »

esi redzējus vecus sarūsējušus volvo? es nē :)
www.unfoto.lv
a kam tagad viegli...
Man garšo Čili.. jūtoz ugunīgaiz Mačo
No īsta čili pat lieli vīri raud(c)
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by ParaTr00per »

*Sicram wrote:Hmm .. tad pareizā izvēle no izturības vidokļa ir 740 , 760 , un 940 ? :neka:
un visiem šiem bija rwd ? :neka:
visi liidz 900 ir RWD (ar iznjeemumu 850, kuru razhoja vienlaiciigi ar 900 un bija pirmais volvo experiments ar jauno shasiju un FWD). izturiiba = jo jaunaaks, jo labaak. 700 razhoja liidz `92. gadam, 900 no `88. gada liidz `98.

760 un 960 ir luksiigaaki, lielaakiem motoriem, bish lepnaaku salonu, 960 meedza buut arii ar neatkariigo piekari pakaljaa (arii neveiksmiigs volvo experiments). 740 un 940 prastaaki, ar atkariigo tiltu pakaljaa, meedz buut paplikas komplektaacijas - iisti darba zirgi. ventilatorniekiem probleemas ar manuaalajaam kaarbaam liidz `95. gada, vecajaam ar 4 robiem un OD - vienk slodzi ilgi netureeja :) peec `95. gada var njemt arii ar manuaalo kaarbu, M90 kaarba slodzi tur.

kaa jau teicu, kriizmobiilis ir 940 universaals ar diizeli, automaatu un klimatu, veelams polaarajaa izpildiijumaa :) universaaljiem arii parasti bija *blokjis* tiltaa. nevis LSD vai visco, bet blokjis, 100% cietais, kursh izspoleejot sablokjeeja ratus uz cieto, kaa dzhipiem. straadaa liidz ~40kmh, peectam atsleedzas.
Juzix wrote:Apakšā tam auto neesmu bijis, bet cik apgāju apkārt, tad uzbubušu krāsu, vai citus kasjakus ar rūsiņu nemaniju :neka:

Tr00p, velc ārā enciklopēdiju un apgaismo jauniešus :D
nu taa ka izteikti ruuseetu, taa nekur nemana, bet kaa jau teicu - man ir `98. gads. apruuseejushas ir taas sliekshnju vietas, kur es ziemaa iespiedu ar domkratu, evakueejoties no graavja. tas arii viss...

ir jau arii redzeeti apdauziiti / noskrandushi / apruuseejushi volvo 700/900, betnu neviens jau nespiezh taadu njemt :)
User avatar
Pauliic
Moderators
Posts: 4390
Joined: 15 Jun 2004, 14:33
Location: Carnikava, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Krīzmobīli vajag

Post by Pauliic »

nav tikai to volgo normālu :| tas pats, kas ar subāriem, ka visi bļauj, ka viņi ir nenokaujami utt, attiecīgi pēc tādas lietošanas viņi arī tiek pārdoti :mhm:
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by ParaTr00per »

Pauliic wrote:nav tikai to volgo normālu :| tas pats, kas ar subāriem, ka visi bļauj, ka viņi ir nenokaujami utt, attiecīgi pēc tādas lietošanas viņi arī tiek pārdoti :mhm:
btw, mans bijushais koleegjis nopirka TO volvo no liepaajas, ir staavaa sajuusmaa :lol: rakjete neesot, betnu iet atspeeries. nekas lieki negrab, nekas nekriit nost un luuzt netaisaas :)
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by DeeCee »

Pauliic wrote:nav tikai to volgo normālu :| tas pats, kas ar subāriem, ka visi bļauj, ka viņi ir nenokaujami utt, attiecīgi pēc tādas lietošanas viņi arī tiek pārdoti :mhm:
nau jau arii nokaujami, peec gadiem10 taa lietojot saak varbuut pliist :D
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
RiCh
Spam addicted
Posts: 1991
Joined: 04 Jul 2008, 21:56
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by RiCh »

Parādat man kaut vienu nenokaujamu mašīnu , ja labi grib , tad visu var nokaut :D
User avatar
Pauliic
Moderators
Posts: 4390
Joined: 15 Jun 2004, 14:33
Location: Carnikava, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Krīzmobīli vajag

Post by Pauliic »

DeeCee wrote:
Pauliic wrote:nav tikai to volgo normālu :| tas pats, kas ar subāriem, ka visi bļauj, ka viņi ir nenokaujami utt, attiecīgi pēc tādas lietošanas viņi arī tiek pārdoti :mhm:
nau jau arii nokaujami, peec gadiem10 taa lietojot saak varbuut pliist :D
es to biju domājis, ka brauc ar pārliecību, ka ir neiznīcināms, bet beigās, kad jaunais, laimīgais īpašnieks nopērk, tad pēc mēneša ir pusmašīna jāsataisa :D

Troop: tas bij vizuāli saguris + salons užas nah + likās, ka neiet vispār :D
User avatar
laurisko
Posts: 1087
Joined: 01 Oct 2007, 13:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by laurisko »

Braucu ar Golf 2 un esu ļoti priecīgs ka tādu esu sev iegādājies! Un Mk2 rūsē mazāk nekā Mk3! :wink: Man sākumā bija 1,6D kuru nesen aizstāja 1,6TD, griežās pietiekoši priekš pilsētas, un pa šoseju 120km/h brīvi var kruīzēt! Un pat
eriņš nekad nav pārsniedzis 6l/100km 8)
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
https://www.facebook.com/StikluMeistarslv
AUTOSTIKLI
User avatar
dzejnieks
Posts: 2267
Joined: 04 Sep 2008, 18:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by dzejnieks »

Ar savi 2.5D Bmw arī nevaru sūdzēties, ka daudz ēstu.. 10l/100 pa lilsētu :yo: un šoseja 6-8 :shock: Un jauda pietiek priekš traktormotora :D
B4 TDi
User avatar
jankac230k
Posts: 246
Joined: 03 Apr 2006, 23:10
Location: Saldus
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by jankac230k »

Viennozimigi 190 mb 2.0d muzhiga mashinu, citas te japanji leetie suudi kkadi plist daudz un ta talak, mersits 190 vienkarsh :) ne velti vacieshi sauc par nabagu mashinu :P ta ka riktigs kriizmobilis un neperc problemas volvo, nisanus u.t.t. 1000EUR neka laba no vbinjiem nav
User avatar
karlisbe
Posts: 6405
Joined: 13 Aug 2005, 18:19
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by karlisbe »

Melnais wrote:
jankac230k wrote:Viennozimigi 190 mb 2.0d muzhiga mashinu, citas te japanji leetie suudi kkadi plist daudz un ta talak, mersits 190 vienkarsh :) ne velti vacieshi sauc par nabagu mashinu :P ta ka riktigs kriizmobilis un neperc problemas volvo, nisanus u.t.t. 1000EUR neka laba no vbinjiem nav
nu, bet 190mb būs kkas labs pa 1000eiro? :? nē! tās visas ir vecas un nobrauktas mašīnas, jābrauc un jāskatās reāli uz vietas, kas ir labāks, mb, vai volvo! te jau kā parasti, aiziet ieteikumos tikai tie, ar ko paši brauc! jāspēj objektīvi novērtēt. :roll:
nu bet tev saka patiesību! par 1000eur var nopirkt gandrīz 2x190 2.0d! vecas un nobrauktas, bet uzticamas, vienkāršas un lētās mašīnas. nez, es labāk braucu ar 89. gada mersi, nekā 95. gada sapuvušu žopeli.
• Reibums - labprātīga ļaušanās vājprātam.
Image
User avatar
murphy
Posts: 802
Joined: 11 Jun 2004, 14:37
Location: centrs.rīga.lv
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by murphy »

ParaTr00per wrote:
*Sicram wrote:a kas ir ar 850 volvo ? :neka: cenas tādas pievilcīgas dažam labam :roll:
850 vairs nau volvo. ;)
Šķiet, ka S70 ir vēl daudz maz lietojams, tik 1k eur robežās laikam nesanāks
Get rich or die tryin'
Post Reply