Subaru impreza

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

User avatar
Morsitis
Posts: 138
Joined: 06 Dec 2006, 16:42
Location: Padebeshi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by Morsitis »

lab - iet/neiet varam atstāt sarunai klātienē, bet par kārbu - jā RSam ir īsāka kārba, kā turbiķiem. Piekam man bij nomainīts gala pāris uz zemāku - tb max bij 194km/h pēc gps. Kupejas pārnesumu attiecība bij sanākusi ļoti līdzīga 1,6imprezai un 2,0 foresterim (kuri arī principā iet vienādi ;) ).
lieber golf spielen, als golf fahren!
User avatar
gintsk
Posts: 300
Joined: 03 Sep 2006, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by gintsk »

Vai kaut kur netā var smuki apskatīties transmisijas pānesumus dažādiem spaiņa modeļiem?

Vai RS kārbā ir tik pat gāļas kā turbo modeļu kārbās?

Tas vien brainstormings: GZ no A|S mētājas sekvenciāla bitubo loriņi no kaut kādas japāņu Legacijas.
Ar E85 varētu sanākt vienkārši perfekts auto trasītēm. Resp - tām turbīnām būtu ļoti svētīgi pieskrūvēt klāt mašinu :D :D
User avatar
gintsk
Posts: 300
Joined: 03 Sep 2006, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by gintsk »

Es zinu kā neiet: divus šitos rallisprintam esmu regulējis. Totāls pensionāru motors! Reti kurš 2.5L motors ir tik tups. Bet auto kopumā ir tāds, ka ir gan medaļas gan tituls.
User avatar
Morsitis
Posts: 138
Joined: 06 Dec 2006, 16:42
Location: Padebeshi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by Morsitis »

kārba pēc būtības neašķirs no gt, kur meklēt pārnesumus nepateikšu bet nu manā izpratnē labās par rs ir tikai tikai type-r ar pareiziem bloķiem ;)
lieber golf spielen, als golf fahren!
User avatar
Morsitis
Posts: 138
Joined: 06 Dec 2006, 16:42
Location: Padebeshi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by Morsitis »

gintsk wrote:Es zinu kā neiet: divus šitos rallisprintam esmu regulējis. Totāls pensionāru motors! Reti kurš 2.5L motors ir tik tups. Bet auto kopumā ir tāds, ka ir gan medaļas gan tituls.
reāla situācija bij tāda, ka standarta gt es apdzīt no krusta nevarēju, bet no Rīgs līdz Suntažiem es varēju nokļūt pa dažām minūtēm ātrāk par dažu labu evolūciju :naac:
lieber golf spielen, als golf fahren!
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Subaru impreza

Post by Rihy »

Nu tur jau būs pašas braukšanas vaina :mhm:
User avatar
freimo
Admins
Posts: 7443
Joined: 14 Jun 2004, 11:16
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by freimo »

Morsitis wrote:kur meklēt pārnesumus nepateikšu bet nu manā izpratnē labās par rs ir tikai tikai type-r ar pareiziem bloķiem ;)
Ja ir liela nepieciešamība, varu sagādāt tos ciparus, tik jābrauc ciemos pie bijušajiem darba kolēģiem :wink:
BMW F31 M-Sport Estoril Blue
User avatar
Morsitis
Posts: 138
Joined: 06 Dec 2006, 16:42
Location: Padebeshi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by Morsitis »

kautkas ap 165-170hp standartaa. Bet nu pamainot izpluudi vien jau autinjh atdziivojas ;)
lieber golf spielen, als golf fahren!
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by ParaTr00per »

gintsk wrote:Iet viņš neiet, bet pabraukt var ātri :D
Cik reāli un pa kādām naudām var dabūt RSu? Šķiet viņam nāk īsāka kārba kā paratai Imprezai?
pa 2Kls var dabuut manu sievas RSu ar pusspraagushu salona pechku. vinjai vajag ko lielaaku un ar atomaatu...

par iet/neiet - nu man ir bijis ar ko saliidzinaat, mans improwagons savulaik simtu skreeja 5.3s :shura: bet kaa jau morsis teica, uz grants GT nau iipashu priekshrociibu, visu nosaka roqas. jauda ir pietiekama un atshkjiriibaa no GT ir patiikamaaks RPM apakshdaljaa. vismaz es ar RS pa dopu varu pabraukt tikpataatri kaa ar GT. nujaa, es ticu, ka taisnajos gabalos ar GT vareetu uzstiept vairaak, bet man pashsaglabaashanaas instinkts veel nau pilniibaa izniicinaats... :D
User avatar
Morsitis
Posts: 138
Joined: 06 Dec 2006, 16:42
Location: Padebeshi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by Morsitis »

tam, kurš nopirks ParaTr00pa RS'u būs vēl dāvanā no manis OMP Corsica stūre ar iznesumu ;)
lieber golf spielen, als golf fahren!
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by ParaTr00per »

Morsitis wrote:tam, kurš nopirks ParaTr00pa RS'u būs vēl dāvanā no manis OMP Corsica stūre ar iznesumu ;)
nez, mosh es tomeer tikshu pie sava subaara un to stuuri naaksies teu man paardot... :shura:
User avatar
Morsitis
Posts: 138
Joined: 06 Dec 2006, 16:42
Location: Padebeshi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by Morsitis »

tā... jūtu latvijā drīz būs vēl viens konstruktors... :D

P.S. Murku sataisīji?? :D
lieber golf spielen, als golf fahren!
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by ParaTr00per »

Morsitis wrote:tā... jūtu latvijā drīz būs vēl viens konstruktors... :D

P.S. Murku sataisīji?? :D
nekaada konstruktora :) un ganjau arii mr2 pienaaks savs laiks... a varbuut nepienaaks, kas zin...
User avatar
flyers
Posts: 121
Joined: 27 Jun 2009, 00:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by flyers »

Nu es vel vācu info, bet nu vainu GT vai WRX nezinu kā būs ikdienas braukšanai, bet nu ganjau ka neēdīs daudz vairāk pa 2.8 bembuku. :hvz:
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by DeeCee »

kaa brauksi, tas pats vien buus, bet ies @%$%$#% labaak
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
r.a.b
Posts: 70
Joined: 16 Sep 2008, 22:04
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by r.a.b »

flyers wrote:Nu es vel vācu info, bet nu vainu GT vai WRX nezinu kā būs ikdienas braukšanai, bet nu ganjau ka neēdīs daudz vairāk pa 2.8 bembuku. :hvz:
Kā brauksi pilsētas režīms 11-12L
šoseja uz 100Km/h 8,5L
Jāņem Gt ,lētākas detaļas, vieglāks (purnu nestumj ārā tik traki un citas nianses) tu jau arī nepirksi to auto ,lai braukātu uz baznīcu un pēc piena 5dienas vakaros ,bet tak dosi arī imprai kārtīgi izelpoties :D
User avatar
flyers
Posts: 121
Joined: 27 Jun 2009, 00:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by flyers »

r.a.b wrote:
flyers wrote:Nu es vel vācu info, bet nu vainu GT vai WRX nezinu kā būs ikdienas braukšanai, bet nu ganjau ka neēdīs daudz vairāk pa 2.8 bembuku. :hvz:
Kā brauksi pilsētas režīms 11-12L
šoseja uz 100Km/h 8,5L
Jāņem Gt ,lētākas detaļas, vieglāks (purnu nestumj ārā tik traki un citas nianses) tu jau arī nepirksi to auto ,lai braukātu uz baznīcu un pēc piena 5dienas vakaros ,bet tak dosi arī imprai kārtīgi izelpoties :D
Oooo, jāaa Cēsis - Gulbene būs redline :D Vienk BMW jau ir labs, un vasarā ideāls, bet ziemā nevar pa latvījas ceļiem atri pabraukt, kurnu vel normāli uz laukiem aizbraukt, Imprezai tas nebūs problēma!
User avatar
r.a.b
Posts: 70
Joined: 16 Sep 2008, 22:04
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by r.a.b »

flyers wrote:
r.a.b wrote:
flyers wrote:Nu es vel vācu info, bet nu vainu GT vai WRX nezinu kā būs ikdienas braukšanai, bet nu ganjau ka neēdīs daudz vairāk pa 2.8 bembuku. :hvz:
Kā brauksi pilsētas režīms 11-12L
šoseja uz 100Km/h 8,5L
Jāņem Gt ,lētākas detaļas, vieglāks (purnu nestumj ārā tik traki un citas nianses) tu jau arī nepirksi to auto ,lai braukātu uz baznīcu un pēc piena 5dienas vakaros ,bet tak dosi arī imprai kārtīgi izelpoties :D
Oooo, jāaa Cēsis - Gulbene būs redline :D Vienk BMW jau ir labs, un vasarā ideāls, bet ziemā nevar pa latvījas ceļiem atri pabraukt, kurnu vel normāli uz laukiem aizbraukt, Imprezai tas nebūs problēma!
Nu nez cik bmw ir gals bet mana impra ir attīstijusi galu 260km ;) Un pa vasaru ir jāgaida ziema :D
User avatar
flyers
Posts: 121
Joined: 27 Jun 2009, 00:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by flyers »

Bembuks 250 esmu uzvilcis, man pietika! :-D
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by ParaTr00per »

r.a.b wrote:Nu nez cik bmw ir gals bet mana impra ir attīstijusi galu 260km ;) Un pa vasaru ir jāgaida ziema :D
cik zirgi imprezai?
GT impreza ar savu aerodinamiku gribees daaaaaudz zirgu, lai 260kmh uzstieptu... :)
Post Reply