NISSAN MURANO

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

Post Reply
motov8
Posts: 3
Joined: 22 Jun 2011, 11:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

NISSAN MURANO

Post by motov8 »

Ko varat pastāstīt man par Nissan Murano ??? Kapēc viņi ir tik lēti priekš sava gada ,stāvokļa u.tt ??

Zinu tikai to , ka ražots Japānā priekš ASV tirgus , stāv iekšā Nissan 350Z dzinejs ...vairāk neko, un arī uz ielam neredz viņus ..

Un ir doma likt iekšā gāzi ...

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... bbedb.html


Skatijos visu laiku uz kvalitativajiem ML 270 diesel, bet pamaniju pēkšņi šos MURANO ...

Kā ir ar izturību - piekari , elektroniku ???

PALDIES
User avatar
DimanC
Posts: 1140
Joined: 06 Jan 2006, 13:09
Location: 59N 56'; 10E 58'
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: NISSAN MURANO

Post by DimanC »

motov8 wrote:Ko varat pastāstīt man par Nissan Murano ??? Kapēc viņi ir tik lēti priekš sava gada ,stāvokļa u.tt ??

Zinu tikai to , ka ražots Japānā priekš ASV tirgus , stāv iekšā Nissan 350Z dzinejs ...vairāk neko, un arī uz ielam neredz viņus ..

Un ir doma likt iekšā gāzi ...
:reeka: :reeka:
Tu nepieļauj tādu varbūtību, ka divtonnīgas degvielas kapsētas ir vienkārši izgājušas no modes, ka pat jeņķiem tādas vairs nevajag? Bet nē, latvju bāleliņm tā kā reiz īstā tačka, uz kuru skatīties :D


protams, ja Tu esi šofera dēls, tad mana kritika te nav aktuāla, pērc nost un gāzi grīdā :naac:


http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/7331.html
Расход топлива в городе 17,2 л/100 км
Расход топлива на шоссе 9.5 л/100 км
Расход топлива Смешанный цикл 12.3 л/100 км

Снаряженная масса автомобиля 1845 кг
Допустимая полная масса 2295 кг
burnout.lv: "pagrieziena lenkis","strava no generatora kas ir na šaru","koniskas riepas","speciga provodka","turbodizelis+benzins der gandriz jebkura kombinacija",atmosferiskais turbo,divmastu spararats,un,protams, MELNAIS
motov8
Posts: 3
Joined: 22 Jun 2011, 11:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: NISSAN MURANO

Post by motov8 »

DimanC wrote:
motov8 wrote:Ko varat pastāstīt man par Nissan Murano ??? Kapēc viņi ir tik lēti priekš sava gada ,stāvokļa u.tt ??

Zinu tikai to , ka ražots Japānā priekš ASV tirgus , stāv iekšā Nissan 350Z dzinejs ...vairāk neko, un arī uz ielam neredz viņus ..

Un ir doma likt iekšā gāzi ...
:reeka: :reeka:
Tu nepieļauj tādu varbūtību, ka divtonnīgas degvielas kapsētas ir vienkārši izgājušas no modes, ka pat jeņķiem tādas vairs nevajag? Bet nē, latvju bāleliņm tā kā reiz īstā tačka, uz kuru skatīties :D


protams, ja Tu esi šofera dēls, tad mana kritika te nav aktuāla, pērc nost un gāzi grīdā :naac:


http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/7331.html
Расход топлива в городе 17,2 л/100 км
Расход топлива на шоссе 9.5 л/100 км
Расход топлива Смешанный цикл 12.3 л/100 км

Снаряженная масса автомобиля 1845 кг
Допустимая полная масса 2295 кг


To ka degvielas kapsēta to es saprotu, bet runa ir par to , ka ielikt doma ir gāzi , un tad patēriņš ir 6-6.50 Ls uz 100 km autogaze.lv to garantē ...

Skatos no tāda viedokļa vai pa 5500 ls nopirkt nobrauktu ML270 2002. gada vai pa to summu Murano ar x3 mazāku nobraukumu un svaigāku salonu un 4 gadus jaunāku !

Bet par ML270 zinu to , ka nav tādu vispār problēmu ar kārbu automats, kā arī piekari, kā arī elektroniku .. u.tt par MURANO neko nezinu .
User avatar
Alien
Posts: 4130
Joined: 01 Aug 2005, 16:10
Location: Ķekava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: NISSAN MURANO

Post by Alien »

nu ML nāksies gandrīz katru gadu mainīt šaras
nav dārgas, bet mainīt nav vienkārši
a nissans kā jau nissans
naglu kaste uz riteņiem
izbrauc ar abiem testiņu n tad jau zināsi vai pirkt vecu mersi vai jaunāku japāni
AR_159 :drive:
motov8
Posts: 3
Joined: 22 Jun 2011, 11:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: NISSAN MURANO

Post by motov8 »

Alien wrote:nu ML nāksies gandrīz katru gadu mainīt šaras
nav dārgas, bet mainīt nav vienkārši
a nissans kā jau nissans
naglu kaste uz riteņiem
izbrauc ar abiem testiņu n tad jau zināsi vai pirkt vecu mersi vai jaunāku japāni

Tas jau arī protams atkarīgs kā arī brauc :lol: , man draugs ML270 nopirka 2004 . gada 2 gadi vecu ar nobraukumu 65 000 km, tagad jau ir nobraucis pa 8 gadiem pie 320 000 km , un neko nopietnu nav mainijis, piekare joprojam orģinālā , visi plaukti .. , pat amartizatori priekšējie orģinālie ...

Benķi Nissanam jau pie 150 000 km sasprega, saplaisa, Mersim tadas lietas labi ja pie 500 000 km , ja nesēž bomba :drive:

Tā kā visu apkopojot palikšu pie ML270 facelift modeļa :naac:
User avatar
Alien
Posts: 4130
Joined: 01 Aug 2005, 16:10
Location: Ķekava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: NISSAN MURANO

Post by Alien »

motov8 wrote:
Alien wrote:nu ML nāksies gandrīz katru gadu mainīt šaras
nav dārgas, bet mainīt nav vienkārši
a nissans kā jau nissans
naglu kaste uz riteņiem
izbrauc ar abiem testiņu n tad jau zināsi vai pirkt vecu mersi vai jaunāku japāni

Tas jau arī protams atkarīgs kā arī brauc :lol: , man draugs ML270 nopirka 2004 . gada 2 gadi vecu ar nobraukumu 65 000 km, tagad jau ir nobraucis pa 8 gadiem pie 320 000 km , un neko nopietnu nav mainijis, piekare joprojam orģinālā , visi plaukti .. , pat amartizatori priekšējie orģinālie ...

Benķi Nissanam jau pie 150 000 km sasprega, saplaisa, Mersim tadas lietas labi ja pie 500 000 km , ja nesēž bomba :drive:

Tā kā visu apkopojot palikšu pie ML270 facelift modeļa :naac:
uzliec tik vecos spoguļus
tais mazajos mēslos ar bobiku vispār nav aršana
un vecos arī nezog
AR_159 :drive:
Post Reply