Kādu auto izvēlēties!? II

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by Juzix »

Pikseļu remonts panelim izmaksā ap 100€
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by howitzer »

Juzix wrote: 11 May 2019, 23:33 Pikseļu remonts panelim izmaksā ap 100€
Nop
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
tolx
Posts: 812
Joined: 29 Oct 2005, 20:23
Location: tava iztēle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by tolx »

PN nosūtīts
Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par labām cenām
User avatar
alfons
Posts: 410
Joined: 21 Mar 2012, 14:29
Location: Kurzemes krasts
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by alfons »

Ja dari pats, e39 tad 30€ detaļās no ebay. Ja pirmo reizi, tad gatavojies ka vari ko ne tā izdarīt. Rīgā varbūt ka arī 100€, bet cik jautāts Kurzemē, ja izdodas atrast kas to dara, tad 50-60€.
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by smith »

Sen atpakal man sataisīja pikseļus 12volt.lv par 60 yoyo
nakurilijs
Spam addicted
Posts: 5322
Joined: 03 Apr 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by nakurilijs »

Uz ko vērst uzmanību iegādājoties A4 ar 2,7tdi? Kas ar to motoru, ir ok?
:dj:
edgars106
Posts: 100
Joined: 25 Feb 2012, 22:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by edgars106 »

Sveiki, kādam no šejienes ford lietotājiem ir bijusi saskare ar ford focus mk3 2011-2015 gada modeli vai mondeo mk4 ?
Interesē īpašnieku vai lietotāju iespaidi par šiem auto, pats izbraucu ar pasvaigu, bet "pliku" focusu likās tīri labs auto, salīdzinoši 6 golps likās pēc sajūtām krietni novecojis auto. Ja ir kāda pieredze, padalieties!
User avatar
vēja suns
Posts: 1070
Joined: 30 Oct 2007, 19:41
Location: Leograde
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by vēja suns »

Noteikti jau apspriesta tēma, bet laiks iet, situācija mainās, varbūt kādam gribās parunāties utt.
Kkā atskārtu (ar skarbās dzīves palīdzību), ka nav rentabli uzturēt divus līdzvērtīgus auto (v70 2.5tdi 2000/xc70 d5 2008).

Tad nu vecāko vajadzētu aizstāt ar ko ekanomiskāku (īsajiem gabaliem/uz vietas/ikdienai, jo par šosejas patēriņu nesūdzos), mazu ceļa nodokli (170 ok / 170 x 2 nav ok).

Nekad tās mazās blusas neesmu īsti pētījis, tādēļ varbūt ir atsauksmes, ieteikumi.
Par cik ekanomija, domāju arī budžetu piezemēt 1500€
No savas puses redzu:
Ford Fiesta (cik saprotu 1.4d ir pareizā izvēle)
Honda civic/jazz (civic’am nezinu- 1.6 vai 1.7d, par jazz’u vispār neko nezinu)
VW polo (tjipa VW, bet tumša bilde)
Nu, un vnk varianti
Citroen c1 (prikolīgs kartings, bet tur varētu būt viss slikti, ne?)
Fiat punto (te pat par paaudzēm nav skaidrības)
Mitsubishi Colt
Peugeot 206
Renault Clio (mazliet pret frančiem alerģija)
Toyota Yaris (neesmu redzējis nevienu prātīgu variantu)

Tātad:
~1500€; ekanomisks (tiešām, jo palasot 4tā golfa patēriņu, es nesaprotu, kas tur ekanomisks); mazs nodoklis; ienīstu rūsu; tiks daudz mocīts pa grants dopiem... nu kkā tā.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Image Image
Mašīnai nav problēmu- tai ir raksturs
ID 8 kādreiz bija
User avatar
petka17
Posts: 6605
Joined: 30 Sep 2010, 00:18
Location: Zaļās želejas racing tiim
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by petka17 »

vēja suns wrote: 17 Jun 2019, 15:17 Noteikti jau apspriesta tēma, bet laiks iet, situācija mainās, varbūt kādam gribās parunāties utt.
Kkā atskārtu (ar skarbās dzīves palīdzību), ka nav rentabli uzturēt divus līdzvērtīgus auto (v70 2.5tdi 2000/xc70 d5 2008).

Tad nu vecāko vajadzētu aizstāt ar ko ekanomiskāku (īsajiem gabaliem/uz vietas/ikdienai, jo par šosejas patēriņu nesūdzos), mazu ceļa nodokli (170 ok / 170 x 2 nav ok).

Nekad tās mazās blusas neesmu īsti pētījis, tādēļ varbūt ir atsauksmes, ieteikumi.
Par cik ekanomija, domāju arī budžetu piezemēt 1500€
No savas puses redzu:
Ford Fiesta (cik saprotu 1.4d ir pareizā izvēle)
Honda civic/jazz (civic’am nezinu- 1.6 vai 1.7d, par jazz’u vispār neko nezinu)
VW polo (tjipa VW, bet tumša bilde)
Nu, un vnk varianti
Citroen c1 (prikolīgs kartings, bet tur varētu būt viss slikti, ne?)
Fiat punto (te pat par paaudzēm nav skaidrības)
Mitsubishi Colt
Peugeot 206
Renault Clio (mazliet pret frančiem alerģija)
Toyota Yaris (neesmu redzējis nevienu prātīgu variantu)

Tātad:
~1500€; ekanomisks (tiešām, jo palasot 4tā golfa patēriņu, es nesaprotu, kas tur ekanomisks); mazs nodoklis; ienīstu rūsu; tiks daudz mocīts pa grants dopiem... nu kkā tā.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Dzirdeeju, ka mk3 supras ir baigi labaas
Tu daudz, bled, neaizdedz kamēr tu, bled, jebalā nedabūn! ©IzdedzesVīrs#IzdedzesVīrs2017

KTM FANBOY
Subaru Leone
KTM 690 Enduro
Ex:
BMW F650 Funduro
S210 E430 kombi
Toyota Supra Mk3
E39 528i
Honda Civic EG D15B2
Toyota Celica GT4 2.0T 4x4
VW Golf Mk2
BMW E30 318
Opel Omega 3.0
BMW E36 2.8
Audi 80 B2 1.8
User avatar
vēja suns
Posts: 1070
Joined: 30 Oct 2007, 19:41
Location: Leograde
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by vēja suns »

Tieši gribēju sūtīt PM par patēriņu un nodokli.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Image Image
Mašīnai nav problēmu- tai ir raksturs
ID 8 kādreiz bija
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by Juzix »

Par pirmās paaudzes Jazz vari Sicramam uzjautāt. Viņš te drīz muterītas [H] tirgos ar svaigiem sliekšņiem.
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
fckns
Posts: 885
Joined: 18 Jan 2017, 21:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by fckns »

Ja tu skaties uz 7.paaudzes Civiciem, tad 1.7d neieteiktu ņemt. Tiem ir Isuzu dīzeļi, un cik dzirdēts tad neesot baigi uzticamie. Par Mk4 golfiem - hvz, ar 1.9TDI ir 5-7 litri, atkarīgs kā un kur brauc. :hvz:
nakurilijs wrote: 27 Aug 2019, 09:44 Reinis N. iesaka vnk nebūt trūcīgiem.
User avatar
vēja suns
Posts: 1070
Joined: 30 Oct 2007, 19:41
Location: Leograde
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by vēja suns »

Juzix wrote:Par pirmās paaudzes Jazz vari Sicramam uzjautāt. Viņš te drīz muterītas [H] tirgos ar svaigiem sliekšņiem.
Vot tur tas mīnuss, ka tas ir muterītes auto. Bet līdz sieva noliek tiesības, gan jau es viņu ikdienā trenkātu... nu jā, bet kā variants jau ir piemests...
Ja Sicram’s gribēs tirgoties, tad gan jau atdos uz jelgavu, un man te paši uzplīsies ar piedāvājumiem.
Vienīgi varētu Sicram’s savu muterīti iereģistrēt šeit, lai viņa var apstāstīt par auto kā tādu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Image Image
Mašīnai nav problēmu- tai ir raksturs
ID 8 kādreiz bija
User avatar
vēja suns
Posts: 1070
Joined: 30 Oct 2007, 19:41
Location: Leograde
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by vēja suns »

fckns wrote:Ja tu skaties uz 7.paaudzes Civiciem, tad 1.7d neieteiktu ņemt. Tiem ir Isuzu dīzeļi, un cik dzirdēts tad neesot baigi uzticamie. Par Mk4 golfiem - hvz, ar 1.9TDI ir 5-7 litri, atkarīgs kā un kur brauc. :hvz:
To sivēnu tik daudz, ka pilnīgi nav nojausmas par paaudzēm. Zināju tik daudz, ka viņiem tie burtu kodi- izbūros, ka laikam skatos uz EP.
Tieši to arī saku par to dīzeļgolfu 5-7litri. Man v70 2.5tdi var noturēt 5 pa šoseju, bet ar manu smago kāju vidējais ir zem 8. Un tas pie 90% pilsēta/grants. Un tas auto iet. D5 tā neesmu baigi pētījis, bet stipri līdzīgi- it kā vēlviens tilts, bet arī 6niece manuālis. Un tas auto jau iet pavisam pieklājīgi. Kur tad īsti ir tā golfa ekanomija, runājot par patēriņu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Image Image
Mašīnai nav problēmu- tai ir raksturs
ID 8 kādreiz bija
User avatar
vēja suns
Posts: 1070
Joined: 30 Oct 2007, 19:41
Location: Leograde
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by vēja suns »

P.s. Ar Jelgavu IR pieredze, un pat čekojot ss, atmetu sludinājumus ar šādu lokāciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Image Image
Mašīnai nav problēmu- tai ir raksturs
ID 8 kādreiz bija
User avatar
MissL
Posts: 20435
Joined: 26 Sep 2010, 22:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by MissL »

vēja suns wrote:
fckns wrote:Ja tu skaties uz 7.paaudzes Civiciem, tad 1.7d neieteiktu ņemt. Tiem ir Isuzu dīzeļi, un cik dzirdēts tad neesot baigi uzticamie. Par Mk4 golfiem - hvz, ar 1.9TDI ir 5-7 litri, atkarīgs kā un kur brauc. :hvz:
To sivēnu tik daudz, ka pilnīgi nav nojausmas par paaudzēm. Zināju tik daudz, ka viņiem tie burtu kodi- izbūros, ka laikam skatos uz EP.
Tieši to arī saku par to dīzeļgolfu 5-7litri. Man v70 2.5tdi var noturēt 5 pa šoseju, bet ar manu smago kāju vidējais ir zem 8. Un tas pie 90% pilsēta/grants. Un tas auto iet. D5 tā neesmu baigi pētījis, bet stipri līdzīgi- it kā vēlviens tilts, bet arī 6niece manuālis. Un tas auto jau iet pavisam pieklājīgi. Kur tad īsti ir tā golfa ekanomija, runājot par patēriņu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Golfs būs ekonomisks uz citiem maksājumiem, kas pie laba Golfa varētu būt krietni zemāki par Volvo... Nebrauc tie 1.9 dīzeļi uz cerībām un lūgšanām... :)
Seat Leon Cupra4 TDi čipots nenormāli :]
Ex VW Golf MK4 TDi ziemsitis nenormāli.
Image
///M57 uz programmas nenormāli :]
Image
TDR. LV
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by *Sicram »

YES
muterei ir 2007. gada JAZZ ar 1.4, 90zs, automātiņu. Nu gandrīz ručkā pilns :aiwa:
Mašīna ir nejēgā praktiska.
Es tajā auto 1x ( patiesībā 2x ) ielikt, sevi, savu draudzeni, divus bērnus ar beņķiem, kamanas un suni ( vācu aitu )
Tērē, emm bāc cik nu tur bija, liekas ka uz darbu un atpakaļ ( Lidosta Rīga - Dienvidu tilts ) viņa tērēja ap 50eiro mēnesi ?? bet tas ir neskaitot kaut kādus brīvdienu izbraucienus
No rēcīgajām lietām, tam matāram ir 8gb sveces, un kaut kāds sūcs, ko es neatceros kā sauca :D Tb parasti benzīniekiem ir 1gb uz 4katliem, bet šim bija 4gb :D neveleku benārus, piedod viedie gari :D
Kas viņam salūza ? nu šogad CSDD ar srkuģi uztaisija caurumus sliekšņos, bet tas būs visām hondām. Man čoma senča akordiņš, 2004. gada, aiz plastmas uzlikām visā garumā trūka metāls.
Ja es tā godīgi saku, tad es čista neatminos, kas muteres hondai lūza. Zinu, ka ar tām svecēm un to otru rīku dabujām nomainīt.
aa variatoram ir jāmaina eļļa, un pēc noteiktajiem kilometriem, savādāk tutuu.
nu jā, jazz tik ļoti patīk, ka nopirkām muterei vēlvienu jazz, tikai nākošo modelīti :D
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
vēja suns
Posts: 1070
Joined: 30 Oct 2007, 19:41
Location: Leograde
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by vēja suns »

MissL wrote:
vēja suns wrote:
fckns wrote:Ja tu skaties uz 7.paaudzes Civiciem, tad 1.7d neieteiktu ņemt. Tiem ir Isuzu dīzeļi, un cik dzirdēts tad neesot baigi uzticamie. Par Mk4 golfiem - hvz, ar 1.9TDI ir 5-7 litri, atkarīgs kā un kur brauc. :hvz:
To sivēnu tik daudz, ka pilnīgi nav nojausmas par paaudzēm. Zināju tik daudz, ka viņiem tie burtu kodi- izbūros, ka laikam skatos uz EP.
Tieši to arī saku par to dīzeļgolfu 5-7litri. Man v70 2.5tdi var noturēt 5 pa šoseju, bet ar manu smago kāju vidējais ir zem 8. Un tas pie 90% pilsēta/grants. Un tas auto iet. D5 tā neesmu baigi pētījis, bet stipri līdzīgi- it kā vēlviens tilts, bet arī 6niece manuālis. Un tas auto jau iet pavisam pieklājīgi. Kur tad īsti ir tā golfa ekanomija, runājot par patēriņu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Golfs būs ekonomisks uz citiem maksājumiem, kas pie laba Golfa varētu būt krietni zemāki par Volvo... Nebrauc tie 1.9 dīzeļi uz cerībām un lūgšanām... :)
Uz citiem maksājumiem (saprotu- remontiem), ekonomisks būs praktiski jebkurš LABS auto. 10+ gadus vecam auto ir ļoti nozīmīgi, kā tas ir uzturēts iepriekš. Tāpēc ir jāsaprot optimālie modeļi kā tādi, un tad jāizvēlas labs auto, no tirgus piedāvājuma. Var gadīties, ka ir jāgaida. Es auto pērkot vairs neskatos odometru, un neklausos sirdī.
Mana doma ir tāda, ka pie slikta Golfa, citi maksājumi būs krietni augstāki, kā pie laba volvo. Vēlos saprast reālos patēriņus, vājās vietas, slimības, hadenes izturību utt. Saprast, kas der, no kā bail. Un tad jau tirgū, no šaurāka loka, saprast, kas der, no kā bail.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Image Image
Mašīnai nav problēmu- tai ir raksturs
ID 8 kādreiz bija
User avatar
vēja suns
Posts: 1070
Joined: 30 Oct 2007, 19:41
Location: Leograde
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by vēja suns »

*Sicram wrote:YES
muterei ir 2007. gada JAZZ ar 1.4, 90zs, automātiņu. Nu gandrīz ručkā pilns :aiwa:
Mašīna ir nejēgā praktiska.
Es tajā auto 1x ( patiesībā 2x ) ielikt, sevi, savu draudzeni, divus bērnus ar beņķiem, kamanas un suni ( vācu aitu )
Tērē, emm bāc cik nu tur bija, liekas ka uz darbu un atpakaļ ( Lidosta Rīga - Dienvidu tilts ) viņa tērēja ap 50eiro mēnesi ?? bet tas ir neskaitot kaut kādus brīvdienu izbraucienus
No rēcīgajām lietām, tam matāram ir 8gb sveces, un kaut kāds sūcs, ko es neatceros kā sauca :D Tb parasti benzīniekiem ir 1gb uz 4katliem, bet šim bija 4gb :D neveleku benārus, piedod viedie gari :D
Kas viņam salūza ? nu šogad CSDD ar srkuģi uztaisija caurumus sliekšņos, bet tas būs visām hondām. Man čoma senča akordiņš, 2004. gada, aiz plastmas uzlikām visā garumā trūka metāls.
Ja es tā godīgi saku, tad es čista neatminos, kas muteres hondai lūza. Zinu, ka ar tām svecēm un to otru rīku dabujām nomainīt.
aa variatoram ir jāmaina eļļa, un pēc noteiktajiem kilometriem, savādāk tutuu.
nu jā, jazz tik ļoti patīk, ka nopirkām muterei vēlvienu jazz, tikai nākošo modelīti :D
Vot jā... pačekojot biedē tas bleķis hondām.... itkā ir variants braukt līdz tolmetam ar topošo izvēli, bet nu...
Ja ir jau vietā, tad varbūt pat ir jau sludinājums vecajam?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Image Image
Mašīnai nav problēmu- tai ir raksturs
ID 8 kādreiz bija
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by *Sicram »

vēja suns wrote: 17 Jun 2019, 18:17
*Sicram wrote:YES
muterei ir 2007. gada JAZZ ar 1.4, 90zs, automātiņu. Nu gandrīz ručkā pilns :aiwa:
Mašīna ir nejēgā praktiska.
Es tajā auto 1x ( patiesībā 2x ) ielikt, sevi, savu draudzeni, divus bērnus ar beņķiem, kamanas un suni ( vācu aitu )
Tērē, emm bāc cik nu tur bija, liekas ka uz darbu un atpakaļ ( Lidosta Rīga - Dienvidu tilts ) viņa tērēja ap 50eiro mēnesi ?? bet tas ir neskaitot kaut kādus brīvdienu izbraucienus
No rēcīgajām lietām, tam matāram ir 8gb sveces, un kaut kāds sūcs, ko es neatceros kā sauca :D Tb parasti benzīniekiem ir 1gb uz 4katliem, bet šim bija 4gb :D neveleku benārus, piedod viedie gari :D
Kas viņam salūza ? nu šogad CSDD ar srkuģi uztaisija caurumus sliekšņos, bet tas būs visām hondām. Man čoma senča akordiņš, 2004. gada, aiz plastmas uzlikām visā garumā trūka metāls.
Ja es tā godīgi saku, tad es čista neatminos, kas muteres hondai lūza. Zinu, ka ar tām svecēm un to otru rīku dabujām nomainīt.
aa variatoram ir jāmaina eļļa, un pēc noteiktajiem kilometriem, savādāk tutuu.
nu jā, jazz tik ļoti patīk, ka nopirkām muterei vēlvienu jazz, tikai nākošo modelīti :D
Vot jā... pačekojot biedē tas bleķis hondām.... itkā ir variants braukt līdz tolmetam ar topošo izvēli, bet nu...
Ja ir jau vietā, tad varbūt pat ir jau sludinājums vecajam?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Es zinu, ka auto ir pie krāsotāja šobrīd. Bet kā mēs zinām, tad solīts makā nekrīt :urb: :krāsotāju_life: Solija pagājušonedēļ.
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
Post Reply