AE86 atdzimst...

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: AE86 atdzimst...

Post by ParaTr00per »

User avatar
BriinumsBo
Posts: 52
Joined: 11 Dec 2009, 12:55
Location: Riga, Latvia
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: AE86 atdzimst...

Post by BriinumsBo »

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
un tu tici tiem bullshitiem ko raksta visaadi bestcar un 7tune? please ignore. sho zinju un visas zinjas kas paraadiijushaas peec oficiaalaas preses reliizes martaa. FT86 Geneva 2010 press release
shobriid uzrakstiit kautko stulbu par ft86 esot stiliigi un ienes daudz naudinjas PR nodaljaam, jo visi twitterii miljons reizes atkaarto tavu safabriceeto zinju.
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: AE86 atdzimst...

Post by DeeCee »

es kkur lasiiju ka sitais dampis buus tomeer daargaaks nekaa plaanots, bet toyota taisaas taisiit arii kkaadu leetaaku variantu
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
BriinumsBo
Posts: 52
Joined: 11 Dec 2009, 12:55
Location: Riga, Latvia
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: AE86 atdzimst...

Post by BriinumsBo »

DeeCee wrote:es kkur lasiiju ka sitais dampis buus tomeer daargaaks nekaa plaanots, bet toyota taisaas taisiit arii kkaadu leetaaku variantu
taas visas ir bleenjas ;) par to "BABY FT86 with 109ps" es nevareeju saprast, smieties vai raudaat :D taas visas ir tukshas baumas ar ko aizpildiit slejas.
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: AE86 atdzimst...

Post by Fretka »

Varbūt tāds stulbs jautājums, BriinumsBo, bet kur tu rauj to visu infu, ka tas viss, ko raksta citi, ir aplami ? :roll:
User avatar
BriinumsBo
Posts: 52
Joined: 11 Dec 2009, 12:55
Location: Riga, Latvia
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: AE86 atdzimst...

Post by BriinumsBo »

Fetka wrote:Varbūt tāds stulbs jautājums, BriinumsBo, bet kur tu rauj to visu infu, ka tas viss, ko raksta citi, ir aplami ? :roll:
uzturu lapu http://www.tune86.com" onclick="window.open(this.href);return false; liidz ar to esmu izstudeejis to mashiinu no aa liidz zee. gadu laikaa saac pamaniit kas ir falshs teksts un kas nav. arii man tai lapaa dazhas pavisam vecaas zinjas ir no baumaam njemtas.. esmu dabuujis Toyota mediju portaala pieeju, kur visas preses reliizes naak. martaa bija peedeejaa reliize. bet pa starpai ir dzirdeetas tik daudz baumas tjipa "news from insider of toyota" utt, vnk nospraagt gribas. taapat kaa kaadreiz bestcar un 7tune palaida baumas ka buus subaru AWD versija, pagaaja gads un tad palaida baumu ka nebuus subaru AWD, tjip esot sadaardzinaajushies procesi blaa blaa blaa. za to kaada publicitaate vinjiem par to! twitterii vnk visi juuk praataa un atkaarto shitaas baumu zinjas, rezultaataa baumu rakstiitaajam naak iekshaa miljons linki.. lieli saiti ar vienu baumu zinju var nopelniit arii miljonu.

es protams nevaru 100% apgalvot ka taas ir baumas, bet taada ir mana ieksheejaa paarlieciiba. Un marta reliizee oficiaalais izdoshanas datums ir nolikts uz 2012 gadu. tad kaa var baumu zhurnaali (un BestCar(source) raksta 80% baumas) paarcelt izdoshanas gadu no 2011 uz 2013? :D
rixis
Posts: 1955
Joined: 01 Jul 2008, 00:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: AE86 atdzimst...

Post by rixis »

DeeCee wrote:palasot komentus liekas ka to lapu lasa sameeraa daudz idiotu :reeka: (un idioti ne deelj turbo/vai atmo izveeles)

protams ka vajag turbo :yo:
katram savs..man jau liekas, ka atmosfēra ir :yo:
Audi A3 2.0TDi '09 :coconet:
Nissan Leaf ZE0 '14 :naac:
Honda Accord Aerodeck F20A2 '94 - pārdots
Honda Civic Aerodeck VTi B18C4 LSD '99 - pārdots
Alfa Romeo 145 Limited 500/No. 383 '00 - karotēs
*Honda Civic EJ9 1.4is '96 - karotēs
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: AE86 atdzimst...

Post by DeeCee »

no atmo saubos vai vairaak par 200zs dabuus, un taa mashiina vareetu sveert tik pat cik e36, taakaa tikai kkaads 328ais (ar I ) sanaaktu, turbo buutu 300+zs, kas ir nedaudz labaak :D ja sveertu kaadus 700kg~1t vareetu dziivot uz atmo
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
rixis
Posts: 1955
Joined: 01 Jul 2008, 00:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: AE86 atdzimst...

Post by rixis »

DeeCee wrote:no atmo saubos vai vairaak par 200zs dabuus, un taa mashiina vareetu sveert tik pat cik e36, taakaa tikai kkaads 328ais (ar I ) sanaaktu, turbo buutu 300+zs, kas ir nedaudz labaak :D ja sveertu kaadus 700kg~1t vareetu dziivot uz atmo
ai..tak japāņi tāpat miljons kitus izdomās..un amerikāņi jau noteikti sataisīs miljards kitus, lai paceltu jaudu..tā kā no stress ;)
Audi A3 2.0TDi '09 :coconet:
Nissan Leaf ZE0 '14 :naac:
Honda Accord Aerodeck F20A2 '94 - pārdots
Honda Civic Aerodeck VTi B18C4 LSD '99 - pārdots
Alfa Romeo 145 Limited 500/No. 383 '00 - karotēs
*Honda Civic EJ9 1.4is '96 - karotēs
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: AE86 atdzimst...

Post by ParaTr00per »

Image
User avatar
Ch.
Posts: 10535
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: AE86 atdzimst...

Post by Ch. »

tās aizmugurējās durvis :lol:
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
BriinumsBo
Posts: 52
Joined: 11 Dec 2009, 12:55
Location: Riga, Latvia
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: AE86 atdzimst...

Post by BriinumsBo »

bullja kaka kaarteejaa, kaarteejais zinju portaals, kur kaads apeeda daduz seenes un paspeeleejaas ar photoshop un izdomaaja uztaisiit sensaaciju.
User avatar
BriinumsBo
Posts: 52
Joined: 11 Dec 2009, 12:55
Location: Riga, Latvia
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: AE86 atdzimst...

Post by BriinumsBo »

gt99 wrote:
BriinumsBo wrote:tas "NO AWD" ir 7tune bullshits lai piesegtu vinju palaistaas baumas ka SUBARU versija vispaar buus..
http://www.autoblog.com/2010/09/01/spy- ... aru-coupe/

Rekur 7tune uzbūvējuši prototipu Subaru STI kupejai, lai tikai turpinātu bāzt visiem batonus ausīs par Subaru kupeju :rofl:
:lol:

nee nee, tas ir vecais ft86 prototips, tur jau nekas nemainaas, piekare un motors paliek tie pashi kas jau pirms 2 gadiem bija iekshaa, vnk tuning, tuning, tuning... kad saaksies aerodinamikas testi, tad jau buus produkcijas dizains, jo shitas taads kjiegjelis vien ir..
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: AE86 atdzimst...

Post by DeeCee »

cik autoblogaa lasiiju par 4durvju versiju tip kkas no toyotas izrunaajies esot, bet maz ticams, ja nu vieniigi taisaas lexus is cept laukaa no 86aa

nu a subaru versija neskjiet tik neispeejama, ja jau abas kompaanijas straadaa kopaa, varbuut atskjiriigos tirgos laidiis :hvz:
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
BriinumsBo
Posts: 52
Joined: 11 Dec 2009, 12:55
Location: Riga, Latvia
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: AE86 atdzimst...

Post by BriinumsBo »

visi raksta "our insider from toyota" utt pekstinjus ;) kas attiecas uz subaru - nekad vinji nav teikushi ka plaano taisiit arii subaru versiju. var jau buut ka buus, bet maz ticams, vieniigais ko sales vadiiba no subaru izdvesusi - ja buutu subaru versija, tad vinja noteikti buus RWD. AWD piekari tur vairs nav kur ielikt, t.i. kaarbu. attieciigi vinjiem tad jaaliek kaarba ar 2 kardaaniem kaa gt300 legacy superkaaram, kas maksaas triljonu utml.
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: AE86 atdzimst...

Post by DeeCee »

Subaru arii beidzot raadiis savas versijas konceptu

http://www.autoblog.com/2011/01/14/suba ... or-geneva/
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
BriinumsBo
Posts: 52
Joined: 11 Dec 2009, 12:55
Location: Riga, Latvia
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: AE86 atdzimst...

Post by BriinumsBo »

User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: AE86 atdzimst...

Post by DeeCee »

sitos konceptus vinji raada jau n gadus, kad beidzot kko uztaisiis

lai gan lai labaak taisa ilgaak bet uztaisa labu :D
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
RiCh
Spam addicted
Posts: 1991
Joined: 04 Jul 2008, 21:56
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: AE86 atdzimst...

Post by RiCh »

DeeCee wrote:sitos konceptus vinji raada jau n gadus, kad beidzot kko uztaisiis

lai gan lai labaak taisa ilgaak bet uztaisa labu :D
Kāda tev starpība? Tāpat nepirksi.
User avatar
Foxijs
Posts: 6820
Joined: 17 Mar 2007, 14:30
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: AE86 atdzimst...

Post by Foxijs »

RiCh wrote:
DeeCee wrote:sitos konceptus vinji raada jau n gadus, kad beidzot kko uztaisiis

lai gan lai labaak taisa ilgaak bet uztaisa labu :D
Kāda tev starpība? Tāpat nepirksi.
kāda tev starpība ka viņš nepirks? Tāpat nepirksi. :aiwa:
Post Reply