Dzērāju aresti

Ja kāds redzēja kādu kuriozu/negadījumu - rakstat tik šeit iekšā!

Moderator: omulis

Vai esi kādreiz sēdies pie stūres ļoti piedzēries?

27
37%
46
63%
 
Total votes: 73

dms
Posts: 91
Joined: 04 May 2005, 20:09
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by dms »

Poky wrote:vai nu es dzīvoju savā ilūziju naivajā pasaulītē, vai arī esmu pārāk liels optimists, bet man šķiet, ka viss pamazām iet uz labo pusi (varbūt galīgi lēnām, bet var just augšupeju!) Respektīvi, gan CP jomā, gan citur... Labi, ir tā korupcija, bet samazinās - pēc pāris gadiem būs pavisam grūti uz ceļiem tikt cauri ar 5 vai 10 Ls vai arī daudz vairāk Ls. Nu kaut vai piemērs par CP a/m apbruņošana ar kamerām - nu viss... kā tu viņam iedosi kukuli?!
Pašiem ar vairāk ir jārespektē CP un būs ok! (bāc... par šito teikumu es laikam tūlīt dabūšu no jums pa purnu :D)
par braukšanu dzērumā - lai tik arestē, būs vismaz laiks pārdomām policijas mājīgajās telpās + vēl poliči varēs patrenēties savā cīņas mākslā :D

manuprāt viss ir ok!
da korupcija buus vienmeer, tur nav vainojamas mazaas algas un citi shiti..lieta ir cilveekaa - vienalga cik vinjam naudas, vinjsh grib vairaak...tas ir cilveeka dabaa..arii sodi neko daudz neliidzees, jo visus likumus var apiet...bet augshupeju just var tieshaam...sodi tiek palielinaati...un taatad aug arii kukulji...nu jau ar 5iiti atpirkties var tikai par nenoziimiigiem paarkaapumiem, taga droshiibas labad ir jau vismaz 10 ja ne visi 20 Ls jaatur apdroshinaashanaa...korupcija 4ever!!!
pedālis grīdā...
fux0r
Posts: 59
Joined: 17 Aug 2004, 14:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by fux0r »

To ko Poky rakstiija pa kameraam ir prieks kakkiem, jo taas kameras jau reaali ir tikai Riigaa, teiksim es dziivoju Talsos un esmu gatavs likt vienu litru, ka mums te kameras nebuus gadu vismaz ja ne ilgaak, nerunaajot jau par kaut kaadiem foto radariem etc fiichaam... Pie mums soda tikai parastos lohus, kuri nepaziist iistos cilveekus :-D
User avatar
diabl0_
Posts: 559
Joined: 06 Nov 2004, 17:28
Location: Jelgava
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by diabl0_ »

jaa, ir muljkji, kas dzeerumaa seezhas pie stuures, taadus toch vajag likt buuriitii un miers! Nesen Jelgavas centraa arii viens volvo bija pamaniijies paarbraukt paari preteejaas braukshanas joslai un iebraukt starp kokiem apstaadiijumos.. apstaajushies tieshi pirms gaajeeju celinja, negribas domaat, kas buutu bijis, ja aatrums buutu bijis lielaaks un priekshaa buutu gadiijushies cilveeki.. cik sapratu, tad cilveeki sadzeerushies un braukushi, peectam visi aizmukushi! :evil:
par taam kameraam ir taa, ka esmu saskaaries Jelgavaa, kaa arii Bauskaa.. ir vinjas! ;)
Post Reply