Saskarsme ar CP

Ja kāds redzēja kādu kuriozu/negadījumu - rakstat tik šeit iekšā!

Moderator: omulis

#MR
Posts: 2021
Joined: 14 Jun 2004, 13:31
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by #MR »

DeeCee wrote:
nafnafs wrote:DeCe, 15 metros tev savs auto nav jaaptur :) Jaaptur ja attalums ir lielaaks par pusi no braukšanas aatruma.
p.s. Tie luksefori bez mirgojošā ir kaut kāds eiropas reglaments, museejie tur ņipričom...
a vot huj, ja buus kaut aizmugureejais baperis palicis krustaa kameer brauc, menti panjems priekshaa par sarkano, normaalaas valstiis tas mosh straadaaataa bet ne shinii banaanrepublikaa kur valsts domaaata tikai lai draaztu cilveekus

pat noteikumos rakstīts, ka vienalga pie kādas gaismas izbrauc no krusta. svarīgi ir kāda gaisma deg, kad tu tur iebrauc
User avatar
harcho
BMW E36
Posts: 2001
Joined: 01 Nov 2005, 14:41
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by harcho »

fotoradaru uzstaadiitaji kraani aizvien naglaaki saak palikt :dusma: vakar spunjciemaa radars bija uzstaadiits (nosleepts) aiz pieturas un shaava muguraa uz riigu braucoshajiem.. labi, ka visi visus apmidzhinaaja, bet nu kaads jau noteikti taapat ieberzaas... taa kaa shie baigi naglie palikushi...
Image
686 clothing. Deelji, sleepes, zaabaki, stiprinaajumi. Iespeejas iegaadaaties un
apkopt inventaaru par ljoti patiikamaam cenaam. PM or 26441043
iz
Posts: 1502
Joined: 13 Dec 2007, 19:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by iz »

harcho wrote:fotoradaru uzstaadiitaji kraani aizvien naglaaki saak palikt :dusma: vakar spunjciemaa radars bija uzstaadiits (nosleepts) aiz pieturas un shaava muguraa uz riigu braucoshajiem.. labi, ka visi visus apmidzhinaaja, bet nu kaads jau noteikti taapat ieberzaas... taa kaa shie baigi naglie palikushi...
tas radars tur regulāri stāv ;)
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by ParaTr00per »

old news. :) tas fotoradars tur imho ir "pieraxtiits" :) es ljoti reti tur braucu un peedeejaas 2-3 reizes tas fotoradars tur ir bijis.

nez, cik sekundes tu nokavee, ja ieveero noteikumus braucot caur burkaanciemu? :shura:
User avatar
RoDeO
Nissan 200sx
Posts: 1667
Joined: 14 Jun 2004, 21:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by RoDeO »

vakar lamebertam edxam un mieziitim bija saskarsme ar cp :reeka:
Image
User avatar
harcho
BMW E36
Posts: 2001
Joined: 01 Nov 2005, 14:41
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by harcho »

ParaTr00per wrote:old news. :) tas fotoradars tur imho ir "pieraxtiits" :) es ljoti reti tur braucu un peedeejaas 2-3 reizes tas fotoradars tur ir bijis.

nez, cik sekundes tu nokavee, ja ieveero noteikumus braucot caur burkaanciemu? :shura:
es neko nenokaveeju, jo tur nelidoju cauri.. ;) to ka vinsh tur staav es zinu - ljoti biezhi redzeets, bet nebiju nekad redzeejis ka vish ir novietots pusmetra attaalumaa no pieturas sienas, taa ka uz riigu braucoshie vispaar vinju nevar redzeet...
Image
686 clothing. Deelji, sleepes, zaabaki, stiprinaajumi. Iespeejas iegaadaaties un
apkopt inventaaru par ljoti patiikamaam cenaam. PM or 26441043
iz
Posts: 1502
Joined: 13 Dec 2007, 19:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by iz »

harcho wrote:
ParaTr00per wrote:old news. :) tas fotoradars tur imho ir "pieraxtiits" :) es ljoti reti tur braucu un peedeejaas 2-3 reizes tas fotoradars tur ir bijis.

nez, cik sekundes tu nokavee, ja ieveero noteikumus braucot caur burkaanciemu? :shura:
es neko nenokaveeju, jo tur nelidoju cauri.. ;) to ka vinsh tur staav es zinu - ljoti biezhi redzeets, bet nebiju nekad redzeejis ka vish ir novietots pusmetra attaalumaa no pieturas sienas, taa ka uz riigu braucoshie vispaar vinju nevar redzeet...
bija doma vakar to labot :shura:
User avatar
Foxijs
Posts: 6820
Joined: 17 Mar 2007, 14:30
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Saskarsme ar CP

Post by Foxijs »

RoDeO wrote:vakar lamebertam edxam un mieziitim bija saskarsme ar cp :reeka:
ar zālespļāvēju vai žiguli? :D
User avatar
rrrainis
Posts: 4470
Joined: 14 Sep 2008, 19:06
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by rrrainis »

harcho wrote:
ParaTr00per wrote:old news. :) tas fotoradars tur imho ir "pieraxtiits" :) es ljoti reti tur braucu un peedeejaas 2-3 reizes tas fotoradars tur ir bijis.

nez, cik sekundes tu nokavee, ja ieveero noteikumus braucot caur burkaanciemu? :shura:
es neko nenokaveeju, jo tur nelidoju cauri.. ;) to ka vinsh tur staav es zinu - ljoti biezhi redzeets, bet nebiju nekad redzeejis ka vish ir novietots pusmetra attaalumaa no pieturas sienas, taa ka uz riigu braucoshie vispaar vinju nevar redzeet...
Labrīt, viņi jau sen uzstāda fotoradaru neredzamā vietā, lai fočē no muguras.
Jeep Grand Cherokee
Toyota Corolla
BMW E91 320D
VAZ 2105
Audi S8
User avatar
RiCh
Spam addicted
Posts: 1991
Joined: 04 Jul 2008, 21:56
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by RiCh »

Vakar Centrā ap 4:00 naktī apstādināja CP un uzdeva sekojošu jautājumu:"Vai tiešām jāiet sānslīdē?" , tie kādu laiciņu bija vizinājušies aiz mums , nepamanījām viņus :)
Tikā cauri ar mutisku aizrādījumu tikai un novēlēja "Laimīgu ceļu un braucat prātīgi" :D
User avatar
Alien
Posts: 4130
Joined: 01 Aug 2005, 16:10
Location: Ķekava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Saskarsme ar CP

Post by Alien »

RiCh wrote:Vakar Centrā ap 4:00 naktī apstādināja CP un uzdeva sekojošu jautājumu:"Vai tiešām jāiet sānslīdē?" , tie kādu laiciņu bija vizinājušies aiz mums , nepamanījām viņus :)
Tikā cauri ar mutisku aizrādījumu tikai un novēlēja "Laimīgu ceļu un braucat prātīgi" :D
galvenais nepārkāpt ātrumu un nebraukt ar aizmuguri pa pretējo joslu, tad pat īsti neko nevar piesiet :yo:
AR_159 :drive:
User avatar
RiCh
Spam addicted
Posts: 1991
Joined: 04 Jul 2008, 21:56
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by RiCh »

Alien wrote:
RiCh wrote:Vakar Centrā ap 4:00 naktī apstādināja CP un uzdeva sekojošu jautājumu:"Vai tiešām jāiet sānslīdē?" , tie kādu laiciņu bija vizinājušies aiz mums , nepamanījām viņus :)
Tikā cauri ar mutisku aizrādījumu tikai un novēlēja "Laimīgu ceļu un braucat prātīgi" :D
galvenais nepārkāpt ātrumu un nebraukt ar aizmuguri pa pretējo joslu, tad pat īsti neko nevar piesiet :yo:
Ātrumu nepārkāpām un pa pretējo pusi arī aizmugure nedzīvojās :D
User avatar
nafnafs
Posts: 921
Joined: 14 Mar 2006, 21:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by nafnafs »

Esmu savācis to soda punktu daudzumu, kad jau vajadzeeja iet uz tam lekcijaam Rigaa, bet veestuli nevaru sagaidiit.
Pašam nav csdd kaut kā tur jāpiesakās gadienā?
User avatar
GirtzB
Posts: 2233
Joined: 30 Jun 2004, 12:13
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by GirtzB »

Gt99 nu bet loģiski, bums pie 1.3 reizes lielāka ātruma ievērojami samazina iespējas izdzīvot, jo iestaistītā enerģijai ir jau 1.7 reizes lielāka, un tie gadījumī kas pie mazākā ātruma bija uz robežas, tagad ir letāli....
Bet - neviens nekad nav aizliedzis braukt lēnāk par max atļauto, tā kā spriedelēt par ātruma limits=nāve imho ir tīrākā demogoģija.
R6 spēks S54B32+2JZ-GE
Braukt ir priex
p.s. mans viedoklis ir autoritatīvs un vienīgais pareizais.
User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by Lambertino »

GirtzB wrote:Gt99 nu bet loģiski, bums pie 1.3 reizes lielāka ātruma ievērojami samazina iespējas izdzīvot, jo iestaistītā enerģijai ir jau 1.7 reizes lielāka, un tie gadījumī kas pie mazākā ātruma bija uz robežas, tagad ir letāli....
Bet - neviens nekad nav aizliedzis braukt lēnāk par max atļauto, tā kā spriedelēt par ātruma limits=nāve imho ir tīrākā demogoģija.
+1
Man vispār šķiet, ka avārijas uz lielceļiem, pārsvarā notiek deļ tā, ka viens brauc 80, otrs 110
Personīgi man liktos normāli ja sodīto tos kas neiekļaujas satiksmē un izlec no tās. Ja visi brauc ar 120, tad lai brauc, neaiztiek, bet ja pa vidu viens uz 80, tad to arī :miileeties:
ImageImage
User avatar
Martinss
Posts: 4874
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by Martinss »

Lambertino wrote:
GirtzB wrote:Gt99 nu bet loģiski, bums pie 1.3 reizes lielāka ātruma ievērojami samazina iespējas izdzīvot, jo iestaistītā enerģijai ir jau 1.7 reizes lielāka, un tie gadījumī kas pie mazākā ātruma bija uz robežas, tagad ir letāli....
Bet - neviens nekad nav aizliedzis braukt lēnāk par max atļauto, tā kā spriedelēt par ātruma limits=nāve imho ir tīrākā demogoģija.
+1
Man vispār šķiet, ka avārijas uz lielceļiem, pārsvarā notiek deļ tā, ka viens brauc 80, otrs 110
Personīgi man liktos normāli ja sodīto tos kas neiekļaujas satiksmē un izlec no tās. Ja visi brauc ar 120, tad lai brauc, neaiztiek, bet ja pa vidu viens uz 80, tad to arī :miileeties:
Nu ja grib vilkties, tad lai velkās pa malējo joslu, bet mums ir tā lielākā problēma, kad kkādi paķi velkās pa ātro joslu uz 80 un bremzē satiksmi. :cc: Vari sēdēt viņam astē, mest ar uguņiem, taurēt - 0 emociju. :||
User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by Lambertino »

gt99 wrote:Nezinu kādēļ pie Lamberta teksta ir plusiņš, jo man šķiet Jūs viens otram pretī runājat. GirtzB saka, ka vajag braukt dažādos ātrumos, kamēr otrs apgalvo, ka vajag sodīt tos, kas brauc citā ātrumā kā parējie :neka:

Es netaisos kādam mainīt uzskatus, bet arguments, ka lielāks ātruma limits vai vienkārši lielāks ātrums nepalielina bīstamību uz ceļiem turpmāk uzskatāms par aplamu :)
tas bija domāts par šo apgalvojumu, īsti neizcēlu kam piekrītu ;)
tā kā spriedelēt par ātruma limits=nāve imho ir tīrākā demogoģija
Lai ko katrs arī domātu, bet rezumē ir viens - braukt ir jāmāk gan ātri, gan lēni. Abos gadijumos vadītāji var darīt mēslus.
:arrow: Kā jau minēja Martins, velkas lēni pa trešo joslu, tāpat arī velkas pa pašu viduslīniju, apgrūtinot redzamību šoferim kas vēlas apdzīt.
:arrow: Ātri braucošajiem letālākais protams ir pārgalvība, tur pat nav ko komentēt
ImageImage
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by DeeCee »

a ko dariit traktoristiem, piemeeram ar doscovery jaabuut sameeraa slimam lai pa 1 joslas celjiem uz 120 vilktu un lv sameeraa daudz transporta kam tas 120 ir probleema + pensionaari nav speejiigi tik aatri pabraukt

to jau kkad zebraa skatiijaas cik apdziishanas rada viens braucot uz 120 un cik rada viens kas brauc uz 80, tas kas vilkaas uz 80 radiija n reizes vairaak

vispaar nebuutu idiotu uz celjiem aatruma limitus vareetu nolikvideet kaa sugu :aiwa:
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
EDX
Posts: 2001
Joined: 28 Sep 2005, 21:55
Location: Piņķi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by EDX »

DeeCee wrote:a ko dariit traktoristiem, piemeeram ar doscovery jaabuut sameeraa slimam lai pa 1 joslas celjiem uz 120 vilktu un lv sameeraa daudz transporta kam tas 120 ir probleema + pensionaari nav speejiigi tik aatri pabraukt

to jau kkad zebraa skatiijaas cik apdziishanas rada viens braucot uz 120 un cik rada viens kas brauc uz 80, tas kas vilkaas uz 80 radiija n reizes vairaak

vispaar nebuutu idiotu uz celjiem aatruma limitus vareetu nolikvideet kaa sugu :aiwa:
Značit tev discovery pilnīgs sūc :aiwa:
No quattro - no fun!
User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by Lambertino »

DeeCee wrote:a ko dariit traktoristiem, piemeeram ar doscovery jaabuut sameeraa slimam lai pa 1 joslas celjiem uz 120 vilktu un lv sameeraa daudz transporta kam tas 120 ir probleema + pensionaari nav speejiigi tik aatri pabraukt

to jau kkad zebraa skatiijaas cik apdziishanas rada viens braucot uz 120 un cik rada viens kas brauc uz 80, tas kas vilkaas uz 80 radiija n reizes vairaak

vispaar nebuutu idiotu uz celjiem aatruma limitus vareetu nolikvideet kaa sugu :aiwa:
Tamdēļ ir labā malējā josla vai labā mala nevis viduslīnija
ImageImage
Locked