Saskarsme ar CP

Ja kāds redzēja kādu kuriozu/negadījumu - rakstat tik šeit iekšā!

Moderator: omulis

Locked
User avatar
Android
Admins
Posts: 6909
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: nenoteikta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Saskarsme ar CP

Post by Android »

Šite katrs varētu ierakstīt ja ir iznākušas darīšanas ar CP - gan jautras, gan ne visai jautras. Kā arī varētu uzrakstīt arī iemīļotas slēpšanās vietas
Good morning? No such thing!
User avatar
LL_gangzta
Moderators
Posts: 1791
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: Ogre/Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by LL_gangzta »

pidarasi panjeema mani braucot aaraa no glaazskjuunja ar 120 pie pashas ziimes, apm 1m pirms ziimes, saku ka peec ziimes, nee pirms. Sie saka ka tiesiibas nost 300 Ls bla bla bla, es atkal shiem nauda lai laiz valjaa, skuju, tad saku paziistu to un to, skuju. Po sazvaniiju paziistamu mentu, tas mani pa nindzu nosauca un tiku ar 5Ls cauri :D
Lady Lover
User avatar
Android
Admins
Posts: 6909
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: nenoteikta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Android »

Labi, sākšu otrais.
Vakar vakarā ap 23 sanāca aprunāties ar CP. Braucu mājās, pie Aldara uz tvaika ielas (sarkandaugavā) stāv CP. Mani protams aptur. CPists nāk klāt pie mana auto, bet tajā brīdī pretējā virzienā pa to pašu ielu kruīzo kautkāds vecs porsche. CPists notur arī šo. Nu ok, nav jau pareizi turēt uzreiz 2 auto ja otrs jamā kolēga tup trafarētā fordā un ārā līst netaisās, bet nu po, ne par to mans stāsts. CPists pienāk pie mana auto:
"Labvakar, ceļu policija! (priekšā nestādījās) Viss kārtībā?"
Velku ārā maku kur ir dokumenti.
"Tiesības ir?"
atbildu ka ir gan tiesības gan tehniskā pase.
"Nu tad laimīgu ceļu!" - tā arī neapskatīja nekādus dokumentus, vienk apjautājās vai ir un viss :D
Good morning? No such thing!
User avatar
Android
Admins
Posts: 6909
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: nenoteikta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Android »

Un iemīļotās vietas ir:
Sarkandaugavā pie dzelzceļa pārbrauktuves, mežaparka pusē.
Vēl uz viestura prospekta pretī armijas daļai stāv ar radariem, kā arī braukā apkārt mērīdami.
Vēl ļoti labs slēpnis tiem zaķpastalām ir zem salu tilta - CP auto stāv jau uz tilta rampas braucot virzienā uz centru, a "snaiperītis" paslēpies aiz tilta balsta sadalošajā joslā, protams bez vestes, un galīgi nav pamanāms. Ķer tos kas nepamana ka jābrauc ar 50.
Good morning? No such thing!
User avatar
Android
Admins
Posts: 6909
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: nenoteikta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Android »

Pirms vēl sāka to jauno tilta balstu būvēt tur pie tās stāvvietas šiem bija laba vieta, arī uz ātrumu tur ņēma - snaipers stāvēja kaukur pie McDonalds/Statoil un ķer tos, kas laicīgi nesamazina ātrumu pie 50 zīmes, a tur pie stāvvietas jamie tik kasē naudu un dala soda punktus.
Good morning? No such thing!
User avatar
ma924
Porsche 924
Posts: 168
Joined: 22 Jun 2004, 10:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by ma924 »

Android wrote:Labi, sākšu pirmais.
Vakar vakarā ap 23 sanāca aprunāties ar CP. Braucu mājās, pie Aldara uz tvaika ielas (sarkandaugavā) stāv CP. Mani protams aptur. CPists nāk klāt pie mana auto, bet tajā brīdī pretējā virzienā pa to pašu ielu kruīzo kautkāds vecs porsche. CPists notur arī šo. Nu ok, nav jau pareizi turēt uzreiz 2 auto ja otrs jamā kolēga tup trafarētā fordā un ārā līst netaisās, bet nu po, ne par to mans stāsts. CPists pienāk pie mana auto:
"Labvakar, ceļu policija! (priekšā nestādījās) Viss kārtībā?"
Velku ārā maku kur ir dokumenti.
"Tiesības ir?"
atbildu ka ir gan tiesības gan tehniskā pase.
"Nu tad laimīgu ceļu!" - tā arī neapskatīja nekādus dokumentus, vienk apjautājās vai ir un viss :D
Ar to Porsche braucu es ;)
User avatar
Android
Admins
Posts: 6909
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: nenoteikta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Android »

ma924 wrote:
Android wrote:Labi, sākšu pirmais.
Vakar vakarā ap 23 sanāca aprunāties ar CP. Braucu mājās, pie Aldara uz tvaika ielas (sarkandaugavā) stāv CP. Mani protams aptur. CPists nāk klāt pie mana auto, bet tajā brīdī pretējā virzienā pa to pašu ielu kruīzo kautkāds vecs porsche. CPists notur arī šo. Nu ok, nav jau pareizi turēt uzreiz 2 auto ja otrs jamā kolēga tup trafarētā fordā un ārā līst netaisās, bet nu po, ne par to mans stāsts. CPists pienāk pie mana auto:
"Labvakar, ceļu policija! (priekšā nestādījās) Viss kārtībā?"
Velku ārā maku kur ir dokumenti.
"Tiesības ir?"
atbildu ka ir gan tiesības gan tehniskā pase.
"Nu tad laimīgu ceļu!" - tā arī neapskatīja nekādus dokumentus, vienk apjautājās vai ir un viss :D
Ar to Porsche braucu es ;)
Hehe, nu jā, tu taču arī kaukur sarkandaugavā mitinies. Un kā beidzās - visu pārbaudīja vai arī tikai uzjautāja vai viss ok?
Good morning? No such thing!
User avatar
ma924
Porsche 924
Posts: 168
Joined: 22 Jun 2004, 10:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by ma924 »

Neko īpašu neprasīja. Kā parasti - tiesības, tehnisko pasi, šoreiz arī slimības lapu. Man liekas, ka turēja visus, kas brauca Sarkandaugavas virzienā.
User avatar
Android
Admins
Posts: 6909
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: nenoteikta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Android »

ma924 wrote:Neko īpašu neprasīja. Kā parasti - tiesības, tehnisko pasi, šoreiz arī slimības lapu. Man liekas, ka turēja visus, kas brauca Sarkandaugavas virzienā.
Es braucu pretējā. Tākā turēja visus pēc kārtas :D
Good morning? No such thing!
D'Karlo
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by D'Karlo »

:roll: vakar novēroju, ka zaļie mīl stāvēt juglā pie statoila (uz izbraucamā ceļa) un pēta tos kuri griež iekšā pie luksofora braucot iekšā rīgā... tur viņi pastāv... izmet loku, un tad brauc atpakaļ stāvēt...

vienīgā reize, kad cp par mani interesējušies ( :D) : pie gultmaņa alas pagājušā gadā (nu jau aizpagājušā) pieturā. es braucu ar baltajām (blakus mutere (karoč doķi viss ok! tik M nestāvēja logos), bija ziema un pretīgs ceļš. braucu tur praktiski pa vidu un uz 60. mani nostādināja. papsrasīja dokumentus. iedevu baltās, un viss. vairāk neko. ne tehnisko, ne muteres tiesības... :D laimīgu ceļu! :)
User avatar
edmundo
Posts: 819
Joined: 14 Jun 2004, 12:22
Location: Riga, centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by edmundo »

LL_gangzta wrote:pidarasi panjeema mani braucot aaraa no glaazskjuunja ar 120 pie pashas ziimes, apm 1m pirms ziimes, saku ka peec ziimes, nee pirms. Sie saka ka tiesiibas nost 300 Ls bla bla bla, es atkal shiem nauda lai laiz valjaa, skuju, tad saku paziistu to un to, skuju. Po sazvaniiju paziistamu mentu, tas mani pa nindzu nosauca un tiku ar 5Ls cauri :D
emm šitā jaunu gan nevarēja, bija kaut kāds ierobežojums cik m no ātrumu ierobežojošās zīmes drīkst stāvēt ar radaru. kādi 200m toč bija.
v12 Image
Lazdiniex
Posts: 138
Joined: 20 Jul 2005, 19:18
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Lazdiniex »

A.M. wrote:veel CPisti miil tupeet kljengaragaa, pie krustojuma, kur sadalaas uz slaavu tiltu un krasta ielu. tur seezh bez radariem, tachu ar kameraam. un gudrinieki biezhi vien sleepjaas pie luksofora, kas ir pie tramvaja pieturas! tur vinji filmee, kad kaads zem sarkanaas brauc.
shito es ari esu noverojis... 1 stav pie statoil un parejie aiz pieturas.... un tik stadina.. vakar vakara ari stavja....!
User avatar
LL_gangzta
Moderators
Posts: 1791
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: Ogre/Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by LL_gangzta »

edmundo wrote:
LL_gangzta wrote:pidarasi panjeema mani braucot aaraa no glaazskjuunja ar 120 pie pashas ziimes, apm 1m pirms ziimes, saku ka peec ziimes, nee pirms. Sie saka ka tiesiibas nost 300 Ls bla bla bla, es atkal shiem nauda lai laiz valjaa, skuju, tad saku paziistu to un to, skuju. Po sazvaniiju paziistamu mentu, tas mani pa nindzu nosauca un tiku ar 5Ls cauri :D
emm šitā jaunu gan nevarēja, bija kaut kāds ierobežojums cik m no ātrumu ierobežojošās zīmes drīkst stāvēt ar radaru. kādi 200m toč bija.
vinji pretii brauca
Lady Lover
User avatar
Clicks
Kandidāts uz BANu
Posts: 239
Joined: 09 Nov 2005, 16:44
Location: riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Clicks »

nez.. vienmeer kad braucu uz riigu(riiga-dpils) riigaa iebraucot ir ziime 70 un vienmeer vinji man brauc pretiii :P .. :D sunji taadi vienreiz nospiideeja no ogres lidoju kkaadai shodai pakalj .. tieshi tajaa vietaa vajadzeeeja raxtiiit SMS .. es taa piebremzeeju .. ~70 velkos peeksnji skatos taalumaa zilie ugunji met rinkjii un pakalj skodai :D .. skoda uz kaadi ~100 tur vilka..
paldies par uzmaniibu
User avatar
EMils
Posts: 1030
Joined: 15 Jun 2004, 23:53
Location: Rīga...Saullkrasti...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by EMils »

3 mēnešus nobraukāju līdz mani apturēja.... Nobraucu no Brasas tilta, gadījās tā, ka bijām pilna mašīna, tikko iedarbināta, logi aizsvīduši. Redzamība ar nekāda, tā nu lūk peldu pa joslu, līdz mani viens no aizmugurē sēdošajiem brīdina, ka menti aizmugurē (Pats to nebiju piefiksējis). Mierīgi apstājos, pienāk policistonkulis prasa dokumentus, pieliecās tuvāk mašīnai snif snif uzosta gaisu un saka, lai kāpj arā. Izkāpju aizeju līdz viņu auto un šis man sāk skalot smadzenes par to, ka mašīna smird pēc alkohola un jautā vai es esmu dzēris, kādas 3 reizes līdz liek iepūst... protams 0.00 promiles ar nelaimīgu seju atdeva šis man doķus un trubiņu :lol:

Tāda lūk bija mana pirmā reize, kad tiku apturēts pēc tiesību iegūšanas...
Zero Emission, 3d printeri and shtuff.. ķip filmē un fotogrāfē, taču vairāk skaitās kā kino darbinieks.
User avatar
kul-ed
Audi A4
Posts: 184
Joined: 14 Jun 2004, 19:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by kul-ed »

Vienu vakaru braucu majas un mani pastadinaja CP.... nu tikai tiri parbaude, bet nejau tur stasts... Cpolicists taaa slupsteja, ka no vina teiktaa nesapratu nevarda, vienkarsi iespiedu vinam rokas dokumentus... vins vinus apskatija un viss.... bet taa arii es nesapratu ko vins man jautaja... un laikam arii nekad neuzzinasu... :lol: :lol: :lol:
1.9 TDI QUATTRO GT-530
http://www.youtube.com/watch?v=0nSQjuKwovs" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Bastard
Moderators
Posts: 1727
Joined: 11 Jun 2004, 20:43
Location: Zem jumta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Bastard »

Viņš varbūt jautāja, vai var Tavā vietā parakstīt protokolu par, piemēram, ātruma pārsniegšanu. :lol:
Image
User avatar
SmaLL
Posts: 1010
Joined: 29 Jan 2005, 23:26
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by SmaLL »

Man bija situacija kad man panjema Dzelzavas iela pie Tehnolend uz 88 km/h.......CPists man uzradija lai es braucu uz Tehnolenda stavvietu un apstajos....es ta ari izdariju....apstajos pie CP mashinas......bet CPists kursh man apstaja iet atpakalj uz celju un sak saut no sava radara, otrs sez mashina un nenak pie manis.....nu es domaju var but ne mani apstaja......un dodu pa gazi :D ......es aizbracu aiz tehnolendu un ieraudziju spoguli zilas lampinjas....es apstajos..............ka amerikanjos filmos CP mashina peregorodila man celju un CPists sakauz mani kligt ar dazhiem vardiem.........viss beidzas ar 20 LS "strafu" . :)
Image
User avatar
Wu-Ryder
Posts: 1779
Joined: 22 Sep 2004, 00:49
Location: Dobele/Jelgava/Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

!!

Post by Wu-Ryder »

kadu nelielu laicinu atpakalj sanaca ta ka bija ljoti jasteidzas un protams tika parsniegts atrums, radara radijums 135km/h :shock: tur kur jabrauc 70 :? Kad policijas darbinieks pienaca man klat biju man liekas paspejis noskaitit visas lugschanas visas valodas ko zinaju, jo jutu ka tiesibam jasaka ardievas :cry: , protams neviens man nestadijas priekscha (taja bridi mb pat nedzirdeju ka stadas priekschaa) un tika lasita morale utt utt, paprasija manus dokumentus, bet sagadijas ta, ka velkot tiesibas ara no maka izkrita ari RTU studenta aplieciba (schis palidzeja pacelt dokjus no zemes, jo laikam man rokas park triceja), pectam apjautajas kur ta skrienu utt, atbildeju ka skolas darischanas no rigas uz dobeli nesos utt utt, beigas kad jau saku domat par sabiedriska transporta izmantosanu schis jautaa
-"Studentinj, vai tad tiesam gribi tos sodapuinktus'
-negribu, bet vai ir kadas alternativas??
- polcista atbilde aptuveni schada :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :roll:
-10 Ls no manas kabatas un ar augstiem sviedriem un laimiga celja novelejumu devos majas.
Nu jau paris nedeljas atrumu parkapju tik normas robezjas, ko atljauj LV likumdoschana!
Image
Poliuretāna bukses/Drift ANGLE/flanči/sajūgi https://www.facebook.com/3BMotorsport.lv

(c) 3BMotorsport
User avatar
ledusskapis
Posts: 1712
Joined: 29 Jun 2004, 01:14
Location: saldus
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ledusskapis

Post by ledusskapis »

Wu-Ryder wrote:kadu nelielu laicinu atpakalj sanaca ta ka bija ljoti jasteidzas un protams tika parsniegts atrums, radara radijums 135km/h :shock: tur kur jabrauc 70 :? Kad policijas darbinieks pienaca man klat biju man liekas paspejis noskaitit visas lugschanas visas valodas ko zinaju, jo jutu ka tiesibam jasaka ardievas :cry: , protams neviens man nestadijas priekscha (taja bridi mb pat nedzirdeju ka stadas priekschaa) un tika lasita morale utt utt, paprasija manus dokumentus, bet sagadijas ta, ka velkot tiesibas ara no maka izkrita ari RTU studenta aplieciba (schis palidzeja pacelt dokjus no zemes, jo laikam man rokas park triceja), pectam apjautajas kur ta skrienu utt, atbildeju ka skolas darischanas no rigas uz dobeli nesos utt utt, beigas kad jau saku domat par sabiedriska transporta izmantosanu schis jautaa
-"Studentinj, vai tad tiesam gribi tos sodapuinktus'
-negribu, bet vai ir kadas alternativas??
- polcista atbilde aptuveni schada :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :roll:
-10 Ls no manas kabatas un ar augstiem sviedriem un laimiga celja novelejumu devos majas.
Nu jau paris nedeljas atrumu parkapju tik normas robezjas, ko atljauj LV likumdoschana!
njaaa
a es gan 3 meen kaajaamgaajeejs :cry:
160km/h kur atlautais 90km/h

shis veel prasiijai: "Nuy kas ta opels atraak negaaja?"
Locked