Braukšanas apstākļi

Ja kāds redzēja kādu kuriozu/negadījumu - rakstat tik šeit iekšā!

Moderator: omulis

User avatar
Android
Admins
Posts: 6909
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: nenoteikta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Braukšanas apstākļi

Post by Android »

Karoč šite varam diskutēt par braukšanas apstākļiem. I bedres uz ceļiem, bojāts aprīkojums, netīrīts ceļš - rakstam iekšā.
P.S. Par rīgas pilsētu nerakstiet, te viss ir slikti.
Good morning? No such thing!
User avatar
freimo
Admins
Posts: 7443
Joined: 14 Jun 2004, 11:16
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by freimo »

2dien braucu Rīga - Viļņa - Rīga.. Viss čiki!
BMW F31 M-Sport Estoril Blue
User avatar
Pauliic
Moderators
Posts: 4390
Joined: 15 Jun 2004, 14:33
Location: Carnikava, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Pauliic »

lielakaja daljaa rigas ielu nokusis sniegs :| jaagaida ta atkala vai vel sniegs :twisted: :)
User avatar
SpeedSter
Posts: 110
Joined: 26 Jul 2004, 13:14
Location: Tagad jau Jelgav' pārsvarā
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by SpeedSter »

es lielaakajai daljai shoferu atnjemtu tiesiibas uz ziemas sezonas saakumu - nu nav tak pa shoseju jaabrauc uz 60-75
debiils var palikt. pats ar ziemaa nekur nelidoju ja nav nekas letaals, bet ja es braucu 90 nu maximums liidz tam 100tam, tad nobraucot kaadus 100km man naakas apdziit lielu daudzumu onaanistu... izteikta bremzeeshanas epideemija ir "lietus + tumsa", nepatverama bremzeeeshana iestaajas situaacijaa "sniegs + tumsa"

nav riepu - nebrauc.
nejeedz braukt - nebrauc.
bail braukt tumsaa - nebrauc
mashiina nav tehniskaa kaartiibaa - nebrauc
esi mizals - nebrauc.

ir sabiedriskais transports - gan pilseetas, gan starppilseetu...
TT Quattro 225bhp...
EraSeR
Posts: 606
Joined: 30 Sep 2005, 20:00
Location: Liepāja
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by EraSeR »

nez shonedeelj braucu Liepaaja-Riiga, Riiga - Liepaaja un celjsh bija labs.... iznjemot salduu un riigaa... bet taa visu celju vareeja 100-110 taa kaa nav nekas traks... nez kaa uz citiem celjiem...
Opinions are like assholes - everyone’s got one, and most of them stink
User avatar
Snukzz
Posts: 332
Joined: 29 Mar 2006, 13:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Snukzz »

zem 110 nav jeegas laist, citaadi necelj aaraa... :P bet ja nopietni, es ar' nesaprotu, ko tas lielais autovaditaju daudzums tik leenu velkaas pa shoseju! :?
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Post by Juzix »

Patiesiibaa pa R-rajonu braukshana tiiri O.K bija praktiski visu nedeelu!
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
screwy
Posts: 800
Joined: 20 Jun 2004, 22:41
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by screwy »

Shodien paarsitu riepu uz Blaumanja ielas...tur viena tada nesmuka bedre, bet pats biju vainiigs, nepaspeeju apbraukt, bet bedre tik un taa nelaba!!!!!!! :evil:
Poligrāfija, lielformāta druka, dizains un maketēšana...
http://www.drukmeistars.lv" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ķengurs
Posts: 103
Joined: 23 Oct 2004, 21:47
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Ķengurs »

SpeedSter wrote:es lielaakajai daljai shoferu atnjemtu tiesiibas uz ziemas sezonas saakumu - nu nav tak pa shoseju jaabrauc uz 60-75
debiils var palikt. pats ar ziemaa nekur nelidoju ja nav nekas letaals, bet ja es braucu 90 nu maximums liidz tam 100tam, tad nobraucot kaadus 100km man naakas apdziit lielu daudzumu onaanistu... izteikta bremzeeshanas epideemija ir "lietus + tumsa", nepatverama bremzeeeshana iestaajas situaacijaa "sniegs + tumsa"

nav riepu - nebrauc.
nejeedz braukt - nebrauc.
bail braukt tumsaa - nebrauc
mashiina nav tehniskaa kaartiibaa - nebrauc
esi mizals - nebrauc.

ir sabiedriskais transports - gan pilseetas, gan starppilseetu...
ATBALSTĪTS - jepal tos lošus kas uzsskata par katastrofu 5 cm sniega uz šosejas un velkas čupā uz 60kmh pa 10 autiņiem ... vismaz mūlāpi varētu izretoties lai normāli cilvēki tiek garām .... :evil:
Pārvietoju savu pakaļu ar 2.7BiT quattro ... :aiwa:
User avatar
every_day
Posts: 566
Joined: 29 Jun 2004, 16:46
Location: Rīga, Carnikava
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by every_day »

Manupraat Riiga - Jelgava arii ir tiiri ok!..
User avatar
SpeedSter
Posts: 110
Joined: 26 Jul 2004, 13:14
Location: Tagad jau Jelgav' pārsvarā
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by SpeedSter »

Ķengurs wrote:
SpeedSter wrote:es lielaakajai daljai shoferu atnjemtu tiesiibas uz ziemas sezonas saakumu - nu nav tak pa shoseju jaabrauc uz 60-75
debiils var palikt. pats ar ziemaa nekur nelidoju ja nav nekas letaals, bet ja es braucu 90 nu maximums liidz tam 100tam, tad nobraucot kaadus 100km man naakas apdziit lielu daudzumu onaanistu... izteikta bremzeeshanas epideemija ir "lietus + tumsa", nepatverama bremzeeeshana iestaajas situaacijaa "sniegs + tumsa"

nav riepu - nebrauc.
nejeedz braukt - nebrauc.
bail braukt tumsaa - nebrauc
mashiina nav tehniskaa kaartiibaa - nebrauc
esi mizals - nebrauc.

ir sabiedriskais transports - gan pilseetas, gan starppilseetu...
ATBALSTĪTS - jepal tos lošus kas uzsskata par katastrofu 5 cm sniega uz šosejas un velkas čupā uz 60kmh pa 10 autiņiem ... vismaz mūlāpi varētu izretoties lai normāli cilvēki tiek garām .... :evil:
vismaz taa... vislabaakais - vispaar nebraukt...
TT Quattro 225bhp...
User avatar
JAnka
Posts: 89
Joined: 13 Oct 2004, 17:10
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by JAnka »

screwy wrote:Shodien paarsitu riepu uz Blaumanja ielas...tur viena tada nesmuka bedre, bet pats biju vainiigs, nepaspeeju apbraukt, bet bedre tik un taa nelaba!!!!!!! :evil:
Kurā brīdī Tu esi vainīgs?
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Rihy »

JAnka wrote:
screwy wrote:Shodien paarsitu riepu uz Blaumanja ielas...tur viena tada nesmuka bedre, bet pats biju vainiigs, nepaspeeju apbraukt, bet bedre tik un taa nelaba!!!!!!! :evil:
Kurā brīdī Tu esi vainīgs?
vainīgs tāpēc ka neredzēja. a ko tad vainot? kaimiņu sašu?
User avatar
Android
Admins
Posts: 6909
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: nenoteikta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Android »

Principā ja autiņam ir kasko tad droši var saukt mentus un lai apdrošinātāji maksā. Apdrošinātāji savukārt pēc tam vizinās uz desas ceļa uzturētājus. :wink:
Ja nav apdrošināts tad arī var saukt mentus tikai tad pašam pēc tam tiesas ceļā jāmēģina vizināt uz desas uzturētājs... tikai apdrošinātājiem lielākas iespējas veikt šo vizināšanas aktu, kāpt uz desas parastam mirstīgam jamie tik viegli negribēs, var gadīties ka jamiem diezgan labi juristi.
Good morning? No such thing!
User avatar
Micuks
Posts: 2876
Joined: 12 Aug 2006, 21:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Micuks »

Paņemu "kasko bedres" nekādi menti nav jāsauc tikai kasko pārstāvis, lai nofočē un saraksta papīrus. Ja ir nepieciešams viņš arī organizēs auto evokuācīju. Nu tip vienalga vai esi vai nēsi vainīgs tāpat izmaksās kompensāciju.
User avatar
blade_
Posts: 116
Joined: 22 Mar 2005, 14:13
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by blade_ »

SpeedSter wrote:es lielaakajai daljai shoferu atnjemtu tiesiibas uz ziemas sezonas saakumu - nu nav tak pa shoseju jaabrauc uz 60-75
debiils var palikt. pats ar ziemaa nekur nelidoju ja nav nekas letaals, bet ja es braucu 90 nu maximums liidz tam 100tam, tad nobraucot kaadus 100km man naakas apdziit lielu daudzumu onaanistu... izteikta bremzeeshanas epideemija ir "lietus + tumsa", nepatverama bremzeeeshana iestaajas situaacijaa "sniegs + tumsa"

nav riepu - nebrauc.
nejeedz braukt - nebrauc.
bail braukt tumsaa - nebrauc
mashiina nav tehniskaa kaartiibaa - nebrauc
esi mizals - nebrauc.

ir sabiedriskais transports - gan pilseetas, gan starppilseetu...
Nu pizdjets šitā pateikt, piemēram no piektdienas uz sestdienu naktī posmā Rīga - Ropaži - Rīga uz ceļa bija atkala un es visu to ceļu nobraucu ar max 60km/h jo ātrāk nebija iespējams, žļurga bija nereālā. Un tāpēc es esmu nemākuļa un mīzala??? Riepas man ir jaunas!!! Ja cilvēkam ir bail braukt ātri, kad snieg sniegs un ir tumsa tas ir pilnīgi normāli un nau ko tur daudz pārmest, arī man uznāk dusmas par tādiem šoferiem, bet viņiem tā pat kā mums ir jānokļūst no punkta A līdz punktam B.
Tev arī Raikonen nu nepavisam nav visi mājās, lidot uz tiem pašiem 90km/h kad ir tumsa un snieg sniegs! Kādreiz naktī sniegputeņa laikā pamēģini nolikt pa nažiem ieraugot kādu stāvošu objektu (Piemēram ceļa stabiņu kas stāv gar ceļa malām), un paskaties cik ilgi slīdēsi, un cik iedomātus objektu nonesīsi uz saviem 90km/h.
P.S Reizēm lasot visu šo bērnudārzu rodās sajūta, ka visur apkārt ir vieni Raikoneni, Hakineni, Šumaheri un Loebi.
User avatar
archinss
Posts: 292
Joined: 05 Jun 2005, 12:52
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by archinss »

blade_ wrote:
SpeedSter wrote:es lielaakajai daljai shoferu atnjemtu tiesiibas uz ziemas sezonas saakumu - nu nav tak pa shoseju jaabrauc uz 60-75
debiils var palikt. pats ar ziemaa nekur nelidoju ja nav nekas letaals, bet ja es braucu 90 nu maximums liidz tam 100tam, tad nobraucot kaadus 100km man naakas apdziit lielu daudzumu onaanistu... izteikta bremzeeshanas epideemija ir "lietus + tumsa", nepatverama bremzeeeshana iestaajas situaacijaa "sniegs + tumsa"

nav riepu - nebrauc.
nejeedz braukt - nebrauc.
bail braukt tumsaa - nebrauc
mashiina nav tehniskaa kaartiibaa - nebrauc
esi mizals - nebrauc.

ir sabiedriskais transports - gan pilseetas, gan starppilseetu...
Nu pizdjets šitā pateikt, piemēram no piektdienas uz sestdienu naktī posmā Rīga - Ropaži - Rīga uz ceļa bija atkala un es visu to ceļu nobraucu ar max 60km/h jo ātrāk nebija iespējams, žļurga bija nereālā. Un tāpēc es esmu nemākuļa un mīzala??? Riepas man ir jaunas!!! Ja cilvēkam ir bail braukt ātri, kad snieg sniegs un ir tumsa tas ir pilnīgi normāli un nau ko tur daudz pārmest, arī man uznāk dusmas par tādiem šoferiem, bet viņiem tā pat kā mums ir jānokļūst no punkta A līdz punktam B.
Tev arī Raikonen nu nepavisam nav visi mājās, lidot uz tiem pašiem 90km/h kad ir tumsa un snieg sniegs! Kādreiz naktī sniegputeņa laikā pamēģini nolikt pa nažiem ieraugot kādu stāvošu objektu (Piemēram ceļa stabiņu kas stāv gar ceļa malām), un paskaties cik ilgi slīdēsi, un cik iedomātus objektu nonesīsi uz saviem 90km/h.
P.S Reizēm lasot visu šo bērnudārzu rodās sajūta, ka visur apkārt ir vieni Raikoneni, Hakineni, Šumaheri un Loebi.
muļķis paliec??? tu vēl varēji kādu bobslejistu pieminēt. Tu pamēģini kaut reizi pa sniegu uzņemt ātrumu un apstāies nevis iedomu pasaulē dzīvot, viss ir kontrolējams ja vienīgi tu nebrauc ar vasaras riepām un gadijumā ja tu kaut ko ieraugi met pa mēmajiem tad protams būs :dirsa:
:aleluja:
User avatar
Android
Admins
Posts: 6909
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: nenoteikta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Android »

viss šitas cepiens ir bulšits - katram drošs braukšanas ātrums ir savādāks. Cita lieta ka ja brauc lēni tad jācenšas netraucēt pārējiem - nevilkties ar vienādu ātrumu blakus joslās, censties turēties tuvāk labājai malai. A tā - labāk lai brauc tā nevis taisa frontālās sadursmes.
Good morning? No such thing!
User avatar
Micuks
Posts: 2876
Joined: 12 Aug 2006, 21:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Micuks »

CNS ir rakstīts ka jābrauc atbilstoši laika apstākļiem!!!! kāds tur sakars ar bailēm!? Tādi arī izraisa negadījumus ar pārāk lielu pašpārliecību visiem skrien garim! Sniegu par katrastrofu neuzskatu!!! to kladzina masu mēdījos jo attiecīgie dienesti netiek galā. Ir ziema, ceļš var būt viet vietām apledojis, bet izskatās tīrs! tak neviens nevar nočekot visu ceļu no punktam A līdz B kādā brīdī var nākties piebremzēt a tur ledus un sanes sāk virpuļot ko ta braucot ar 90Km/h ?
Ja tam Volvo vadītājam bija tāda pati attieksme, domu gājiens............
Ai nu ko te tāpat tukša laika nosišana.....
User avatar
GhostfacE
Lada 2106
Posts: 929
Joined: 21 Jul 2004, 01:07
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by GhostfacE »

SpeedSter wrote:es lielaakajai daljai shoferu atnjemtu tiesiibas uz ziemas sezonas saakumu - nu nav tak pa shoseju jaabrauc uz 60-75
debiils var palikt. pats ar ziemaa nekur nelidoju ja nav nekas letaals, bet ja es braucu 90 nu maximums liidz tam 100tam, tad nobraucot kaadus 100km man naakas apdziit lielu daudzumu onaanistu... izteikta bremzeeshanas epideemija ir "lietus + tumsa", nepatverama bremzeeeshana iestaajas situaacijaa "sniegs + tumsa"

nav riepu - nebrauc.
nejeedz braukt - nebrauc.
bail braukt tumsaa - nebrauc
mashiina nav tehniskaa kaartiibaa - nebrauc
esi mizals - nebrauc.

ir sabiedriskais transports - gan pilseetas, gan starppilseetu...
VO VO, pilniigi piekriitu, kretinee tie, kas velkaa,s tadaa veidaavinji izraisa lielaaku iespeeju kaadam kaut kur ielidot, jo nevar saprast, kaads buus vinja naakamais solis, man presooniigi patiik, braukt pa sniegputeni, taspats arii, ka nereaali lietus gaaz, vismaz interesantaak braukt, visu laiku ir jaasaasinba uzmaniiba uz celju, tieshaam mosh ieteikt CSDD taadu fichu, ka ir arii vasaras un ziemas tieisiba,s lai tie, kuri raustaas nemaz nebrauc, pa ziemu :D
:think: ID 61...turpinājums sekos :eehh:
Post Reply