Parkošanās ģēniji

Ja kāds redzēja kādu kuriozu/negadījumu - rakstat tik šeit iekšā!

Moderator: omulis

User avatar
mdz
Posts: 3957
Joined: 17 Dec 2010, 03:14
Location: Salaspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Parkošanās ģēniji

Post by mdz »

Savlaik viens man šitā pie veikala blakus nostājās. Uzzīmēju putekļos ar pirkstu pa visu sānu milzīgu locekli un aizbraucu. Cerams, ka mājienu saprata :aiwa:
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Parkošanās ģēniji

Post by Fretka »

Man patīk, ka dece skarbais čalis. Lieku makrofleksa balončiku ķīlā, ka nevienu no tiem sūdiem viņš nekad dzīvē nav darījis. Es saprotu, ka ir kruti internetā ar to "lielīties", bet kaut kāds bērnišķīgs sūds.
User avatar
Alutinsh
Posts: 2689
Joined: 26 Sep 2013, 20:24
Location: Skrunda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Parkošanās ģēniji

Post by Alutinsh »

Fretka wrote:Man patīk, ka dece skarbais čalis. Lieku makrofleksa balončiku ķīlā, ka nevienu no tiem sūdiem viņš nekad dzīvē nav darījis. Es saprotu, ka ir kruti internetā ar to "lielīties", bet kaut kāds bērnišķīgs sūds.
Pagales izpūtējā ..... :D
"Kā teica mūsu Prezidents ... Laikam no sākuma jāierauj!"
User avatar
Black President
Spam addicted
Posts: 15200
Joined: 11 Nov 2013, 13:11
Location: Underground
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Parkošanās ģēniji

Post by Black President »

Vina girlfriendai
ZX
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Parkošanās ģēniji

Post by DeeCee »

Alutinsh wrote:
Fretka wrote:Man patīk, ka dece skarbais čalis. Lieku makrofleksa balončiku ķīlā, ka nevienu no tiem sūdiem viņš nekad dzīvē nav darījis. Es saprotu, ka ir kruti internetā ar to "lielīties", bet kaut kāds bērnišķīgs sūds.
Pagales izpūtējā ..... :D
:reeka:
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
Oss
Posts: 308
Joined: 06 Jun 2009, 20:34
Location: Šiauliai, LT
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Parkošanās ģēniji

Post by Oss »

krissis wrote: (...) Esmu atvērts idejām :naac: (...)
Reiz bija stipri līdzīga situācija, tikai mašīnai bieži bija mīkstie. Visu laiku domāju, ka sūdīgi riepas uzbortētas un laiž gar disku, līdz visi 4 diski ar riepām bija pielīmēti un tāpat mīkstie :D Kkā pagadījās vienā tusā sapazīties ar vienu citu kaimiņu, kuram tieši tā paša bēda, bieži mīkstie un lai cik dīvaini nebūtu - atstājot auto vienā noteiktā vietā. Ātri tika izsecināts, kura mašīna tur ir patstāvīgā. Pēc tusa vietas saimnieka braucamajam visi 4 mīkstie un kaimiņš vēl uzdirsa uz haubes :rofl: No tās reizes parkinga vietai vairs nebija saimnieks un mīkstie nevienam citam vairs nebija :D
njakts
Posts: 42
Joined: 29 Jan 2011, 00:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Parkošanās ģēniji

Post by njakts »

zilais siers vietā kur rauj salonā gaisu pabojās garstāvokli...

bet jā, daudz neko tur nepārmācīsi kamēr neradīsi materiālus zaudējumus (noskrāpēti sāni, stūri, buktes), diemžēl ir cilvēki kam savādāk nepielec... un ja Tu esi tiko ievācies tur, tad kādā veidā Tu vari zināt, ka kāds āksts atstāj savu auto tur jau 40 gadus... ja tas āksts pats nevar tev to paskaidrot, uzrakstīt zīmīti vai kā savādāk, tad pats vainīgs...
es arī cenšos pagalmā turēt savu auto vienā konkrētā vietā, bet ja viņa ir aizņemta tad lieku citur, ko darīt, nav tak tā zeme mans īpašums...
User avatar
alfons
Posts: 410
Joined: 21 Mar 2012, 14:29
Location: Kurzemes krasts
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Parkošanās ģēniji

Post by alfons »

Sameklē kaut kur riteņu bloķi un uzliec viņa auto, kad viņš ir SAVĀ vietā noparkojies - ja jau grib tur savā vietā parkoties tikai lai tas auto paliek tur ilgi.
User avatar
Jūda
Spam addicted
Posts: 2525
Joined: 27 May 2009, 12:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Parkošanās ģēniji

Post by Jūda »

Fretka wrote:Man patīk, ka dece skarbais čalis. Lieku makrofleksa balončiku ķīlā, ka nevienu no tiem sūdiem viņš nekad dzīvē nav darījis. Es saprotu, ka ir kruti internetā ar to "lielīties", bet kaut kāds bērnišķīgs sūds.
:reeka:
Post Reply