pamācošs stāsts par saskaņotajiem protokoliem

Ja kāds redzēja kādu kuriozu/negadījumu - rakstat tik šeit iekšā!

Moderator: omulis

anarhists
Posts: 325
Joined: 20 Aug 2004, 12:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pamācošs stāsts par saskaņotajiem protokoliem

Post by anarhists »

Kādā saulainā dienā es mierīgi ,smuki,lēni parādot pagriezienu griezos pa kreisi. Aiz manis džips protams nepaspēja sabremzēties jo brauca stipri virs 50, rāva garām un protams man bamperī iekšā.,pēc tam zālītē utt.
Nu mierīgi padiskutējām un tā nevienojāmies, oki saucam policiju . Atbrauca policija mierīgi pateica ,ka džipam nav taisnība , viņš vainīgs un ieteica mums sastādīt sasakaņoto lai džipa vadītājam nav jāmaksā sods (un es idiots piekritu), pārbaudīja vai esam sastādījuši visu oki. Protams pēc protokola mēs abi bijām parakstījušies , ka visam piekrītam un tā. Es nekādu vainu neatzinu,viņš atķeksēja kur viņš piekrīt savai vainai un tā. Visi ieskaitot policiju braucām mājās.

Pēc tam es devos uz "IF Latvija" , tur eksperts visu nofočēja, visu apskatījās visu nokārtoja, manu auto AF sataisīja , IFs ar Autofavorītu norēķinājās. Šķita , ka viss ir kā tam arī jābūt.

Ha,ha... Tagad pēc gada saņemu no BTA draudu vēstuli , par to , ka pret mani grasās ierosināt regresa prasību, vēstulē prasa atrādīt auto stāvoklī kādā viņš bija uz negadījuma brīdi (pēc gada!) utml marasmi.

Aizejot skaidroties uz BTA izrādās , ka pēc laika kāds no IF ir pārdomājis un izdomājis , neskatoties uz saskaņoto paziņojumu, neskatoties uz to ka nauda jau izmaksāta un vilciens aizgājis , ka vainīgs tomēr esmu ES. :dusma:

1. secinājums NEKAD nesastādiet saskaņoto paziņojumu izņemot gadījumu kads skaidri apzinies ka ESI vainīgs, jo tad daudz sliktāk nebūs toties varbūt varēs izlocīties

2. Pašreizējo apdrošināšanas sistēmu var vispār uzskatīt par krāpšanu - jo apdrošinātājs ir tiesīgs visu vērtēt pēc saviem ieskatiem gan saskaņoto, gan policijas protokolus (ja kāds nezināja stapr citu).

3. nekad nesapriecājies brīdī kad apdrošinātājs ir pieņēmis lēmumu, jo viņš vēl var pārdomāt. Pēc gada , diviem līdz pieciem.

4. tāpat nesapriecājies brīdī kad apdrošinātājs Tev izmaksā naudu, arī to viņš vēl var no tevis piedzīt jau izmaksāto naudu , ja pēkšņi pārdomās.

5. Nu un pēdējais , divreiz padomājiet vai saistīties ar "IF Latvia"


Kāda dusma :cursin:
Es protams netaisos visu tā vienkārši atstāt un piķot , vai pat gadījumā ja nebūs jāpiķo vai tāpat vien vainu uzņemties netaisos. Ja kāds var ieteikt kādu precedentu par šādām lietām vai cilvēku kas kārto šādas lietas uzrakstiet.
anarhists
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by DeeCee »

kas ir ifā un kas bta, cik sapratu ifā ir vainīgajam octa vai tev kasko ?

vai arī tev ifā ir kasko un bta ir džipam octa, tad sanāk, ka ifs salaboja, un pēc tam piedzina naudu no bta, kā vainīgā apdrošinātāja, pēc tam kaut kas atzina tevi par vainīgu (kā jau mūsu banānrepublikā) ?
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
EraSeR
Posts: 606
Joined: 30 Sep 2005, 20:00
Location: Liepāja
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by EraSeR »

Pilnīgas muļķības viņi tur runā! Ja džips ir piekritis, ka vainīgs, tad tur vairs nevar būt nekādu variantu. Saskaņotais ir. Auto paši viņi saremontēja, tā kā tagad viņi nekādu ekspertīzi nevar pieprasīt. Sūti ***** un miers. Ķer tik uz muļķi.

Ja viņiem ir kādas pretenzijas, tad lai karo savā starpā. Vilciens aizgājis!
Opinions are like assholes - everyone’s got one, and most of them stink
anarhists
Posts: 325
Joined: 20 Aug 2004, 12:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by anarhists »

Man ir OCTA BTA, viņam (džipam) IFā OCTA un KASKO.

Vēlreiz
Pēc saskaņotā sastādīšanas man bija jāvēršas pie vainīgā OCTA apdrošinātāja, resp IF.

vispirms IFs paņem sakaņotos, sataisa manu auto,apmaksā remontu, pēc tam pārdomā un piestāda rēķinu BTA , kurai nosūta dokumentus pēc kuriem es esmu vainīgais , tagad BTA bargi vēršas pret mani. Jo man kā vainīgajam vajadzēja vērsties cik tu dienu laikā pie sava OCTA apdrošinātāja.

Tikai es protams par visu šo nezināju līdz vēstules saņemšanai, jo dzīvoju laimīgā pārliecībā kas viss taču ir kārtībā un ka esmu citušais nevis vainīgais.
Last edited by anarhists on 29 Jan 2008, 18:08, edited 1 time in total.
anarhists
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17038
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Post by Juzix »

Domāju, ka iesākumā Tev vajadzētu doties uz Apdrošinātāju asociāciju vai kā viņu tur sauc, kas kontrolē šos darboņus...

Džips Tev pa pakaļu uzšāva, vai centās apbraukt un purnu aizķēra?
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
anarhists
Posts: 325
Joined: 20 Aug 2004, 12:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by anarhists »

džips centās apbraukt un aizķēra purnu, ja tam ir nozīme
anarhists
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17038
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Post by Juzix »

Praktiski tādā pašā situācijā darba kolēģis nošķīla savu darba mazdu-griezās pa kreisi, un viens pieklājīgā ātrumā centās viņu apdzīt, aizķēra purnu, iznīcinot spārnu, durvis un bamperu. Tika izsaukta CP un tie paziņoja, ka mans kolēģis ir vainīgs. Parādija pat csn punktu. Centīšos citēt:"Griežoties pa kreisi jāpalaiž tie kas brauc pretī taisni vai griēžas pa labi, kā arī tie kas uzsākuši apdzīšanu" (kkā tā) Es ar biju šokā šo izlasot....
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
SmaLL
Posts: 1010
Joined: 29 Jan 2005, 23:26
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by SmaLL »

Juzix wrote:Praktiski tādā pašā situācijā darba kolēģis nošķīla savu darba mazdu-griezās pa kreisi, un viens pieklājīgā ātrumā centās viņu apdzīt, aizķēra purnu, iznīcinot spārnu, durvis un bamperu. Tika izsaukta CP un tie paziņoja, ka mans kolēģis ir vainīgs. Parādija pat csn punktu. Centīšos citēt:"Griežoties pa kreisi jāpalaiž tie kas brauc pretī taisni vai griēžas pa labi, kā arī tie kas uzsākuši apdzīšanu" (kkā tā) Es ar biju šokā šo izlasot....
a kas tur but soka??? .....ja tu pirmais izbrauc uz pretejo joslu un sak apdzishanu.....a tas kurs brauc prieksa jau pec tam paradija pagriezienu un sac griezties pa kreisi ...paljubomu vins bus vainigs. man liekas tas jau sen zinams :shock:
Image
User avatar
KRS
Posts: 161
Joined: 14 Jun 2007, 23:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by KRS »

taisnība tam- kurš pirmais ieslēdzis pagriezienu.
a kā izzīlēt kurš pirmais? :neka: :hmmm: :deal:

vispār sviests :x
EIMZ
Posts: 668
Joined: 14 Aug 2005, 18:21
Location: Daugavpils, Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by EIMZ »

vispaar man liidziiga situaacija. TIkai lieta taada, ka es peedeejaa momentaa pamaniiju, ka vinjs griez, strauji pa bremzeem, un ar rokjeni sagriezu taa, lai apstaajas starp mashiinu, ko apdzinu un to, kas gandriiz apstaajusies griezaas, rezultaataa nedaudz iebukteeju to griezeeju pak. bamperii.
Sanaak es arii vareetu buut bez vainas (PEEC CSN)? logjiski domaajot, gan man skjiet, ka biju vainiigs.
Image
User avatar
vēja suns
Posts: 1070
Joined: 30 Oct 2007, 19:41
Location: Leograde
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by vēja suns »

un vēl ir situācija, ka pirms krustojumiem parasti ir baltā nepārtrauktā- značit nevar apdzīt...
Image Image
Mašīnai nav problēmu- tai ir raksturs
ID 8 kādreiz bija
EIMZ
Posts: 668
Joined: 14 Aug 2005, 18:21
Location: Daugavpils, Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by EIMZ »

vēja suns wrote:un vēl ir situācija, ka pirms krustojumiem parasti ir baltā nepārtrauktā- značit nevar apdzīt...
ne pirms visiem kruestojumiem ir baltaa nepaartrauktaa vai dubultaa baltaa.
Image
User avatar
vēja suns
Posts: 1070
Joined: 30 Oct 2007, 19:41
Location: Leograde
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by vēja suns »

EIMZ wrote:
vēja suns wrote:un vēl ir situācija, ka pirms krustojumiem parasti ir baltā nepārtrauktā- značit nevar apdzīt...
ne pirms visiem kruestojumiem ir baltaa nepaartrauktaa vai dubultaa baltaa.
Image Image
Mašīnai nav problēmu- tai ir raksturs
ID 8 kādreiz bija
User avatar
GirtzB
Posts: 2233
Joined: 30 Jun 2004, 12:13
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by GirtzB »

Šajā gadījumā kāds vēl nafig regress BTA galīgi saspiedušies.
R6 spēks S54B32+2JZ-GE
Braukt ir priex
p.s. mans viedoklis ir autoritatīvs un vienīgais pareizais.
Aigars
Posts: 262
Joined: 15 Jan 2007, 12:00
Location: Somija
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Aigars »

Juzix wrote:Domāju, ka iesākumā Tev vajadzētu doties uz Apdrošinātāju asociāciju vai kā viņu tur sauc, kas kontrolē šos darboņus...
LTAB.lv
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by DeeCee »

GirtzB wrote:Šajā gadījumā kāds vēl nafig regress BTA galīgi saspiedušies.
var būt, ja if viņam salaboja mašīnu, bet izrādās, ka viņu octa klients nav vainīgs, tad viņi dabon naudu no bta regresā, un savukārt bta regresā piedzen no anarhista, ja tāda iespēja ir paredzēta likumos(nav atrādīts laikā etc. ) kkur es dzirdēju par tādu variantu, bet tā kā neesu ar atlīdzībām saistīts, neesmu iedziļinājies visos tajos likumos

te ir lielākā daļa no likumiem un noteikumiem
http://www.ltab.lv/lv/laws/default.htm
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
Gests
Audi 80
Posts: 181
Joined: 08 May 2005, 10:54
Location: Valmiera
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Gests »

un domaa, ka policijas protokolu nevar apstriideet ?

gan jau ka dzipa vadiitaas aizejot drosinaat masiinas octu bija diezgan neapmierinaats ar cenu un apdrosinaataaju kantoris ieteca apstriideet saskanoto pazinojumu, lai bonus klase nekristos un cenu buutu normaalaaka
User avatar
Ch.
Posts: 10523
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Post by Ch. »

Par saskaņotajiem - tieši tā, ja kāds apakšā uzraksta "Esmu vainīgs CSNg izraisīšanā, savu vainu atzīstu" un otrs "CSNg izraisīšanā vainīgs otra auto vadītajs, vadītājs A/B", tad viss ir ok, bet ja savādāk, var sanākt baigās klapatas, jo neko vairs nepierādīt.. Bet šaja gadījumā tiešam sūti visus nah.. Galvenais nepiekāpies un neļauj sevi apchakarēt..
Sodit slidgultnus uz spiediena
aliiXC
Posts: 25
Joined: 23 May 2005, 07:57
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by aliiXC »

ir ir tāda štelle ja Tu apdzen un trāpi pa mašīnas priekšgalu kas griežas pa kreisi tad neesi vainīgs. reiz arī pats šito piedzīvoju bet diemžēl kā vainīgais jo tieši griezu un viens mani dzina. Kā CP teica ja viņš būtu trāpījis aizmugurē vai sāna daļā no mašīnas vidu uz aizmuguri tad vēl varētu strīdēties. šajā gadījumā domājams ka apdrošinātāji ir pārskatījuši saskaņoto un izmantojot tieši augstākminēto CSN punktu Tevi padarījuši par vainīgu neskatoties uz to ka otrs ir atzinis savu vainu.
Rosi G Nol
User avatar
DeWired
Posts: 119
Joined: 11 Jun 2004, 14:10
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pamācošs stāsts par saskaņotajiem protokoliem

Post by DeWired »

anarhists wrote: ,viņš atķeksēja kur viņš piekrīt savai vainai un tā.
WTF!!! Vot nesaprotu. ja jau dzjipa vadiitaajs saskanjotajaa atzina savu vainu, tad kaadas veel var buut diskusijas? Lai tak pacelj tos papiirus augshaa.

Vieniigie punkti par kuriem vareetu diskuteet ir:

121. Pirms apdzīšanas sākuma transportlīdzekļa vadītājam jāpārliecinās par to, vai:
121.2. pa to pašu joslu priekšā braucošā transportlīdzekļa vadītājs nerāda kreisā pagrieziena signālu

123. Aizliegts apdzīt šādās vietās:

123.1. regulējamos krustojumos;

123.2. neregulējamos krustojumos, izņemot gadījumus, kad apdzen uz galvenā ceļa attiecībā pret šķērsojamo ceļu;
Never drive faster as Your Angel can fly
Post Reply