pamācošs stāsts par saskaņotajiem protokoliem

Ja kāds redzēja kādu kuriozu/negadījumu - rakstat tik šeit iekšā!

Moderator: omulis

User avatar
RihardsZ
Posts: 122
Joined: 13 Apr 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pamācošs stāsts par saskaņotajiem protokoliem

Post by RihardsZ »

anarhists wrote: ,viņš atķeksēja kur viņš piekrīt savai vainai un tā.
Image
Lielākā izmērā:
http://content5-foto.inbox.lv/albums579 ... sk-paz.jpg

Kur te var atķeksēt, ka viņš piekrīt savai vainai?
...kad mēs augām tā nebija...
User avatar
Gests
Audi 80
Posts: 181
Joined: 08 May 2005, 10:54
Location: Valmiera
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Gests »

viss atkariigs, kuru pusi aizpilda ...vienu pusi aizpilda cietusais , otru pusi vainiigais
User avatar
RihardsZ
Posts: 122
Joined: 13 Apr 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by RihardsZ »

muļķības. Aizpildi kuru gribi kā cietušais vai arī kā vainīgais. Pusei nav nekādas nozīmes.
...kad mēs augām tā nebija...
User avatar
DeWired
Posts: 119
Joined: 11 Jun 2004, 14:10
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by DeWired »

RihardsZ wrote:muļķības. Aizpildi kuru gribi kā cietušais vai arī kā vainīgais. Pusei nav nekādas nozīmes.
Shii ir jaunaa parauga lapa, kuraas shiis opcijas vairs nav. Vecajaas bija.
Never drive faster as Your Angel can fly
User avatar
JAnka
Posts: 89
Joined: 13 Oct 2004, 17:10
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by JAnka »

Nesen, pildot šo jaunā paraugu saskaņoto paziņojumu, viņš (vainīgais) vienkārši pie piezīmēm ierakstīja "Atzīstu savu vainu" un uzlika parakstu, bet ideja tur ir tāda, ka vainīgo pēc tam noteiks paši apdrošinatāji. Kādreiz apakšā bija jāparaksta tikai vainīgajam...
User avatar
jasis
Posts: 20
Joined: 10 Oct 2005, 23:29
Location: Tukums
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by jasis »

arii piekriitu viedoklim ka nekad nevajag pildiit saskanjoto vis maz pagaidaam kameer taa sisteema straadaa dikti suuuudiigi.Man vienam pazinjam arii bija shitaads variants ka apdroshinaataaji neatzina to kas saskanjotajaa sarakstiits un nemaksaaja atliidziibu.

Taapat ir ar sarunaashanu reiz chomakam uzmauca viens virsuu, ne loti sapiigi bet drusku panjurciija izraadiijaas ka shis shtiimee,luudzaas chomam lai nesauc mentus ka samaksaas,maajaas beerni,patirsiis darbu ja nebuus pravas utt,choms apzheelojaas panjeema tur par to shviiku cik tur tos ls aizbrauca maajaas a peec dienas menti uz maajaam klaat un saka veciit tu aizlaidies no avariijas vietas utt - karoch tas shtiimenieks pierakstiijis nr,izguleejies un izsaucis mentus ka redz choms aizlaidies.
krinkels
Posts: 205
Joined: 03 Aug 2004, 13:25
Location: Prvciems
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by krinkels »

Tas kaa kura. Es 3 reizes vismaz ja ne vairak esu pildijis saskanoto un nekad nekadu problemu vai nesaskanu nav radies.
<<S>>
Spraud Otrajā Racing Team
User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Lambertino »

krinkels wrote:Tas kaa kura. Es 3 reizes vismaz ja ne vairak esu pildijis saskanoto un nekad nekadu problemu vai nesaskanu nav radies.
vov, ta nu gan tav bieži sanāk atgadījumi :shock:
ImageImage
User avatar
kul-ed
Audi A4
Posts: 184
Joined: 14 Jun 2004, 19:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by kul-ed »

man ar ar sito saskanoto ir bijusas problemas... vienu dienu braucu pa galveno celu, peksni viens sieviskis izdoma to skersot neskatoties, rezultata no nesu vinai visu sanu! vina atzina savu vainu.... izsaucu celu policiju, pasaka pec stundas bus... pajiet 2 st, celinieki atsutijusi kkadu SOS darbinieku kas sito sastadis saskanoto... jo mentien slinkums braukt... :evil: es atsakos pildit... vins aizbrauc... zvanu atkal mentiem saku... kas par h...j, lai pasi brauc... tie saka ka var ierasties jau pec 4 st... (darbu jau kaveju 2st)... nu nekas cits neatliek, ka saukt to SOS darbinieku... vins visu aizpilda, es parskatu it ka viss kartiba...vina uzraksta ka atdzist savu vainu, mes parakstamies un uzredzesanos.... piesienu visu kas masinai velkas pa zemi un ir nokritis...

nakamaja diena eju uz vinas apdrosinasanu BALVA, jau ienakot attieksme sausmiga, sekretare 2 vardus tik lat val zin... nu labi ieeju pie ta galvena eksperta... es saku reku mans saskanotais... vins ar tadu negribesanu vinu panem, saka ka ar vienu roku viss sarakstis...(SOS darbinieks visu sarakstijis)... bet pats labakais... vins peksni saka... bet tu tacu esi vainigs saja situacija... es gandriz uz d... apsedos... es tac pa galveno braucu un vina vinu skersoja... :!: :!: taa normali gribeja uz mulki pakert... bet neizdevas... tad ar ekspertizi vel gaja traki... bet tas jau ir cits stasts... nekad neieteiktu nevienam saskarties ar to BALVU.... :) un saskanotajiem pazinojumiem
1.9 TDI QUATTRO GT-530
http://www.youtube.com/watch?v=0nSQjuKwovs" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
marihuans
Posts: 827
Joined: 29 Mar 2005, 17:54
Location: Murjaanji
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by marihuans »

man ar saskanotajiem un Baltu tikai labas atsauksmes :)
apkalposhana super,eksperts pierakstiija visu un pat vairaak un naudinju arii laikus izmaksaaja :)
User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Lambertino »

īstenībā ja mani šitā apčakarētu ar tiem saskaņotajiem - es momentāli vērstos pie k kādām televīzijām, mēdijiem - lai visu šito publicē
Savādāk ablomna, ka vienīgas reklāmas kas šajā sakarā ir - ir tas, ka aizpildiet saskaņoto, būs ātri, nebūs problēmu, lētāk....
Es reāli nekko tādu neesmu pildijis, vienkārši tam nav bijusi vajadzība (tfu tfu tfu) Bet lasot visu šito - laikam arī nepilīšu
Ja pastāv risks visu pakāst - tad labāk saucu mentus, kuri visu piefiksē un uzliek savu autogrāfu par vainīgo un nevainīgo pusi
ImageImage
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Post by Juzix »

Ir pildīts, pēctam nācās ar saviem casko apdrošinātājiem kontaktētie (baltikums), vis O.K
A par BALVU ne vien tādi stāsti ir dzirdēti. Tur viss ir slikti.
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
harcho
BMW E36
Posts: 2001
Joined: 01 Nov 2005, 14:41
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by harcho »

nu tas jau logjiski ka BALVA man liekas ir pati suudiigaakaa, jo leetaakaa arii no visaam man zinaamajaam, un taapeec jau ir jaaachakaree cilveeki lai kaukaa to naudinju pelniitu...

man pasham ar BALVA :D pirms kaada meenesha uzraxtiiju iesniegumu ka paartraucu liigumsaistiibas, unn pateica ka nauda buus 2u nedeelju laikaaa... protams tas nenotika, nu jau bija pagaajis vairaak kaa meenesis - vakar zvaniiju shamajie, un ssodien jau naudinja tika ieskaitiita...

man liekas ka vinjiem tur taads princips - kameer nezvana un neintereseejaas pats personiigi tikmeer jamie neliekas ne zinis, ja apc aizmirsiisi ka teu bija jaabuut kaukaadai naudai - nau jau vinju dariishna...

nu vismaz man taads priekshtats radies par vinju straadaashanas filozofiju...
Image
686 clothing. Deelji, sleepes, zaabaki, stiprinaajumi. Iespeejas iegaadaaties un
apkopt inventaaru par ljoti patiikamaam cenaam. PM or 26441043
User avatar
DREIM
Honda Accord
Posts: 325
Joined: 22 Apr 2005, 13:47
Location: Upesciems/Madona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by DREIM »

Man ir bijusi divreiz saskarsme ar BALTA abas reizes saskaņotie.
Pirmajā reizē pats vainīgs un maksāja KASKO, tad gan naudas izmaksāšanu un lēmumu pieņēma max termiņos kādi viņiem ir - 2 mēn kopā, bet atlīdzība normāla un viss ok. Otrajā reizē nebiju vainīgs un maksāja OCTA kas arī bija Baltā, - man par pārsteigumu 2 ned laikā visu samaksāja(pie tam tas bija pirms jaungada, kad vēl visas brīvdienas pa vidu) tā ka no paša pieredzes Baltā itkā ir OK.
JDM
User avatar
kul-ed
Audi A4
Posts: 184
Joined: 14 Jun 2004, 19:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by kul-ed »

harcho wrote: man liekas ka vinjiem tur taads princips - kameer nezvana un neintereseejaas pats personiigi tikmeer jamie neliekas ne zinis, ja apc aizmirsiisi ka teu bija jaabuut kaukaadai naudai - nau jau vinju dariishna...
tiesi taaa... es savu naudu gaidju 3 menesus... zvaniju katru otro nedelu un vini tik saka, ka sis nedelas laika bus... :evil:

par BALVU es tik varetu stastit un stastit.. 8)
1.9 TDI QUATTRO GT-530
http://www.youtube.com/watch?v=0nSQjuKwovs" onclick="window.open(this.href);return false;
krinkels
Posts: 205
Joined: 03 Aug 2004, 13:25
Location: Prvciems
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by krinkels »

Par BALVU un Balticumu varetu romanu uzrakstit. Varetu isuma teikt ta, ja nesi vainigs un vainigajam ir polise Balva vai Baltikuma OBLIGATI ir jasauc policija, jo savadak sanak nepatikshanas.
Ir pieredze, ka sanak kjepaties un skraidit apkart, pasham kontakteties ar vainigo, vairakas reizes meklet servisus un pat pec auto sataisishanas ( pec vinju domam sataisitas) auto nakas atstat servisa jo vinji redzi nesot pamanijushi tadu un tadu defektu. Reali ar shim kompanijam sanak loooti ilgi njemties kamer sataisa, bet beigu beigas viss ir ok.Ja neskaita mirushas pelekas nervu shuninjas :-D
<<S>>
Spraud Otrajā Racing Team
User avatar
DimanC
Posts: 1140
Joined: 06 Jan 2006, 13:09
Location: 59N 56'; 10E 58'
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by DimanC »

krinkels wrote:Par BALVU un Balticumu varetu romanu uzrakstit. Varetu isuma teikt ta, ja nesi vainigs un vainigajam ir polise Balva vai Baltikuma OBLIGATI ir jasauc policija, jo savadak sanak nepatikshanas.
Ir pieredze, ka sanak kjepaties un skraidit apkart, pasham kontakteties ar vainigo, vairakas reizes meklet servisus un pat pec auto sataisishanas ( pec vinju domam sataisitas) auto nakas atstat servisa jo vinji redzi nesot pamanijushi tadu un tadu defektu. Reali ar shim kompanijam sanak loooti ilgi njemties kamer sataisa, bet beigu beigas viss ir ok.Ja neskaita mirushas pelekas nervu shuninjas :-D
ne vienmeer viss ir slikti.
man pasham OCTA Baltikumaa, KASKO Balvaa. jaa, neuzskatu, ka obligaati nepiecieshams paarmaksaat, p1shu santiimu.
no Balvas pirmajaa gadaa dabuuju summu, kas par 20% lielaaka nekaa apdroshinaashanas preemija (taa to laikam sauca - summa, kuru iemaksaaja). divi kaazusi, uz katru aptuveni pusotru meenesi vajadzeeja gaidiit, steigas nebij.
par BALTIKUMU - pats izraisiijis kaazusus neesmu, bet rudenii viens Accords nedaudz padupseeja manu preludi - sakritiiba, shim arii bija Baltikumaa OCTA. protams, ofisaa kaut kaadas padumjas krievushkas, tachu tehn. eksperts bija normaals, ieteica vairaakus (kaadus 10) servisus, tai skaitaa taadus, kuros remonteejas gandriz tikai 2000+ gada mashiinas. taami saskanjoja sakariigi, mashiinu sataisiija, viss ir ok. :roll:
burnout.lv: "pagrieziena lenkis","strava no generatora kas ir na šaru","koniskas riepas","speciga provodka","turbodizelis+benzins der gandriz jebkura kombinacija",atmosferiskais turbo,divmastu spararats,un,protams, MELNAIS
User avatar
kul-ed
Audi A4
Posts: 184
Joined: 14 Jun 2004, 19:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by kul-ed »

dimanc wrote:
krinkels wrote:Par BALVU un Balticumu varetu romanu uzrakstit. Varetu isuma teikt ta, ja nesi vainigs un vainigajam ir polise Balva vai Baltikuma OBLIGATI ir jasauc policija, jo savadak sanak nepatikshanas.
Ir pieredze, ka sanak kjepaties un skraidit apkart, pasham kontakteties ar vainigo, vairakas reizes meklet servisus un pat pec auto sataisishanas ( pec vinju domam sataisitas) auto nakas atstat servisa jo vinji redzi nesot pamanijushi tadu un tadu defektu. Reali ar shim kompanijam sanak loooti ilgi njemties kamer sataisa, bet beigu beigas viss ir ok.Ja neskaita mirushas pelekas nervu shuninjas :-D
ne vienmeer viss ir slikti.
man pasham OCTA Baltikumaa, KASKO Balvaa. jaa, neuzskatu, ka obligaati nepiecieshams paarmaksaat, p1shu santiimu.
no Balvas pirmajaa gadaa dabuuju summu, kas par 20% lielaaka nekaa apdroshinaashanas preemija (taa to laikam sauca - summa, kuru iemaksaaja). divi kaazusi, uz katru aptuveni pusotru meenesi vajadzeeja gaidiit, steigas nebij.
par BALTIKUMU - pats izraisiijis kaazusus neesmu, bet rudenii viens Accords nedaudz padupseeja manu preludi - sakritiiba, shim arii bija Baltikumaa OCTA. protams, ofisaa kaut kaadas padumjas krievushkas, tachu tehn. eksperts bija normaals, ieteica vairaakus (kaadus 10) servisus, tai skaitaa taadus, kuros remonteejas gandriz tikai 2000+ gada mashiinas. taami saskanjoja sakariigi, mashiinu sataisiija, viss ir ok. :roll:
man ar Baltikumu viss bija OK, samaksaja stipri vairak, nekaa vajadzeja un divas nedelas... tikai labas atsauksmes par Baltikumu 8)
1.9 TDI QUATTRO GT-530
http://www.youtube.com/watch?v=0nSQjuKwovs" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply