Seat Arosa

šeit varam mēģināt pirkt un pārdot savas personīgas lietas nekomerciālos nolūkos. Firmām publicēties aizliegts.

Moderators: Focus, Pauliic

Post Reply
msprogis
Posts: 27
Joined: 12 Jul 2015, 02:56
Location: Ikšķile
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Seat Arosa

Post by msprogis »

Seat Arosa.
1999.gads, 1.0 dzinejs, melna krasa, cd radio, 2 airbagi, r15 lietie diski ar vasaras riepam, r13 blekinieki ar ziemas riepam.
Gada nodoklis 35e, degvielas paterins ~6l/100km, nodoklis nomaksats, auto laba tehniska stavokli, ir dazi vizuali defekti(ja, piemeram, prieksejas lampas).
800e
Image
Image
Var piedavat mainu pret interesantiem 5x120 r17-18 diskiem.
Last edited by msprogis on 08 Dec 2015, 16:25, edited 3 times in total.
User avatar
BLINGZ
Posts: 307
Joined: 06 Apr 2009, 11:02
Location: Saulkrasti, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Seat Arosa

Post by BLINGZ »

Kā nav kauna melot par patēriņu? :susnaks:
msprogis
Posts: 27
Joined: 12 Jul 2015, 02:56
Location: Ikšķile
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Seat Arosa

Post by msprogis »

Nu, varbut ari 6l, nav ne jausmas, tadu man teica, tadu ari uzrakstiju. Paris nedelas man ta miskaste ir, neesmu vel baku izbraucis un sarekinajis, bet pagaidam ap tiem 5, varbut 6l izskatas. Nebiju domajis, ka cilvekiem tas cipars ir tik svarigs.
nakurilijs
Spam addicted
Posts: 5322
Joined: 03 Apr 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Seat Arosa

Post by nakurilijs »

Kāpēc lai pirktu mazu sūdu, ja tas rij tikpat cik liels... Pat 5 priekš viņa ir astronomisks cipars.
:dj:
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Seat Arosa

Post by Fretka »

Kāds šim ir reālais patēriņš?
User avatar
BLINGZ
Posts: 307
Joined: 06 Apr 2009, 11:02
Location: Saulkrasti, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Seat Arosa

Post by BLINGZ »

msprogis wrote:Nu, varbut ari 6l, nav ne jausmas, tadu man teica, tadu ari uzrakstiju. Paris nedelas man ta miskaste ir, neesmu vel baku izbraucis un sarekinajis, bet pagaidam ap tiem 5, varbut 6l izskatas. Nebiju domajis, ka cilvekiem tas cipars ir tik svarigs.
No tā pirdiena ir jēga, ja viņš neko neēd. Tas litrīgais motors, iekļaujoties satiksmē, tērē ne mazāk par 6,8.
Protams, ka ir svarīgs tas cipars. Tu to mašīnu pirki komforta dēļ? Vai varbūt tomēr, lai pakačātu bicīšus griežot R15 bez stūres pastiprinātāja? :emo:
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Seat Arosa

Post by Archuks »

Kā teiktu VWfans - baudāms auto
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
msprogis
Posts: 27
Joined: 12 Jul 2015, 02:56
Location: Ikšķile
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Seat Arosa

Post by msprogis »

BLINGZ wrote:
msprogis wrote:Nu, varbut ari 6l, nav ne jausmas, tadu man teica, tadu ari uzrakstiju. Paris nedelas man ta miskaste ir, neesmu vel baku izbraucis un sarekinajis, bet pagaidam ap tiem 5, varbut 6l izskatas. Nebiju domajis, ka cilvekiem tas cipars ir tik svarigs.
No tā pirdiena ir jēga, ja viņš neko neēd. Tas litrīgais motors, iekļaujoties satiksmē, tērē ne mazāk par 6,8.
Protams, ka ir svarīgs tas cipars. Tu to mašīnu pirki komforta dēļ? Vai varbūt tomēr, lai pakačātu bicīšus griežot R15 bez stūres pastiprinātāja? :emo:
Masinu pirku, jo paris gadus jau gribeju kaut ko tamlidzigu, skita interesants, pabraucu paris nedelas, pietika.
Sturi pagriezt gan tur problemu nav.
Bet nu, vecakiem varetu likties sakarigs pirmais auto bernam, kas tikko tiesibas nolicis. Maksa vins kapeikas, degvielu tere maz, pabraukt ar vinu atri itka var, bet kaut ka negribas, uzturesanas izmaksas niecigas.
Bet tu gribi teikt, ka 6l uz 100 ir daudz? Ok, dizelim varbut. 6l tapat ir mazakais cipars, ko esmu redzejis tik vecam benzina dzinejam.
User avatar
jaaniss
Audi 80
Posts: 2878
Joined: 11 Feb 2005, 14:22
Location: Jelgava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Seat Arosa

Post by jaaniss »

Fretka wrote:Kāds šim ir reālais patēriņš?
http://www.ultimatespecs.com/car-specs/ ... sa-10.html" onclick="window.open(this.href);return false;
www.ajblasters.lv
Smilšu strūkla, metināšana, gruntēšana.
msprogis
Posts: 27
Joined: 12 Jul 2015, 02:56
Location: Ikšķile
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Seat Arosa

Post by msprogis »

.
Last edited by msprogis on 28 Jan 2016, 19:22, edited 1 time in total.
User avatar
ray112
Posts: 5013
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Seat Arosa

Post by ray112 »

Keries jau nu versim pie ragiem, nomet cenu uz 300 eur un varbut kads nopirks. Jo nu to pat ir gruti par auto nosaukt. Neka personiga, tik izsaku viedokli.
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Seat Arosa

Post by Melnais »

ray112 wrote:Keries jau nu versim pie ragiem, nomet cenu uz 300 eur un varbut kads nopirks. Jo nu to pat ir gruti par auto nosaukt. Neka personiga, tik izsaku viedokli.
Nemiiz, Latvijaa ir gana zalo cilveku, kas nopirku nemotoru un brauktu ar 1.8 paterinu. :mhm:
User avatar
ramex
Posts: 2284
Joined: 04 Aug 2007, 12:31
Location: Tallinn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Seat Arosa

Post by ramex »

Lai cik skumji nebūtu bet šitie litrīgie benzīnnieki rij toč tāpat kā 1.8 :( ja no mazajiem motoriem un gribas ekonomēt tad dīzeļi ir way to go)
----
H6
msprogis
Posts: 27
Joined: 12 Jul 2015, 02:56
Location: Ikšķile
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Seat Arosa

Post by msprogis »

Taakaa te visi par to ekonomiju runaa, sareekinaaju pateerinu - videji 6.2 l/100km. Bija kadreiz man n42b18, tam bija 8.2, bija m42b18, tam 9, bija 08.gada honda ar 1.8, tur bija 8, taka tik traki jau ari tomer nav.
User avatar
ray112
Posts: 5013
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Seat Arosa

Post by ray112 »

msprogis wrote:Taakaa te visi par to ekonomiju runaa, sareekinaaju pateerinu - videji 6.2 l/100km. Bija kadreiz man n42b18, tam bija 8.2, bija m42b18, tam 9, bija 08.gada honda ar 1.8, tur bija 8, taka tik traki jau ari tomer nav.
Traki paliek kad taja auto ielien 4 kuilji, un tu atceries ka zem kapota ir 1.0 ar 50 what ever zirgiem. Tad paterinsh ari sanak lielaks ka 1.8 motoram butu. Plus nepamet sajuta ka esi konservu bundza iebazts, jo tolkam pat gaisu nav kur ievilkt, kur nu vel nopirsties :yo:
msprogis
Posts: 27
Joined: 12 Jul 2015, 02:56
Location: Ikšķile
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Seat Arosa

Post by msprogis »

ray112 wrote:
msprogis wrote:Taakaa te visi par to ekonomiju runaa, sareekinaaju pateerinu - videji 6.2 l/100km. Bija kadreiz man n42b18, tam bija 8.2, bija m42b18, tam 9, bija 08.gada honda ar 1.8, tur bija 8, taka tik traki jau ari tomer nav.
Traki paliek kad taja auto ielien 4 kuilji, un tu atceries ka zem kapota ir 1.0 ar 50 what ever zirgiem. Tad paterinsh ari sanak lielaks ka 1.8 motoram butu. Plus nepamet sajuta ka esi konservu bundza iebazts, jo tolkam pat gaisu nav kur ievilkt, kur nu vel nopirsties :yo:
Ja, paterins, protams, tad palielinas un uz prieksu vins vairs nekustas, beet ar vietu neesamibas problemu gan saskaries neesmu. Aizmugure ir iespejams apsesties ari aiz 2m cilveka. Un ta jebkura gadijuma ir sieviesu masina :roll:
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Seat Arosa

Post by Melnais »

Nepulies, aizmirsti, te to masinu nepardosi. 8)
User avatar
tralla44
Posts: 208
Joined: 01 Jun 2007, 12:42
Location: Smiltene
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Seat Arosa

Post by tralla44 »

Pašam bija tāds.
Takā sanāca visu laiku pa lielajiem ceļiem braukt tad patēriņš man bija 5L un mazāk.
Kad bija jābrauc plezīrā, tad visi kāpa pie manīm :D
4 vīriem bija vieta un 3 alus kastēm(Vairāk nekam citam :D)
Live to ride,ride to live
skaida.
Posts: 19
Joined: 02 Feb 2015, 23:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Seat Arosa

Post by skaida. »

ir vel sis?
msprogis
Posts: 27
Joined: 12 Jul 2015, 02:56
Location: Ikšķile
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Seat Arosa

Post by msprogis »

Jauna skate līdz 23.02.2017
Post Reply