pārdod w124 coupe

šeit varam mēģināt pirkt un pārdot savas personīgas lietas nekomerciālos nolūkos. Firmām publicēties aizliegts.

Moderators: Focus, Pauliic

burnauts
Posts: 50
Joined: 17 Feb 2015, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pārdod w124 coupe

Post by burnauts »

Tākā ziema strauji tuvojas ir iespēja iegādāties stilīgu un ekomonisku ziemas ''miskasti'' ar ko izcelties uz žurku fona- MB w124 coupe,89. gads, 3.0 benzīns/gāze(1. paaudze), manuālis, TA lidz 03.02.16, melns apsildāms ādas salons labā stāvoklī, visi 4 elektriskie logi, kondicionieris(nestrādā, bet ziemā tāpat nevajag) utt.
Pozitīvais- kā jau rakstīju salons labā stāvoklī, nav saplēsts, silts un kluss, motors lieliski strādā gan uz benzīna, gan gāzes, 80l gāzes balons, gāzei vel ir garantija gadu, pus balons ar gāzi bonusā.Iesākts mainīt bukses aizmugurē, bremži un vel šis tas.Oriģinālie r15 lietie diski.
Lai viss neliktos tik rožaini tagad par negatīvo. auto ar ātrumkārbas vai sajūga defektu, nav bijis laiks pētīt. Jamaina galvas blīvi, nedaudz sulo, bet braukt netraucē, ik pa laikam jauzlej tik eļļa (blīve un vārstu blīvslēgi ir nopirkti un tiek doti līdz), parūsējuši priekšējie lanžeroni, pārējā virsbūve labā stāvoklī, vietām virspusēja rūsa.
līdzi tiek dotas daudz detaļu kas ir sapirktas, bet nav paspēts nomainīt. Nākamo apskati iziet nevajadzētu būt īpašām problēmām, jasamaina jau nopirktās detaļas ritošajā daļā un jasametina dažas vietas pie priekšējiem lanžeroniem.
var piedāvāt maiņu uz e34 benzīnu, benzīnu/gāzi, var būt ar defektiem.
bildes-
Image

Image

Image

Image

Image

Image


Cena 900eur, apspriežama uz vietas, ja liekas dārgi tad ekrāna labajā aukšējā stūrī ir sarkans krustiņš kuru drīksti nospest, uz stulbiem komentāriem neatbildēšu.Pārdot nesteidzos, nebūs interese taisīšu un braukšu pats, R17 disku nav, auto ar pēdējā bildē redzamajiem R15. Auto atrodas netālu no Sabiles.
PM atbildēt nevaru rakstīt uz e-pastu [email protected] vai šeit pat.
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: pārdod w124 coupe

Post by -AF- »

Stilīgs- jā
Ekonomisks- pat ar gāzi tas izklausās pēc sarkasma :D
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
burnauts
Posts: 50
Joined: 17 Feb 2015, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by burnauts »

nu ja ap 7-8 eur uz 100km liekas daudz tad jā, nav ekonomisks. Tiesa pa Rīgu negrozos bieži tur patēriņš būs cits :lol:
User avatar
laurisko
Posts: 1087
Joined: 01 Oct 2007, 13:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by laurisko »

Uz benzīna arī iet?
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
https://www.facebook.com/StikluMeistarslv
AUTOSTIKLI
burnauts
Posts: 50
Joined: 17 Feb 2015, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by burnauts »

Darbojas labi gan uz benzīna, gan gāzes.
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by Melnais »

9-10 eur/100km pilseetaa arii buus, bet tas nav daudz. ielej benzinu, nobrauc tos 100km pa rigu un tad runaa. :naac: Pa lielam, visiem 3.0 benziniem paterins bus 8 -10 eur pa rigu ar gaazi.
Edmunds
Sliktdibenis
Posts: 7346
Joined: 08 Sep 2010, 11:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by Edmunds »

Melnais wrote:9-10 eur/100km pilseetaa arii buus, bet tas nav daudz. ielej benzinu, nobrauc tos 100km pa rigu un tad runaa. :naac: Pa lielam, visiem 3.0 benziniem paterins bus 8 -10 eur pa rigu ar gaazi.
Nu hz, man pēdējā laikā, kopš esmu iemācijies nedot dirsās no katra krustojuma sanāk 6-7eur pie tagadējām degv. cenām. Pa šoseju ap 5eur
User avatar
ordii
Posts: 586
Joined: 09 Mar 2015, 21:27
Location: Norway
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by ordii »

Edmunds wrote:
Melnais wrote:9-10 eur/100km pilseetaa arii buus, bet tas nav daudz. ielej benzinu, nobrauc tos 100km pa rigu un tad runaa. :naac: Pa lielam, visiem 3.0 benziniem paterins bus 8 -10 eur pa rigu ar gaazi.
Nu hz, man pēdējā laikā, kopš esmu iemācijies nedot dirsās no katra krustojuma sanāk 6-7eur pie tagadējām degv. cenām. Pa šoseju ap 5eur
buus sniedzinsh un bus jamacas no jauna :naac:
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by Melnais »

Edmunds wrote:
Melnais wrote:9-10 eur/100km pilseetaa arii buus, bet tas nav daudz. ielej benzinu, nobrauc tos 100km pa rigu un tad runaa. :naac: Pa lielam, visiem 3.0 benziniem paterins bus 8 -10 eur pa rigu ar gaazi.
Nu hz, man pēdējā laikā, kopš esmu iemācijies nedot dirsās no katra krustojuma sanāk 6-7eur pie tagadējām degv. cenām. Pa šoseju ap 5eur
Tā arī ir, ja tev nav teju 30 gadus vecs automāts un primitīvākā gāzes iekārta.
burnauts
Posts: 50
Joined: 17 Feb 2015, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by burnauts »

Melnais wrote:
Edmunds wrote:
Melnais wrote:9-10 eur/100km pilseetaa arii buus, bet tas nav daudz. ielej benzinu, nobrauc tos 100km pa rigu un tad runaa. :naac: Pa lielam, visiem 3.0 benziniem paterins bus 8 -10 eur pa rigu ar gaazi.
Nu hz, man pēdējā laikā, kopš esmu iemācijies nedot dirsās no katra krustojuma sanāk 6-7eur pie tagadējām degv. cenām. Pa šoseju ap 5eur
Tā arī ir, ja tev nav teju 30 gadus vecs automāts un primitīvākā gāzes iekārta.
Kārba ir manuālā. Bet jā, gāzes iekārta ir primitīva un paša degvielas sistēma vel primitīvāka (slavenais KE-jetronic)tādēļ patēriņš arī ir attiecīgs. Bet parasti šādus mersīšus nepērk domājot par ekonomiju.
User avatar
Alien
Posts: 4130
Joined: 01 Aug 2005, 16:10
Location: Ķekava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: pārdod w124 coupe

Post by Alien »

ja šitas ir tas ko es domāju tad nau vērc pat 200eiras
nevar būt ka mēneša laikā ir 2 melnas 3.0 manual kupejas ar meh.šprici un gāzes šļauku
AR_159 :drive:
burnauts
Posts: 50
Joined: 17 Feb 2015, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by burnauts »

Alien wrote:ja šitas ir tas ko es domāju tad nau vērc pat 200eiras
nevar būt ka mēneša laikā ir 2 melnas 3.0 manual kupejas ar meh.šprici un gāzes šļauku
Kas tieši nav 200eur vērts? Būsi kaut ko sajaucis, manā īpašumā šis mersis ir jau divus gadus.
User avatar
Alien
Posts: 4130
Joined: 01 Aug 2005, 16:10
Location: Ķekava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: pārdod w124 coupe

Post by Alien »

burnauts wrote:
Alien wrote:ja šitas ir tas ko es domāju tad nau vērc pat 200eiras
nevar būt ka mēneša laikā ir 2 melnas 3.0 manual kupejas ar meh.šprici un gāzes šļauku
Kas tieši nav 200eur vērts? Būsi kaut ko sajaucis, manā īpašumā šis mersis ir jau divus gadus.
OK, tad tomēr kļūdijos
jocīgi ka gandrīz vienlaicīgi tirgū parādās 2 gandrīz vienādas tačkas :naac:
AR_159 :drive:
burnauts
Posts: 50
Joined: 17 Feb 2015, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by burnauts »

Alien wrote:
burnauts wrote:
Alien wrote:ja šitas ir tas ko es domāju tad nau vērc pat 200eiras
nevar būt ka mēneša laikā ir 2 melnas 3.0 manual kupejas ar meh.šprici un gāzes šļauku
Kas tieši nav 200eur vērts? Būsi kaut ko sajaucis, manā īpašumā šis mersis ir jau divus gadus.
OK, tad tomēr kļūdijos
jocīgi ka gandrīz vienlaicīgi tirgū parādās 2 gandrīz vienādas tačkas :naac:
Pēdējā laikā mans nav bijis pārdošanā, un šis ir pagaidām vienīgais portāls kur auto tirgojās.
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by Melnais »

burnauts wrote:
Melnais wrote:
Edmunds wrote:
Melnais wrote:9-10 eur/100km pilseetaa arii buus, bet tas nav daudz. ielej benzinu, nobrauc tos 100km pa rigu un tad runaa. :naac: Pa lielam, visiem 3.0 benziniem paterins bus 8 -10 eur pa rigu ar gaazi.
Nu hz, man pēdējā laikā, kopš esmu iemācijies nedot dirsās no katra krustojuma sanāk 6-7eur pie tagadējām degv. cenām. Pa šoseju ap 5eur
Tā arī ir, ja tev nav teju 30 gadus vecs automāts un primitīvākā gāzes iekārta.
Kārba ir manuālā. Bet jā, gāzes iekārta ir primitīva un paša degvielas sistēma vel primitīvāka (slavenais KE-jetronic)tādēļ patēriņš arī ir attiecīgs. Bet parasti šādus mersīšus nepērk domājot par ekonomiju.
Nu, ja tev viņš ēd 10 eur pa pilsētu, tur viss ir labi, painterejies, cik pilsētas režīmā ēd slavenie, eko 1.9tdi.
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28619
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: pārdod w124 coupe

Post by howitzer »

Tdi ēd pilsētă ap 6l.
Un huļi Tu spamo katrā "pārdod auto" topikā?
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
nakurilijs
Spam addicted
Posts: 5322
Joined: 03 Apr 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by nakurilijs »

howitzer wrote:Tdi ēd pilsētă ap 6l.
Un huļi Tu spamo katrā "pārdod auto" topikā?
Kur šitāda leiputrija notiek? Rumbulas sludinājumos?
Man nez kapēc rudens-ziemas 50/50 pilsēta/šoseja normāli braucot kūtiņa neļauj 6 ierakstīties. Reāli tikai pilsētā un nesēžot tikai korķos 7,5 ir reāistisks cipars, kā specenē...
:dj:
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by Melnais »

nakurilijs wrote:
howitzer wrote:Tdi ēd pilsētă ap 6l.
Un huļi Tu spamo katrā "pārdod auto" topikā?
Kur šitāda leiputrija notiek? Rumbulas sludinājumos?
Man nez kapēc rudens-ziemas 50/50 pilsēta/šoseja normāli braucot kūtiņa neļauj 6 ierakstīties. Reāli tikai pilsētā un nesēžot tikai korķos 7,5 ir reāistisks cipars, kā specenē...
Nu, man, ar pasmagu kaju, sanaca ap 9 eur/100 pa pilsetu. JA ar nogazetu 3.0 sanak pa euro dargak, neka ar dizeli, tad - kurs seit ir ieguvejs?
nakurilijs
Spam addicted
Posts: 5322
Joined: 03 Apr 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by nakurilijs »

Tas, kurš kko bagūzī var ielikt. :D
Protams, Merka kupeja rullz, pats uz tādu skatos jau kādu laiku, tik bez pirdiena šļaukas.
:dj:
burnauts
Posts: 50
Joined: 17 Feb 2015, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by burnauts »

nakurilijs wrote:Tas, kurš kko bagūzī var ielikt. :D
Protams, Merka kupeja rullz, pats uz tādu skatos jau kādu laiku, tik bez pirdiena šļaukas.
Nu bagūzī ir vieta tik subim :D pirdiena šļauku nav problēmu noravēt.
Locked