Pārdod 318 Ti compact

šeit varam mēģināt pirkt un pārdot savas personīgas lietas nekomerciālos nolūkos. Firmām publicēties aizliegts.

Moderators: Focus, Pauliic

Locked
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pārdod 318 Ti compact

Post by ganga »

Pārdodu 318 ti, is dzinējs 140 zs, no iepriekšējās ziemas nav lietots un tikai aizņem vietu pagalmā. No defektiem ir bojāts vējstikls pasažiera pusē, vajadzētu 2 bukses samainīt piekarei un mazliet tukšgaitā grab ķēde. No labajām lietām ir kārba no vācijas automašīnas, savirpotas plastmasas bukses pārslēdzējam (slēdzas perfekti), jauns sachs sajūga komplekts, svaiga izplūdes sistēma ar patīkamu toni.
Pagaidām virsū stāv platie e34 bleķa diski, par atsevišķu samaksu pieejami style 5 ar galīgi svaigām ledus riepām. Salons sarkanais Recaro, izņemot vadītāja krēslu. Maģis ar AUX, subwooferam aizvilkti vadi. Nodoklis nomaksāts.

Image

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... fjnlk.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pārdod 318 Ti compact

Post by ganga »

pārdots, dzēšam !
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
Locked