ziemas ledusskapis - volvo 745

šeit varam mēģināt pirkt un pārdot savas personīgas lietas nekomerciālos nolūkos. Firmām publicēties aizliegts.

Moderators: Focus, Pauliic

Post Reply
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ziemas ledusskapis - volvo 745

Post by ganga »

Ir iespēja iegādāties šo volvo.
1990. gads, 2.0 benzīns, manuālis.
Jauna skate, izieta ar pirmo, nodoklis nomaksāts. Braucis cilvēks gados, pēdējo vasaru braucu es. Auto ir saliktas jaunas bremžu uzlikas priekša un aizmugurē, jauni bremžu loki rokasbremzei, svaiga eļļa, gaisa filtrs, jaunas sveces, svečvadi un jauns vējstikls. Diski netirgojas, bet ir citi volvo dzelzs diski. Motors B200E ar 117hp, mehāniskā šprice, kārba M47 ar kārtīgiem 5 ātrumiem (nevis 5ktais uz pogu). Ir, protams, rūsa volvo raksturīgajās vietās, bet nekas sevišķs, visādi citādi ļoti dzīvs un stalts auto un problēmas nesagādās. Ar pārdošanu galīgi nesteidzos, ar smieklīgiem piedāvājumiem, lūdzams netraucēt.


Tel - 2617219(viens), Aksels. Atrodas Smiltenē. 950 eur.
Image
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ziemas ledusskapis - volvo 745

Post by ganga »

850 euras, sakarā ar cita auto iegādi
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
Post Reply