Pārdod Audi A6/S6

šeit varam mēģināt pirkt un pārdot savas personīgas lietas nekomerciālos nolūkos. Firmām publicēties aizliegts.

Moderators: Focus, Pauliic

Post Reply
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pārdod Audi A6/S6

Post by ganga »

Image
Image
Ievests no Vācijas, Latvijā pusotru gadu. Ļoti labi saglabājies A6/s6.

Auto ir S6 eksterjera paka - S6 priekšējais buferis, LED dienas gaitas lukturi, S6 reste, platie spārni priekšā, visiem četriem ratiem flanči un garās skrūves. Ļoti izceļās starp citiem A6.

Pilns rūpnīcas S-line - Sliekšņi, trīsspieķu multistūre, S-line pusādas recaro sēdekļi (apsildāmi arī aizmugurē), Bose skaņas sistēma, Audi ambient lighting package (LED apgaismojums pie kājam un durvīs zem dekoratīvajiem alumīnija paneļiem, ļoti labi izskatās braucot naktī. ), Coming/leaving home funkcija, 6 disku CD čeindžeris, ātrumi pārslēdzami ar lāpstiņam pie stūres, lietus sensors, Bi - xenon adaptīvās gaismas, protams, navigācija, kruīza kontrole, lampu mazgātāji, parkošanās sensori utml ekstras.
Dzinējs 3.0tdi ar chiptuning 285hp un 540nm. Quattro. Nav pneimo piekare, kārba 6 ātrumu automāts (ne multitronic).

Auto vienmēr uzpasēts un kopts, laicīgas apkopes. Motors, kārba un salons ļoti labā stāvoklī, kas apliecina nobraukuma patiesumu.
Cena argumentēti runājama (uz vietas esot, ne pa telefonu. )

7900 eur

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... 3904196963" onclick="window.open(this.href);return false;
Last edited by ganga on 29 Jun 2017, 10:31, edited 1 time in total.
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
Kaross
Posts: 1384
Joined: 20 Feb 2008, 17:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pārdod Audi A6/S6

Post by Kaross »

Tajā pirmajā bildē gaisma ļoti neveiksmīgi krīt. Pirmajā skatienā liekas, ka pakaļa nošķilta un palicis par hečbeku. :D
Auto elektronika, Vadu vilkšana, TDI. Jauta PM.
Nestandarta auto elektronikas darbi.
Chiptuning
Atslēgu kodēšana
imobilaizeri
PM
26-265-465
Image
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pārdod Audi A6/S6

Post by ganga »

Kaross wrote:Tajā pirmajā bildē gaisma ļoti neveiksmīgi krīt. Pirmajā skatienā liekas, ka pakaļa nošķilta un palicis par hečbeku. :D
Nē, nē, nav šitā slimība :D
» Skatīties Youtube

Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
Post Reply