[Pārdod] Suzuki Swift 1.3D 2006.g.

šeit varam mēģināt pirkt un pārdot savas personīgas lietas nekomerciālos nolūkos. Firmām publicēties aizliegts.

Moderators: Focus, Pauliic

Post Reply
juriz
Posts: 233
Joined: 27 Jul 2004, 20:30
Location: Asari
Contact:

[Pārdod] Suzuki Swift 1.3D 2006.g.

Post by juriz » 24 Jan 2018, 10:22

Divus gadus esmu braucis, kādi 30kkm noripināti. Motors it kā kārtībā, jo nedūmo kā dzletens Ikaruss, lec bez problēmām, skatēs atgāzes ideālas. Priekš saviem 69ZS iet OK. Motora ir ķēde, nevis zobsiksna. Servisā saka, ka negrabot, un varot droši braukt. Eļļas mainītas, par pēdējo ir, protams, uzlīme (cik tur bija, neatceros). Rudenī samainīti gaisa filtri gan motoram, gan salonam.
Ir strādājošs kondicionieris. Iespējams, jāuzpilda, jo tā pašvaki dzesē, bet svīduma noņemšanai no stikliem rudenī pietika. Ir gadu vecs akumulators, vasarā nomainīti priekšējie amortizatori - servisa kļūda un uz viņu izmaksām, jo nevarēja atrast, kas klab. Kad novērsa, pat bija kauns teikt, tā arī nezinu. Vasarā arī nomainīti aizmugurējie bremžu loki, jo atdalījās dilstošā daļa vienā pusē no bremžu loka. Izskatījās viss oriģināls, ka nekad nav taisīts vaļā.
Priekšā pakotas durvis (skaļruņi oiģinālie). Aizmugurē ieliktas elipses speciāli izgatavotā plauktā, kurš ir ērti izņemams. Oriģinālais plaukts arī ir. Pīkstuļi izravēti, ir tikai basam. Ir kaut kāds Panasonic maģis, kas lasa MP3 no CD, bet ir arī aux ieeja. Līdzi nāk arī oriģinālais maģis.
Detaļas nav problēmas, vismaz man 2 gadu laikā tāda nav trāpījusies. Lai gan servisā jau bija arī reti.
Auto ir 2 ziemas brauktas ziemas riepas (~15kkm), ar vēl labu protektoru.
Uz odometra 123kkm. Cik reāli, nav ne jausmas, bet nu pus miljonam nevajadzētu būt, ņemot vērā salona un motora stāvokli.
par slikto.
Priekšā kantes apdaudzītas ar akmentiņiem, piekrāsoju pašu maliņu, lai rūsiņš neiet tālāk. Kaut kas pil no no kārbas (gaiša eļļa, motorā ir melna), bet ne kritiski, jo līmenis OK, un pa 2 gadi nav pieliets.
It kā varētu remontēt stūres reiku, ja galīgi neesot ko darīt, tā teica servisā.

Sludeklis kaut kādā dīvainā portālā https://www.ss.com/msg/lv/transport/car ... 5388310837" onclick="window.open(this.href);return false;

Image
Image

Post Reply