Mitsubishi Colt 1.6 16v amatieru autosportam

šeit varam mēģināt pirkt un pārdot savas personīgas lietas nekomerciālos nolūkos. Firmām publicēties aizliegts.

Moderators: Focus, Pauliic

Post Reply
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mitsubishi Colt 1.6 16v amatieru autosportam

Post by ganga »

Pārdodu mazo evo. 950kg/113hp. Derēs gan ikdienai, gan amatieru autosportam. Vēl vecā, jaudīgā Glxi versija. Pēdējos 10+ gadus braukusi sieviete un pirms tam ievests no vācijas, orģināls nobraukums (243 tūkst. ). Pats esmu pabraucis pēdējo pusgadu, diemžēl ļoti reti sanāk šo auto izmantot, tamdēļ esmu nolēmis to pārdot. Auto ir uztaisīta apkope, samainīts, kas jāmaina, ielieta Mobil sintētika, samainīti filtri. Ir rūsa, kā jau japānim, bet nekas traģisks, mazi vizuāli defekti. Jauna tehniskā apskate, motors un kārba strādā kā pulkstenis, labs akumulators. Sporta mitsubishi stūre. Diski nepārdodas. Līdzi dodu tādu pat donoru ar sporta piekari. Pašlaik var apskatīt Rīgā, pēc kādas nedēļas vai 2 mašīna atradīsies Valmierā. 780eur.
Attachments
IMG_2206.jpg
IMG_2200.jpg
IMG_2191.jpg
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
Post Reply