Pārdod Audi A4 B5 1.9 TDI Quattro

šeit varam mēģināt pirkt un pārdot savas personīgas lietas nekomerciālos nolūkos. Firmām publicēties aizliegts.

Moderators: Focus, Pauliic

Post Reply
User avatar
Brand
Posts: 328
Joined: 11 Jan 2011, 23:42
Location: Ogresgals

Pārdod Audi A4 B5 1.9 TDI Quattro

Post by Brand » 17 Aug 2018, 18:13

Pirkts jauns Latvijā - Audi A4 B5 Quattro ar pilnu servisa vēsturi un oriģinālo nobraukumu nesliktā (oriģinālajā) komplektācijā.

Stāvoklis kopumā:
patreiz auto neprasa absolūti nekādus ieguldījumus. Esmu trešais šīs automašīnas īpašnieks (iepr. divi īpašnieki vienas ģimenes locekļi). Nav kauns par mašīnas stāvokli, jo līdzekļus, kopš manā īpašumā, neesmu žēlojis. Ir, protams, lietojuma pazīmes, bet ne nolietojuma. Dzīva mašīna, kas neizsmeļamā motora resursa dēļ (nav nekas čipots, standarta 81kw AFN sūkņa dzinējs).

Virsbūve:
divdesmit gadi Latvijā un no rūsas faktiski ne miņas. Ir, protams, vizuālie defekti- pa kādai švīkai, krāsojuma defektam (divdesmit gadu laikā tomēr ir nācies šo to sakrāsot). Visādi citādi krāsa smuka- ķiršu sarkana metālika (precīzāk Hibiscus Red Pearl LZ3L). Virsū oriģinālie R15 Audi lietie diski ar vasaras riepām. Oriģinālie (4) dubļusargi. RLM stiklašķiedras bruņa motoram/kārbai (lai pēc gailenēm aizbrauktu droši :) )

Salons:
Nesaplēsts pelēkas krāsas ādas salons. Pilnais borta dators intrumentu panelī (vēlvienu dodu līdzi, jo šim nestrādā ekrāns). S-Line trīsspieķu ādas stūre. Oriģinālie gumijas paklājiņi. Neslikta Pioneer magnetola (lasa diskus, USB). Pēc vajadzības līdzi iedošu kruīza kontroles slēdzi, kas nav vēl uzstādīts.

Tehniskā puse:
Automašīnai vienmēr sekots līdzi. Lai arī audi ir 'pacietīgs' un būtu spējīgs pabraukt kādu laiku ar tekošām eļļām, grabošām piekares daļām, tas nav ticis darīts- vienmēr viss ir novērsts pie pirmajām pazīmēm.
Tā kā auto iegādāts jauns Latvijā (līdzi nāk četras atslēgas), tad, ticiet vai nē, bet no pirkšanas brīža līdz šai dienai tam ir pildīta oriģinālā servisa grāmatiņa (kad kas mainīts utt. )- vairāk jau sevis dēļ (arhīvam).
99% no paveiktā esmu darījis pats (slikta pieredze ar autoservisiem), tāpēc varu izstāstīt gandrīz visu par paveikto. Pēdējā lielajā apkopē 14.07.2018 pie nobraukuma 293000:
mot. eļļa + filtrs, kārbas eļļas, reduktora eļļa, gaisa filtrs, nomainīts labais kārbas kronšteins+spilvens, stūres past. sūknis (no angļa), A/C kompresors (no angļa), bremžu galv. cil(jauns), visi diski un kluči, aizm. suportu restaurācija (jauni virzulīši, remkomplekti), aizmugurējie gultņi+savirze.

Ar pārdošanu nesteidzos, maiņu nepiedāvāt. Kamēr sludinājums redzams, auto ir pieejams. Pārrakstīšanas izdevumus segšu es (nodoklis nomaksāts; skate līdz 05.2018).

CENA: 2500 EUR
TEL: 28710049

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Post Reply