Nesapi*** un nenopi*** E36 320i

šeit varam mēģināt pirkt un pārdot savas personīgas lietas nekomerciālos nolūkos. Firmām publicēties aizliegts.

Moderators: Focus, Pauliic

Post Reply
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nesapi*** un nenopi*** E36 320i

Post by ganga »

2.0i, manuālis.

Pārdodu nenobrauktu, nesamocītu, staltu e36. Nelieli vizuāli defekti (spārns, haube kreisā pusē. ) Bijis kādreiz "izstādes" cienīgs auto ar mežonīgiem buferiem, savilktu kvalitatīvu audio sistēmu, līdz ar to kopts un lolots. Uzticams auto, grīda ļoti labā stāvoklī, sliekšņi bijuši metināti. Virspusēja rūsa protams ir. Auto nekad nav pievīlis, ir braukts arī līdz pašai Daugavpilij, vienīgais ir švaks aķīts un signalizācija mēdz noēst strāvu. Vienmēr ir bijis apkopts. Valsts numurzīme nav iekļauta cenā. Patīkams auto, pārdodas, jo ir palicis lieks. Ļoti skaists, unikāls krāsas tonis Bmw individual - Sienna red, arī pēc koda motortelpā. Saulē oranžīgi, sarkana metālika, gluži kā pirmajā bildē.

1080 eur.

PM vai divi 617219 viens

Image
Image
Image
Image
Image
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
ray112
Posts: 5013
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nesapi*** un nenopi*** E36 320i

Post by ray112 »

Tie sliekšņi ir diezgan liels vizuāls defekts...
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nesapi*** un nenopi*** E36 320i

Post by ganga »

ray112 wrote: 20 Aug 2019, 23:16 Tie sliekšņi ir diezgan liels vizuāls defekts...
man gan patīk
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
Post Reply