Audi 80 quattro -> Rust edition

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
BlondaiZ
Posts: 1090
Joined: 28 Jan 2006, 16:38
Location: vangazhi.lv
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Audi 80 quattro -> Rust edition

Post by BlondaiZ »

Sveikts ar auto... :yo:
Velviena 80mitaa quattra :yo:
Image Image
Tomel_q
Audi 80 Quattro
Posts: 665
Joined: 11 Jan 2006, 23:17
Location: Talsi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Audi 80 quattro -> Rust edition

Post by Tomel_q »

tur jau taa lieta (par ruusu !!! )

itkaa viss ir apruuseejis , nevis caurruuseejis !!! viskritiskaakaa ir sistaa aizmugure , bet tas tiks griezts aaraa !!! virsbuuvee jamaina tikai viena detala -> kreisaas aizmugureejaas durvis , jo arii caurruuseejushas pamatiigi , paareejam fleksis+drashu birste , spahtele un viss :)
tas pats apakshai :) nedaudz drashu birste , kraasa , pikjis , grubulis un viss labi :)

uz doto briidi ir nogrunteeti abi spaarni , 3 durvis (nav iepirkushaas veel kreisaas aizmugureejaas ) kapots , slieksni , bagaznieka vaaks !!!
Visas saruuseejusaas vietas tika apstraadatas ar Buvanolu, nogrunteetas , un aizvestas uz siltu vietinu , kur gaida spakteleeshanos :)
novaakti moldingi no durviim Image
p.s. liels paldies sim caliitim , vinam tikai 18 , bet galva un rokas straadaa kaa pulkstenis :)

Veel uz doto briidi ir nonemts kardans , visas trubinjas (nonemtas vai arii nolauztas -> kaa nu kuram patiik :D)
saakta kasiit griida , jeb viss tas vaskgumijpikjveidiigais , kas tur ir , lai vareetu apstraadaat nedaudz ruuseejoshu griidu , un parklaat ar jaunu pikja kaartinju :)

Par kraasu runaajot !!! nepatiik nu man sii sarkanaa kraasa tikai tapeec , ka Ryan 2durvniekam taada pati ,un visi Talsos saliidzinaas ''ai taveejais jau nau tik smuks kaa taa kupeja :shura: ''
bet ja godiigi , tad apsveru saadas kraasas :
1) Sarkans (taads kaads tagad ! )
2) Sarkans ar melnu (sarkana virsbuuve , bet jumts ar stoikaam melns + aizmuguree tumsaa optika)
3) Melns (ar sarkanu/melnu aizmugures optiku) <- Sliecos uz sho variantu !!!
4) Mateeti melns (-//-)
5) Oranzs ar melnu haubi , jumtu , bagaznieka vaaku un videejajiem lukturiem !!!

jaapaarkraaso buus tikvaitaa , jo jumts , kaut vai nav ne sists ne bukteets , ir krietni pabojaats pateicoties laika zobam !!!

par tuningu runaajot ...

... negribas jau iipashi kko saakt runaat :D bet plans ir dabuut lielos buferus no audi 90 , kaa arii pilnaas lampas aizmuguree , un lielaas priekshaa !!!
Berze wrote:Var reģistrēt uz dajebkāda vārda, tikai satiksmē,loģiski, piedalīties šis cilvēks nevar bez rozā papirosa.


Apsveikts! :yo:

PS. Ja tā rūsa stratēģiski nozīmīgos punktos ir, tad nav prātīgāk pārkrāmēt uz citu bundžu? :neka:
der arii balts papiiriits , un blakus tev r'oza pasazieris :D

ko tad tu tur kraameesi citaa bunzaa ??? 1.8 karbuli ??? Galvenais jau ir tas proces , ka tu taisi kaut ko prieksh SEVIS !!!
Spoiler
Show
... Bija laiks kad mans sencītis ( brauc uz smagajiem) bija traks ar smagotuningu , tāpēc pieregojās šeit !!! Viņš jau kopš 2008.gada beigām neizmanto šo portālu , tāpēc es , lai nebūtu jāveido jauns Logins , izmantoju viņa Loginu !!! Kādam kas iebilstams ??? raksti eatshit@gofuc*yourself.pn
:shura: :D
User avatar
Val
Posts: 368
Joined: 01 Sep 2007, 14:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Audi 80 quattro -> Rust edition

Post by Val »

o, mļa. vēlviens audis :D
80tq gte = 150 poniji un 1 ēzelis :D
User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Audi 80 quattro -> Rust edition

Post by Lambertino »

ecku mans bijušais 90 ar lielajiem bamperiem un ķiršu sarkanā krāsā

Image
ImageImage
User avatar
kul-ed
Audi A4
Posts: 184
Joined: 14 Jun 2004, 19:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Audi 80 quattro -> Rust edition

Post by kul-ed »

malacis... taa tik turpinat... :yo:
lai veicas novest lidz galam... :)
1.9 TDI QUATTRO GT-530
http://www.youtube.com/watch?v=0nSQjuKwovs" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Berze
Posts: 335
Joined: 18 Aug 2006, 21:08
Location: Jelgava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Audi 80 quattro -> Rust edition

Post by Berze »

LAmbert, tā bilde ir apstrādāta lai izskatītos vecāka, vai man acis klizmu taisa :D Tas Opels tāluma nepa ķeksi :shura:
Image
Bērzs
User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Audi 80 quattro -> Rust edition

Post by Lambertino »

Berze wrote:LAmbert, tā bilde ir apstrādāta lai izskatītos vecāka, vai man acis klizmu taisa :D Tas Opels tāluma nepa ķeksi :shura:
Tā bilde tapusi apmēram pirms gadiem 6. un ne ar digitālo tehnoloģijas agregātu :shura:
ImageImage
Tomel_q
Audi 80 Quattro
Posts: 665
Joined: 11 Jan 2006, 23:17
Location: Talsi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Audi 80 quattro -> Rust edition

Post by Tomel_q »

Lambert - dailas uzacis :D
Spoiler
Show
... Bija laiks kad mans sencītis ( brauc uz smagajiem) bija traks ar smagotuningu , tāpēc pieregojās šeit !!! Viņš jau kopš 2008.gada beigām neizmanto šo portālu , tāpēc es , lai nebūtu jāveido jauns Logins , izmantoju viņa Loginu !!! Kādam kas iebilstams ??? raksti eatshit@gofuc*yourself.pn
:shura: :D
Post Reply