Micuks E30

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
Micuks
Posts: 2876
Joined: 12 Aug 2006, 21:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Micuks E30

Post by Micuks »

Zorik wrote:Vispar jau lanzeriem parasti apakseja punkta ir drenazas,ne? :tikai ne bmw:
Te runa nav tikai par lonžeroniem, bez tam tajās vietās kur nav paredzēt būt ūdenim nav arī drenāžas!
Žorik, paliec labāk sev piemērotākā tēmā spamā :)
Edmunds
Sliktdibenis
Posts: 7346
Joined: 08 Sep 2010, 11:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Micuks E30

Post by Edmunds »

Micuks wrote:
Zorik wrote:Vispar jau lanzeriem parasti apakseja punkta ir drenazas,ne? :tikai ne bmw:
Te runa nav tikai par lonžeroniem, bez tam tajās vietās kur nav paredzēt būt ūdenim nav arī drenāžas!
Žorik, paliec labāk sev piemērotākā tēmā spamā :)
Nu te Tu biš sūdu sāki stumt. Pasaki man, kas tā par vietu? Es tak tev nesaku ka panelis salonā ar karčeri jāmazgā.
Bet nu jā, vismaz kāds kko dara, viss labi! :cool: :]
User avatar
Micuks
Posts: 2876
Joined: 12 Aug 2006, 21:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Micuks E30

Post by Micuks »

Nav nekāds prāta darbs piedzīt ar ūdeni un atstāt uz ziemu, lai tikai būtu smuki tīrs, kā minēju eļļas vai citu netīurumu nav, tik cik putekļi, kur tiku klāt noslaucīju, pārējais tāpat tiks jaukts nost, ugunssienas materiāls, bremžu vakumņiks jo pārvilkšu visas trubiņas, bremžu degvielas un jā ne no vara. Pagaidām sataisīju tāmi kas būs vajadzīgs :)
Vajadzēja citu izspiedēja darba cilindru,šrotos prasa 15e par vecu kaķi maisā, te 20e jauns :emo:
Image
User avatar
Micuks
Posts: 2876
Joined: 12 Aug 2006, 21:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Micuks E30

Post by Micuks »

Edmunds wrote:Nu te Tu biš sūdu sāki stumt. Pasaki man, kas tā par vietu? Es tak tev nesaku ka panelis salonā ar karčeri jāmazgā.
Bet nu jā, vismaz kāds kko dara, viss labi! :cool: :]
Kas ir sūds ko stumju? tas, ka es negribu saslapināt oriģinālo izolāciju jo šajā laikā ārā vairs nežūst? tas, ka negribu piedzīt ar ūdeni vietas, kur tas dabīgos apstākļos netiek? kāpēc man darīt vienu darbu vairākas reizes?

Es ar karčeri vispār neko kas saistīts ar auto nemazgāju un nemazgāšu, kaut vai motoru kā daudzi dara, ja to motoru pēc tam jauc ārā tad vēl ir pieļaujams, bet ja liek iekšā tad tas ir gateris :susnaks:
User avatar
Black President
Spam addicted
Posts: 15201
Joined: 11 Nov 2013, 13:11
Location: Underground
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Micuks E30

Post by Black President »

Tev tacu ir kompresors un ir izdomata tada lieta ka maisini :(
ZX
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Micuks E30

Post by Melnais »

Zorik wrote:Tev tacu ir kompresors un ir izdomata tada lieta ka maisini :(
ble, ziabis, plest nost izolaciju, bazt maisinaa un tad mazgat visu. :aleluja:
User avatar
Micuks
Posts: 2876
Joined: 12 Aug 2006, 21:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Micuks E30

Post by Micuks »

Nākamgad auto tiks izjaukts, uzlikts uz "grila" sastrūklots, gruntēts, krāsots, bet būs gateris jo rudenī liekot uz ziemas guļu netika izmazgāta motortelpa ar karčeri :]

Labi labi, ja jums tā ērtāk domājiet kā gribat, man pāriet velme te ko vairs publicēt.....
User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Micuks E30

Post by Volfsburgs »

Micuk, ček dis aut.
Attachments
6tag-466578648-856538349739508989_466578648.jpg
6tag-466578648-856538349739508989_466578648.jpg (126.26 KiB) Viewed 5080 times
Image
User avatar
Micuks
Posts: 2876
Joined: 12 Aug 2006, 21:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Micuks E30

Post by Micuks »

Tu lasīt nemāki vai troļļo?
Tak skaidri rakstīts, ka auto tika sagatavots ziemas guļai, TAS NETIEK SALIKTS GALA VARIANTĀ! SKAIDRS?

Ček ček
Image
Image
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28619
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Micuks E30

Post by howitzer »

Lab, veči, ko piefisās par to motortelpu?
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Janx
Posts: 1405
Joined: 12 Feb 2005, 13:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Micuks E30

Post by Janx »

Nesaprotu ko visi te cepās par kaut kādu neizlaizītu motortelpu. Ja saka, ka pavasarī jauks visu ārā un darbosies tālāk, tad tā būs, ja nebūs, autora darīšana.
Saprotu, ja par kaut ko tehnisku tur aizrādītu vai vēl ko citu, ko nepareizi dara, bet ne jau tāpēc ka motors ielikts putekļos. :emo:
Tā jau te nav pārāk daudz cilvēku, kas publicē, kas dara ko vairāk par eļļas, logu slotiņu, vai gaisa filtra maiņu.
Bez mašīnām mūsdienās nav iedomājams pilnīgi nekas... :D
Edmunds
Sliktdibenis
Posts: 7346
Joined: 08 Sep 2010, 11:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Micuks E30

Post by Edmunds »

Janx wrote:Nesaprotu ko visi te cepās par kaut kādu neizlaizītu motortelpu. Ja saka, ka pavasarī jauks visu ārā un darbosies tālāk, tad tā būs, ja nebūs, autora darīšana.
Saprotu, ja par kaut ko tehnisku tur aizrādītu vai vēl ko citu, ko nepareizi dara, bet ne jau tāpēc ka motors ielikts putekļos. :emo:
Tā jau te nav pārāk daudz cilvēku, kas publicē, kas dara ko vairāk par eļļas, logu slotiņu, vai gaisa filtra maiņu.
Nedirs, ja! Es nesen iepostēju par riepu maiņu! :susnaks: :]
Post Reply