Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Post by Fretka »

Micuks wrote:
Bobcat wrote:
Micuks wrote:Aizmugurējiem diskiem izmēri ir 205/65/R13 UN TAS IR ZEMĀKIS PROFILS KO UZ ŠO PLATUMU UN DISKA DIAMETRU IR IESPĒJAMS NOPIRKT! ZEMĀKA PROFILA NAV!
NEMULDI!!!11oneone :reeka: :jox:
GG. wrote: -ATS Classic r13x7 uz Dunlop SP2000 13/175/50
GG laikam savas riepas piedzemdēja? Arī uz 7J diskiem....
Bez tam 50 ir pārāk zem lai malas izstieptu uz sāniem, esošās jau knapi izvilka!

Kas tās par muļķībām ? Jūs viņas tiešām tur stiepāt un neviens uguni nepielaida ? Ja tā, tad nebrīnos, ka domā, ka nevar uzstiept zemākas/šaurākas riepas :)
User avatar
Bobcat
Posts: 981
Joined: 13 Nov 2011, 15:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Post by Bobcat »

Fretka wrote:
Kas tās par muļķībām ? Jūs viņas tiešām tur stiepāt un neviens uguni nepielaida ? Ja tā, tad nebrīnos, ka domā, ka nevar uzstiept zemākas/šaurākas riepas :)
Tu ko? tādas tak neeksistē un nav nopērkamas :reeka:
------------
Mani kadri
------------
User avatar
Micuks
Posts: 2876
Joined: 12 Aug 2006, 21:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Post by Micuks »

Uguni neviens nelaida, čaļiem resīveris ar gaisu, kuru strauju iepūš, viņi šādas riepas bieži montē!
Tāpēc jau es rakstīju par riepu parametriem! tas nav tas pats, kas spridzināt R14 vai R15 ;)
User avatar
Micuks
Posts: 2876
Joined: 12 Aug 2006, 21:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Post by Micuks »

Bobcat wrote:
Fretka wrote:
Kas tās par muļķībām ? Jūs viņas tiešām tur stiepāt un neviens uguni nepielaida ? Ja tā, tad nebrīnos, ka domā, ka nevar uzstiept zemākas/šaurākas riepas :)
Tu ko? tādas tak neeksistē un nav nopērkamas :reeka:
Vai nepietiks? tev kāds sporta veids ir pieirst tēmu? aplauzies un klusē! bet izskatās, ka joprojām nēsi sapratis! :lol:
Admini, moderātori, izdzēsiet lūdzu visu šo jēkšanos apar riepām, pilnīgi bezjēdzīgi........
User avatar
Bobcat
Posts: 981
Joined: 13 Nov 2011, 15:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Post by Bobcat »

uh, ar tevi nav labi.
Kad tev nepiekrīt - nav labi, kad piekrīt - arī nav labi.
Esi uzvarējis interneta karu, piekāpšos un klusēšu :reeka:
------------
Mani kadri
------------
User avatar
Micuks
Posts: 2876
Joined: 12 Aug 2006, 21:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Post by Micuks »

Tev laikam kāda veca trauma spiež :hvz:
Es pirmajā komēntārā tev paskaidroju, ka runa ir par aizmugurējām riepām, bet tu visus pārējos savus komentārus turpini tik malk, ka GG redz esot un ko tur irsies!
Bet nē, kad jau tev citi aizrāda, ka visss ir saprotams jo runa par aizmugurējām, vēl turpini ko ņemties :hvz:
User avatar
Bobcat
Posts: 981
Joined: 13 Nov 2011, 15:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Post by Bobcat »

A tu vispār ar savu izskaidrošanu vari norauties podā!
Tikko pārbaudīju refen-direkt.lv lapā, ka piedāvā iegādāties 6 dažādu veidu 195/50/R13 riepas. Jā, 205 nav, bet tas, ka esi ez kāpēc izdomājis ka uz 7J jāliek 205 nav nekāds attaisnojums fitmentam.
Zb, pārgudrinieks.
------------
Mani kadri
------------
User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Post by Volfsburgs »

uz J7 jau 195 ir pa platu. :emo:
Image
User avatar
Micuks
Posts: 2876
Joined: 12 Aug 2006, 21:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Post by Micuks »

Bobcat wrote:A tu vispār ar savu izskaidrošanu vari norauties podā!
Tikko pārbaudīju refen-direkt.lv lapā, ka piedāvā iegādāties 6 dažādu veidu 195/50/R13 riepas. Jā, 205 nav, bet tas, ka esi ez kāpēc izdomājis ka uz 7J jāliek 205 nav nekāds attaisnojums fitmentam.
Zb, pārgudrinieks.
Aizmugurē ir vairāk par 10J :emo:
Tā kā atkal aplauzies :rofl:
User avatar
Bobcat
Posts: 981
Joined: 13 Nov 2011, 15:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Post by Bobcat »

Image
Micuks wrote: Aizmugurē ir vairāk par 10J :emo:
Tā kā atkal aplauzies :rofl:
Kā tad! 10J diski tik pat plati kā žiguļa gumijas dubļusargs? :rofl: Laikam pēdējie salmiņi, pie kā ķerties..
------------
Mani kadri
------------
User avatar
Micuks
Posts: 2876
Joined: 12 Aug 2006, 21:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Post by Micuks »

Bobcat wrote:quote="Micuks"]Kā tad! 10J diski tik pat plati kā žiguļa gumijas dubļusargs? :rofl: Laikam pēdējie salmiņi, pie kā ķerties..
Tu tak nēsi normāls :rofl:
Tas ir fakts, diski ir platāki par 10J un viņš vēl ko tur murgo :emo:
Image
Image
Un ko tu vēl nāc rieties pēc tam kad esi aplauzies, matimātiku arī nejēdz, 205 platums ar stiepšanu knapi uztieps!
User avatar
Martinss
Posts: 4874
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Post by Martinss »

Bobcat wrote: Kā tad! 10J diski tik pat plati kā žiguļa gumijas dubļusargs? :rofl: Laikam pēdējie salmiņi, pie kā ķerties..
Žiguļu dubļusargi ir samērā plati. ;)

Un šitā diskusija vispār ir kaut kāda :cc:
User avatar
Puperdupers
Posts: 3208
Joined: 03 Jan 2010, 20:54
Location: Cēsu pusē
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Post by Puperdupers »

Lasu un smejos :D
Bobcat - tev jau no sākuma cenšas ieskaidrot, ka runa iet konkrēti par 205, neviens nestrīdās, ka ir citi izmēri, kam mazāks augstums :wink: Un izskatās, ka dusmu lēkmes ir tev pašam :emo: Abi jau varējāt sen beigt bezjēgā te kko ņemties un lūdzu, tik tagad mani neiejaucat tai visā un nemaz neprasat, kādas man ir riepas autiņam :rofl:
VW Golf2 Zetec 2.0 16V FWD sport
BMW 730D e38
User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Post by Volfsburgs »

Ja tas žigulis būtu sēdināts, tad nekas tāds nebūtu bijis un visiem patiktu. 8)
Image
User avatar
OneLitreBeer
Spam addicted
Posts: 4105
Joined: 12 Sep 2012, 22:01
Location: Kanēļa Actiņa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Post by OneLitreBeer »

Cepiens no sērijas - Gribu tikai sarkanu mašīnu! Nē tu esi lohs rekur ņem zaļo! :rofl:
Vecs Sūds
User avatar
semigallss
Spam addicted
Posts: 6274
Joined: 12 Nov 2011, 00:22
Location: area 69
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Post by semigallss »

ne visiem auto ir jābūt sēdinātiem.. vot nosēdina kā jau iepriekš pieminētais GG kungs savu veco golfu un tad pašam riebjas ka uz visa ķerās. kāds vispār ir pajautājis kādam mērķim šis auto tiek būvēts? varbūt tiks paredzēts kādam superspirntam??? nu lab, tur tik plati diski īsti nederēs, bet tomēr, lai normāli ar auto varētu gāzt, tas sēdinājums pilnīgi it nekam neder. un pat ne tik vien. reizēm pat tīri lai aizbrauktu vasarā uz laukiem pacept gaļu vajag augstāku auto. pilnīgi nesaprotu šitos uz sēdināšanu pasistos cilvēkus.. tak micukam jau ir e30 kas ir zemāks par stock, priekš kam velvienu tādu gludekli?
"Ne jau visi kas brauc ar BMW ir idioti, bet visiem idiotiem ir BMW"
User avatar
O.z
Posts: 10684
Joined: 08 May 2013, 23:05
Location: Lauki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Post by O.z »

man ir jautājums tikai viens- KAPEC??
User avatar
Micuks
Posts: 2876
Joined: 12 Aug 2006, 21:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Post by Micuks »

Pats daļēji esmu vainīgs spamā, ka turpināju diskusiju, bet nu pēc visa ši ir vairāk kā skaidrs, ka Bobcat ir vai nu bērns vai pieaugušais bērna prātā :(
Bobcat wrote: Jā, 205 nav, bet tas, ka esi ez kāpēc izdomājis ka uz 7J jāliek 205 nav nekāds attaisnojums fitmentam
Micuks wrote: Aizmugurē ir vairāk par 10J :emo:
Bobcat wrote: Kā tad! 10J diski tik pat plati kā žiguļa gumijas dubļusargs?
Ja nu tā tad jau ķeras pie "salmiņa" apšaubīšanas :rofl:
Nu ko ar to viss ir skaidrs par cilvēku kā tādu un ar to arī punkts! Ceru, ka moderi,admini iztīrīs lieko!

Man ir tā priekšrocība, ka es varu mainīt visu kā gribu, bet patreiz neko mainīt negribu, viss tika salikts pēc iepriekšēja plāna!
Ar šiem diskiem vairs nav daudz atlicis braukt, nepilns mēnesis tāpēc jau meklēju ziemas diskus.
Man vairāk uztrauc tehniskā puse, jāpaspēj salodēt vadi, lai MS var uzlikt un jāpasūta vairāki planči resīverim ieplūdes kolektoram, pats resīveris arī jauzbūvē un tad var sākt ontēt virsū.
Nākamais solis pēc špricēšanas būs turbo, bet tas gan noteikti nākam gad vasaras periodā, pa ziemu vākšu detaļas, gribu visu kvalitātīvi, vajag IC, vajag silikona līkumus un citus savienojumus, turbīna būs kāda mazā līdz 0.8bar, ir jau sarunātas pat divas no audi TD un otra no E30 TD ja pareizi aceros.
Saliks visu jaunu piekari ar visiem uzlabojumiem un pilnībā jaunu izplūdi pod turbo :)

Auto nav domāts nekkādām sacīkstēm, tas ir tīri spēļmantiņa uz ko realizēt idejas un ir sanācis, ka ar to arī vairāk ziemas periodā pārvietojos ziemā, šogad gan diezgan dziļi vasarā iebraucu un iespējams nākamgad būs tāpat.
User avatar
GG.
Posts: 15716
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Post by GG. »

Briedis wrote: Cik tev reizes var skaidrot, ka uz to platumu "205" neesot zemākas riepas. Ko tu vēl nesaproti vai vēlies pierādīt?
Ļ. cien Brieža kungs, tas, ka pasaka, ka "nevar" nenozīmē ka tā ir. Starp "nevar" un "negrib" ir liela atšķirība. Protams, nav katrā depo vai maximā, bet nevajag bļaut, ka tādas neeksistē. :cool:
User avatar
Micuks
Posts: 2876
Joined: 12 Aug 2006, 21:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Mans "Driften Dranduļeten" jeb VAZ-21063 [Micuks]

Post by Micuks »

Eu GG tik tu arī šito nesāc!
Toreiz pirms diviem gadiem kad meklēju tiem diskiem riepas apzināju čuķ ne visus riepu tirgotājus, un atradās tikai viens veikals, kurš bija ar mieru no ražotāja pasūtīt konkrētās ripas (esamība katalogā nenozīmē, ka var dabūt), tas bija viss platākās un zemākās kādas bija iespējams dabūt un domāju, ka arī šodien nekas diži nav mainījies!
Šāds platums uz 13 collām ir lielas retums, toreiz gandrīz mēnesi gaidīju līdz atsūtīja ;)
Un toreiz kad vedu uz DTR spridzināt, čaļi pateica ka ja būtu nedaudz šaurākas 195-200 vai profilā zemāks uzmontēt nebūtu iespējams! Pirms tam ADPartos spridzinājām ar ētri, es mājās izmēģināju gan propānu, gan benzīnu, nekādīgi, tikai DTRā ar vairākiem piegājieniem izdevās uzšaut! Tā kā es par konkrēto gadījumu zināšu vairāk nekā jūs ;)
Post Reply