Leons_ Volvo 940

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by ParaTr00per »

manupraat amjiem nekas slikts nebuus, vieniigi tu dabuusi par 40mm mazaaku piekares gaajienu. bet tas auto ljoti labi dziivo ar origjinaala augstuma atspereem un amjiem, kaapeec tur kautko jaameegjina sachakareet? :hvz:
User avatar
Android
Admins
Posts: 6909
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: nenoteikta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Android »

A nav bijusi doma drusku plašāk atvērt maciņu un uzlikt coiloverus? Varēsi arī noregulēt vēlamo augstumu. Katrā ziņā 40mm sēdinājums ir priekš mīkstajiem. Normāli čaļi gāž ar 80+mm sēdinājumu :naac:
Good morning? No such thing!
User avatar
Ch.
Posts: 10537
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Ch. »

ParaTr00per wrote:manupraat amjiem nekas slikts nebuus, vieniigi tu dabuusi par 40mm mazaaku piekares gaajienu. bet tas auto ljoti labi dziivo ar origjinaala augstuma atspereem un amjiem, kaapeec tur kautko jaameegjina sachakareet? :hvz:
lai neizskatītos pēc vidusskolas ģeogrāfijas skolotāja! (c) topgear. :D
:offtopic:
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
jurci-s
Posts: 963
Joined: 02 Dec 2009, 02:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by jurci-s »

Labs :cool: žēl ka ar e46 tā sanāca jūtu līdz.
Bet priekā lai šis labi ripo.. ;)
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by ParaTr00per »

Ch. wrote:
ParaTr00per wrote:manupraat amjiem nekas slikts nebuus, vieniigi tu dabuusi par 40mm mazaaku piekares gaajienu. bet tas auto ljoti labi dziivo ar origjinaala augstuma atspereem un amjiem, kaapeec tur kautko jaameegjina sachakareet? :hvz:
lai neizskatītos pēc vidusskolas ģeogrāfijas skolotāja! (c) topgear. :D
:offtopic:
mnja... lai izskatiitos peec vidusskolnieka? :shura:

neenu, es taa kaa sapratu, ka shis buus ikdienas braucamais. kaapeec lai ziedotu kautkam kaut puscentimetru piekares gaajiena automobiilim, ar kuru gribas "aizbraukt liidz galam" nevis "skaisti izskatiities stojankaa" :hvz:
User avatar
Android
Admins
Posts: 6909
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: nenoteikta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Android »

ParaTr00per wrote:
Ch. wrote:
ParaTr00per wrote:manupraat amjiem nekas slikts nebuus, vieniigi tu dabuusi par 40mm mazaaku piekares gaajienu. bet tas auto ljoti labi dziivo ar origjinaala augstuma atspereem un amjiem, kaapeec tur kautko jaameegjina sachakareet? :hvz:
lai neizskatītos pēc vidusskolas ģeogrāfijas skolotāja! (c) topgear. :D
:offtopic:
mnja... lai izskatiitos peec vidusskolnieka? :shura:

neenu, es taa kaa sapratu, ka shis buus ikdienas braucamais. kaapeec lai ziedotu kautkam kaut puscentimetru piekares gaajiena automobiilim, ar kuru gribas "aizbraukt liidz galam" nevis "skaisti izskatiities stojankaa" :hvz:
Ir jau arī tādi cilvēki, kas ikdienā staigā uzvalkā un lakas kurpēs, un sūdā iekāpj ne biežāk kā reizi pāris gados ;)
Arī ikdienas auto var tīri labi sēdināt - it īpaši uz vasaru. Ar jettu sasēdinātā variantā (no lūpas līdz zemei ~7cm) nobraukāju vienu vasaru - nav tik traki. Un ņemot vērā, ka šis auto brauks pārsvarā pa eiropu nevis LV, tad arī visnotaļ nopietni nomests zemē būs tīri lietojams.
Good morning? No such thing!
User avatar
Leons_
Posts: 107
Joined: 10 Apr 2007, 09:08
Location: Pāķis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Leons_ »

Androids noķēris manu domu pavedienu. Gribas sēdinātu auto. Un pa Eiropas ceļiem arī ar tādu ir okei.
Šobrīd tas auto ir bez prikola, vienkāršs un parasts skandināvu skapis. Apkārt tādu ir ne mazums. Gribas kaut ko savādāku, tas ir, nosēdinātu. Un kaut kas jāizdomā ar diskiem. Un ikdienas braucamajam tomēr gribas kādu odziņu. Tas, ka zaudēšu daļu komforta, mani neuztauc ne maz. Ar sēdinātu auto esmu braucis pāris gadu, patika.
40 mm sēdinājums vai 80 mm, tas ir gaumes jautājums. Man patiesi gribētos kādus 50 mm zemāku. Jo šobrīd tas auto izskatās nedaudz kā džips.
Mūžu dzīvo, mūžu mācies,
Man šis kurss ir tikko sācies...
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by ParaTr00per »

Android wrote:Ir jau arī tādi cilvēki, kas ikdienā staigā uzvalkā un lakas kurpēs, un sūdā iekāpj ne biežāk kā reizi pāris gados ;)
nu to es saprotu. bet tie cilveeki tachu staigaa lakaadas kurpees, nevis apgriezh stulmus suudzaabakiem... :D
User avatar
Android
Admins
Posts: 6909
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: nenoteikta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Android »

ParaTr00per wrote:
Android wrote:Ir jau arī tādi cilvēki, kas ikdienā staigā uzvalkā un lakas kurpēs, un sūdā iekāpj ne biežāk kā reizi pāris gados ;)
nu to es saprotu. bet tie cilveeki tachu staigaa lakaadas kurpees, nevis apgriezh stulmus suudzaabakiem... :D
Ja nogriež stulmus, tad sanāk galošas :naac:
Good morning? No such thing!
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by ParaTr00per »

Android wrote:
ParaTr00per wrote:
Android wrote:Ir jau arī tādi cilvēki, kas ikdienā staigā uzvalkā un lakas kurpēs, un sūdā iekāpj ne biežāk kā reizi pāris gados ;)
nu to es saprotu. bet tie cilveeki tachu staigaa lakaadas kurpees, nevis apgriezh stulmus suudzaabakiem... :D
Ja nogriež stulmus, tad sanāk galošas :naac:
tu mani pilniigi pareizi esi sapratis... ;)
User avatar
Leons_
Posts: 107
Joined: 10 Apr 2007, 09:08
Location: Pāķis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Leons_ »

Izdomāju, ka pavasarī tomēr gribēsies aizšaut uz Alpiem pasnovot. Tāpēc šobrīd meklēju kaut kādu budžeta variantu, lai autiņu dabūtu tuvāk zemei. Esmu noskatījis Apex atsperes http://www.europerformance.co.uk/pages/ ... category=1 un par amīšiem vēl domāju. Katrā ziņā neko dārgu negribas, varbūt kaut kādu ielas variantu.
Gaidu kādu siltāku dienu, lai ar skrīvgriezni ieietu bagāžnieka vāka aizdarīšanas mehānismā un labās aizmugurējās durvīs, pēdējās no ārpuses vairs nenāk vaļā.
Kulise jāmaina. Esošā ir izļurkāta kā detaļa ielasmeitai ar stāžu.
Turpinu ripot. Un priecāties.
Mūžu dzīvo, mūžu mācies,
Man šis kurss ir tikko sācies...
User avatar
Leons_
Posts: 107
Joined: 10 Apr 2007, 09:08
Location: Pāķis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Leons_ »

Labdien.
Jauna diena un jauni pārsteigumi: griežot stūri (iekurbulēts dzinējs un stāvošs/lēni braucošs auto) dzirdama skaņa, avots zem motora pārsega, skaņa vairāk atgādina aizsmakušu kaukšanu, ne pārāk skaļu, taču viegli sadzirdamu un ātri apnīkošu. Plus pie visa, nedaudz vibrē stūre. Viena tante teica, ka varbūt stūres pastiprinātājā eļļa par maz. Kādi vēl varianti?
Ā, kaut kad norāvu kalpakus. Manuprāt, izskatās labāk. Bildes būs vēlāk.
Mūžu dzīvo, mūžu mācies,
Man šis kurss ir tikko sācies...
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17045
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Juzix »

Stūres pastiprinātājam eļļas par maz, sūknim kirdik, reikai kirdik, vai arī kāda šļauciņa laiž garām eļļu!
Veiksmi skrūvēšanā! :)
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
Leons_
Posts: 107
Joined: 10 Apr 2007, 09:08
Location: Pāķis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Leons_ »

Nekāda lielā skrūvēšana nesanāca, tik vien, kā vāciņš, lai iepilinātu eļļu. Tagad viss ir kārtībā, skaņa izsīkusi, stūre grozās nevainojami un turpinu smaidīt. :weedman:
Mūžu dzīvo, mūžu mācies,
Man šis kurss ir tikko sācies...
User avatar
Leons_
Posts: 107
Joined: 10 Apr 2007, 09:08
Location: Pāķis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Leons_ »

Reku mans skapis uz Alpu fona.
Image
Image
Kā man pašam patīk iesmiet - mans bleķa (pus)brālis:
Image
Interaktīvais jautājums: vai kāds var uzbūvēt 20mm flančus manam auto? Meklēju tīklā, cenas nepatika. Varbūt kāds, kuram virpa nav sveša, ir spējīgs par saprātīgu ciparu ko tādu radīt?
Mūžu dzīvo, mūžu mācies,
Man šis kurss ir tikko sācies...
User avatar
Martinss
Posts: 4875
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Martinss »

Kalnins var uztaisīt.
User avatar
Leons_
Posts: 107
Joined: 10 Apr 2007, 09:08
Location: Pāķis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Leons_ »

Aizsūtīju vēstuli. Viņiem nav man nepieciešamā izmēra flanči. Ir vēl kādi varianti?
Mūžu dzīvo, mūžu mācies,
Man šis kurss ir tikko sācies...
lm
ID 55
Posts: 2831
Joined: 05 Feb 2009, 22:53
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by lm »

Leons_ wrote:
Aizsūtīju vēstuli. Viņiem nav man nepieciešamā izmēra flanči. Ir vēl kādi varianti?
Aizmet PM šim ;) Izvirpos vajadzīgo izmēru. memberlist.php?mode=viewprofile&u=13478
Nelido ātrāk par savu sargeņģeli!
User avatar
Leons_
Posts: 107
Joined: 10 Apr 2007, 09:08
Location: Pāķis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Leons_ »

Flanči ir jau iegādāti. Ar to viss būtu kārtībā.
Bet radies cits jautājums: vai standarta amortizatori un pārējās piekares detaļas sastrādāsies roku rokā ar sēdinātām atsperēm (-40mm)? Visu laiku dzīvoju ar domu, ka problēmām nevajadzētu būt, bet šodien "viena tante teica", ka tādas varot būt. Kā ir patiesībā, ko?

Hi, man man jāatvainojas, ka esmu pacēlis vecu topiku par vēl vecāku auto? Lol.
Mūžu dzīvo, mūžu mācies,
Man šis kurss ir tikko sācies...
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Archuks »

Leons_ wrote:Flanči ir jau iegādāti. Ar to viss būtu kārtībā.
Bet radies cits jautājums: vai standarta amortizatori un pārējās piekares detaļas sastrādāsies roku rokā ar sēdinātām atsperēm (-40mm)? Visu laiku dzīvoju ar domu, ka problēmām nevajadzētu būt, bet šodien "viena tante teica", ka tādas varot būt. Kā ir patiesībā, ko?

Hi, man man jāatvainojas, ka esmu pacēlis vecu topiku par vēl vecāku auto? Lol.
Ar tik nelielu sēdinājumu problēmām nevajadzētu būt :)
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
Post Reply