Abit e30 318

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: Abit e30 318

Post by Abit e30 »

Varbūt kādam ir snovborda dēlis, piem. salauzts (vēlams ne uz pusēm) vai vnk ar kasjakiem kuru dēļ dēlis vairs netiek lietots. nepārāk plats. un ne pārāk garš. iespējams pat kkāds bērnu snovs būtu pilnīgi ideāli.
Vajag uzmeikot spoileri jumta bagažniekam 8)
PM :)
User avatar
harcho
BMW E36
Posts: 2001
Joined: 01 Nov 2005, 14:41
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Abit e30 318

Post by harcho »

video labs!
Image
686 clothing. Deelji, sleepes, zaabaki, stiprinaajumi. Iespeejas iegaadaaties un
apkopt inventaaru par ljoti patiikamaam cenaam. PM or 26441043
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: Abit e30 318

Post by Abit e30 »

kkad pasen ieinstalēju centrālo, viss itkā ok, bet reizēm kkāds gļuks, ka atslēdz ar atslēgu un uzreiz aizslēdz ciet, citreiz ar nākošo reizi atslēdz ir ok, bet citreiz kādas 3 vai 4x reizes jāslēdz vaļā, kamēr atslēdz pa īstam :D, kas par prikolu varētu būt? kkur kkas neatslēdzas līdz galam un tāpēc aizmet atkal ciet?

ā un jā :šura: tūners ir atmodies :DD beidzot saņēmos pabeigt cold air inteiku, tād jautājums, no sākuma ieliku tikai sietiņu no tumbas, no kkādas vecās s-50 karoč nepatika, pēc tam uzliku pa virsu audumu no tumbas kkādas datora. Ir tā, ka tas audums ir ļoti plāns, reāli cauri gaisma spīd un var arī cauri redzēt utt, bet pūšot piem vnk gaisu protams viņš kko aiztur, ko darīt meklēt citu sietiņu vai reāli tāpat nekas nemainīsies un iesūks tāpat tur norm to gaisu arī ar visu to audumu priekšā? vienīgi nez kas notiks kad apsitīsies ar kukaiņiem tas audums :| :roll:
pašlaik izskatās sākums šādi :roll:
Image

ir iemeties saules stariņš pārkrāsošanas jautājumā, cerams ka izdosies un krāsa padomā arī interesanta.

Image

un uz gruntenes šķībi var iemest :D

Image

yēēp 8)
Image
Last edited by Abit e30 on 15 May 2012, 00:09, edited 1 time in total.
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Abit e30 318

Post by howitzer »

Var palūgt pēdējo WRC bildi normālā izmērā? Gribas desktopam. ;)
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Abit e30 318

Post by GG. »

Es domāju nepārcenties ar to sietu CAI'am, būs labi tāds pats. Filtrs taču ir vietā.
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: Abit e30 318

Post by Abit e30 »

howitzer wrote:Var palūgt pēdējo WRC bildi normālā izmērā? Gribas desktopam. ;)
8)
http://failiem.lv/u/wpwuxrs
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Abit e30 318

Post by howitzer »

Abit e30 wrote:
howitzer wrote:Var palūgt pēdējo WRC bildi normālā izmērā? Gribas desktopam. ;)
8)
http://failiem.lv/u/wpwuxrs
:cool:

Btw, par to aukstā gaisa ieplūdi un luktura nahrenizēšanu CP neko nesaka? Kā vispār ir braukt ar vienu tālo, nav baigi debīli?
Sāku domāt, vai arī manam nevajag ko līdzīgu uzveidot. :think:
Protams, ka vairāk jau izskata ziņā, nedomāju, ka kaut kas ir baigi jūtams dzinēja darbības ziņā, vai arī es kļūdos?
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: Abit e30 318

Post by Abit e30 »

nez man neko nav teikuši, reāli tuvie ir, viss ok, es tā vismaz domāju. Vienreiz kad apturēja gan riktīgi pētīja priekšu un vispār visu auto, bet beigās tāpat izčakarēja par aptieku, dzēšamo utt :D

Mnū, kad sataisīšu līdz galam un gaiss tiešām nāks tikai no tās pašas priekšas sliktāk nebūs, labāk? Hz :naac:
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: Abit e30 318

Post by Abit e30 »

Pārvarēju slinkumu un aizpildīju vienu no caurumiem priekšā :lol:
gaisu jau rauj iekšā traki :D un domāju sliktāk nebūs kā bija :naac:
Image
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Abit e30 318

Post by GG. »

Patīk šis auto. Pretīgi piedūrīgs, reliņi super izskatās. Neesi domājis par spliterīti uz reliņiem?
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: Abit e30 318

Post by Abit e30 »

GG. wrote:Patīk šis auto. Pretīgi piedūrīgs, reliņi super izskatās. Neesi domājis par spliterīti uz reliņiem?

Esmu domājis, bij super hipster ideja par modificētu snova dēli, bet nu izdomāju vnk kkur nopirkt organisko stiklu melnu, un no tā izgriezt, vai vnk kādā uzņēmumā iedot lai izgriež pēc rasējuma :?
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Abit e30 318

Post by GG. »

Iebrauc Kvillerā. Viņiem tur ir viena telpa kur tirgo tieši plastikāta atgriezumus, tieši visādas strēmeles utt. Domāju, ka tur pa divīti varēs dabūt organiku. +strēmeli melnā puscaurspīdīgā filtra. Sarunā no kāda čoma elektrisko lobziku ar ko malas noapaļot, ar slīppapīru nogludināt. Voila! Tikai jāizdrukā Thule logo :emo:
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: Abit e30 318

Post by Abit e30 »

GG. wrote:Iebrauc Kvillerā. Viņiem tur ir viena telpa kur tirgo tieši plastikāta atgriezumus, tieši visādas strēmeles utt. Domāju, ka tur pa divīti varēs dabūt organiku. +strēmeli melnā puscaurspīdīgā filtra. Sarunā no kāda čoma elektrisko lobziku ar ko malas noapaļot, ar slīppapīru nogludināt. Voila! Tikai jāizdrukā Thule logo :emo:
gan uzņēmumu kur iepirkt, gan visu pārējo ~ nolasīji no manām domām, arī par thules logo :reeka:
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Abit e30 318

Post by howitzer »

Abit e30 wrote:ir iemeties saules stariņš pārkrāsošanas jautājumā, cerams ka izdosies un krāsa padomā arī interesanta
Es laikam esmu pilnīgi debīls un Focus mani nositīs ar nerūsējošā tērauda izpūtēju, bet, mļe - ja nav ruslans, es laikam nepārkrāsotu. Kaut kas tajā auto ir, riktīgi prikolīgi tas tavs ghetto setups izskatās - spārni, lukturi, reliņi, novilcenes... :yo:
Imho, par krāsošanas naudu saliec salonu, lai nav kājas vannā jātur, u.c. štruntus, iemet kādu sporta beņķi, utt, jo bundža, kā jau GG ieminējās, izskatās pretīgi labi! :cool: Sterilu OEM E30 ir daaaaudz, šis - es pat nevaru vārdiem aprakstīt, kādas emocijas manī šis auto izsauc, bet ir win!
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
mdz
Posts: 3957
Joined: 17 Dec 2010, 03:14
Location: Salaspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Abit e30 318

Post by mdz »

Ir manīts, ka tā splittera vieta skeita virsmu liek. Bildi uz sitiena neatradīšu, bet izskatijās čotka.
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Abit e30 318

Post by howitzer »

Ar skeitu problēma, ka tas ir koka - sāks kārtas līmēties vaļā no mitruma, utt...
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
mdz
Posts: 3957
Joined: 17 Dec 2010, 03:14
Location: Salaspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Abit e30 318

Post by mdz »

Jaunam ir laka virsū, palietotu var pārpūst ar laku un nekas nebūs. Pārbaudīts :aiwa:
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: Abit e30 318

Post by Abit e30 »

howitzer wrote:Es laikam esmu pilnīgi debīls un Focus mani nositīs ar nerūsējošā tērauda izpūtēju, bet, mļe - ja nav ruslans, es laikam nepārkrāsotu. Kaut kas tajā auto ir, riktīgi prikolīgi tas tavs ghetto setups izskatās - spārni, lukturi, reliņi, novilcenes... :yo:
Imho, par krāsošanas naudu saliec salonu, lai nav kājas vannā jātur, u.c. štruntus, iemet kādu sporta beņķi, utt, jo bundža, kā jau GG ieminējās, izskatās pretīgi labi! :cool: Sterilu OEM E30 ir daaaaudz, šis - es pat nevaru vārdiem aprakstīt, kādas emocijas manī šis auto izsauc, bet ir win!
me :blush:

tur tā lieta ka ir tas ruslans, pagaidu variantos es gan viņu visur esmu piekrāsojis (izņemot šofera durvīm apakša, bet tur visu durvi gribu nomainīt), bet nu tie piekrāsojumi ir diezgan manāmi, kas pašam nepatīk. Tādēļ gribētos pārkrāsot, bet visādi citādi ir daudz citas vietas kur naudu iegrūst, tev taisnība. Un salons man ir diezgan mājīgs, lielais paklājs nesen izmazgāts un tā. ūn tas kad viss bija izravēts bija tikai uz neilgu laiku, lai sariktētu elektrību :)

ēm kājas vannā nav jātur, bet nu drīz bundža tiks metināta gan, jāsagaida nauda un kad pabeigs vienu e30 kabri metināt, tad ķersies pie mana :naac:
Un pašlaik ja tā pavisam atklāti :D tad primāri un plānos ir:
zonde
sametināt + apstrādāt visu apakšu
aizmugurē poli bukses + savilkt jaunas trubas kad vis būs noravēts
blokaitis,
tālāk nesapņošu :reeka:

āā un šodien nopulēju visu kreiso sānu, izskatās jau labi + kapotu pārpulēju ar smalko pastu, atlicis vairs tikai otrs sāns, bet pastas beidzās.

Tā ka updeiti būs :-D

edit: mdz, jā ir redzēti skeiti tur pielikti, bet man nepārāk, jo viņi baigi mazi ir :? gribas to spoilerīti tādu kā nāk orģināli viņi ~, diezgan palieli.
User avatar
mdz
Posts: 3957
Joined: 17 Dec 2010, 03:14
Location: Salaspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Abit e30 318

Post by mdz »

Nu tad kviller un celtniecības fēns :naac:
Vispār jā, sterilu sataisi kvatru, bet e30 turpini šādā pat stilā, a to visi lauž kvatras un sterilizē e30, vairs nav interesanti :yo:
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Abit e30 318

Post by howitzer »

Kas jāmetina? Grīdā caurumi?
Kā sliekšņi izskatās?
Par bundžu runājot, es te klusiņām zem sedziņas štukoju ,ka varbūt jāliek šķiedras spārni priekšā, ja man neizdosies manējos saglābt... :think:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Post Reply