user Opel Calibra

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

bucis
Posts: 671
Joined: 22 Oct 2011, 13:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: user Opel Calibra

Post by bucis »

Nu gan apņēmība un laika ieguldījums!Bet nu super pastrādāts!Par krāsu atstā zaļu, lai nav jāmaina teh.pase. Ir ļoti daudz smuku zaļu krāsu!
User avatar
viesulis.
Posts: 250
Joined: 09 Jul 2011, 00:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: user Opel Calibra

Post by viesulis. »

Lai paliek oriģinālā krāsa, jo cita krāsa kaut kā pamazina vispārējo mašīnas vērtību- tāpat kā uzacss priekšā. Overkill nedaudz sanācis :D
User avatar
RL.
Posts: 461
Joined: 11 Oct 2010, 20:02
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: user Opel Calibra

Post by RL. »

Calibrai šāda uzacs ir :cool: tā nav nekāda plastmasas sūds, ko pieķibina klāt...

krāsa, nu personigi man šāda zaļa krāsa riebjas, bet ir arī smuki citi zaļi toņi, tādi tumši...

un kā jau minēja, krāsu paletē ir miljons krāsu ko izvēlēties... :36:
Autokrāsotājs :grudaks:

BMW E36 compact daily shitbox
NISSAN LEAF family shitbox
User avatar
DimanC
Posts: 1140
Joined: 06 Jan 2006, 13:09
Location: 59N 56'; 10E 58'
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: user Opel Calibra

Post by DimanC »

GG. wrote:Manuprāt, melns ir nevis krāsa, bet krāsas trūkums. Tad jau labāk OEM zaļo krāsu atstāt. :hvz:
wroong. krāsas trūkums ir tie visi slaucenes/bleķa/skārda krāsas ražojumi, kas tagad brauc pa ielām.
melna mašīna ir ļoti eleganti. kā man čoms teica - ir vienkārši mašīnas un ir MELNAS :-D

par uzacīm - vai tad nav tā, ka calibra jau tā cieš no sūdīgas gaismas, lai vēl tur bakstītos ar kaut kādām uzacīm?

p.s. ja jau reiz biji atplēsis vaļā tos "iekšējos dobumus" - tur, imho, būtu bijis lietderīgi kaut kādus vaskus / ķīmijas pret rūsu sapildīt. :roll:
burnout.lv: "pagrieziena lenkis","strava no generatora kas ir na šaru","koniskas riepas","speciga provodka","turbodizelis+benzins der gandriz jebkura kombinacija",atmosferiskais turbo,divmastu spararats,un,protams, MELNAIS
oxys
Posts: 748
Joined: 17 Aug 2004, 17:22
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: user Opel Calibra

Post by oxys »

DimanC wrote:
GG. wrote:Manuprāt, melns ir nevis krāsa, bet krāsas trūkums. Tad jau labāk OEM zaļo krāsu atstāt. :hvz:
wroong. krāsas trūkums ir tie visi slaucenes/bleķa/skārda krāsas ražojumi, kas tagad brauc pa ielām.
melna mašīna ir ļoti eleganti. kā man čoms teica - ir vienkārši mašīnas un ir MELNAS :-D

par uzacīm - vai tad nav tā, ka calibra jau tā cieš no sūdīgas gaismas, lai vēl tur bakstītos ar kaut kādām uzacīm?

p.s. ja jau reiz biji atplēsis vaļā tos "iekšējos dobumus" - tur, imho, būtu bijis lietderīgi kaut kādus vaskus / ķīmijas pret rūsu sapildīt. :roll:
daudzus gadus atpakaļ, kad tūnings bija modē, man čomam ar bija tūnēta kalibra ar līdzīgi taisītu bad look, pat apdzīvotā vietā bija jābrauc ar tālajiem, lai kaut ko redzētu :-D
`85 mk2
User avatar
user
Posts: 130
Joined: 09 Feb 2011, 23:32
Location: Madona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: user Opel Calibra

Post by user »

cik cilvēku tik viedokļu, gan par krāsu, gan par bad look. :roll: viela pārdomām.
ar gaismām ir tā, ka arī bez bad look ir jābrauc ar tālajām. un tad arī neviens pretīmbraucējs neprotestē. :D

tehniskās pases maiņa, manuprāt, būtu mazākā problēma. :) cik sapratu kaut kur ap 15Ls tas viss pasākums. vnk domāju, ka zaļu nekrāsošu atpakaļ. :) jau esmu samierinājies ar domu, ka būs jāmaina tehniskā pase.

par sliekšņu dobumiem runājot - daļai vēl var tikt klāt no iekšpuses, kur arī izpindzelēšu ar kādu piķi. tā pat nedomāju ka tās metinājuma vietas turēs ilgāk par gadu vai diviem. gan jau, ka sāks līst āra tā rūsa. :dusma: tā pat arī neplānoju ar šo mašīnu ripināties vairāk par gadu vai diviem. :)

par metināšanu - metināju ar pusautomātu vulgaris. :)

runājot par krāsu, ko sakat par kaut kādiem bronzas toņiem? piemēram:
Image

Image

paldies par padomiem un labiem vārdiem, un arī kritiku. :wink:
User avatar
ruuzs
Posts: 358
Joined: 06 Dec 2010, 23:55
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: user Opel Calibra

Post by ruuzs »

Šādas haubes modifikācijas nekad nav gājušas pie sirds un šis nav izņēmums.
Un par to brūno toni runājot - pēdējā laikā izskatās, ka tas ir vienīgais, kurā iespējams nokrāsot auto. Neatkarīgi no foruma katrā topicā, kur rodas jautājums par auto pārkrāsošanu, idejas atduras pret brūno toni un 100% kāds pieminēs marrakesh brown.
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: user Opel Calibra

Post by Fretka »

ruuzs wrote:Šādas haubes modifikācijas nekad nav gājušas pie sirds un šis nav izņēmums.
Un par to brūno toni runājot - pēdējā laikā izskatās, ka tas ir vienīgais, kurā iespējams nokrāsot auto. Neatkarīgi no foruma katrā topicā, kur rodas jautājums par auto pārkrāsošanu, idejas atduras pret brūno toni un 100% kāds pieminēs marrakesh brown.
Vēl precīzāk kāds nevarēja to pateikt :cool:
DAVAJ MOČĪ MARRAKESH BROWN JO BŪS KRUTI KAA JAUNAJIEM BMW !!!

Ja godīgi, tā zaļā krāsa man patika. Varbūt paguuglee kkādas rare oem opel krāsas, neorientējos viņās, bet var jau kko pameklēt. Vari pačekot arī retas bmw krāsas, melnu gan nevajag. :)
User avatar
karlisbe
Posts: 6405
Joined: 13 Aug 2005, 18:19
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: user Opel Calibra

Post by karlisbe »

nenoliegsim, ka brūns izskatās baigi labi, bet tas noteikti nav vienīgais foršais tonis!
• Reibums - labprātīga ļaušanās vājprātam.
Image
User avatar
viesulis.
Posts: 250
Joined: 09 Jul 2011, 00:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: user Opel Calibra

Post by viesulis. »

Marakešas brūnais jau ir pagātne, tāpat kā balts, melns un matte :D

Pirmais, kas sāka krāsot tādā tonī bija Dacia :reeka:
User avatar
user
Posts: 130
Joined: 09 Feb 2011, 23:32
Location: Madona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: user Opel Calibra

Post by user »

kāds tur nahre* sakars ar BMW? tādēļ, ka ieliku bmw bildes? tas bija kā piemērs.

tik pat labi opeļiem arī ir bronzas toņi. :o

"DAVAJ MOČĪ BRŪNU, JO BŪS KRUTI KAA JAUNAJIEM OPEL !!!"
bišķiņ nevietā Tavs sarkasms.

Image
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: user Opel Calibra

Post by Fretka »

Nēe, tas sarkasms bija vairāk tēmēts uz želejgalvām poweristiem, kuriem tikai šī krāsa ir cieņā.
Cik zinu, Tev ar gaumi viss kārtībā :cool:
salvis
Posts: 368
Joined: 19 Feb 2011, 20:46
Location: Salaspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: user Opel Calibra

Post by salvis »

Liela uzslava par metināšanas darbiem - tiešām prieks skatīties cik akurāti viss paveikts. :cool: Būs man uz ko tiekties. :-D

Par uzaci - manuprāt nevajag. Kaut kā šķiet, ka tas bija iederīgi '90-tajos. Ir citi veidi kā padarīt auto bandītiskāku.

Krāsa - atkarīgs kādā virzienā viss auto tiek būvēts. Ja tipa hipsteru style, var kaut kādas kislotnās krāsas skatīties, ja uz german style pusi, tad es skatītos uz ražotāju standarta krāsām (šajā gadījumā nav svarīgi BMW, Mercedes, Opel vai VW). Ja skaties uz tumšajiem toņiem, manuprāt, labs varētu būt Dark burgundy perleffect (VW oriģinālā krāsā, nāca Corrado un droši vien, ka citiem modeļiem arī. Kods LC4U.) - švakā apgaismojumā ir salīdzinoši tumša, velk uz melnu, savukārt saulē spīd violeta.
Piemērs:
Image
Te ir vēl šādas tādas bildes: http://forums.vwvortex.com/showthread.p ... our-ride-!
Vēl uzdūros tā sauktajam Fire&Ice lilla (LC4Y)
Image
Vēl ieteikums - kad skaties krāsa uz mašīnas, centies atrast attēlus ar līdzīgas formas auto kā Calibra, jo krāsa, kas labi izskatās uz stūraina auto var būt galīgi garām uz apaļīga un otrādi.
P.S. Augstāk rakstītais nenozīmē, ka jākrāso violets. :wink:
Sievu un mašīnu draugiem neaizdod.

VW moveUp!, DeepBlack
VW Golf Plus, Blaugraphite
User avatar
rufix
Posts: 548
Joined: 15 Mar 2011, 00:38
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: user Opel Calibra

Post by rufix »

salvis wrote:Liela uzslava par metināšanas darbiem - tiešām prieks skatīties cik akurāti viss paveikts. :cool: Būs man uz ko tiekties. :-D

Par uzaci - manuprāt nevajag. Kaut kā šķiet, ka tas bija iederīgi '90-tajos. Ir citi veidi kā padarīt auto bandītiskāku.

Krāsa - atkarīgs kādā virzienā viss auto tiek būvēts. Ja tipa hipsteru style, var kaut kādas kislotnās krāsas skatīties, ja uz german style pusi, tad es skatītos uz ražotāju standarta krāsām (šajā gadījumā nav svarīgi BMW, Mercedes, Opel vai VW). Ja skaties uz tumšajiem toņiem, manuprāt, labs varētu būt Dark burgundy perleffect (VW oriģinālā krāsā, nāca Corrado un droši vien, ka citiem modeļiem arī. Kods LC4U.) - švakā apgaismojumā ir salīdzinoši tumša, velk uz melnu, savukārt saulē spīd violeta.
Piemērs:
Image
Te ir vēl šādas tādas bildes: http://forums.vwvortex.com/showthread.p ... our-ride-!
Vēl uzdūros tā sauktajam Fire&Ice lilla (LC4Y)
Image
Vēl ieteikums - kad skaties krāsa uz mašīnas, centies atrast attēlus ar līdzīgas formas auto kā Calibra, jo krāsa, kas labi izskatās uz stūraina auto var būt galīgi garām uz apaļīga un otrādi.
P.S. Augstāk rakstītais nenozīmē, ka jākrāso violets. :wink:
Krāsa Golfam baigi laaba. Čomam arī bija Mk2 ar tādu krāsu-patīk toņmaiņa un pērlītes utt. Iesaku apdomāt. Bet tad arī attiecīgi diski jāmeklē.
User avatar
kuu_haa
Posts: 1278
Joined: 08 Aug 2005, 11:30
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: user Opel Calibra

Post by kuu_haa »

Vakar dzirdēju ielās, ka te foruma mākslinieki izceļoties un melns vairs neesot topā. Atnācu un tiešām lej sūdu :reeka:
Audi V8 92. 4.2 q
Audi A200 88. 2.2 10VT q
User avatar
Zalic
Posts: 181
Joined: 10 Mar 2008, 13:39
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: user Opel Calibra

Post by Zalic »

manuprāt kādam citam prasīt kādā krāsā krasot ir nejēdzīgi. Un ja melnā krāsā nevar, tad jau man savs pasāts japarkraso, lai forumam ir pa pratam :D
tava mašīna, darī kā pašam labāk patīk, nevis klausos pārgudros
VW Passat B5 1.9TDI
Mazda 323 GT 1.8 16V
User avatar
Bobcat
Posts: 981
Joined: 13 Nov 2011, 15:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: user Opel Calibra

Post by Bobcat »

Zalic wrote:manuprāt kādam citam prasīt kādā krāsā krasot ir nejēdzīgi. Un ja melnā krāsā nevar, tad jau man savs pasāts japarkraso, lai forumam ir pa pratam :D
tava mašīna, darī kā pašam labāk patīk, nevis klausos pārgudros
Bet tu jau pasātu pats neesi nemaz krāsojis, kur problema? :D
------------
Mani kadri
------------
User avatar
user
Posts: 130
Joined: 09 Feb 2011, 23:32
Location: Madona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: user Opel Calibra

Post by user »

šodien tika aizvests pie krāsotāja. :woohoo:
krāsa beigās būs - Mora metallic 359. (bmw) :roll:
tagad atliek gaidīt. :)
User avatar
GG.
Posts: 15719
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: user Opel Calibra

Post by GG. »

Būs :cool:

Gaidam bildes! :)
User avatar
Rekords
Posts: 3100
Joined: 19 Oct 2009, 09:54
Location: KOCCMOC
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: user Opel Calibra

Post by Rekords »

user wrote:šodien tika aizvests pie krāsotāja. :woohoo:
krāsa beigās būs - Mora metallic 359. (bmw) :roll:
tagad atliek gaidīt. :)
pie kā vedi?
Man pašreiz ir dillema, vai savējo iedot kādam, kas var labi sametināt un arī pēctam būs jādomā par krāsošanu.
Zini varbūt Madonā vai tajā galā, kādu kas to varētu labi izdarīt?
Es te neesmu
Locked