Gustiņa e30 320i un w201 190e

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11882
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by ttd »

Gustiņš wrote:Ar lāzeri pēc precīziem izmēriem izgriezts un izvalcēts līdz aplim. Protams ka precīzi uz virpas griezti. Hvz kādā vāfelē būtu ja ar fleksi grieztu :emo:
Ir redzēti tādi, kas ar fleksi griezti un pēctam ar elektrodu metināti. :emo:

Neturi sveci zem pūra - cik tev tas prieks izmaksāja(bleķis, ko metināt un griešana uz virpas).
User avatar
koni4jo
Spam addicted
Posts: 3033
Joined: 11 Sep 2011, 23:02
Location: Latvijas vidū...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by koni4jo »

Protams, interesanti palūrēt, bet IMHO baigais perebors ar tiem bleķiniekiem, bet katram savs tā kā :naac:
User avatar
Gustiņš
Posts: 1324
Joined: 20 Sep 2012, 20:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Gustiņš »

Ko tur slēpt, 60ls :naac:

Koni4jo kur tieši perebors? platuma ziņā, vispār ieguldītajā darbā vai kā? :D
Kautkā pie dirss, Tu uzvari par collu, vai jūdzi. Uzvara ir uzvara. / Dominiks Toreto /
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Fretka »

Ne velti bleķiniekus saukuši par "fools gold" - it kā plati un plaukts found, bet tie vienmēr ir bijuši un paliks kā homemade tērauda diski bomāriem :aiwa: Tikai jautājums ir - kuru tas pis ?


btw, PM
User avatar
koni4jo
Spam addicted
Posts: 3033
Joined: 11 Sep 2011, 23:02
Location: Latvijas vidū...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by koni4jo »

Gustiņš wrote:Ko tur slēpt, 60ls :naac:

Koni4jo kur tieši perebors? platuma ziņā, vispār ieguldītajā darbā vai kā? :D
Darbam nav ne vainas :cool: , man tīri estētiski nepatīk, disks par mazu un par platu šķiet un 45tā gumija :emo: ok, esmu no laukiem, bet domaju, ka skats būtu labāks ar kādu 50 priekšā un 55 aizmugurē :hvz: , tik mega platu tad arī R16 disku prasītos, bet tad tur laikam arkām piz... :reeka:

Lai nu kā nepievērs uzmanību, viedoklis subjektīvs :D
User avatar
semigallss
Spam addicted
Posts: 6274
Joined: 12 Nov 2011, 00:22
Location: area 69
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by semigallss »

GG. wrote:
Fetka wrote: Parasti mēra līdz malām, respektīvi, Gustiņš vienkārši pierēķināja 6J diskiem 3.7J platas plāksnes. Viss pēc pareizajiem parametriem :)
Au contraire, disku jāmēra starp rievām kur bortējās riepa. No malas līdz malai nav akurāts mērījums. Es savējos pārmērīju, 7 collas starp gropēm, līdz malām 7,5.
interesanti gan, kā tad tiek tas paltums noteikts ar uzbortetu riepu? platumu mēra no malām un nevis ar kaut kādu lineālu, bet tam speciāli paredzētu mērinstrumentu. tādu kā lielu plastmasas skavu starp kuras tālākajiem punktiem iespiež diska malas un tad tā intrumenta centrā bultiņa nostajas pret ciparu kas arī nosaka diska platumu. esmu balansējis riepas gan ielas, gan sporta auto un uz balansiera ir jāievada disku platums, takā pareizi vien ir no malām mērīts. nepareizi ir no diksa kantēm mērīt.

nujā un lai nav offtopiks _ man arītomēr liekas ka disks mazliet pa platu priekš tā diametra. iepriekšejie ļitaki labak izskatijās.
Last edited by semigallss on 25 Nov 2012, 21:44, edited 1 time in total.
"Ne jau visi kas brauc ar BMW ir idioti, bet visiem idiotiem ir BMW"
User avatar
Gustiņš
Posts: 1324
Joined: 20 Sep 2012, 20:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Gustiņš »

Fetka wrote:Ne velti bleķiniekus saukuši par "fools gold" - it kā plati un plaukts found, bet tie vienmēr ir bijuši un paliks kā homemade tērauda diski bomāriem :aiwa: Tikai jautājums ir - kuru tas pis ?


btw, PM
Mani nē :emo: Hai faiv :reeka:
koni4jo wrote:
Gustiņš wrote:Ko tur slēpt, 60ls :naac:

Koni4jo kur tieši perebors? platuma ziņā, vispār ieguldītajā darbā vai kā? :D
Darbam nav ne vainas :cool: , man tīri estētiski nepatīk, disks par mazu un par platu šķiet un 45tā gumija :emo: ok, esmu no laukiem, bet domaju, ka skats būtu labāks ar kādu 50 priekšā un 55 aizmugurē :hvz: , tik mega platu tad arī R16 disku prasītos, bet tad tur laikam arkām piz... :reeka:

Lai nu kā nepievērs uzmanību, viedoklis subjektīvs :D
16'' nevar tik platu dabūt [Piemērs - Šuvēja touring] un man 15 liekas vislabākais priekš e30 :hvz: Uzliks 50 un būs labāk :cool:
semigallss wrote:
GG. wrote:
Fetka wrote: Parasti mēra līdz malām, respektīvi, Gustiņš vienkārši pierēķināja 6J diskiem 3.7J platas plāksnes. Viss pēc pareizajiem parametriem :)
Au contraire, disku jāmēra starp rievām kur bortējās riepa. No malas līdz malai nav akurāts mērījums. Es savējos pārmērīju, 7 collas starp gropēm, līdz malām 7,5.
interesanti gan, kā tad tiek tas paltums noteikts ar uzbortetu riepu? platumu mēra no malām un nevis ar kaut kādu lineālu, bet tam speciāli paredzētu mērinstrumentu. tādu kā lielu plastmasas skavu starp kuras tālākajiem punktiem iespiež diska malas un tad tā intrumenta centrā bultiņa nostajas pret ciparu kas arī nosaka diska platumu. esmu balansējis riepas gan ielas, gan sporta auto un uz balansiera ir jāievada disku platums, takā pareizi vien ir no malām mērīts. nepareizi ir no diksa kantēm mērīt.

nujā un lai nav offtopiks _ man arītomēr liekas ka disks mazliet pa platu priekš tā diametra. iepriekšejie ļitaki labak izskatijās.
Abort mission vīri man ir 10J diski :D
Kautkā pie dirss, Tu uzvari par collu, vai jūdzi. Uzvara ir uzvara. / Dominiks Toreto /
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28633
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by howitzer »

Izskatās vienkārši sick shit! Savam arī sagribējās tādus čerņus. :shura:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by DeeCee »

davai necakareejies, taisi 15x15 collu :D
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
Gustiņš
Posts: 1324
Joined: 20 Sep 2012, 20:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Gustiņš »

Image :naac:
Kautkā pie dirss, Tu uzvari par collu, vai jūdzi. Uzvara ir uzvara. / Dominiks Toreto /
User avatar
Gustiņš
Posts: 1324
Joined: 20 Sep 2012, 20:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Gustiņš »

Visiem patīk bildes, bet varbūt kādu citu dienu, tākā bez bilžu apdeits

Vakar Melnajā[ņemts priekš pelēkā, bet pagaidām pabraukšu ar viņu] iemests Design edition Daytona violet salons, nomainīti parastie karājošie griesti pret melnajiem[ne orģinālajiem] samainīts parastais bagāžnieka pārvalks, pret tādu pašu, tik ar suņu sietu, noņemts[nofleksēts] āķis, uzlikta OEM mazā lūpa, jo Pastētes lūpa aizķerot ledusgabalu uz ceļa palika karājamies uz 2 savilcējiem, un sapratu ka lielāks pisiens būs pielikt atpakaļ nekā noņemt [Vicha brauc ciemos], uztaisīts wannabē DTM gals ar 2x63 ņeržas trubām un nedaudz senāk izgriezts katalizators, tākā tagad man ir vnk truba no motora līdz pēdējam bundulim, skaņa ir tādā dīvaina, bet kad apniks tad izdomāšu kā padarīt nedaudz neuzkrītošāku. Tas laikam viss
Kautkā pie dirss, Tu uzvari par collu, vai jūdzi. Uzvara ir uzvara. / Dominiks Toreto /
User avatar
e30students
Spam addicted
Posts: 2421
Joined: 21 Feb 2011, 19:36
Location: Rīga uz Jūrmalas pusi.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by e30students »

Pics or did'nt happen :naac: :D
es ar savu zhiku ta izvreseetu to liikumu... ka bumeri vareetu braukt majaas
User avatar
Gustiņš
Posts: 1324
Joined: 20 Sep 2012, 20:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Gustiņš »

Pa dienu kad gaišs esmu darbā, auto mājās, kad atbraucu no darba tad tumšs un tākā man nav normālā bilžaparāta, jāgaida svētdiena :D
Kautkā pie dirss, Tu uzvari par collu, vai jūdzi. Uzvara ir uzvara. / Dominiks Toreto /
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Fretka »

Nākošnedēļ varētu kādā jaukā dienā vai vakarā sabildēt, manējam arī vajag jaunas bildes :)
User avatar
Gustiņš
Posts: 1324
Joined: 20 Sep 2012, 20:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Gustiņš »

Viņš neizskatās diezko pievilcīgs ar r14 bottlecapiem un nosēdināts līdz galam, aprūsējušu spārnu un netīrs, bet doma laba :D :naac: vai arī gribi mani iedvesmot sametināt vēlreiz bleķiniekus? :D
Kautkā pie dirss, Tu uzvari par collu, vai jūdzi. Uzvara ir uzvara. / Dominiks Toreto /
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Fretka »

Mans nav diez ko cilāks :rofl: Ej un metini :urb:
User avatar
Gustiņš
Posts: 1324
Joined: 20 Sep 2012, 20:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Gustiņš »

Nu varētu teikt, mans nav tik necils kā Tavējais :cool: :emo:
Kautkā pie dirss, Tu uzvari par collu, vai jūdzi. Uzvara ir uzvara. / Dominiks Toreto /
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Fretka »

Gustiņš wrote:Nu varētu teikt, mans nav tik necils kā Tavējais :cool: :emo:
http://youtu.be/La47ePCb0c0

ok, pietiek spamot :(
User avatar
Gustiņš
Posts: 1324
Joined: 20 Sep 2012, 20:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Gustiņš »

Vajag kārtīgu vannu un salona izpucēšanu, bet tā kā tagad auksts un nav kur, tiek atlikts uz nenoteiktu brīdi. Šofera benķim jau ir sarunāts materiāls, tākā tas tiks savests kārtībā :)
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Kautkā pie dirss, Tu uzvari par collu, vai jūdzi. Uzvara ir uzvara. / Dominiks Toreto /
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Fretka »

Pagājušajā reizē, kad -5 grādos Opeli mazgāju, tiklīdz tiku līdz auto aizmugurei (Car Wash moikā), priekša jau bija ar ievērojamu ledus kārtu :D
Salons patīk, bet aizmugurē vajag all red + kas ar lūpām būs/plānojās ? :?

Nākošnedēļ aspsolu sabildēties :shura:
Post Reply