Myera A4

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

-AF-

Re: Myera Mk4 Golf

Post by -AF- » 25 Jun 2017, 22:34

Bln nesanāk tik vienkārši.. reāli jākemme ebays
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

valdish

Post by valdish » 26 Jun 2017, 07:11

atvainojos par spamu.
tad sanāk, ka eļļa turbīnas gaisa sistēmā nedrīkst atrasties nemaz.

-AF-

Post by -AF- » 26 Jun 2017, 09:22

Skatoties kā tev kartera ventilācija ir uztaisīta, ja sūc kartera gāzes caur turbīnu tad būs, ja tev ir primitīvs ellas separators vai trauks, tad nē, ella sistēmā nebūs
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Myers

Re: Myera Golfs

Post by Myers » 19 Mar 2018, 20:41

8000km nobraukti kops motors salikts, pagaidam viss ok, iet labi, bet gribetos labak, jo 1.9TDi noskrien :D

Samainita ella

Image

Bija sakusas problemas ar leksanu, vainigais sadalenes devejs, uzlikts delphi.
Image

Atnaca jauns gliemezis nakamai sezonai, china mesls, 10k km iet :D Soreiz pameginas aiznest parbalanset, varbut izvilks vairak. Katra zina visas sis kinas turbas ir lietojamas ilgmuzigi, ja netiek spidzinatas virs 1 bar spiediena. Nakama visticamak buus jau lielaka un dual ball bearing 8)
Image

Biju aizbraucis pavizinaties lidz Tallinai. Paterins iepriecinaja 700km ar 50L , no kuriem 200 bija pilseta. Parekinaju un iznaca 7.2L Tiiri braucot pa strasi iznaca ap 6.2L

Image

Ta ka stancite mazliet apnikusi un gribas mazliet augstak masinu, tad zalie xxr tika pardoti, jo bija par platu, lai deretu manam velmem. Vieta naks kaut kas cits r17 un ap 8J platuma, lai varetu uzlikt normalas mizas.
Nonemu tilta centrejosas plaksnes, nonemu sagāzumu pakalejiem ratiem un uzliku aizmugure jaunus amortizatorus, kuri jau sen bija iepirkti. Amortizatorus nebiju uzlicis, jo bija parak gari un golfu nevareja dabut pietiekami zemu. Ta ka tagad planojas augstaks, tad jabut visam kartiba. Ja kas jaunie ir TA un vecie FK.

Plani nakotnei ir pariet uz 4 motion.

Image

Image

Seit atsperu atbalstu tunings ko nonemu, jo ieprieks vajadzeja dabut pareizo augstumu :D :loool:

Image

Izvilku vadus no spārniem ārā, būs atpakaļ stock vietā.

Image

Izcelts dzinējs, jo tā būs ērtāk

Image

Nez cik ilgi šī jau ir bijusi izpūsta, nebiju piefiksējis (-10hp) :D

Image

Spararats nosverts 9.8kg, vedīs noņemt skaidu, prasās mazliet atsaucīgāku gāzes pedāli :/

Image

Atnāca dazas mantas

Beidzot normals thermal wraps, kuram nevajadzetu izcepties un sadalities, 14mm ID slauka turbinas atpludei, termo aizsargs degvielas trubam un adapteri, kurus nopirku par kosmosu :D

Image

16row ellas radiators, adapteris ellas filtram ar termostatu, 1.3bar wastegate atspere un blives.
Image

Izpludes kolektors ari tiks notīts.
Image

Varstu vaks un vel daži dzelži maina krasu :-D

Image

Noskaloju motortelpu un karbu.
Image
Image

Atvieglinats un nobalansets spararats no 9.8 uz 6.5kg , drošības pēc biju aizvedis uz NERINGU parbalanset china turbinu.
Image
Image

Atnaca vel AN10 fitingi un trubas.
Image

Jauns šifteris :D
Image

Sakrasots
Image

VuskansDavis

Post by VuskansDavis » 19 Mar 2018, 20:48

naiss :cool:
:latvija:

Volfsburgs

Post by Volfsburgs » 19 Mar 2018, 21:50

Ļoti labi! Novēlu noskriet TDi un turbo Hondu. :cool:
Image

-AF-

Post by -AF- » 20 Mar 2018, 08:53

Es kaut kā nevaru ierubīties, kā tev nesanāk noskriet to ogļu maisu :think: :think:
Pēc visiem parametriem spriežot tev jāiet garām, vai arī problēmas ar saķeri?
P.s ā ok, drusku mazāk hp. Nu tik jāpiepūš klāt.

Kesisss

Post by Kesisss » 20 Mar 2018, 09:27

Cik nu man sanācis Kūdrā apskatīties, tad es teiktu, ka problēma ir saķere un vēls pūtiens. Pirmajos divos robos kad sapūš, tad tiek griezts redlainā, tobish pilns pedālis, kad spolē. Šķiet, ka pie trešā roba ši problēma vairs nav aktuāla un tad Myera Golfs tikai sāk parādīt ko var izdarīt ar to, bet līdz tam brīdim MK2 jau ir garām un gaitā nav ķerams. Pietam ogļu maisam ir bloķēšana un tas ir vieglāks.

Iespējams, ka ir iemesls, bet manuprāt pirmajos divos robos dzinējs par ilgu tiek turēts redlainā, jeb netiek regulēta spolēšana.

Lkm esmu palaidis garām, bet kuri ir tie parametri pēc kuriem vajadzētu iet garām dīzelim?

Martinss

Post by Martinss » 20 Mar 2018, 10:03

Uz 4motion plāno pāriet ar esošo virsbūvi vai tomēr mainīsi?

kriss.r

Post by kriss.r » 20 Mar 2018, 10:26

e85 :alkofest:
man arii bija vienritenis , otro robu japadauza redlainaa un tad jau tresajaa viss notika.

Myers

Post by Myers » 20 Mar 2018, 14:37

-AF- wrote:Es kaut kā nevaru ierubīties, kā tev nesanāk noskriet to ogļu maisu :think: :think:
Pēc visiem parametriem spriežot tev jāiet garām, vai arī problēmas ar saķeri?
P.s ā ok, drusku mazāk hp. Nu tik jāpiepūš klāt.
Vinam skrien labak jebkura gadijuma. Kaut ka nesanak man ar pirmo robu uzsakt, kad parmetos uz otro parasti vai nopamst del taa, ka neesmu uznemis pietiekamu atrumu vai otrs , ka aizvelku lidz limiterim, kura trāpot ari golfs nopamst un tad ir ata :-D Sosezon vajag uzinstalet hard cut limiterus, tas es domaju krietni uzlabos visu. Patreiz braucot uz e98 vairak iepust nevaru, var bet nav velams. Variants, jaliek lielaks turbo un japalielina power bands :D
Martinss wrote:Uz 4motion plāno pāriet ar esošo virsbūvi vai tomēr mainīsi?
Cita virsbuve.
kriss.r wrote:e85 :alkofest:
man arii bija vienritenis , otro robu japadauza redlainaa un tad jau tresajaa viss notika.
e85 negribu, jo ikdienas auto. Es nevaru dauzit redlaina, jo ja stock limiteri trapu, boost pazud un ballite beidzas.

omulis
Moderators

Post by omulis » 20 Mar 2018, 23:27

Smuki. Kur balansēji spararatu!?
www.unfoto.lv
a kam tagad viegli...
Man garšo Čili.. jūtoz ugunīgaiz Mačo
No īsta čili pat lieli vīri raud(c)

Myers

Post by Myers » 23 Mar 2018, 00:36

omulis wrote:Smuki. Kur balansēji spararatu!?
Proring.lv, ganibu dambis 19.

Myers

Post by Myers » 09 May 2018, 17:08

Iemetinats karterim štoks prieks turbo atpludes
Image

Aizmugurei jauni gultni, bremzu diski un kluči. Jaunas sveces, izpludes kolektora blīve un ellas spiediena sensors.
Image

K un N aizstas Pipercross filtrs, domaju būs vieglāk kopt.
Image

Tagad atpakal gaita , lai ieliktu puļkis japacel uz augsu kā opelim :thumbs: :D
Image

Image

Image

Degvielas trubam izolacija

Image

Indukcijus spolu vadiem ari izolacija, jo pagajuso sezonu izcepas

Image

Salikts, 300km nobraukti, problemu nav, nekas nekur netek ta ka viss forsi. Kaut ko iet ari, liekas, ka putiens atraks palicis, iemeslu nezinu :D Tuvakaja laika planos ir ic trubas sametinat kopa, lai butu no turbinas lidz ic viena gabala un no ic lidz droselei ari, ka ari zilas silokona trubas nomainit pret melnam visur , kur nepieciesams. Patreiz ir loti loti daudz silikona savienojumu, kas ari ietekme putienu. Kiniesu wastegate ari ir mesls, konstanti laiz garam spiedienu gar pasu varstu, kas ari protams ietekme putienu :D Filtrs uzstutets atpakal augsa, jo aiz akumulatora, kur staveja ieprieks udens teceja virsu. Bus beidzot jasanemas un filtram kasti jauztaisa.

Sametinatas ic trubas kopa viena gabala. Pie pasas droseles pietruka mazliet viens likums, to velak sadabus un piemetinas.
Image

Atnaca turbo soma. Uzliku un taja pasa diena nodega.
Laikam pa 10e neko labu gaidit nevar :D

Image

Image

Image

Uzstadits 2step launch controls un flat shifts. Liels paldies Karossam :cool:
» Skatīties Youtube

Uztaisiju virtual dyno testu 299whp un 335nm, kad biju uz jaudas stenda bija 295whp un 350nm :D

Image

:drive:
» Skatīties Youtube

omulis
Moderators

Post by omulis » 09 May 2018, 21:13

Hah. Man izskatās līdzīga soma turbīnei :D
www.unfoto.lv
a kam tagad viegli...
Man garšo Čili.. jūtoz ugunīgaiz Mačo
No īsta čili pat lieli vīri raud(c)

-AF-

Post by -AF- » 10 May 2018, 09:11

WG izjauc iztiri un pieslipē vārstu, šaubos ka tā ir Ķīnas vaina, drīzāk pēc ziemas apkorodējis un šur tur laiž.

P.s zelta līmene - fuuuu.

Jaudas līkne izskatās super !

Fretka

Post by Fretka » 10 May 2018, 09:20

-AF- wrote: P.s zelta līmene - fuuuu.
Es tiešām nevaru saprast tavu pārspīlēto heitu uz to līmplēvi :hvz:
Zems kā pisiens
"Kad būs izbrauciens?" Racing team

Myers

Post by Myers » 10 May 2018, 09:22

-AF- wrote:WG izjauc iztiri un pieslipē vārstu, šaubos ka tā ir Ķīnas vaina, drīzāk pēc ziemas apkorodējis un šur tur laiž.

P.s zelta līmene - fuuuu.

Jaudas līkne izskatās super !
Tas varsts kustas tajas sēžā :hvz:

-AF-

Post by -AF- » 10 May 2018, 09:38

Aa, tad Hz kkāds reāls sūds, vai arī vadīkla izdauzījās.

Myers

Post by Myers » 13 Aug 2018, 22:57

Nu ko, ilgi mekleju sev pilnpiedzinu un domaju vai gribu veel vienu 4 golfu vai audi. Ta nu sanaca mobile atrast a4 quattro, kuru neviens negribeja. Sakontaktejos ar trali un teicu, lai ved surp. Auto redzejis biju tikai bildes. Sanemu zinu , ka audis Riga, nemu piekabi un braucu pakal.

Image

Image

Atvilku majas un saku petit, ko esmu nopircis :D
Nomazgaju, iztiriju salonu, izbraucu , parbaudiju vai awd darbojas, viss forsi. Salona viss kluss, hadene negrab, paneli negrab. Salona viss top stavokli, ja neskaita izdeguso borta kompja ekranu ieks instrumentu panela. Palidu apaksa, tur viss sauss, grida un slieksni top stavokli, visas kegas izskatas svaigas, tik izputejs jamaina. Vizuali ir padaudz defektu, norautie moldingi uz aizmugurejam durvim, daudz sviiku, ruslans lien ara uz prieksejiem sparniem, kapota un vienam durvim. Kaut kad velak tiks sakrasots.

Image

Diski audim ari sadabuti, R18 FAT 5
Image

Ta tad, lidz ar sī auto registraciju golfs tiks rakstits nost un laists uz dalam. Bus pieejams viss iznemot dzineju, kas ies ieks audi. Ta ka, ja kaut kas interese, drosi raksti

Post Reply