Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

Post Reply
User avatar
krizix
Posts: 212
Joined: 07 Feb 2013, 11:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Post by krizix »

Sveiki!
Taka nevienā forumā nēsu licis savu w123, tad nolēmu to izdarīt. Auto iegādājos 25.07.2011. Šis ir mans pirmais auto. Nodoklis jau taka autobusam, bet tas ir tā vērts. :D Kopš iegādes brīža esmu ļoti daudz izdarijis lai auto būtu kaut cik cienijamā stāvoklī. Kad mersi nopirku tas bija tīri nolaists. Rezultātā tikka pārmetināta gandrīz visa grīda, samainīti bamperi, bagāžnieks nomainīts, nomainīts motora pārsegs, nu tas tā pa lielam. Principā to vien daru ka ķimerējos gar to mersi, bet apskati esmu gājis un braucu. Plāni šādi ar šo auto braukt kamēr var. :yo: un protams arī vel piestrādāt pie vizuāla izskata un noverst visādus defektiņus. Un ir velme saglabāt auto cik vien orģinālu var.

p.s. ja kādam interesē varu samest bildes no taisīšanas, metināšanas kautkā skrūvēšanas utt.

Auto parametri.
Mercedes Benz w123 3.0D wagon 1984. gada
Tumši zaļā krāsa ar tumši zaļu salonu.
Manuālā ātrumkārba

Pie ekstrām varētu ieskaitīt:
Lūka,
Roku balsts,
Dalāmi beņķi aizmugurē,
Viens elektriskais spogulis,
orģinālais "parkinga sensors" - sakabes āķis.

Image

Image
Šis te 2as bildes ir tad kad viņu tikko nopirku.

Image
tāds viņš principā izskatās tagat.

Image
šeit vissvaigākā bilde. negribējas jau pa ziemu braukt, bet sanāca tā. katrā ziņā tagat ir vāģis ford sierra ar ko gāst pa ziemu un pa vasaru plusā, bet par to varbūt citā rakstā.
Last edited by krizix on 10 Feb 2013, 14:19, edited 1 time in total.
VSKB
Posts: 40
Joined: 14 Nov 2012, 19:04
Location: Latvija.Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Post by VSKB »

izskatas cienijams auto. nodoklis 114 karba automats vai manualis. neturbo ja ??par turbinesanu neesi domajis ??
User avatar
krizix
Posts: 212
Joined: 07 Feb 2013, 11:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Post by krizix »

VSKB wrote:izskatas cienijams auto. nodoklis 114 karba automats vai manualis. neturbo ja ??par turbinesanu neesi domajis ??
Ja būtu automāts sen būtu nomainijis. :D
nu ja neturbo. par turbīnes likšanu esmu domājis. mans brālis tagat liks iekšā savā paštaisītajā aparātā šadu 3l dīzeli tad varbūt pieliks turbīnu un tad varēs paekspermentēt. taka apmērma zinu kā sagrozīt šidātam sūkni tad būtu jēga no turbīnas.
VSKB
Posts: 40
Joined: 14 Nov 2012, 19:04
Location: Latvija.Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Post by VSKB »

krizix wrote:
VSKB wrote:izskatas cienijams auto. nodoklis 114 karba automats vai manualis. neturbo ja ??par turbinesanu neesi domajis ??
Ja būtu automāts sen būtu nomainijis. :D
nu ja neturbo. par turbīnes likšanu esmu domājis. mans brālis tagat liks iekšā savā paštaisītajā aparātā šadu 3l dīzeli tad varbūt pieliks turbīnu un tad varēs paekspermentēt. taka apmērma zinu kā sagrozīt šidātam sūkni tad būtu jēga no turbīnas.
ja tie sukni ira mega labie.un raziba tam ar laba. lai izdodas.gaidisu svilpes implantu :cool: :cool: :cool: :cool:
User avatar
rufix
Posts: 548
Joined: 15 Mar 2011, 00:38
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Post by rufix »

Es domāju,ka bildes ar remontdarbiem vajag. Tās jau vajadzēja salikt topika veidošanas sākumā. Ar attiecīgiem aprakstiem, kas, kur un kā darīts.
Bet vagons labs. :cool: Nezinu vai vajag turbo-šis tāds vairāk kruīza auto. Ja gribi paārdīties, ārdies ar Sierru. :-D
User avatar
Abit e30
Posts: 1114
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Post by Abit e30 »

skanijas turbīnu virsū un aiziet uz driftu :black_smoke: :naac:
User avatar
krizix
Posts: 212
Joined: 07 Feb 2013, 11:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Post by krizix »

rufix wrote:Es domāju,ka bildes ar remontdarbiem vajag. Tās jau vajadzēja salikt topika veidošanas sākumā. Ar attiecīgiem aprakstiem, kas, kur un kā darīts.
Bet vagons labs. :cool: Nezinu vai vajag turbo-šis tāds vairāk kruīza auto. Ja gribi paārdīties, ārdies ar Sierru. :-D
nu tam jau tā sierra domāta. :drive:

laigan ar mersi sanāk diezgan liela jautrība pa ziemu. diezgan dikti stabils, priekša reti slīd arā. pa totālu ledu tikkai. viegli kontorlēt slīdēšanu slīpi.

te būs kaut kāds video ar slīdēšanu.
» Skatīties Youtube

User avatar
Mikelis
Posts: 3138
Joined: 25 Sep 2008, 23:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Post by Mikelis »

Ooo, šis varētu izvērsties par interesantu topiku :naac:
Nākamgad vari pretendēt uz VS statusu, tad 5 gadus nebūs jāmaksā nodoklis. 30 un vairāk gadus veci, nenojāti auto tādu var dabūt :)
Ja vajag novadīt, sarīkot un jebko izdarīt ar pasākumu, vai kautko noreklamēt - PM 8)
User avatar
krizix
Posts: 212
Joined: 07 Feb 2013, 11:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Post by krizix »

Labi tad jau sametīšu bildes ar remontdarbiem.

Šeit būs 2012. gada sākums. kad sākās metināšanas darbi un vel mazliet piekrāsošana.


Image
korozija uz pilnu klapi.

Image

Image

Image

Image
tikka gāsts uz sāniem lai vieglāk metināt.

Image
beigās sānāk ka labs gabals jāizzāģē lai tiktu vaļā no visas korozijas.

Image
sametināts laigan uz reiz skau tajā laika īsti nemācēju metināt taka izlīdzēja brālis.

Image
uz otru sānu sagāsts

Image
sametināts un sakrāsots ar grunteni.

Image
vel uzklāju piķa kārtu. uz sliekšņu pusēm vel nav uzklāts tapēc ka no iekšpuses vel slieksnis jāmetina.

Image
sametināti sliekšņi un uzklāts piķis. lai nebūtu jāgaida ļoti ilgi līdz sacietē piķis ieklāju plēvi lai var likt kopā uz reiz.

Image

Image

Image
šet tika metināts klāt jauns spārns.

Image

Image
mani necilie špaktelēšanas skilli un pirmā kārta ar grunti.

Image
te gala produkts skatoties uz spārnu. te es visu krāsoju ar flakoniem. biju arī pa maz laku uzklājis. šo to plānoju pielabot sākot ar pavasari. vel šur tur tikka pielabota virsbūve bet bildes nelikši tā jau daudz.

tagat esmu iemācijies krāsot ar krāsu pistoli. lūku esmu mainijis un pārkrāsojis arī spīdums sanācis ok. taka tehnika ir skaidra kā krāsot. tagat jau vel ir velviena mašina ta var nopietnāk pieķerties pie merša, jo labu laiku izmantoju mersi kā ikdienas mašinu.

ir plāni nākamgad iziet vēsturiskā spēkarata statusu bet māc šaubas, diezvai aizlaidīs ar šādu grīdu cauri.
User avatar
Rii
Posts: 7585
Joined: 21 Sep 2008, 17:50
Location: 200km uz Austrumiem
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Post by Rii »

Ej tu dirst tik seksīgs auto :miiila: Nepazūdi no foruma un atjauno topiku :yo:
NB MX-5 99'
Seat Leon 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
User avatar
Ch.
Posts: 10537
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Post by Ch. »

welcome!

ļoti ceru, ka turpināsi darboties ar to tačku un neizdomāsi darīt, kā liela daļa šejieniešu - pārdot to auto. :aiwa:
šis varētu būt interesanti!
sekošu līdzi :)

veiksmi!
Sodit slidgultnus uz spiediena
re_flexy
Posts: 82
Joined: 31 Jan 2013, 14:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Post by re_flexy »

nekad nebiju meršu fanāts bet valmierā viens tāds spilgti zaļš redzēts. liels skaļš un iespaidīgs
User avatar
rrrainis
Posts: 4470
Joined: 14 Sep 2008, 19:06
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Post by rrrainis »

Labi ka nepadevies ieraugot to grīdu :D
Jeep Grand Cherokee
Toyota Corolla
BMW E91 320D
VAZ 2105
Audi S8
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11883
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Post by ttd »

Kā w123 ar ritošās daļām vispār(bukses, šarnīri)? Un cik maksā remontarkas n stuff? Tīri pieejamība un cena.

Un cik tev tas 3l nezvērs ēd? :D
User avatar
toms
Spam addicted
Posts: 3861
Joined: 11 Nov 2012, 19:56
Location: Internetos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Post by toms »

Šietie lielie man vienmēr ir patikuši :yo:

Tikai nekad nav paticis viņu nodoklis :emo:

Lai veicas atjaunošanā. :)
Image
Nikijs
Posts: 265
Joined: 09 Nov 2009, 15:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Post by Nikijs »

:yo: Nepadodies!
User avatar
mbertulis
Dubultaģents
Posts: 5213
Joined: 08 Mar 2008, 18:32
Location: Naudīte
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Post by mbertulis »

Jebaķ! Normāls kartupeļvedamais. Veiksmi plānu realizēšanā un auto sakopšanā. :cool:
Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
Ratus taisa ziemā, ragavas vasarā, bet bembi visu cauru gadu !
Image
User avatar
krizix
Posts: 212
Joined: 07 Feb 2013, 11:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Post by krizix »

ttd wrote:Kā w123 ar ritošās daļām vispār(bukses, šarnīri)? Un cik maksā remontarkas n stuff? Tīri pieejamība un cena.

Un cik tev tas 3l nezvērs ēd? :D
nu w123 meršiem ļoti daudz ko vel ražo pats Mercedes. canas ir ļoti dažādas tu vari nopirkt orģināldetaļas var nopirkt kautko pa vidu un var nopirkt kautko kas izies gadu :D ja runājam par piekari. piem ja salīdzina sierru ar mersi ir diezgan padārgas detaļas. piem orģinālas lūkas gumijas priku. kautkādus 80ls samaksāju. bet nu viņas arī ies savus 10 gadus ja ne daudz vairāk. tā pieejamība nav tik traka ja grib meklēt kautko pa šrotiem tad man liekas neiespējami kautko atrast. it īpaši unversāļa salonu utt. bet nu visas dilstošās/nolietojušās detaļas mierīgi var dabūt jaunas.

nu ar to ēšanu ir tā ka spied kā gribi pa kādiem 10l vairāk nerij. ja to vien dari ka spolējies tad ir varbūt kādi 11l uz 100km. bet pieļauju ka var sagrozīt sūkni lai dod vairāk degvielu ja ir velme. tad arī labāk ies. bet par to kā iet nesūdzos. 80hp tikai ir.
User avatar
krizix
Posts: 212
Joined: 07 Feb 2013, 11:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Post by krizix »

mbertulis wrote:Jebaķ! Normāls kartupeļvedamais. Veiksmi plānu realizēšanā un auto sakopšanā. :cool:

es vienreiz 20 riepas viņā biju sastūķējis. 8)
User avatar
mbertulis
Dubultaģents
Posts: 5213
Joined: 08 Mar 2008, 18:32
Location: Naudīte
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krizix Mercedes w123 3.0D Wagon

Post by mbertulis »

krizix wrote:
mbertulis wrote:Jebaķ! Normāls kartupeļvedamais. Veiksmi plānu realizēšanā un auto sakopšanā. :cool:

es vienreiz 20 riepas viņā biju sastūķējis. 8)
Tad jau vajag tikai sironu uzčinīt par driftinieku un dabūt trali. Ar mersi uz sačiem valkāt. :naac:
Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
Ratus taisa ziemā, ragavas vasarā, bet bembi visu cauru gadu !
Image
Post Reply