gangas wannabe racecar volvo 744

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
Thundahh
Posts: 13
Joined: 11 Oct 2014, 21:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Thundahh »

Nav kāds video ar sānslīdēm, kurš būtu tapis dienas gaismā?
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Fretka »

Thundahh wrote:Nav kāds video ar sānslīdēm, kurš būtu tapis dienas gaismā?
Ir, tikai bļ3 saimnieks lohs negribēja postēt internetā, lai cilvēki neredz, kak vaļit bokom ibiomat

P.S. - Nē, nav
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Archuks »

Skan tiešām kā Audi kvatriķis :D Visu cieņu par projektu.
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by ganga »

video nav gan, ja nu man pagadās kāds daudz maz skatāms materiāls, tas uzreiz ir youtubē, takā kad būs, iemetīšu arī te.
uz doto momentu ir pārluzis viens no satelītiem reģī un nav pirmā reize :D , bet domāju šonedēļ vēl salikt un dabūt izvizināt vēl pirms sniega.

a jā, izpūtējs sabūvēts no 60mm trubām, 2 pēc iespējas noapaļoti līkumi, rezonators 60mm (no vidzemes izpūteju centrs) un pa sānu ārā, lai neklabinās pret tiltu un protams tapēc, ka race car :] :]
Image
Last edited by ganga on 19 Oct 2015, 22:15, edited 1 time in total.
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2365
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by VuskansDavis »

izpūtējs gan labā vietā izlaists arā :cool:
:latvija:
User avatar
O.z
Posts: 10684
Joined: 08 May 2013, 23:05
Location: Lauki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by O.z »

zajebis :] viens no top projektiem manā internetā :cool:
User avatar
zzhurka
Posts: 62
Joined: 26 Feb 2015, 20:33
Location: Smiltene
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by zzhurka »

izplūde pareizajā vietā. :naac: :yo:
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28626
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by howitzer »

Flammīte ir? :]
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
yo_G
Posts: 205
Joined: 10 Jan 2014, 15:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by yo_G »

mega labs projekts. :yo:
Image

Arī gribētos redzēt kādu video dienas gaismā kā šļifujet. :]
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe racecar volvo 744

Post by ganga »

Heyyo , ledus ir sakustējies, pavasaris ir atnācis un ir stimuls ātrāk saskrūvēties, atvelkot elpu arī jāatzīmējas burnautā. :aleluja:
Tad par paveikto.
Pēc tās knapās pabraukāšanas, pie kuras es tiku, diezgan daudz kas jau bija sabeigts, bet nu no pozitīvās puses, auto garāžā tika iebraukts, nevis iestumts, nu vismaz.

Sāku ar to, ka motoru ar kārbu izcēlu jau uzreiz ārā, jo vajadzēs tikt klāt pie visiem galiem.
Samainiju galvas blīvi, jo motors tika pārkarsēts, bet ļoti minimāli, pie mājās pastāvēja dažas minūtes rūcot, drosele bija mazliet pavērtā stāvoklī, kad gāju slāpēt nost izplūdnieks jau bija sarkans un spīdēja tumsā, tas noteikti no nepareizā dgm, ko veidoja nepareiza aizdzedze, dēļ paštaisītā sadalītāja un jā,eļļā jau bija redzams tosols.
Galva samērīta, savērpusies nav, kārtīgi satīrīta, jauna blīve, jaunas skrūves un aiziet. :arrow:
Image


vārstu vāks arī gatavs pāroties. :hvz:
Image


sagruzijos, ka aizmirsu nokrāsot vārstu vāku kamēr bija nost, tad nu vairs nebija variantu, jākrāso viss motors. Uun arī kārba!
Image
Image


Tad kaut kad atpakaļ ilgi domāju kā lai tiek pie bloķējošā tilta, ja nu kāds volvo entuziasts lasa, tad cik esmu atradis, bloķējošie mēdz būt uz volvo (rwd ofc) kuriem ir āķis UN turbo dzinējs (dīzelis vai benzīns, nav svarīgi), skaitās kā tow package. Nu pa lielam jau vienalga neatjaucot nezināsi.
Blokaitas izjaukts, nozāģēts atsvariņš (lai bloķējas virs 30kmh) un salikts atpakaļ, baigi, baigi svaigs eksemplārs, acis priecē. 8)
Image
Image


Kamēr uz galda tiltam ar vītņgriezi izgrieztas visas simtgadīgās vītnes, lai nākošreiz nebūtu jālamājās, kad būs jāskrūvē tilts un uzmetināti pastiprinājumi vājākajās vietās.
Image


no ārpuses nav diezko glīts, bet galvenais jau, kas sirsniņā. :oops:
Image



Gumijas, kurās stiprinās tilts.
Image


Tad kaut kur tam visam pa vidu beidzot izpūtējs nopūsts ar cinku, sīkums, bet patīkami.
Image


Turbīna bija diezgan labi sadilusi, ēda eļļu, ievācot mazliet info, sapratu, ka restaurēšu pats. Pasūtiju mitsubishi orģinālo rebuild kitu, pa taisno no hongkongas un metos iekšā. Vēl tikai, drošs nedrošs, jāaizved sabalansēt kārtridžs. :cool:
Image


Skolas ietvaros uzbūvēts boost gaugis no Arduino, vēl slepenos plānos ir eļļas temp, spiediens un iespējams boost controllers. Tas viss protams priekš volvo, ar Audi tik samērīts.
Image

Nu un tad jau pāris dienas atpakaļ, izstumts ārā, samazgāta motortelpa un ievietots dzinējs, tad jau laikam drīz būs. :dusma:
Image
Image


Takā lielākais mīnuss bija pašveidotais aizdedzes sadalītājs, kuram savādāk nebija vietas un kurš, visticamāk, bija iemesls visam jebatorijam ar dzinēja raustīšanos, nepreizu dgm, neiet kā t5 būtu jāiet un ''ignition cut'', tad sapratu, ka go hard or go home, vajag pāriet uz indukcenēm uz katru sveci, ar ko arī tagad cīnos.
Image

Recepte vienkārša un sarežģīta reizē, man ir bosch m4.3(sadalītājs), kompis jāņem no s70 98 vai 99 turbo (vēljoprojām sadalītājs), indukcenes 00 - 06 (s60/v70/s80 vai arī kādas sirds vēlas). Tad s70 kompis jāver vaļā jāsalodē 12gb SMD rezistori attiecīgās vietās, jātaisa ciet, jādabū dziesmā ar laptopu un jānoflasho. Pēc tam jau var live data logging un vēl visādi labumi. :beer:

nu un vēl kāds vecāks bilžuks uz beigām :beer:

Image
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
Abit e30
Posts: 1114
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: gangas wannabe racecar volvo 744

Post by Abit e30 »

:cool:
tikai nesapratu, kkādā brīdī auto bij atstāts vnk silstam + ļoti vēla aizdedze ar nekorektu degmaisījumu, un biš sasila motors? :D
cik saprotu pirmstam bija kkādi testdraivi, kkāds gabals tika nobraukāts?
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe racecar volvo 744

Post by ganga »

Abit e30 wrote::cool:
tikai nesapratu, kkādā brīdī auto bij atstāts vnk silstam + ļoti vēla aizdedze ar nekorektu degmaisījumu, un biš sasila motors? :D
cik saprotu pirmstam bija kkādi testdraivi, kkāds gabals tika nobraukāts?
jā, kaut ko niekojos ar ieplūdes droseļvārstu, atsperes mainiju, gribējās cietāku gāzes pedāli un bija palicis mazliet vaļā, nu nekas traks, kādi 1700rpm tukšgaita.
Izdzinu no garāžas, atstāju pie mājas, lai uzsilst, nācu atpakaļ un johaidīi, izplūdnieks smuki sarkans jau bija :dusma: Nu es pieņemu, ka sadalītāja vaina, jo nu no rokas taisīts, nav viņš precīzs, kādam ātrāk sit, kādam vēlāk, mazāk, vairāk, kā pagadās :hvz:
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
andrams
Posts: 400
Joined: 16 Mar 2010, 22:28
Location: Ventspils/Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: gangas wannabe racecar volvo 744

Post by andrams »

Man ļooti patīk tie dzinēja vadības modi. Keep it real, patīk konstruktori :aleluja:
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: gangas wannabe racecar volvo 744

Post by -AF- »

Blin, a tev smadzene darbojas kopā ar rokām !
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Post Reply