gangas wannabe racecar volvo 744

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

Post Reply
User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Volfsburgs »

Pa skaisto. Sedinājums der. :cool:
Image
User avatar
Matiiss_T
Posts: 904
Joined: 24 Aug 2013, 14:17
Location: Rīga - Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Matiiss_T »

Viss čotka :cool: 8)
GOT SMOKE? I don't
User avatar
urmass
Posts: 154
Joined: 03 Mar 2007, 17:04
Location: Valmiera
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by urmass »

Redzēju vienreiz smiltenē stāvot, respect :yo:
prasās gan kāds melnums pakaļējos logos.
https://www.instagram.com/mgts_w/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by ganga »

ziema klāt, kantainais volvo ir ieziemots.
topiks nekur nebeidzās plāni pa ziemu lieli kā mājas, bet tie vēl sekos :naac:

Uztaisīju mazu 2014 kopsavilkuma video, no materiāliem, kas bija sakrājušies, lai ir atmiņām, enjoyy :lol:
» Skatīties Youtube

Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
psih-arno
Posts: 2648
Joined: 30 Aug 2004, 19:51
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by psih-arno »

Skatoties video sākuma daļu ar sasnigušo stāvlaukumu likās, ka būs baigais s*ds, bet tad safilmētais trasē un tas ir skatāmi! :D :cool:
Image
Koiloveri, sēdinātas atsperes, ielas sporta amortizatori un čiptūnings. PM!
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by ganga »

nu jā, visa sula laikam ir video beigās :naac:
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
Bogdaans
Posts: 143
Joined: 22 Mar 2015, 22:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Bogdaans »

Ziema beigusies!Kas ar kantaino notiek? :roll:
User avatar
Foxijs
Posts: 6820
Joined: 17 Mar 2007, 14:30
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Foxijs »

kas tā par trasi?
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Fretka »

Tā kā Ganga internetu nemīl :shura:
Trase atrodās Smiltenē, segums diezgan raupjš, bet pakrāmēt varot 8)
Nezinu, cik daudz info drīkst izpaust, bet matars swapojās cits un te viss būs kā pienākas :naac: Diskači arī būs citi, much stenc, atkal no džipaka
User avatar
Rii
Posts: 7583
Joined: 21 Sep 2008, 17:50
Location: 200km uz Austrumiem
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Rii »

Pēc pirkt/pārdot postiem jau var secināt, kas tur iemājos :aiwa: :cool:
NB MX-5 99'
Seat Leon 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by ganga »

jā, nu jāatzīmējas :D

Tad nu pagājušoruden iesāka taisīt tādu palielāku custom garagi, doma bija, ka jāsadabū donors un pa ziemu jādzīvo garāžā, bet kaut kā garages būvniecība apstājās pusratā un atcēlās līdz vasarai, nebija siltas vietas, kur pa ziemu kaut ko skrūvēt, tā lai bez nagiem nepaliktu, nebija nekādu sakarīgu donoru piedāvājumā un volvo stāvēja aukstā garagē, vienkārši gaidot sezonu :hvz:
Image

Sāka lēnām mesties pavasaris, uz ielām parādijās divstāvīgie kaķi un ssā beidzot parādijās mans ilgi gaidītais donors :naac:

Volvo 850 T5, 1996 gada izlaidums, it kā vests no vācijas, latvijā nostāvējis kādu gadu vai divus, automāts bija nobeidzies, nezinu te, vai vācijā, bet nu tāds viņs bija, motors rūca galīgi zolīdi, nekādas mega eļļas noplūdes nebija, vienīgi īsti nevarēja saprast iet vai neiet, gāja avārijas režīmā, kārba raustijās, tad gāja tikai līdz 3000 rpm, tad pēkšņi neitrālais un redlainā :D :drive: sarunājām adekvātu ciparu un stellējām augšā uz sakabes, vešanai mājās.
Image
Image

Sagaidiju pirmo martu, jo riepas ņetu, un neko baigi neiespringstot braucu uz csdd diagnostiku. metinātais bloķis, caurs spārns, no motora eļļa gāžas, varbūt saiet ? :hvz: :coconet:
protams tieši pirms tehniskās apskates ir jāuztaisa mazā apkope, nezinu kur radās ideja, ka aizlīmējot izrūsējušos caurumus ar makgaivereni, viņiem nepiekasīsies :reeka:
Image
Skati dabīgi, ka neizgāju, izrādās, ka bremžu stenda ruļļi valmierā griežas katrs uz savu pusi :D mēģināju ieskaidrot, ka svaigi šeibots lsd,ņem kā jauns, bet džeks man neticēja, brīnumi gan :D
Image

Tika uzlikts zils spārns bez caurumiem, samazgāts motors, kaut kādi sīkumi samainīti un padzirdēts, ka valkā var iziet skati ar metināto, braucu uz turieni un arī mierīgi izeju skati :coconet:
te kaut kur valmieras staķikā satankojos
Image

Pēc skates volvo tiek iedzīts mazajā, netīrajā garagē, vēl pēdējo reizi uzmesta acs 16v motoram un tiek celts ārā uz neredzēšanos :arrow:
Image
Image


Tad sākās mazais gemorojs ar t5 fwd dzinēja stutēšanu iekš veca rwd volvo.
Pārlasijies zviedru projektus pilnā pārliecībā, ka nekas būtisks tas nav, sāku tik skrūvēties, bet dzīvē tomēr mazliet savādāk izrādās :coconet:
motora stiprinājumi no 960 volvo, ieplūdes pusē 3 skrūves no 4 ām var pieskrūvēt, kas it kā der, tikai mazliet jāpagraiza pcv bačoks
Image

izpūtēja pusē 2vas no 4 ām, kas laikam būs mazliet par īsu. :hvz:
tiek uzveidots flancis :arrow:
Image
Image
m7 cietās skrūves tā arī neatradu kur nopirkt, nācās iet pie virpotāja + vēl pāris šeibas, lai flancis būtu pareizā leņķi
Image
Image
Image
Image

ieplūdnieks vajadzīgs no mazliet jaunākas paaudzes no 2001 gada 5 cilindru turbo, jo vecajam drosele būtu tieši pret firewallu, šim te drosele stiprinās ieplūdniekam pa vidu, apakšā. tad atkal fitmenta problēmas
Image
Image

slavenā m90 kārba, kurunevar dabūt ne lv, ne lietuvā, ja arī ir, tad maksā riktīgu kosmosu, kaut kā esmu ticis pie vienas, izdomāju, ka būs sarkana, tonis varbūt ne tāds, kā biju domāts, bet nu neko, bildēs protams vēl mazliet savādāk kā dzīvē :lol: :coconet:
Image

karteris uz fwd ir reāli resns un neder uz rwd balkas, tapēc karteris atkal no 960 volvo, vienīgi tas, ka 960 nav pieccilindru motori, tapēc notiek pāris izvirtības. viena cilindra daļu griežam no kartera ārā un pēc tam metinam kopā :coconet:
Image

tagad var likt virsū uz auto un skatīties kas ar kronšteiniem notiekās.
zviedri liek uz standarta kronšteiniem un motors stāv mazliet slīpi
Image

atradu šādu te kronšteinu, motors taisni, karteris nevilksies pa zemi, tik viena ļipa jāuzmetina, tik vēl jāskatās kas ar kārbu notiekās, vai nebūs pa augstu pagaidām kamēr skate ir varu baigi neiespringt un metināt kronšteinus :hvz: :D
Image



motoram samainīta zobsiksna, saliktas jaunas irdija sveces, iztīrīta pcv sistēma un mazliet uzfrišināts, domājams, ka tāds te arī liksies iekšā, daudz maz stock, būs 960 3'' drosele, nedaudz modernāks ieplūdnieks un iespējams mazliet lielāks turbo :beer:
Image

un diski nesen iegādāti 17x8.5j et 6, laikam berg diski, tik pēc smilšu strūklu un pulveri prasās kā ēst, droši varat ieteikt kādu kantori :cool:
Image
Image
Image


pagaidām viss, ko gribēju izstāstīt, turpinājums sekos :coconet:
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
Bogdaans
Posts: 143
Joined: 22 Mar 2015, 22:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Bogdaans »

Nereāli, super liels prieks kad šite viss notiek uz urrā, spēj tik skrūvēt! :cool: :aleluja:

tad jau jācer kad ies līdzīgi šim https://www.youtube.com/watch?v=RbHVCjvzUdU" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2365
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by VuskansDavis »

tas youtube konts, kurā iemests 2014 goddamn video ir tavs? ja jā, tad senāk regulāri tika ierēkts par vecajiem video

par volvo - visu cieņu :cool: :esarigribu:
:latvija:
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by ganga »

irir manējais, esmu tas pats vecais club esiitis, tik tagad uz četriem ratiem :alkofest:
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2365
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by VuskansDavis »

jau tā patika šis projekts, tagad patīk vēl vairāk. cīnies :cool:
:latvija:
User avatar
berzins42
Posts: 422
Joined: 22 Mar 2012, 20:14
Location: cesis
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by berzins42 »

:yo:
My brother have a Volvo 850 turbo intercooler to sale ! SO FAAAAAAST
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by ganga »

Kaut kas ļoti lēnā ātrumā iet uz priekšu

spidometram arī paralēli jātaisa apgreids
Image
vietējā tolmetā parādijās turbo volvo, kurš tika aplasīts, lūpa, eļļas radiatori x2, interkūlers, kurš gan neder un arī spidometrs, no kura izlasīti voltu un turbīnas spiediena dačiki un salikti iekš manējā.
skolā samērīts, ka orižinal dačiks rāda līdz 1,25 bar spiediens, plānā pūst iekšā ap bāru, takā saies un nebūs jāliek kaut kāds mirgojoš turbo hrom dačiks ar panelī izgrieztu caurumu :emo:
Image


takā iekš 850 motors stāv perpendikulāri mašīnai, tad sadalītājam vietas pietiek, bet liekot iekš 740, kad motors paralēli, sadalītāja vāks atdurās pret firewallu.
Image
Image
Image


ienākošais jāņem no 740 sadalītāja vāka
Image
cuk pielīmēju
Image
cuk ar šķiedru visam pa virsu
Image


abs nekad nebija gājis un lai padarītu motortelpu tīrāku un iegūtu street credit par to, ka nav abs (#becauseracecar) abs noņēmu nost :hvz: :aleluja:
pirms
Image
pēc ( okej te jau vēl visādi sīkumi pazuduši )
Image

aizmugures bremžu izvads aizlaists pa taisno no galvenā cilindra, priekšas bremzēm vadi ievilkti arkā un zem mašīnas, lai nebojā skatu :yo:
Image
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by ganga »

lēnām progresēju
stock 850 t5 drosele vs mana jaunā (vecā) 960 3.0 drosele
Image
karteris sametināts un noslīpēts taisns
Image
Image
un izrādās, ka der
Image
piekrāsoti motortelpas ruslani, lai nelec acīs
Image
Image
850 radiators ar lielo elektro ventilatoru un eļļas dzesi, mazliet jāapgraiza un derēs :cool:
Image
bloks gatavībā uzņemt jauno karteri, nocīnijos ar eļļas filtra vietu, takā 850 pie kartera skrūvējas skrūve, kur pieskrūvējas eļļas filtrs un 960 nāk blokā, nācās blokā griezt jaunu vītni un virpot skrūvi ar collīgo vītni, lai būtu kur eļļas filtru pieskrūvēt.
Image
iegādāts 850 R sajūgs, frikcijas daļa gandrīz 2x šaurāka kā parastajam t5, tauta runā, ka tur līdz 520 nm, ko diezvai sanāks pārbaudīt :naac:
Image
priekšējie supporti no 850 t5, der 1:1, nokrāsoti tīri sportiskā krāsā :drive:
Image
spararats mazliet atvieglināts un no priekšas paņemtas 2 desmitdaļas, lai labāk ķeras ar jauno sajūgu :cool:
Image
daudz maz nokomplektēts, kārba tikpat sportiska, cik supporti
Image
Image
prieka pilns moments
Image
gandrīz mid engine car :reeka: balkai pāri sniedzas tikai 1 cilindrs, ceru sagaidīt izmaiņas vadāmībā :beer: :beer:
Image
Image
Image
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
GG.
Posts: 15716
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by GG. »

Kā es biju šito visu palaidis garām :shock:

Topiks zelts, autors malacis :grudaks:
User avatar
Klavz
Posts: 894
Joined: 12 Aug 2010, 14:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Klavz »

Malacis Aksel :]
Image
Post Reply