gangas wannabe racecar volvo 744

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
Kaross
Posts: 1384
Joined: 20 Feb 2008, 17:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Kaross »

Tā kompota radiatora ventilators stāv manam drift kāram. :D ātri vajadzēja un nebija no kā noskrūvēt. Kompots tika apdalīts.
Auto elektronika, Vadu vilkšana, TDI. Jauta PM.
Nestandarta auto elektronikas darbi.
Chiptuning
Atslēgu kodēšana
imobilaizeri
PM
26-265-465
Image
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by ganga »

» Skatīties Youtube

lec, skan, brauc uz priekšu, brauc arī atpakaļ, vispārīgi tīri ellīgs auto sanācis, pāris problēmas ir, bet mēģinu tikt galā, vienīgi esmu ieberzies ar laiku, izskatās, ka tūlīt jau ziema būs klāt :hvz: :dusma:

vēljoprojām testa režīmā, kad salikšu līdz galam, novērsīšu dažas nepilnības būs arī smukas bildes un viss pārējais :beer:'

ps. jā, video neko nevar redzēt. :D
Last edited by ganga on 03 Oct 2015, 21:12, edited 1 time in total.
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
Bogdaans
Posts: 143
Joined: 22 Mar 2015, 22:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Bogdaans »

Tiešām liels prieks kad nēsi viens no tiem kas saka būs baigais projekts un beigās nekas nesanāk jo besis vai rokas nolaižas :cool: Gaidu smukas bildes un video! :]
User avatar
Forwox
Posts: 401
Joined: 27 Jan 2010, 00:40
Location: Rīga, Sarkandauva
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Forwox »

Tajā video varēja būt totāli melna bilde, jo tā skaņa un tas kā paverās ir tvajumaaaķ. :miiila: Naisss!
flickr :drive:

- E30 318is
- E36 318i->(is)
User avatar
Abit e30
Posts: 1114
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Abit e30 »

5cyl turbo skaņa, o jā :cool:
bokom arī jūt ka vaļī :D arkas tiek sagrautas laikam arī :D
User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Volfsburgs »

Tik perfekti. Tā skaņa un blovs. :lovs:
Image
User avatar
UldisUldis
Posts: 4532
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by UldisUldis »

Smiltene var! :cool:
udensvirs22
Posts: 1271
Joined: 09 Jun 2013, 23:39
Location: Rīga,Āgenskalns
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by udensvirs22 »

:] :alkofest: auto vnk spridzeklis
04 BMW E60 530
07 Civic TypeR FN2(ex)
08 Passat B6 2.0 DSG(ex)
04 Accord CL7(ex)
08 Leon FR(ex)
05 Civic TypeR EP3(ex)
97 Passat 1.8 20V(ex)
94 BMW E36 2.0i(ex)
97 Civic EK4 B16A2(ex)
99 Civic EK3 D15Z6 (ex)
99 Avensis T22 D4D 2.0 (ex)
User avatar
O.z
Posts: 10684
Joined: 08 May 2013, 23:05
Location: Lauki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by O.z »

vienīgie vārdi, kas nāk prāta, ir krievu valodā :aleluja: :yo:
visu cieņu par paveikto un lai nekas neapstājas :cool:



p.s. pie trešāš minūtes tas ir aplis kas tiek slipēts? liekas ka vairākkārt uguņos tika manīti vieni un tie paši koki un ceļazīmes :drive: :51:
User avatar
Thundahh
Posts: 13
Joined: 11 Oct 2014, 21:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Thundahh »

Šitas netika filmēts ceturdien? Kaut kā liekas, ka pie mājas stāvot dzirdēju ka kāds vizinās ar 5cyl. :D Bet nu malacis, izskatās ka iet ļoti labi un aplis ar pareizais izšķērēts. :cool:
User avatar
zzhurka
Posts: 62
Joined: 26 Feb 2015, 20:33
Location: Smiltene
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by zzhurka »

skaņa vnk ahūna. :aleluja: hidrolisko rucīti nedomā likt? :] cik lopiņi slēpjas zem haubes? :naac:
User avatar
Matiiss_T
Posts: 904
Joined: 24 Aug 2013, 14:17
Location: Rīga - Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Matiiss_T »

Bomba vetsiiit 8) te viss pareizi notiek 8)

Sent from telefons
GOT SMOKE? I don't
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by ganga »

irir ceturtdien jā un jā, tas ir smiltenes kantainais aplis :emo: sapņoju par to dienu kad uz sausa varēšu viņu izslīdēt bez pārmetieniem, bet līdz tam ir ko augt, jo aplis reāli nav aplis, bet ir diezgan kantains :drive:
hidro ruci uz nākošo sezonu pa ziemu uzlikšu, šogad vairs nav baigā jēga, esmu iepircis arī jaunas fk koilas pa smieklīgu ciparu, domātas opel astra, bet mēģināšu sakonstruēt uz sava auto, tas arī pa ziemu.
pagaidām ir 2 eļļas noplūdes un kaut kāda dīvaina raustīšanās braucot, dodot čībā uz sekundi takā pazūd vispār viss, tad aiziet atkal un atkal apstājas-aiziet, liekas, ka kompis slēdz nost dzirksteli, jo kāds no dačiku mērijumiem nesakrīt ar reālo, laikam kaut kur sistēmā ic sistēmā ir caurums un boost leak veidojas, tā es pagaidām esmu izdomājis, bet vēl nav sanācis pārbaudīt.
par lopiņiem īsti nemāku teikt, iet diezgan lopistiski, bet liekas, ka vajadzētu vēl labāk. Negribās jau ar kaut kādiem izdomātiem cipariem mētāties, bet rēķinot, ka standarta 850 t5 ir 225 zirgi, tad man ir mazliet lielāks turbo, ieplūde mazliet labāka ar jauno ieplūdnieku un lielo droseli un pūš iekšā ap 1 baru, standartā ir 0,7. :beer:
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
Oss
Posts: 308
Joined: 06 Jun 2009, 20:34
Location: Šiauliai, LT
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Oss »

Iespējams, ka blows čakarē kompim smadzeni.
User avatar
zzhurka
Posts: 62
Joined: 26 Feb 2015, 20:33
Location: Smiltene
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by zzhurka »

300hp way to go. :cool: :latvija:
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Fretka »

zzhurka wrote:300hp way to go. :cool: :latvija:
300hp tam dzineejam ir tikai ziedinji
User avatar
Hancels
Posts: 3609
Joined: 10 Feb 2011, 09:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Hancels »

Lābs! :cool:
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28633
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by howitzer »

Video var sūtīt uz kaut kādu alternatīvās mākslas festivālu, Film noir filmu konkursu. :shura: :hipsteri_mikli:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Kāsīts
Posts: 1024
Joined: 18 Apr 2014, 16:27
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Kāsīts »

ganga wrote:irir ceturtdien jā un jā, tas ir smiltenes kantainais aplis :emo: sapņoju par to dienu kad uz sausa varēšu viņu izslīdēt bez pārmetieniem, bet līdz tam ir ko augt, jo aplis reāli nav aplis, bet ir diezgan kantains :drive:
hidro ruci uz nākošo sezonu pa ziemu uzlikšu, šogad vairs nav baigā jēga, esmu iepircis arī jaunas fk koilas pa smieklīgu ciparu, domātas opel astra, bet mēģināšu sakonstruēt uz sava auto, tas arī pa ziemu.
pagaidām ir 2 eļļas noplūdes un kaut kāda dīvaina raustīšanās braucot, dodot čībā uz sekundi takā pazūd vispār viss, tad aiziet atkal un atkal apstājas-aiziet, liekas, ka kompis slēdz nost dzirksteli, jo kāds no dačiku mērijumiem nesakrīt ar reālo, laikam kaut kur sistēmā ic sistēmā ir caurums un boost leak veidojas, tā es pagaidām esmu izdomājis, bet vēl nav sanācis pārbaudīt.
par lopiņiem īsti nemāku teikt, iet diezgan lopistiski, bet liekas, ka vajadzētu vēl labāk. Negribās jau ar kaut kādiem izdomātiem cipariem mētāties, bet rēķinot, ka standarta 850 t5 ir 225 zirgi, tad man ir mazliet lielāks turbo, ieplūde mazliet labāka ar jauno ieplūdnieku un lielo droseli un pūš iekšā ap 1 baru, standartā ir 0,7. :beer:
Gadījumā arī neitrālajā nav diezgan paliela vibrācija? Identiska situācija bija ar opeli, pēc galvas slīpēšanas. Siksna ir palikta par robu pa tālu no sākuma stadijas. (Aizmirsu pareizo formulējunu). Kompis domā, ka vārsts ir pilnīgi vaļā, bet reāli ir nedaudz atvērts un attiecīgi maisījums neatbilst kompī pienākušajam. Attiecīgi - maisījums ir par treknu un pārpumpējas vai arī nav pilnīgi izvadītas izplūdes gāzes no cilindriem.
P.S. Vienīgi nezinu, kas ir turbo gadījumiem.
User avatar
Laapsta
Posts: 3241
Joined: 13 May 2013, 01:49
Location: Vienīgā pilsēta kas nav lauki - RĪGA
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: gangas wannabe sports car volvo 744

Post by Laapsta »

Blin, zheel, ka pec celja uz smilteni biju zombijaa un neiedomaajos ieiet tajaa garazhaa lai apskatiitos uz sho! :cool: :?
DYXBY
no krustojuma vienmēr izbraucu pirmais
Post Reply