VuskansDavis ikdienas lamatas

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

Post Reply
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2362
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by VuskansDavis »

rufix wrote:
VuskansDavis wrote:Jā, to es zinu. Pavasarī biju ielaidis pakaļas atsperēs fleksi, intereses un testa pēc. Gribēju arī priekšā, bet mani atrunāja, volvo īpatnību dēļ.
Kas par īpatnībām? Es domāju savu sēdināt.
Priekšējās plauktu buses tiek norautas. Tā kā es rudenī mainīju abus plauktus, tad man bija žēl viņas sapist vēl svaigas esam. Teorētiski tās būtu jāpārpresē, bet nu nē. Minimāli sēdinot vēl varbūt nekas traks nav, bet man bija plāns sēdināt no sirds, jo amīši visi tāpat metami.
:latvija:
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2362
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by VuskansDavis »

Edmunds wrote:Tajā diplomā normāli 3,13 uz km, un man likās ka bemka daudz rij.. :reeka:
Njāām, tikko pats tik pamanīju. Image
:latvija:
User avatar
rufix
Posts: 548
Joined: 15 Mar 2011, 00:38
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by rufix »

Es domāju max -40 mm iesēdināt.
Priekšā arī jāmaina viens amis. Protams jāliek 2 . Bet par cik gribu sēdināt,tad ar 40 mm sēdinājumu var saīsināt amortizatoru mūžu. Citi saka,ka no stress,citi neiesaka. Tāpēc domāju,varbūt pārbūvēt vecās statnes ar jauniem amjiem. Amīšus piemeklēt lidzīgus,bet ar īsāku gājienu.
User avatar
Kaspars
Posts: 3499
Joined: 07 Jan 2014, 23:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by Kaspars »

Koiloveru komplekts maksā 350 eiro
http://www.tatechnix.de/tatechnix/gx/pr ... --c70.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Savādāki
http://www.ebay.co.uk/itm/Volvo-V70-Est ... 4d053a9b3f" onclick="window.open(this.href);return false;
Braucu ar MK5 GTI
User avatar
rufix
Posts: 548
Joined: 15 Mar 2011, 00:38
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by rufix »

No lētām koilām jēgas nav. Biju domājis arī par tādu variantu. Ja koilas,tad jāskatās kaut kas no labā gala jau.
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2362
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by VuskansDavis »

Tieši pirms nedēļas atgriezos no UK. Kamēr biju prom, ar volvo brauca brālis, kurš uzpildīja kondišku, nobrauca veco ziemeņu pāri un uzlika citas vasarenes.

Otrdien tika arī pārbaudīta volvo stabilitāte uz svaigi greiderēta grunts ceļa. Sprāga riepa uz apmēram 150km/h, bet auto bija savācams vispār bez lielas iesprinšanas. Liels pluss par to volvo konstruktoriem.

šodien beidzot sapirku detaļas volvo. šis tas, protams, tika aizmirsts, bet to tuvākajā laikā nopirkšu. un arī šo to varēja nemainīt, bet štrunts ar to. tāpat tuvākajā laikā būtu tas jādara

Nopirkts:
Visi amortizatori - Sachs
Putekļu sargi priekšējiem amortizatoriem - Boge
Priekšējie bremžu diski - Brembo
Bremžu kluči priekšai - Bosch
Viens priekšējais amortizatoru atbalsts - Sachs
Zobsiksna sūknim - Gates
Pakaļējās rokasbremzes troses - Pimax

Paldies Ape Motors par labajām cenām

Vēl prasītos:
Visus motora spilvenus, vai vismaz to buksi, kas ir augšā
Priekšā kreisais plaukts (ziemā laikam nav izdevies pareizi iepresēt jaunās bukses)
Kvēlsveču pīpītes
Aizvest pārbaudīt sprauslas
Kārtīgi saregulēt aizdedzi
Pārējais it kā ir ok.

Lai arī skate ir tikai decembra sākumā, gribas visu sataisīt kā nākas jau laicīgi.
Attachments
2015-08-28-2172.jpg
:latvija:
User avatar
rufix
Posts: 548
Joined: 15 Mar 2011, 00:38
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by rufix »

Vajag pie reizes uzlikt arī sēdinājumu. Manā gadījumā priekšā vajag vairāk nekā aizmugurē,jo priekša izskatās augstāka. Nopirku -40mm atsperes tikai nezinu,kad uzlikšu. Maybe uz nākošo sezonu un priekšā attiecīgi citus amīšus,jo no priekšējām atsperēm ņešu nost vijumju,lai sanāk tie paši -50mm vai pat -60mm.
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2362
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by VuskansDavis »

par to galīgi nebiju aizdomājies.. kaut kur var uz sitiena dabūt? Vienkārši negribas gaidīt. ja jā, tad varētu apdomāt tādu domu...
:latvija:
User avatar
Kaspars
Posts: 3499
Joined: 07 Jan 2014, 23:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by Kaspars »

Vajag coiloverus, bet uzjautā psih-arno par atsperēm ;)
Braucu ar MK5 GTI
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2362
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by VuskansDavis »

kādas koilas, ja tikko nopirkti visi amīši?
:latvija:
User avatar
rufix
Posts: 548
Joined: 15 Mar 2011, 00:38
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by rufix »

Psih-arno var piedāvāt lētās koilas pa 300 Eiro,kuriem būs "čau" ātrāk nekā gribētos utt. Tad labāk uz stock liek -40 mm sēdinājumu un miers mājās un nav jādomā kas un kā. Arī šo "pipēju" cauri. Var jau vēl domāt priekšu pārtaisīt-ņemam priekšējās statnes un ķidājam. Meklējam KONI insertus un liekam iekšā. Bet tas viss ir padārgs pasākums.
User avatar
jaaniss
Audi 80
Posts: 2878
Joined: 11 Feb 2005, 14:22
Location: Jelgava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by jaaniss »

plauktos poliuretānu vajag, tad turēs
www.ajblasters.lv
Smilšu strūkla, metināšana, gruntēšana.
User avatar
O.z
Posts: 10684
Joined: 08 May 2013, 23:05
Location: Lauki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by O.z »

Kads koils ka kartpeļs pavest nevares
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2362
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by VuskansDavis »

:emo: Kartupeļi īsti jāved nav, bet pagalmā toč netikšu
:latvija:
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2362
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by VuskansDavis »

Tātad, ceturtdienā, kamēr bija garš pārtraukums universitātē, aizbraucu mājās un samainīju priekšā bremzes un piektdien uzliku jaunos amīšus ar pārējiem ar to saistītajiem probambasiem. Auto paliks stock augstumā. Šis nebūs tas auto (manuprāt), kuru vajag mest zemē. Protams, varētu izskatīties labi un uz ielām tādu daudz nebūtu, bet mans braukšanas stils un dzīvošanas vieta galīgi to neļauj. Vēl palikuši šādi tādi sīkumi un iespējams arī motora spilveni visi. Vienu pirms kāda laika norāvu, tagad domāju, mainīt vai ne.

https://www.dropbox.com/s/hxjsiqtjo0m61 ... 8.jpg?dl=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Tāpat, kamēr biju UK, volvo sācis kūpēt. Pārāk daudz, lai es varētu normāli pabraukt. Sākumā likās, ka gaisa filtrs ciet, to paskatījos - it kā nebija tik traks un vēl pirms 2k km mainīts. Šo tik un tā vismaz mazliet pret sienu pasitu, putekļi izbira, bet labāk nepalika. To tuvākajā laikā tāpat nomainīšu. Tad domāju, ka kartera ventilācija ciet, bet tad motoram vajadzētu "elpot". Šķiet, ka neelpo, vismaz korķi, to atskrūvējot, nost nepūš. Tagad šķiet, ka jārauj ārā sprauslas un jāskatās, kas ar tām, jo iespējams, ka tās aizdirsušās. Vēl kādi ierosinājumi?
:latvija:
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by howitzer »

Mani vienmēr fascinē teikumi "matars saka kupet samainiju dekvielas filtrinju nekas nemainijas".
Varbūt citi forumieši var padalīties ar savu pieredzi, cik procentos gadījumu dzinēja dūmošanu/nelekšanu/raustīšanos/citas, pamatīgas problēmas var atrisināt ar kaut kādas, mazas huiņas nomaiņu, kura maksā 3eur?

Audi, ar kuru stumdos, sāka ļoti pastiprināti kūpēt, jo I/C bija caurs un, attiecīgi, dzinējā nebija pareizas attiecības degmaisījums. Vari palūrēt ieplūdes caurules un interkūleri, vai kaut kur nav kāds coberis.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2362
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by VuskansDavis »

ja es uzreiz uzrakstītu "motors sāka kūpet, ko darīt" vēl neko nedarot, tad es vēl saprastu tavu uzbraucienu. jau rakstīju, ka gaisinieks ir mainīts pirms 2k km un nav likts lētākais variants. degvielas filtrs mainīts ziemas beigās un tas, domājams, nebūs pie vainas

Ja kūlerim trubas, viņš pats būtu caurs, tad viņš neietu uz priekšu vispār, tāpēc tas atkrīt.
:latvija:
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by Melnais »

Paskaties gan tas gaisa trubas. Man šitā audim bija, no sākuma pamanīju dūmus un pēctam neiešanu. Izrādās, ka bija pārplīsusi truba aiz turbīnas. Viņa plīsa no mazāka cauruma uz lielāku. Tāpēc ilgineko īpašu nejutu un dūmi pakāpeniski parādījās. Kāpēc ir dūmi? Jo motoram gaisa trūkst, par daudz degvielas un baigi trekns sanāk.
User avatar
rufix
Posts: 548
Joined: 15 Mar 2011, 00:38
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by rufix »

Citreiz pietiek ar mazāku caurumu trubās. Pirmo papēti trubu,kas nāk pie ieplūdnieka. Tās parasti pirmās plīst. 25 € jauna poļu truba. Tad vēl no trubām ir kas nāk IC apakšā,kura ir ar n-tiem līkumiem. Tās,ja kāds līkrocis labojis kaut ko uzliekot ne tā,var vibrāciju ietekmē pārrīvēties pret pusrāmi. Tad pašu IC papēti. Piešķiļ auto,palūdz kādam nedaudz pāgāzēt un papēti un patausti IC apakšu. Man arī laida garām. Noņēmu visus 3 radiatorus nost un savedu visu kārtībā. IC kustējās,kondiškai nomainīju blīves un dzesēšanai pielaboju šo to.
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2362
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by VuskansDavis »

nu okey, tad tā arī darīšu. kāpēc met melnus dūmus ir skaidrs, tīri pēc definīcijas, bet vajag iemeslu atrast
:latvija:
Post Reply