O.z BĪemDablijū E28

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
O.z
Posts: 10684
Joined: 08 May 2013, 23:05
Location: Lauki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: O.z BĪemDablijū E28

Post by O.z »

howitzer wrote:Ņem nost vāciņus! Tas ir 1. noteikums, lai mazie stiliņi izskatītos labi. Piesēdinās un, imho, būs galīgi ok!
vāciņi tiks pienagloti pie garažas durvīm, pagaidām liekas ka būs labs price/performance disku variants 8)
Fretka wrote:Žēl par stail pie', tomēr diski jaunāki par pašu auto :<
Bet astīte ir mega. Ja savam neliksi, tad vismaz kāpostu uzvārīsi :shura: rare as fcuk
jorpojām netiek atmesta real oldschool mesh disku meklēšana, vnk bija zajobs ka visus noceļ no degungala un šitos piedavāja par uz pusi lētāku cenu kā ssā :naac:
par astīti-jāpiekrīt, atstāju par viņu 50eur likās ka dafiga tas ir,beet tad es check ebay un kkadus vecus lv sludekļus un sapratu ka tas ir lētucis :D plus pie tiem 50eur vel klāt nāca pakaļlogs un labās puses durvju logi. :rofl:
howitzer wrote:+ bļin, tikai tagad pamanīju, ka motortelpa izskatās krietni sakopta! :cool: Iemet vēl kādu bildi!
motortelpai vēl pat neesmu pieķēries,tur būs jāsamaina kāda blīvīte, un jāpiekopj,bet tā,motertelpair tik tīra cik bija kad nopirku auto,iespējams pat netīrāka jo pieputējusi.
sporcmen
Posts: 20
Joined: 25 Jul 2015, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: O.z BĪemDablijū E28

Post by sporcmen »

a nafig jums tas vajadzigs, tipo neko citu darit nav ko viari vecenes nav ???
User avatar
O.z
Posts: 10684
Joined: 08 May 2013, 23:05
Location: Lauki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: O.z BĪemDablijū E28

Post by O.z »

sporcmen wrote:a nafig jums tas vajadzigs, tipo neko citu darit nav ko viari vecenes nav ???
Kas tieši? :hvz:
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28609
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: O.z BĪemDablijū E28

Post by howitzer »

Tūlīt Tu tiksi pasludināts par bomāru, jo neved auto restaurēt uz Rixcar. :aiwa:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
O.z
Posts: 10684
Joined: 08 May 2013, 23:05
Location: Lauki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: O.z BĪemDablijū E28

Post by O.z »

howitzer wrote:Tūlīt Tu tiksi pasludināts par bomāru, jo neved auto restaurēt uz Rixcar. :aiwa:
Kka pie dyrs :naac: Vecas miskastes for laif, ir pat vēlme pārdot e46 un iepirlt e32 vai e30 :latvija:
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11872
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: O.z BĪemDablijū E28

Post by ttd »

howitzer wrote:Ņem nost vāciņus! Tas ir 1. noteikums, lai mazie stiliņi izskatītos labi. Piesēdinās un, imho, būs galīgi ok!
ko

Bet tas renaults tik seksīgs fonā. <3
sporcmen
Posts: 20
Joined: 25 Jul 2015, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: O.z BĪemDablijū E28

Post by sporcmen »

es saprotu, ja jus gribetu uztaisit auto ar dveseli - kadu repliku- bet jus jau saperkat visdazhadakas detalajs po no kadiem spekratiem salikiet tizlus diskus, nosedinat, samet kaut kadus subus un briesmigu skanju - karoche visu sachakarejat un beigas to pasniedzat ka baigo shedevru. nav jau maksa metinat rusu vai shpaktelet un krasot. vajag gala rezultatu lai butu vainu ka stock kaut kas vai piem kadas sporta vai citas vesturiska auto kopija - tad es redzu jegu chakareties. a panjem vienkarhsu kaut kadu nabagu un moca vinju - izklausas pec onaneshanas ;)))
ficux
Posts: 250
Joined: 29 Jan 2015, 16:31
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: O.z BĪemDablijū E28

Post by ficux »

sporcmen wrote:es saprotu, ja jus gribetu uztaisit auto ar dveseli - kadu repliku- bet jus jau saperkat visdazhadakas detalajs po no kadiem spekratiem salikiet tizlus diskus, nosedinat, samet kaut kadus subus un briesmigu skanju - karoche visu sachakarejat un beigas to pasniedzat ka baigo shedevru. nav jau maksa metinat rusu vai shpaktelet un krasot. vajag gala rezultatu lai butu vainu ka stock kaut kas vai piem kadas sporta vai citas vesturiska auto kopija - tad es redzu jegu chakareties. a panjem vienkarhsu kaut kadu nabagu un moca vinju - izklausas pec onaneshanas ;)))
Tad tu principā saki, ka auto ir jātaisa kā kopijas jau kādam esošam eksemplāram un jeb kas individuāls un sev pielāgots ir tikai onanēšana un auto safišana? Tas ir slikti cilvēkam pašam izpausties pēc savām vēlmēm, nevis darīt tieši to pašu, ko dara sporcmens un visi citi atdarinātāji?
Kā būtu, ja tie paši oriģinālo sporta auto taisītāji domātu, ka nav pareizi taisīt pa savam un visus auto taisītu vienādus? Jo redz savas domas ir sūdīgas, labāk ir atdarināt kādu citu. Image

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28609
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: O.z BĪemDablijū E28

Post by howitzer »

Ficuk,nav vērts,tas ir Sporcss-vienmēr stumj kkādu sūdu. :aiwa:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
sporcmen
Posts: 20
Joined: 25 Jul 2015, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: O.z BĪemDablijū E28

Post by sporcmen »

jus vienkarshi esat vel parak mazgadigi lai saprastu, bet velak sapratisiet , ka esat nodarbojushies ar sudu, bet viss jau bus sabojats nu es par tam normalam detaljam kuras vel shobrid varat atdot man ;)))) pielagot auto sev - muhahahaha kas tas pa brinumu pikarini boksa cimdinjus pie spogulja un busi pielagojis ;))) jusus konstruktori ir pilnigi nevajadziga lieta , jus ko domajat ar to auto bruakat muzhigi, kas notiks kad gribesi pardot visi tie pielagoshana sev bus liels - ko ne vienmer varesi noverst u nviss labais ko tu busi izdarijis, krasoshana, shpakteleshana neatsvers to ka bus sachakarate balstiekarta vai auto bus TA neizejosh nekad. Tapat ta ir jusu darishana bet pietiek shkjuunet- domajiet ar galvu un uz priekshu, neterejeit savu naudinju shajas vecajas miskastes labak piekrajiet un noperkat normalu auto, jus velak to nozhelosiet jo naudu noteresiettapat daudz vairak neka uzturot parastu normalu auto.
User avatar
O.z
Posts: 10684
Joined: 08 May 2013, 23:05
Location: Lauki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: O.z BĪemDablijū E28

Post by O.z »

sporcmen wrote:jus vienkarshi esat vel parak mazgadigi lai saprastu, bet velak sapratisiet , ka esat nodarbojushies ar sudu, bet viss jau bus sabojats nu es par tam normalam detaljam kuras vel shobrid varat atdot man ;)))) pielagot auto sev - muhahahaha kas tas pa brinumu pikarini boksa cimdinjus pie spogulja un busi pielagojis ;))) jusus konstruktori ir pilnigi nevajadziga lieta , jus ko domajat ar to auto bruakat muzhigi, kas notiks kad gribesi pardot visi tie pielagoshana sev bus liels - ko ne vienmer varesi noverst u nviss labais ko tu izdarijis, krasoshana, shpakteleshana neatsvers to ka bus sachakarate balstiekarta vai auto bus TA neizejosh nekad. Tapat ta ir jusu darishana bet pietiek shkjuunet- domajiet ar galvu un uz priekshu, neterejeit savu naudinju shajas vecajas miskastes labak piekrajiet un noperkat normalu auto, jus velak to nozhelosiet jo naudu noteresiettapat daudz vairak neka uzturot parastu normalu auto.
Varetu jau iespring uz atbīdi,bet kaut kā poe dyrs ko saki
sporcmen
Posts: 20
Joined: 25 Jul 2015, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: O.z BĪemDablijū E28

Post by sporcmen »

ko gan tu varetu atbildet, tev jau paraksta ir viss uzrakstits, man prieks ka tu kaut ko dari, bet kapec tu teisham labas lietas gribi sabojat es nesaprotu, piem. tev ir vecam kedam gribi ievert adas shnjorites no BOSS kurpem ;))) ;))) ;)))
User avatar
O.z
Posts: 10684
Joined: 08 May 2013, 23:05
Location: Lauki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: O.z BĪemDablijū E28

Post by O.z »

sporcmen wrote:ko gan tu varetu atbildet, tev jau paraksta ir viss uzrakstits, man prieks ka tu kaut ko dari, bet kapec tu teisham labas lietas gribi sabojat es nesaprotu, piem. tev ir vecam kedam gribi ievert adas shnjorites no BOSS kurpem ;))) ;))) ;)))
:wink:
:wink:
:wink:
:wink:
:wink:
:wink:
User avatar
kristaps.sh
Posts: 494
Joined: 20 Dec 2012, 18:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: O.z BĪemDablijū E28

Post by kristaps.sh »

Malacis OZ, ka te viss notiek! :]
sporcmen komentāri - :emo:
Iepriekš:
VW Bora '01 TDI | Tēma šeit
BMW E30 '88 | Tēma šeit
VW Golf MK2 '88 TDI | Tēma šeit
VW Golf MK3 TDI '95
VW Passat B4 2.0 USDM '95
BMW E36 winterbeater '95
User avatar
Rudis
Posts: 101
Joined: 19 Nov 2014, 23:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: O.z BĪemDablijū E28

Post by Rudis »

BMW tiešām smuks un sakopts. :cool: :cool:
Komentāri uzjautrina. :D
User avatar
Matiiss_T
Posts: 904
Joined: 24 Aug 2013, 14:17
Location: Rīga - Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: O.z BĪemDablijū E28

Post by Matiiss_T »

Aha, Oz, tu neko nejēdz, esi safisis klasiku, ej noskalojies podā :reeka: :reeka: :reeka:
Viss kūūl 8)

Sent from telefons
GOT SMOKE? I don't
User avatar
Ch.
Posts: 10512
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: O.z BĪemDablijū E28

Post by Ch. »

jaa oz saprati tu neko nerubii tikai teeeree laiku un naudu gruzhot vecaa miskastee ko petstam tolemtaa nododt kada jega tam panem labak leezenajaa melnu e60 buus normaals auto kad izaugsi sapratiisi ja!!11 ;) ;) ;) bernudaarss ;) ;) ;) ;) ;) ;)








:D
karoch labāk pārdod to e28 un uztaisi Hērbija repliku. :susnaks: būs auto ar dvēseli.
Sodit slidgultnus uz spiediena
sporcmen
Posts: 20
Joined: 25 Jul 2015, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: O.z BĪemDablijū E28

Post by sporcmen »

parak maz smadzenju lai uztvertu ko es rakstiju, bet nu netaisos parspet bernus aspratiba, ejat izmazgajat paduses vismaz, nabagi ;)))
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28609
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: O.z BĪemDablijū E28

Post by howitzer »

Rexona aizdosi?
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
sizdid
Posts: 70
Joined: 19 May 2014, 15:50
Location: Džurmala
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: O.z BĪemDablijū E28

Post by sizdid »

Image

sporcmen Mamma zin, ko tu te raksti?
Ford Sierra, Zilais Anatols Anatolijs!
Locked