Riitvara GER JAP savienība

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Riitvara e36 un citi draugi

Post by -AF- »

kars wrote:
Rii wrote:Beidzot man ir auto, kuram braucot taisni un ieberot grīdā, pirmie divi robi pa sausu raujas nost bez sajūga masēšanas :D SAAAPNI PEEEPILDAAAS
Tad kaut kas galīgi nav labi ar saķeri :think:
Drīzāk var teikt ka nav.
Bet kam kas svarīgāks.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
Svā
Posts: 1042
Joined: 29 Jun 2015, 13:01
Location: Madona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Riitvara e36 un citi draugi

Post by Svā »

* iztaisnot nāsis


Sent from my iPhone using Tapatalk
1995 BMW 316 MX-47
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Riitvara e36 un citi draugi

Post by howitzer »

Rii wrote:
Lai nedaudz interesantāks posts, nesaistīti, bet starpsezonā kādu ziemas vakaru tiku pie e34 stūres, uzraku vecāku kāzu kaseti, paķēru kameru un iedevu čomam, lai uzfilmē traki lēnas sānslīdes
Pēc tam uzliku pa virsu sūdīgu repčiku un priecājos :]
» Skatīties Youtube

Ak dievs, tik nenormāli vaporwave <3<3<3 :coconet:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Kāsīts
Posts: 1024
Joined: 18 Apr 2014, 16:27
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Riitvara e36 un citi draugi

Post by Kāsīts »

Stūrīte :114:
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Riitvara e36 un citi draugi

Post by GG. »

Kādā veidā es biju palaidis garām šo apdeitu. Kompots ieskaitīts, izdedze ieskaitīta, vidosiks un repčiks vispār bomba :miiila: :cool:
User avatar
Forwox
Posts: 401
Joined: 27 Jan 2010, 00:40
Location: Rīga, Sarkandauva
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Riitvara e36 un citi draugi

Post by Forwox »

Another Compact love.
flickr :drive:

- E30 318is
- E36 318i->(is)
User avatar
Rii
Posts: 7572
Joined: 21 Sep 2008, 17:50
Location: 200km uz Austrumiem
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Riitvara e36 un citi draugi

Post by Rii »

YOOOOOOOOOOOOOO
Viss notiek

Kompotam priekšā uzmestas bremzes no e46 328i, ar jauniem diskiem un uzlikām, suporti arī sakopti. Viss čotka, ir nedaudz labāk kā ar 316i stock bremzēm :D
Atvaļinājuma ietvaros pabūts arī vietējā drifta spotā

Sēžu un domāju par to, huļi instrumentu panelis biežāk nestrādā, nekā strādā :think:

Image

Image

Kompots aiziet sūdā :drive:
Image

Biški par daudz aizgāja sūdā :labi_ka_nav_mpakets:
Image

Image

Image

Kaut kādi videjoo
» Skatīties Youtube

Sapratu, ka gumija vairāk netur spriedzi, jāpiebeidz ar stilu :]
» Skatīties Youtube

Tehniski šķiet, ka viss ir ok, pāris riepu pāri nogalināti, motors griežas labi, tikai reizēm izspiežot sajūgu randomā nomirst un silts ar pirmo reizi nelec :hvz:
Kopumā man patīk, gribu beidzot uzlikt hidru un pamēģināt kaut ko salauzt vēl vairāk :D
NB MX-5 99'
Seat Leon 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
User avatar
Rii
Posts: 7572
Joined: 21 Sep 2008, 17:50
Location: 200km uz Austrumiem
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Riitvara e36 un citi draugi

Post by Rii »

šis tas labs, šis tas nepārāk

Pa lielam viss bez problēmām, vasaras laikā divas eļļas maiņas un pārlasītas aizmugures bremzes - diski, kluči, uzlikas, remkomplekti. Kaut kad vasaras sākumā arī pa lēto ieķerti jumta šķērsstieņi, kurus gribēju jau sen, jo sedani konkrēti sūkā :|
Image

Beeet, pirms atvaļinājuma mainīju aizmugures riepas un padevās pasažiera puses domkrata vieta
Image
Image

Biju domājis ar auto bez ieguldījumiem nobraukt līdz tehačam un tad mest viņu miskastē, bet nu, ar cauru ratu kaut kur ceļa malā palikt negribējās, tādēļ nācās vien taisīt. Daudzsimt jevro un slieksnis ar abām domkrata vietām, ir top zustand nebitij nekrašenij nevarenij
Image

Tad vēl kaut kādā brīdī vasarā Tika izbraukāti Polijas rietumi
Image

Image
Image

Meklējot pamestus dzelzceļa tiltus, vienu dienu tika iepazīti Polijas offroadi, kas bija izcili stulba doma :reeka: Nu ok, doma bija laba, bet tehnika gan pilnīgi nepiemērota :aiwa:
Image

Nu un kopumā auto lieliski pilda daily miskastes funkcijas :D
Image
Image

Brother from another mother
Image

Strauji tuvojos nobrauktiem 100k km ar šo auto un pamazām morāli gatavojos tehniskajai apskatei decembrī. Šķiet, ka šogad neko daudz nevajadzēs darīt, bet nu tāpat likās arī pagājušogad :700eur_tehacs_1000eur_auto: :emo:
Kaut kad vēl jaiepērk jaunas ziemenes un jāuzsvapo m20 spararats, kas pagaidām vēl stāv uz donora.
Visu laiku gribu nopirk citu ikdienas auto, bet tirgū nav nekā tāda, kas man der/patīk un ja tā padomā, tad arī šim nav ne vainas, varētu tikai kādus smukākus diskačus. Stragls ir patiess, karoce :(

Noslēgumā, traki lēna sānslīde, testējot jaunās pakaļriepas :]
» Skatīties Youtube

NB MX-5 99'
Seat Leon 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
User avatar
Rii
Posts: 7572
Joined: 21 Sep 2008, 17:50
Location: 200km uz Austrumiem
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Riitvara e36 un citi draugi

Post by Rii »

Kaut kas notiek arī e36 frontē

Ar kompotu stāsts ir nedaudz interesantāks kā ar e39. Uzlikts Ķīnas pakas bamperis un parastās fl sliekšņu uzlikas.
Kaut kad augustā puslīdz veiksmīgi izgāju tehnisko apskati, tiesa, ar otro reizi. Kas to būtu iedomājies, ka ar diskā izlauztu robu un tukšu riepu, iedos tikai slimības lapu, nevis apskati uz gadu :D Jauki gan, ka ar salaboto diferenciāli nebija nekādas aizķeršanās :lauki: :]
Kaut kad uztaisīta arī savirze, pēc izjūtām - pilnīgi cits auto :cool:
Izskatās kaut kā tā
Image
Image
Image

Battle scars :]
Image

Pagaidām viss un nekas vairāk arī nav plānots. Vien tas, ka uz nākamo sezonu būs autoparka konsolidācija - nav man jēgas no laužamā auto, ja ar to izbraucu burtiski pāris reizes vasarā :roll:
NB MX-5 99'
Seat Leon 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Riitvara e36 un citi draugi

Post by Fretka »

Izskatās riktīgi nice :]
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Riitvara e36 un citi draugi

Post by Juzix »

Nu compotu es Tev pie mājas redzu biežāk, kā e39 :hvz:
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: Riitvara e36 un citi draugi

Post by Abit e30 »

Fretka wrote:Izskatās riktīgi nice :]
aga!
User avatar
Rii
Posts: 7572
Joined: 21 Sep 2008, 17:50
Location: 200km uz Austrumiem
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Riitvara e36 un citi draugi

Post by Rii »

nu ko
Runā, ka vīriešiem dzimumdziņa sāk samazināties pēc 25 gadu vecuma :hvz: Kāds ir redzējis, kāds ir dzirdējis, kāds tikai nojauš, bet fakts ir tāds, ka ikdienā jau pāris mēnešus pārvietojos ar lolvo, nevis bmw
Sākumā par pēdējiem e39 piedzīvojumiem. Braukāju ar e39 un viss bija kārtībā (izejot no tā, ka varētu būt arī sliktāk). Tradicionāli , kā jau katru gadu pēc tā auto iegādes, arī 2018.gadā tehnisko apskati iet negribēju un meklēju veidus kā to auto aizvietot. Varianti bija daudz, sāku ar e46, sapratu, ka viss ir slikti un neko jēdzīgu izcelt nevaru. Pēc tam lūkojos pēc vēl dzīva e39, kuram veco varētu atstāt kā donoru un braukt ilgi un laimīgi - arī nekā. Tad sākās izmisums un random auto periods - A4 B6, Octavia, Volvo S80, Volvo V70, īsu brīdi arī A6 C6. Bez rezultāta tika aizbraukts pat uz Lietuvas autoplačiem, kur jēdzīgākais, ko redzēju, bija relatīvi mint sirņiks :D
Image

Bet viss slikti - tehniskā apskate beidzās pirms man izdevās atrast kaut ko jēdzīgu. Nu neko, atkal pārsimt eur un tehniskā apskate uz gadu rokā. Pēc tam atkal vecā dziesma, turpinu braukt ikdienā, piemēram, palīdzot čomiem nelaimē. Pārsteidzošā kārtā, to laika periodu pēc TA, nobraucu bez īpašiem starpgadījumiem

Image
BET, aptuveni mēnesi pēc tehniskās apskates iziešanas ieeju ss, skatos kas jauns, kas interesants un OPA OPA nupat ielikts maniem sapņiem atbilstošs lolvo - Facelift, 2.5T matars, SUMMUM, mehānika, fwd, turklāt vēl ar LPG :miiila: Tais dienās biju Kauņā, sazvanījos ar īpašnieku, kaut kādi kasjaki ir, bet it kā nekas tāds, lai tādu vienradzi nepirktu. Nākamajā dienā lidoju no Kauņas uz Rīgu un pa ceļam piestāju Jelgavā apskatīties lolvo. Vienatnē skatos auto naktī, sniegputenī un Jelgavā KAS GAN VAR NOIET GREIZI. Bet nu neko, izbraucu, paskatījos, nekas krimināls nav - tik cik teica pa telefonu, tik tie kasjaki arī reāli atradās. Nākamajā dienā uztaisījām diagnostiku, pacēlu uz pacēlāja, viss ok. Bet stragls ir patiess, e39 izieta tehniskā, teorētiski var braukt vēl gadu, bet no otras puses, hujzin kad vēl tāds volvo parādīsies tirgū. Pēc smagām pārdomām tika pieņemts lēmums nodušīt ciparu un kļūt par lolvo īpašnieku.
Image
Bet par volvo sīkāk vēlāk. E39 STĀSTS TURPINĀS
Sanāca tā, ka nopirku lolvo dienu pirms brauciena uz Tallinu. It kā gribējās braukt ar volvo, bet tai pašā laikā hvz kad viņam mainīta zobene, hvz kādā stāvoklī vispār tas auto ir un vai kaut kur pusceļā nenosprāgs. Tika pieņemts lēmums braukt uz Tallinu ar UZTICAMO E39 KAS NEKAD MANI NAV PIEVĪLIS UN ATSTĀJIS CEĻA MALĀ
Aha [censored], tikai atpakaļceļš no Tallinas bija jāveic šādi :mhihi:
Image
Long story short, trīs dienas dauzījos pa Tallinu, ceturtajā dienā jābrauc mājā. Arā ap -15, no rīta sakraujam behā mantas, šķiļam klāt, sākam braukt, bet hmm kaut ko uz gāzi negrib slēgties. Nu ok, paskatīsies, kas būs. Hmm, pečka arī beidz pūst siltu. HMM MOTORA TEMPERATŪRA ARĪ SĀK IET KOSMOSĀ. Tai brīdī es sapratu, ka ir žopariki un metu mierā ielas malā. Atrauju haubi, visa motortelpa antifrīzā, caurules vietā, sūknis nekustas, nevaru saprast, caur kurieni dzen ārā :hvz: Kaut kā nebūt tiku līdz tuvākajai DUS, nopirku 10l antifrīza un mēģināju turpat uz vietas sapildīt sistēmu un atgaisot, lai vismaz kaut ko var saprast. Kādu stundu tā pipelējos, bet nekas nesanāca - tiklīdz atgaiso, tā atkal uzreiz spiediens sistēmā un visu dzen ārā, un motors sāk vārīties. Pirksti nosaluši, ārā auksts, nospriedu, ka visticamāk galva/galvas blīve izģērbusies. Labi, [censored], jādomā kā tikt vismaz līdz Latvijas robežai :D Nometu e39 daudzstāveņu pagalmā un sāku pīpēt, un izrādījās, ka viens pipars no e39 whatsapp čatiņa tieši ar savu darba busu pēc aptuveni stundas brauc no Tallinas uz Rīgu, un var paņemt mani un dāmu sev līdzi. N E N O R M Ā L I paveicās :yo: Ātri vien tikām līdz Rīgai, tad savācu lolvo un aizbraucu uz Preiļiem. Pa ceļam sarunāju auto, trali un čomu, kas prot štropēt un ir vienkārši normāla kompānija, un pieņēmu lēmumu nākamajā dienā ar trali braukt pakaļ tai miskastei uz Tallinu. Izbraucām astoņos no rīta, atpakaļ Preiļos bijām ap diviem naktī, nobraucām 1100km un 120l dīzeļa. [censored] kā tā miskaste mani uzmeta :emo: Priecē tikai tas, ka konkrēti atpelnīju savu BE kategoriju - ja kādam būtu bijis jāmaksā par atvešanu, tad man izdevīgāk būtu bijis to miskasti pamest Tallinā bez VNZ :D
Image
Sakrita tā, ka tai laikā man bija atvaļinājums, kura ietvaros bija paredzēts tikt galā ar volvo remontiem un apkopi, bet primāri pieķēros 39, lai var saprast, ko ar to miskasti darīt. Biški papīpējām un sapratām, ka radiatoram apakšā ir coķis, pa kuru smuki visu dzen ārā. Sazīmēju citu radiatoru, nomainīju, ar čoma palīdzību atgaisoju un auto aizgāja dziesmā, eh.. Bildē var arī redzēt, ka apakšējā daļa ir tāda kā uzpūties, tur arī dzina ārā
Image
Pēc pāris nedēļām e39 pārdevu, kā izrādījās, čoma čomam. Šis uzlika R18 un, cik zināms, brauc bez problēmām. Ar to mans e39 stāsts kaut kad janvārī arī beidzās. Dienu pirms pārdošanas vēl aizbraucu uz Stūru trasi pēdējo reizi to auto palauzt, rezultātā nedaudz saplēsu priekšas bamperi, bet ja par to nezina, tad to arī neredz :D Nobraukts bija daudz un piedzīvots arī daudz, reāli riebās tas auto, e39 vairs negribu sev nekad dzīvē pat tuvumā redzēt. Bet nu, visu cieņu, ka tā miskaste līdz pēdējam brīdim mani tā arī ne reizi nebija konkrēti pievīlusi, lai arī kā es viņu būtu lauzis :)
ATA E39
Image
NB MX-5 99'
Seat Leon 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
User avatar
Rii
Posts: 7572
Joined: 21 Sep 2008, 17:50
Location: 200km uz Austrumiem
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Riitvara e36 un citi draugi

Post by Rii »

CAU IMPOTENCE

Image

Tātad, par volvo
V70 2.5T, FWD, LPG, mehānika, 2005.g
Summum komplektācija, t.i diezgan pilns - īstā koža, HU850 DOLBIT NORMALNO dahuja skaļruņu audio, iebūvēts telefons, visas apsildes, nolokāmi spoguļi, ksenons, lietus sensors u.c sīkumi. Principā laikam no tā gada top komplektācijas trūkst tikai navigācija, parkingi un lūka :think:
Pēc iegādes uzreiz tika atstāts pie čoma uz apkopi - eļļas, filtri, kaut kādi sīkumi. Beigās gan saskrēja diezgan daudz, jo ieslēdzās mani zajobi par to, ka jāmaina visu pa pāriem, aļa ja vienā pusē beigts tad mainam arī otrā pusē, ja priekšējais beigts, tad pie reizes mainam arī pakaļējo u.t.t Principā biju nepatīkami pārsteigts, cik tā "apkopīte" man beigās nostājās :D
Image

Pie reizes tika uzsūtīti arī pāris trūkstoši OE nieciņi, piemēram, aizmugures sviru dubļusargi, kas 80% šo volvo ir nolauzti vai noņemti, bet ir vajadzīgi :roll:
Image

Tad arī pie vienas jaukšanas oem telefonam tika iebūvēts bluetooth, lai to var izmantot kā handsfree + atskaņot mūziku no telefona
Image
Image
Image
Image

Vairāk vai mazāk, bet visi tehniskie kasjaki tika novērsti un sāku braukt ikdienā. Tad iebuksēju mēģinot laukos iebraukt pagalmā. Ar RWD tas nekad nebija noticis :reeka:
Image

Izbaudīju nejēdzīgi liela universāļa priekšrocības :miiila:
Image

Kaut kad uz pavasara pusi magnetolai pazuda apgaismojums un neilgi pēc tam arī skaņa. Zināma problēma un šo galvu slimība, aizvedu uz 12volt, vienu dienu pavizinājos ar tukšumu panelī, un problēma bija atrisināta. Ap to pašu laiku pacīnījos ar klimatkontroli, kas nepareizi mērīja salona temperatūru un tādēļ pūta aukstu, kad vajadzēja karstu u.t.t
Image

Tad veiksmīgi sagaidīts pavasaris un bija jārisina disku jautājums. Netīšām iegādājos divus komplektus, sēdēju un domāju, kurus likt virsū. Pāķis manī teica, ka jāliek tumšie, jo nu cmon, vismaz pareiza krāsa, bet saprāts teica, ka pelēkie ir daudz, daudz smukāki :D
Image

Veicu pāris mahinācijas ar riepām un vienu disku komplektu notirgoju ar varku. Beigās izbraucu riktīgi pa lēto un ar rezultātu arī esmu ļoooti apmierināts :aleluja:
Image
Image

No pēdējiem darbiem, kas ir izdarīts - uzlikts āķis un aizmugurē parkingi :D TUNING NEVER STOP
Attiecīgi, tiek arī pielietots kā nākas
Image

No turpmākiem plāniem - jūlijā tehniskā apskate un vasaras gaitā gribētos nedaudz sakārtot virsbūvi. Priekšas bamperis ir bēdīgs un visticamāk, jāmaina, abiem bamperiem vilkšanas cilpu nosedzošie vāciņi ir jauni un nav krāsoti, kā arī viena arka ir kādreiz bijusi krāsota un nav baigi smuki sataisīta + vēl viss auto ir jāpulē, jo ir noklāts ar smalkiem skrāpējumiem no birstēm un citiem kaitēkļiem
Kopumā ar auto esmu ļoti apmierināts, vienīgais, kas man nepatīk
* Apgriešanās radiuss :D
* Skaņas izolācija ir daudz sūdīgāka kā, piemēram, e46
* Salons ir plastmasīgs un grabulīgs

PALDIES PAR UZMANĪBU
Image
p.s e36 frontē arī ledus draud sakustēties
NB MX-5 99'
Seat Leon 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
User avatar
kars
Posts: 3460
Joined: 10 Jan 2010, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Riitvara e36 un citi draugi

Post by kars »

Ar ko lolvo labāks par e39, tā arī nesapratu dēļ kā tev tāds naids uz 39to?
Кто разбирается тот разбирается...
User avatar
Rii
Posts: 7572
Joined: 21 Sep 2008, 17:50
Location: 200km uz Austrumiem
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Riitvara TURBO un e36

Post by Rii »

Visu šo gadu laikā man tam e39 bez pārtraukuma bija kaut kādas problēmas, ij tehniskas, ij elektroniskas. Kaut kas salūzt, kaut kas atkrīt, detaļas maksā neadekvāti, rūsē NE NORMĀLI. Parādās un pazūd kaut kādas vibrācijas, pazūd un parādās kaut kādas skaņas. Man ar nevienu auto nav bijis tik daudz seksa, kā ar e39 :roll: Un PILNĪGI tas pats stāsts bija arī ar senču 540i, kas bija ģimenē pirms gadiem desmit
Tas mani noveda līdz tam, ka ikdienā vēlos pārvietoties tikai un vienīgi ar vienkāršu, uzticamu širpotrebu, kas nerūsē un kuru nezog :D
Par lolvo man vēl ir grūti komentēt, jo nobraucis esmu tikai kādus 15 tūkstošus, to laiks rādīs kā būs
NB MX-5 99'
Seat Leon 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
User avatar
TomSkarsts
Spam addicted
Posts: 390
Joined: 16 Mar 2017, 18:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Riitvara TURBO un e36

Post by TomSkarsts »

nepareizie modi notiek. jasedina.


Image
Being second is being the first of the losers. /Senna/
User avatar
Rii
Posts: 7572
Joined: 21 Sep 2008, 17:50
Location: 200km uz Austrumiem
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Riitvara TURBO un e36

Post by Rii »

Image
NB MX-5 99'
Seat Leon 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Riitvara TURBO un e36

Post by *Sicram »

BT audio - tas ir oem risinājums, ja ? :think:
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
Rii
Posts: 7572
Joined: 21 Sep 2008, 17:50
Location: 200km uz Austrumiem
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Riitvara TURBO un e36

Post by Rii »

Nosacīti. Ir tā, ka ir jāmaina telefona moduļa shēma pret aftermarket, kurai ir iestrādāts BT modulis . Tipa viss ir taisīts kā OEM, der arī OEM vietās, bet nav OEM un ražots kaut kādā pagrabā Čehijā :D Moduļa maiņas rezultātā iegūstam handsfree, bt audio, pilnu telefona kontroli no auto telefona vadības pogām - zvanu veikšana, telefona grāmatiņa, zvanu vēsture, sms lasīšana. Klāt tam visam vēl var saprogrammēt kaut kādas fīčas, bet pagaidām negribu to mācīties. Pieejams tas šobrīd ir tikai P2 platformai - S60, S80, V70 2001. - 2007.g
Maksā gan tas prieks krietni vairāk nekā Dension/Yatour priekš bmw. Bet nu, manuprāt, par oem+ funkcionalitāti totāli ir tā vērts
Vispār, man gribas domāt, ka man ir pirmais volvo Latvijā, kuram ir tāds tūnings :]
NB MX-5 99'
Seat Leon 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
Post Reply