chKūts!

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: chKūts!

Post by Fretka »

tas, kurš atmetīsies no tirdziņa, būs mīzala
par check engine lampiņu pirmā dzirdēšana :D drošvien swapots no kāda cita auto :]
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11882
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: chKūts!

Post by ttd »

Fretka wrote:tas, kurš atmetīsies no tirdziņa, būs mīzala
par check engine lampiņu pirmā dzirdēšana :D drošvien swapots no kāda cita auto :]
man liekas, ka golfiem tāda ir.
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: chKūts!

Post by -AF- »

Ch. wrote:
gb37 wrote:
Ch. wrote:Eeeeej diiirst :reeka: :reeka: :reeka:
Spriežot pec tā ka tu to auto ekspluatē kā šimpanze, izlūzis tilts izklausas nevis pēc slikta auto, bet pēc LLP. :reeka:
Davai atlikt dirshanu! labaak pasaki kursh iepisa kapeiku un nevareeja nodzeest check engen, bet nahrenizeeja lampinju!
Ja nezini, kaa lieto auto tad nedirs!
Es tajā video jau redzeju pietiekami - iepis grāvī, bezjēgā pis redlainā kad tevi velk ārā, pēctam burnouts.. :hvz: Skumji ka tas auto nonācis pie tevis. :(

Un par lampiņu hvz, neesmu to darijis. Pats to auto vairakas reizes sledzu pie diagnostikām un dariju to lidz kļūdu vairs nebija (tika samainits sadalenes devejs uz jaunu oem). Es to auto kopu nevis pisu pa grāvjiem.
:emo: izskatās to, ka Ch. te raud tā, itkā būtu pārdevis IDEĀLU auto un tagad sirds sāp jo čalis ar viņu pataisno rokas?? :D
es tiektu tā, ka beidzot tas auto tiek brīvībā un tiek normāli darbināts
Es jau izlasot pirmo saimnieka postu ar To Do listi un detaļām kas jānomaina jau ierēcu ka tas tak ir ieberziens :D un cena bija par augstu. Un tu vēļ ķer kreņķi
pietam, kāda tev daļa? Lai čalis izklaidējas.

Autoram iesaku neiespringt, jo palasot topiku redzu ka te jau to apsēduši spama karaļi, kuri māk driftot labāk, auto viņiem iet labāk, ko darīt arī zina labāk, ka taisnība ir tikai Ch. pusē vienkārši tāpēc ka Tu neesi spama topika iemītnieks ;)
Vienkārši necepies, turpini taisnot rokas, tas jau tikai dzelzis ar rūsu :hvz:
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
nakurilijs
Spam addicted
Posts: 5322
Joined: 03 Apr 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: chKūts!

Post by nakurilijs »

Image
:dj:
gb37
Posts: 39
Joined: 01 Jul 2015, 18:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: chKūts!

Post by gb37 »

Ch. wrote:Tu zini ka nedeg bet nezini kas tieši?
Es pats tagad nebļauju jo nezinu 100% beeet man ir baigas aizdomas ka eur tirgum nemaz check engine lampas nebija. Un check control lampiņa ir domata lai pieverstu uzmanibu check kompim un tam nav sakara ar dzineja kļūdām.
Reali kkadiem 90% e36 kkas pisaas ar vadibu, bet chek engine lampu neesmu redzejis nevienam.
godiigi sakot tiesaam nezinu kam tur bija jaadeg, check vai engen, bet vienam vai otram noteikt, un bija arii pohui, jo pirku masiinu nevis lampinjas. Un bijushais iipashnieks zinaaja ka ar auto tiks braukts, vareejaat samesties un un uz puseem vinju panjemt, un nebuutu nekas jaanozheelo, vai skumji, ka nonaacis neiistajaas rokaas!
gb37
Posts: 39
Joined: 01 Jul 2015, 18:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: chKūts!

Post by gb37 »

-AF- wrote:
Ch. wrote:
gb37 wrote:
Ch. wrote:Eeeeej diiirst :reeka: :reeka: :reeka:
Spriežot pec tā ka tu to auto ekspluatē kā šimpanze, izlūzis tilts izklausas nevis pēc slikta auto, bet pēc LLP. :reeka:
Davai atlikt dirshanu! labaak pasaki kursh iepisa kapeiku un nevareeja nodzeest check engen, bet nahrenizeeja lampinju!
Ja nezini, kaa lieto auto tad nedirs!
Es tajā video jau redzeju pietiekami - iepis grāvī, bezjēgā pis redlainā kad tevi velk ārā, pēctam burnouts.. :hvz: Skumji ka tas auto nonācis pie tevis. :(

Un par lampiņu hvz, neesmu to darijis. Pats to auto vairakas reizes sledzu pie diagnostikām un dariju to lidz kļūdu vairs nebija (tika samainits sadalenes devejs uz jaunu oem). Es to auto kopu nevis pisu pa grāvjiem.
:emo: izskatās to, ka Ch. te raud tā, itkā būtu pārdevis IDEĀLU auto un tagad sirds sāp jo čalis ar viņu pataisno rokas?? :D
es tiektu tā, ka beidzot tas auto tiek brīvībā un tiek normāli darbināts
Es jau izlasot pirmo saimnieka postu ar To Do listi un detaļām kas jānomaina jau ierēcu ka tas tak ir ieberziens :D un cena bija par augstu. Un tu vēļ ķer kreņķi
pietam, kāda tev daļa? Lai čalis izklaidējas.

Autoram iesaku neiespringt, jo palasot topiku redzu ka te jau to apsēduši spama karaļi, kuri māk driftot labāk, auto viņiem iet labāk, ko darīt arī zina labāk, ka taisnība ir tikai Ch. pusē vienkārši tāpēc ka Tu neesi spama topika iemītnieks ;)
Vienkārši necepies, turpini taisnot rokas, tas jau tikai dzelzis ar rūsu :hvz:
Zelta vaardi!
User avatar
Ch.
Posts: 10529
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: chKūts!

Post by Ch. »

gb37 wrote:
Ch. wrote:Tu zini ka nedeg bet nezini kas tieši?
Es pats tagad nebļauju jo nezinu 100% beeet man ir baigas aizdomas ka eur tirgum nemaz check engine lampas nebija. Un check control lampiņa ir domata lai pieverstu uzmanibu check kompim un tam nav sakara ar dzineja kļūdām.
Reali kkadiem 90% e36 kkas pisaas ar vadibu, bet chek engine lampu neesmu redzejis nevienam.
godiigi sakot tiesaam nezinu kam tur bija jaadeg, check vai engen, bet vienam vai otram noteikt, un bija arii pohui!
Nu un kurš no mums tad īsti ir dalbajobs? :aiwa:
Sodit slidgultnus uz spiediena
gb37
Posts: 39
Joined: 01 Jul 2015, 18:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: chKūts!

Post by gb37 »

Ch. wrote:
gb37 wrote:
Ch. wrote:Tu zini ka nedeg bet nezini kas tieši?
Es pats tagad nebļauju jo nezinu 100% beeet man ir baigas aizdomas ka eur tirgum nemaz check engine lampas nebija. Un check control lampiņa ir domata lai pieverstu uzmanibu check kompim un tam nav sakara ar dzineja kļūdām.
Reali kkadiem 90% e36 kkas pisaas ar vadibu, bet chek engine lampu neesmu redzejis nevienam.
godiigi sakot tiesaam nezinu kam tur bija jaadeg, check vai engen, bet vienam vai otram noteikt, un bija arii pohui!
Nu un kurš no mums tad īsti ir dalbajobs? :aiwa:
Tu tiešām esi tērēts! No sērijas teetis necentaas, mamma negribeeja!
User avatar
Ch.
Posts: 10529
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: chKūts!

Post by Ch. »

Kapēc? Tu pļūti ka esmu ņēmis ārā kkādas lampiņas, bet beigās izrādās, ka pats nemaz nezini kam un kur būtu jādeg. Un sauc mani par dalbajobu tapec, ka man pēc tā video izskatās, ka auto tiek bezjēgā nopists.
Sodit slidgultnus uz spiediena
gb37
Posts: 39
Joined: 01 Jul 2015, 18:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: chKūts!

Post by gb37 »

Parādi kur es tā teicu un es Tev atvainoshos!
citēju:
ch.rakstīja:Tu pļūti ka esmu ņēmis ārā kkādas lampiņas,
ch.rakstīja:Nolūzusi skrūve = izlūzis tilts, bet es esot daunis :reeka:
SpaceCowboy rakstīja: Aaa, tad tomēr nenolūza tilts. Nakuj tad dirst par metienu? :emo:
ch.rakstīja: SCOOBYFRESH NETAISNOJIES TAGAD JA APPISI KĀ JELGAVNIEKS
Es saku, ka tu esi daunis, jo Tev pašam patiik izdomaat huinju, un tagad kko pisties!
gb37
Posts: 39
Joined: 01 Jul 2015, 18:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: chKūts!

Post by gb37 »

Nu es nezinu, varbūt visu Tu neizdomā, šo Tu rakstiji, Tu esi no turienes, Tev labāk zināt!
ch.rakstīja: SCOOBYFRESH NETAISNOJIES TAGAD JA APPISI KĀ JELGAVNIEKS
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11882
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: chKūts!

Post by ttd »

[censored] wtf šitais topiks. So bmwpower.
User avatar
spainis666
Posts: 514
Joined: 23 Feb 2009, 22:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: chKūts!

Post by spainis666 »

par check engine - EUDM spec nav gadījies redzēt, ka tāda būtu, USDM jā, bet check engine iedegas tikai tad, kad kaut kas nav kārtībā ar emission control sistēmu
User avatar
Black President
Spam addicted
Posts: 15201
Joined: 11 Nov 2013, 13:11
Location: Underground
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: chKūts!

Post by Black President »

PISDETS GB37 TEV TOCNA 47 HROMOSOMI
ZX
gb37
Posts: 39
Joined: 01 Jul 2015, 18:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: chKūts!

Post by gb37 »

Black President wrote:PISDETS GB37 TEV TOCNA 47 HROMOSOMI
ooooo velviens aljiks pamodies! spirts jau ribaas?
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11882
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: chKūts!

Post by ttd »

Black President wrote:PISDETS GB37 TEV TOCNA 47 HROMOSOMI
:reeka: :reeka: :izglitiba_vertiba: :man_liekas_ka_vins_nesapratis:
User avatar
Ch.
Posts: 10529
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: chKūts!

Post by Ch. »

gb37 wrote:
Ch. wrote:Kapēc? Tu pļūti ka esmu ņēmis ārā kkādas lampiņas, bet beigās izrādās, ka pats nemaz nezini kam un kur būtu jādeg. Un sauc mani par dalbajobu tapec, ka man pēc tā video izskatās, ka auto tiek bezjēgā nopists.
Parādi kur es tā teicu un es Tev atvainoshos!
(..)
Es saku, ka tu esi daunis, jo Tev pašam patiik izdomaat huinju, un tagad kko pisties!

:reeka: o, davai, atvainojies.

gb37 wrote:
Ch. wrote:
gb37 wrote:
Ch. wrote:Eeeeej diiirst :reeka: :reeka: :reeka:
Spriežot pec tā ka tu to auto ekspluatē kā šimpanze, izlūzis tilts izklausas nevis pēc slikta auto, bet pēc LLP. :reeka:
Davai atlikt dirshanu! labaak pasaki kursh iepisa kapeiku un nevareeja nodzeest check engen, bet nahrenizeeja lampinju!
Ja nezini, kaa lieto auto tad nedirs!
Es tajā video jau redzeju pietiekami - iepis grāvī, bezjēgā pis redlainā kad tevi velk ārā, pēctam burnouts.. :hvz: Skumji ka tas auto nonācis pie tevis. :(

Un par lampiņu hvz, neesmu to darijis. Pats to auto vairakas reizes sledzu pie diagnostikām un dariju to lidz kļūdu vairs nebija (tika samainits sadalenes devejs uz jaunu oem). Es to auto kopu nevis pisu pa grāvjiem.
Pasaki godīgi? Tu daunis esi?! Ja es gribētu mocīt sevi, (lasīt kā pārvietoties), es būtu nopircis 3 golfus! Nevis skatītos un priecātos uz e36 (Jums Ferari). Zhēl, ka tavas debīlās smadzenes nevar pieslegt pie diagnostikas!
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28627
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: chKūts!

Post by howitzer »

Bestest. :reeka:
Un vāu,izsits amītis un caura gofra ir tik ļoti metiens,oj,mama,nevaru!! :reeka:
P.s.- fascinē,ka vienmēr uzrodas retardi,kuri uzskata,ka auto jāsajāj līdz kapiem un jāpārdod nākamajam loham tikai tāpēc,ka tas ir vecs bmw. :aiwa:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
gb37
Posts: 39
Joined: 01 Jul 2015, 18:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: chKūts!

Post by gb37 »

juus tiesaam esat pilniigi mesti. apniik jau skaidrot, ka par metienu pashi juus izdomaajaat. un ch taa arii tu man neparaadiji kur es teicu ka tu iznjeemi lampinju. nevaru atbainoties par to ka esi daunis!
User avatar
Black President
Spam addicted
Posts: 15201
Joined: 11 Nov 2013, 13:11
Location: Underground
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: chKūts!

Post by Black President »

Vismaz pasaki "Piedod" savai matei ka neskatoties uz vinas rupem izauga [censored]
ZX
Post Reply