Šarlotes kupeja

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
sharlotii
Posts: 17
Joined: 02 Sep 2015, 14:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Šarlotes kupeja

Post by sharlotii »

Melnais wrote:
sharlotii wrote:
Black President wrote:Meitene bija aiznemta ar sevi, tapec ari nepamanija KA LAMPINA NEDEG, NEDEG KARL ,VISPAR NEDEG JA ,SAUSMAS
Par to vienu nelaimīgo lampiņu es šodien dzirdu jau kādu 10to reizi, ka nu riktīgi traki, ka tā apgaismojuma nav. :D :D
Neņem ļaunā, vnk skatijos video, esat pacentušies, viss smuki izdarīts :cool: , bet tā viena lampiņa. :emo: Čēpē sanāk tajā brīdī, kad viss ir ideāli, viss ir super un beigās tāds kasjaks. :shura:
:beer:
Nē, viss kārtībā, tici man, es to kasjaku ieraugot arī nebiju baigi priecīgā, bet nu neko darīt, vismaz kaut kas nedaudz ir sanācis. :drive:
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Šarlotes kupeja

Post by Melnais »

sharlotii wrote:
Melnais wrote:
sharlotii wrote:
Black President wrote:Meitene bija aiznemta ar sevi, tapec ari nepamanija KA LAMPINA NEDEG, NEDEG KARL ,VISPAR NEDEG JA ,SAUSMAS
Par to vienu nelaimīgo lampiņu es šodien dzirdu jau kādu 10to reizi, ka nu riktīgi traki, ka tā apgaismojuma nav. :D :D
Neņem ļaunā, vnk skatijos video, esat pacentušies, viss smuki izdarīts :cool: , bet tā viena lampiņa. :emo: Čēpē sanāk tajā brīdī, kad viss ir ideāli, viss ir super un beigās tāds kasjaks. :shura:
:beer:
Nē, viss kārtībā, tici man, es to kasjaku ieraugot arī nebiju baigi priecīgā, bet nu neko darīt, vismaz kaut kas nedaudz ir sanācis. :drive:
Es vnk zinu to sajūtu. :emo: :D
User avatar
gruzs
Spam addicted
Posts: 1863
Joined: 02 Feb 2012, 12:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Šarlotes kupeja

Post by gruzs »

Melnais filmējās Olu videoklipā ar savu sierru un nedega aizmugurejais gabarīts viens

Sent from my XT1072 using Tapatalk
Image
User avatar
Black President
Spam addicted
Posts: 15200
Joined: 11 Nov 2013, 13:11
Location: Underground
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Šarlotes kupeja

Post by Black President »

Melnais ir nugis
ZX
User avatar
kretīns
Posts: 1819
Joined: 26 Oct 2009, 23:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Šarlotes kupeja

Post by kretīns »

Un idiots
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Šarlotes kupeja

Post by Fretka »

Melnais, atgriezies atpakaļ pie sievas un turpini runāt par 2JZ
nakurilijs
Spam addicted
Posts: 5322
Joined: 03 Apr 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Šarlotes kupeja

Post by nakurilijs »

Black President wrote:Melnais ir nugis
Paškritika laba lieta. ;)
:dj:
Post Reply