Smith E39 Touring

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by smith »

Swek visiem.

Esmu atgriezies no zemeņu vagas uz dzīvi mājās. Tad nu izstāstīšu kas jauns ir noticis mana BMW dzīvē. Pirms braukšanas mājup samainītas eļļas, antifrīzs un termostats + vēl aizvedu lai nobalansē riepas un uzzināju, ka priekšā vienai riepai beigti kordi. Tad nu dabuju iepirkt vēl jaunas riepas priekšai. :emo:

Mājupceļā nekādu pārsteigumu nebija, viss ok, pēc bākas metodes patēriņš 6,9l/100km uz 2400 km. Bet nu ja būtu braucis ekonomiski tad būtu vēl mazāk bijis.
Vācijas vidū sāku saprast, ka nepaspēsim uz polijas viesnīcas restorāna darba laiku un kādus pēdējos 300 km maucu kruīza uz 170 km/h :]
Tad vēl uzvilku 240 km/h. Vācijas bāņi vispār laba štelle :D

Image

Atbraucot mājās nākamajā dienā braucu uz apskati un dabuju melno. Viena svira šofera pusē un stūres stienim gumija caura. Bet tas ir mazsvarīgi, jo tas viss jau novērsts un apskate logā. :grudaks:

Image

Image

Galvenā lieta par ko gribēju pastāstīt ir tāda, ka nopērkot auto jau zināju, ka pneimo piekare ir ķipa likvidēta pa pusei. Bija leišu servisā uztaisīts viss tas pasākums uz pogu. Nu tas ir tā, ka pats vari uzpumpēt spilvenus cik gribi, kad auto ir sasēdies, vai piekrauta aizmugure, taču funkcija darbojās tikai vienā virzienā, jo palaist uz leju nebija iespējams. Līdz ar to man panelī vislaik dega slavenā frāza - "Selflevel susp inact". Tas man reāli kaitināja, ne tikai dēļ tā uzraksta, bet arī dēļ tā, ka lukturi izmainoties aizmugures augstumam rādīja kur grib.

Aizdzinu uz servisu, lai likvidē to visu un uzzināju, ka viens līmeņa devējs ir beigts, to nomainīja, nokalibrēja sistēmu un itkā viss strādā. Jo sākumā, kad vnk likvidēja visu to pogas padarīšanu, tad man šofera pusi gandrīz jau uzspridzināja, jo sāka celt augšā bez apstājas. Paspēju izraut drošinātāju kompresoram. Visa tā pašlīmeņošanās likvidācija esot notikusi tāpēc, ka mašīna pati esot uzspridzinājusi spilvenus. Drošvien dēļ tā devēja, kurus esot vēlams laiku pa laikam sapūst ar kaut ko. Jo ja to nedara tad tam devējam sadilst asīte un tur tiek ūdens un viņš atkal nomirst un sāk nepareizi pumpēt. :naac:

Taču, man jau sākumā nepatika cik tā mašīna tgd ir augsta. Izskatās pēc kkāda džipa tagad. Nu aizmugure tieši. Nesapratu kā tieši viņš, tas meistars to kalibrāciju veic, bet esot 380 mm no diska centra līdz arkas malai. Kas man liekas, diezgan par daudz. Un zemāk viņš palaist nevarot. Izmantoja kkādu Wurth programmu kompī. Vai tiešām E39 touringam ir jābūt tādam klīrensam? Zinu, ka vienā topikā tepat burnoutā biju lasījis, ka ar inpu varot piesēdināt aizmuguri cik grib. Tad kā nu tur īsti ir? :hvz:

Image

Image
udensvirs22
Posts: 1270
Joined: 09 Jun 2013, 23:39
Location: Rīga,Āgenskalns
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by udensvirs22 »

Es saprotu ka tas viss ir baigi kruta.Bet vaitad nevar visu to izrait ārā un ielikt mirstīgo amīšus?
2007 Civic TypeR FN2
2008 Passat B6 2.0 DSG(ex)
2004 Accord CL7(ex)
2008 Leon FR(ex)
2005 Civic TypeR EP3(ex)
1997 Passat 1.8 20V(ex)
1994 BMW E36 2.0i(ex)
1997 Civic EK4 B16A2(ex)
1999 Civic EK3 D15Z6 (ex)
1999 Avensis T22 D4D 2.0 (ex)
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Smith E39 Touring

Post by Juzix »

udensvirs22 wrote:Es saprotu ka tas viss ir baigi kruta.Bet vaitad nevar visu to izrait ārā un ielikt mirstīgo amīšus?
Kapēc to darīt, ja tas viss strādā?
Visp te ir paŗis speciālisti, kas šitos ir sēdinājuši. Gan jau padalīsies ar info
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Smith E39 Touring

Post by Juzix »

https://instagram.com/p/6rxUKcBotZ/" onclick="window.open(this.href);return false;
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
udensvirs22
Posts: 1270
Joined: 09 Jun 2013, 23:39
Location: Rīga,Āgenskalns
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by udensvirs22 »

Juzix wrote:
udensvirs22 wrote:Es saprotu ka tas viss ir baigi kruta.Bet vaitad nevar visu to izrait ārā un ielikt mirstīgo amīšus?
Kapēc to darīt, ja tas viss strādā?
Visp te ir paŗis speciālisti, kas šitos ir sēdinājuši. Gan jau padalīsies ar info
Es sapratu ka tir kas nestrādā.
2007 Civic TypeR FN2
2008 Passat B6 2.0 DSG(ex)
2004 Accord CL7(ex)
2008 Leon FR(ex)
2005 Civic TypeR EP3(ex)
1997 Passat 1.8 20V(ex)
1994 BMW E36 2.0i(ex)
1997 Civic EK4 B16A2(ex)
1999 Civic EK3 D15Z6 (ex)
1999 Avensis T22 D4D 2.0 (ex)
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by smith »

udensvirs22 wrote:
Juzix wrote:
udensvirs22 wrote:Es saprotu ka tas viss ir baigi kruta.Bet vaitad nevar visu to izrait ārā un ielikt mirstīgo amīšus?
Kapēc to darīt, ja tas viss strādā?
Visp te ir paŗis speciālisti, kas šitos ir sēdinājuši. Gan jau padalīsies ar info
Es sapratu ka tir kas nestrādā.

Iepriekš nestrādāja, tgd strādā, bet ir par augstu aizmugure. Atsperes, protams, ielikt var, taču man patīk visu sataisīt kā nākas nevis likvidēt kko, jo tas ir vieglāk.

Paldies, Juzix, tas, laikam, bija users OTO. Uzmetīšu PM.
udensvirs22
Posts: 1270
Joined: 09 Jun 2013, 23:39
Location: Rīga,Āgenskalns
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by udensvirs22 »

smith wrote:
udensvirs22 wrote:
Juzix wrote:
udensvirs22 wrote:Es saprotu ka tas viss ir baigi kruta.Bet vaitad nevar visu to izrait ārā un ielikt mirstīgo amīšus?
Kapēc to darīt, ja tas viss strādā?
Visp te ir paŗis speciālisti, kas šitos ir sēdinājuši. Gan jau padalīsies ar info
Es sapratu ka tir kas nestrādā.

Iepriekš nestrādāja, tgd strādā, bet ir par augstu aizmugure. Atsperes, protams, ielikt var, taču man patīk visu sataisīt kā nākas nevis likvidēt kko, jo tas ir vieglāk.

Paldies, Juzix, tas, laikam, bija users OTO. Uzmetīšu PM.
Ā nu tad ok pardonImage

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
2007 Civic TypeR FN2
2008 Passat B6 2.0 DSG(ex)
2004 Accord CL7(ex)
2008 Leon FR(ex)
2005 Civic TypeR EP3(ex)
1997 Passat 1.8 20V(ex)
1994 BMW E36 2.0i(ex)
1997 Civic EK4 B16A2(ex)
1999 Civic EK3 D15Z6 (ex)
1999 Avensis T22 D4D 2.0 (ex)
User avatar
Martinss
Posts: 4868
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by Martinss »

Tur nav kosmosa tehnoloģija, vnk viena atsaites jānoīsina un pakaļa būs lejā.
Google that shit. 8)

http://www.bimmerforums.com/forum/showt ... S-for-free" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by smith »

Martinss wrote:Tur nav kosmosa tehnoloģija, vnk viena atsaites jānoīsina un pakaļa būs lejā.
Google that shit. 8)

http://www.bimmerforums.com/forum/showt ... S-for-free" onclick="window.open(this.href);return false;
Neizskatās pārāk droši, lai to darītu :D Pēc tam no jauna taču jākalibrē tā pašlīmeņošanās :D

krč vispirms mēģināšu atrast kā to var izdarīt caur kompi un tad tikai kko locīšu piekarē :D
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Smith E39 Touring

Post by GG. »

Nu, tā jau ir tikai maza nekaitīga svira līmeņa devējam. Neviens taču neprasa ar autogēnu sildīt un locīt ar lomiku plauktu vai stabilizatora atsaiti.

Nedomāju, ka tas ir bīstami. :hvz: 240km/h ar beigtu sviru ir bīstamāk :aiwa:
User avatar
Martinss
Posts: 4868
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by Martinss »

smith wrote:
Martinss wrote:Tur nav kosmosa tehnoloģija, vnk viena atsaites jānoīsina un pakaļa būs lejā.
Google that shit. 8)

http://www.bimmerforums.com/forum/showt ... S-for-free" onclick="window.open(this.href);return false;
Neizskatās pārāk droši, lai to darītu :D Pēc tam no jauna taču jākalibrē tā pašlīmeņošanās :D

krč vispirms mēģināšu atrast kā to var izdarīt caur kompi un tad tikai kko locīšu piekarē :D
Nu tad vnk nopērc kkādā skrūvju veikalā galus un pa vidu sataisi skrūvējamu. :hvz: Oto tā arī darīja, caur kompi neko neregulēja.
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Smith E39 Touring

Post by *Sicram »

oto tā darija, bet beigās smaidīgs man teica, ka būtu bijis vienkāršāk ar kompi nolaist lejā ! :shura:
Otrām kārtām, samainīt spilvenus maksā 300e, ar darbu un abiem spilveniem.. Amju komplektu uzlikt maksā.. khem 250e ? un vēl pastāv iespēja, ka TA tev pateiks, ka tu esi logs, jo tavam auto ir gaiss dibenē..
Ja es savējo gribētu apsēdīnāt, tad es aizbrauktu pie Karosa.. un miers mājās. Pie viena uzmestu aci dīzeļa lietiņām un ja nu pēkēkšņi tad vēl sačipsēties.
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by smith »

Nu, laikam, vislabāk man patīk Mārča teorija. Būs kkad vēlāk jāsarunā vizīte ar Karosu. :latvija:
nakurilijs
Spam addicted
Posts: 5322
Joined: 03 Apr 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by nakurilijs »

*Sicram wrote: Otrām kārtām, samainīt spilvenus maksā 300e, ar darbu un abiem spilveniem..
Ja neliek oem spilvenus, tad tie 300€. ;)
Enīvej, ar paduškām foršāk, ir vērts piemaksāt, savam abas sportinieces samainīju oemmm.

Cik skatījos inpā ir iespēja kalibrēt cik vajag augstumu. Ja nemaldos, es te linku liku uz dīlextrīma lapu, kur tas softs ir. Man darbojās, tik čaina kabelim 7/8 pinu kopājāsalodē bija.

Cīnies!
Last edited by nakurilijs on 21 Jul 2016, 23:14, edited 1 time in total.
:dj:
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by smith »

Braucama jau tā mašīna ir, bet man gan neliekas, ka tai aizmugurei jābūt tik augstu. Varbūt vnk biju pieradis ka ir zema, jo vislaik tas pneimo bija neaktīvs. Bet nu to, ka man nepatīk zinu gan :D

Šodien arī izvilku savu čainas kabeli no krāmu dzīlēm. Laikam beidzot būs jāsaņemas un jāmēģina uzinstalēt to inpu :D
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Smith E39 Touring

Post by -AF- »

Spilveni ir the best.
Un augstumu var caur inpu noregulet
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by smith »

-AF- wrote:Spilveni ir the best.
Un augstumu var caur inpu noregulet
Varbūt zini kādu, kas to var izdarīt?
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Smith E39 Touring

Post by -AF- »

Powerā ar niku Digital
Gan jau lietotājs Rakstnieks
Hz, pielauju visi, kam ir kaut cik sajēga par inpu, tajā nav nekāda rakešu zinātne.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by smith »

-AF- wrote:Powerā ar niku Digital
Gan jau lietotājs Rakstnieks
Hz, pielauju visi, kam ir kaut cik sajēga par inpu, tajā nav nekāda rakešu zinātne.
Ok, paldies. Uzrakstīšu viņam. Image
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Smith E39 Touring

Post by howitzer »

udensvirs22 wrote:Es saprotu ka tas viss ir baigi kruta.Bet vaitad nevar visu to izrait ārā un ielikt mirstīgo amīšus?
Jo tā dara bomži un kolhoznieki. Esi redzējis Audi S4/S6 ar 1.9tdi? Baigi foršs projekts, ne? :)
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Locked