Smith E39 Touring

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Smith E39 Touring

Post by howitzer »

Garantija restaurētam ir? Jaunam jābūt, ja vien nepērk pie Vasjas zem tilta, bez čeka.
Last edited by howitzer on 12 Aug 2016, 18:51, edited 1 time in total.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Smith E39 Touring

Post by GG. »

Lielākā daļa restauratoru iesit savu atpazīšanās zīmi uz sūkņa un pieraksta, kad notirgots un dod vismaz gadu garantiju.
nakurilijs
Spam addicted
Posts: 5322
Joined: 03 Apr 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by nakurilijs »

Savam uzliku Pierburg- aka kkāds Polska brendz Pierburg kastē... So far, so gut. Kkā labāk jauns nekā LV restaurēts, pa manam, nav jau 10k vs 500€...
:dj:
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by smith »

Nu redzēsim kāds man būs garastāvoklis kad nolemšu tam pieķerties. :D Vēl jau jāmaina tas sūknis bākā, jo tas arī beigts un zem 15l nedrīkst laist. Ļoti iespējams, ka šis beidzas nost dēļ tā ka tas bākā ir izbeidzies un tgd pašam no bākas jāuzsūc.
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Smith E39 Touring

Post by -AF- »

howitzer wrote:Garantija restaurētam ir? Jaunam jābūt, ja vien nepērk pie Vasjas zem tilta, bez čeka.
Cik klientu savu aizsūtīju pie tiem vasjām un pats braucis biju uz to piedrujas ielu, tad nekad nav bijis problēmu ;) vecie ūpji strādā uz goda vārda, kurš brīžos ir dārgāks nekā kārbas remonts recro. Tākā tur - piedrujas iela 2, vest restaurēt šos sūkńus var droši, cik taisījuši, pat pēc pāris gadiem nav nekādu problēmu.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Smith E39 Touring

Post by -AF- »

smith wrote:Nu redzēsim kāds man būs garastāvoklis kad nolemšu tam pieķerties. :D Vēl jau jāmaina tas sūknis bākā, jo tas arī beigts un zem 15l nedrīkst laist. Ļoti iespējams, ka šis beidzas nost dēļ tā ka tas bākā ir izbeidzies un tgd pašam no bākas jāuzsūc.
Arī ved pie vińiem ;)
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by smith »

-AF- wrote:
smith wrote:Nu redzēsim kāds man būs garastāvoklis kad nolemšu tam pieķerties. :D Vēl jau jāmaina tas sūknis bākā, jo tas arī beigts un zem 15l nedrīkst laist. Ļoti iespējams, ka šis beidzas nost dēļ tā ka tas bākā ir izbeidzies un tgd pašam no bākas jāuzsūc.
Arī ved pie vińiem ;)
Viņi tos bākas sūkņus arī restaurē? Tad jau toč jāved komplektā :D
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Smith E39 Touring

Post by -AF- »

Visus šāda veida sūkńus.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Smith E39 Touring

Post by GG. »

Jep, piedrujas ielas kantoris ir uz goda
User avatar
MissL
Posts: 20435
Joined: 26 Sep 2010, 22:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by MissL »

Aagenskalnaa arii viss ir labi. ;)
Seat Leon Cupra4 TDi čipots nenormāli :]
Ex VW Golf MK4 TDi ziemsitis nenormāli.
Image
///M57 uz programmas nenormāli :]
Image
TDR. LV
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by smith »

huehuehuehue!!!1 Sestdien mans bembuks mani pirmoreiz pievīla uz ceļa. Nu ne gluži mani, bet senci. Un tieši tajā dienā, kad man ir kāzas :D
plkst 14:00 sākas ceremonija baznīcā un biju iedevis savu auto vecākiem. aptuveni 13:45 zvana sencis un saka ka dirsā mati, bembis noslāpis un nevar piegraut no jauna. Panelī rāda kļūdu "Fuel Inject System" un nekā nenotiek. Negaidīju ka tas sūknis nokausies tik ātri. Vecākiem draugs aizbrauca pakaļ un bembi evakuēja uz mājām. Pirmdien no rīta uzmetu bembi uz doņķiera un samainu sūkni uz to ķīnieti kas man stāvēja. Mazliet ilgāk pastartēju un mašīna rūc. Nu nekas, tuvākajā laikā vedīšu laikam restaurēt tos abus sūkņus. Tāds nu piedzīvojums.

Vispār jau plusā tam visam vizinoties ar katamarānu dīķī iekrita mans Iphone 6s, kuru pēc aptuveni pus h meklēšanas atradu. Arī tas man izmaksās tgd 300 eur :D
User avatar
Jūda
Spam addicted
Posts: 2525
Joined: 27 May 2009, 12:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by Jūda »

smith wrote:huehuehuehue!!!1 Sestdien mans bembuks mani pirmoreiz pievīla uz ceļa. Nu ne gluži mani, bet senci. Un tieši tajā dienā, kad man ir kāzas :D
plkst 14:00 sākas ceremonija baznīcā un biju iedevis savu auto vecākiem. aptuveni 13:45 zvana sencis un saka ka dirsā mati, bembis noslāpis un nevar piegraut no jauna. Panelī rāda kļūdu "Fuel Inject System" un nekā nenotiek. Negaidīju ka tas sūknis nokausies tik ātri. Vecākiem draugs aizbrauca pakaļ un bembi evakuēja uz mājām. Pirmdien no rīta uzmetu bembi uz doņķiera un samainu sūkni uz to ķīnieti kas man stāvēja. Mazliet ilgāk pastartēju un mašīna rūc. Nu nekas, tuvākajā laikā vedīšu laikam restaurēt tos abus sūkņus. Tāds nu piedzīvojums.

Vispār jau plusā tam visam vizinoties ar katamarānu dīķī iekrita mans Iphone 6s, kuru pēc aptuveni pus h meklēšanas atradu. Arī tas man izmaksās tgd 300 eur :D
Vecīt, sūknis un aifons nav bēda. Pēc kāzām pesdec sāksies... :emo:
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by smith »

Jūda wrote:
Vecīt, sūknis un aifons nav bēda. Pēc kāzām pesdec sāksies... :emo:

Dzīvosim, redzēsim :D
User avatar
UldisUldis
Posts: 4504
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Smith E39 Touring

Post by UldisUldis »

smith wrote:huehuehuehue!!!1 Sestdien mans bembuks mani pirmoreiz pievīla uz ceļa. Nu ne gluži mani, bet senci. Un tieši tajā dienā, kad man ir kāzas :D
plkst 14:00 sākas ceremonija baznīcā un biju iedevis savu auto vecākiem. aptuveni 13:45 zvana sencis un saka ka dirsā mati, bembis noslāpis un nevar piegraut no jauna. Panelī rāda kļūdu "Fuel Inject System" un nekā nenotiek. Negaidīju ka tas sūknis nokausies tik ātri. Vecākiem draugs aizbrauca pakaļ un bembi evakuēja uz mājām. Pirmdien no rīta uzmetu bembi uz doņķiera un samainu sūkni uz to ķīnieti kas man stāvēja. Mazliet ilgāk pastartēju un mašīna rūc. Nu nekas, tuvākajā laikā vedīšu laikam restaurēt tos abus sūkņus. Tāds nu piedzīvojums.

Vispār jau plusā tam visam vizinoties ar katamarānu dīķī iekrita mans Iphone 6s, kuru pēc aptuveni pus h meklēšanas atradu. Arī tas man izmaksās tgd 300 eur :D
ja aifonam 1. gada garantija vēl ir, tad pret jaunu var pa 200eur samainīt. Par pārējo neko nezinu :D
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by smith »

UldisUldis wrote:
ja aifonam 1. gada garantija vēl ir, tad pret jaunu var pa 200eur samainīt. Par pārējo neko nezinu :D

300 eur un man būs jauns. Veco jau atdevu, tagad jāgaida kad atsūtīs jaunu.
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by smith »

Šodienas update. Maucu mājās un viens paziņa pa ceļam izdomāja uzskrieties, bet es tak nevarēju krist kaunā 1.9 tdi taču sanāca tāpat :D stāsts tāds ka pie divīti uzsprāga egr termostata savienojums un visa motortelpa ar dzeses šķidrumu :D

Image

Image

Uzreiz sazvanīju paziņu kam ir tralis, lai aizvelk mani līdz mājām nepilnus 5 km. 2 nedēļu laikā jau otro reizi uz trali :D neveiksmīgs mēnesis. Vilka ar astru. Man auksti kauli, bet viss veiksmīgi :D

Image

Tad nu sagaidīju kad kāds atvedīs man vajadzīgo detaļu un sāku mainīt bet atdūros pret to, ka abas detaļas itkā vienādas, bet jaunajai ir savādāks gals kur nāk virsū dzeses truba. Dabuju pārtasīt trubu plus vēl vienu vakuuma trubu dabuju nomainīt, jo lai tiktu pie skrūves tam termostatam vajadzēja viņu ņemt nost, bet diemžēl tā bija veca un sadrupa daļās.

Image

Bet nujau viss salikts, jauns antifrīzs un bembis jau brauc Image


Interesanti ir tas, ka jaunajai detaļai bija novīlēts detaļas kods. Hmm. Kāpēc tā?
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Smith E39 Touring

Post by GG. »

Kādā pakā bija jaunā daļa? Daudzas kompānijas pārpako OEM daļas, bet izslīpē kodu
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by smith »

Neatceros paku, jo izmetu, bet detaļa ir behr un man liekas, ka kaste arī bija. Behr uzraksts bija, taču detaļas kods gan izslīpēts.
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by smith »

Var slēgt, nošķīda kārba un pārdevu :D
nakurilijs
Spam addicted
Posts: 5322
Joined: 03 Apr 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith E39 Touring

Post by nakurilijs »

Pa cik?
:dj:
Locked