*Sicram VW Polo 6r

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

Vai tu izlasīji visu tekstu ?

46
57%
35
43%
 
Total votes: 81

moro
Posts: 1350
Joined: 03 Jun 2005, 12:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by moro »

ray112 wrote:Testos tam riepam visadas vietas, bet kad skatas uz riepas uzlimi, ta pat visam slapja laika sakere B vai C un degvielas ekonomija ari tas pats apmeram reti kad var D ieraudzit. Vienalga vai riepa ir ar zinamu brendu vai kaut kads lets kinietis. Ta ka ari tam katrgorijam nez cik var ticeet. Jo nu gan jau vienadi vinjas visas tomer neturas uz cela.
Testesanu tam EU blembam pec EU direktivas veic pats razotajs, nevis neatkariga institucija
User avatar
dzejnieks
Posts: 2267
Joined: 04 Sep 2008, 18:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by dzejnieks »

Pēc čipa, jaudas pieaugums ir tikai daļā no apgriezieniem vai visā diapazonā?
B4 TDi
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by *Sicram »

dzejnieks wrote:Pēc čipa, jaudas pieaugums ir tikai daļā no apgriezieniem vai visā diapazonā?
Pirmajā lapā ir jaudas stenda izdruka.
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
KristiansV
Posts: 246
Joined: 15 Aug 2015, 23:19
Location: stroika
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by KristiansV »

Taviem sejas vaibstiem atbilstoša auto krāsas izvēle! :*

17" uz zemprofila riepas un salauzta spranda!
Keep calm and drive volvo!

aka Mr. Groziņš
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by Fretka »

vatafak
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by *Sicram »

LabasDienas :]
Redziet, ja, ir nobraukti kārtējie 15k km, un Polo devās uz stiklumeistars.lv iegūt šo to jaunu.
viena dienasgaitas spuldzīte
-eļļiņa, castrol
-filtriņš
-degvielas filtriņš
-gaisa filtiņš
-salona filtriņš
:dj:

Un tad šodien es gāju apskati.
VOT TAS BIJA PIEDZĪVOJUMS
es vakar e.csdd.lv samaksāju par TA, kas ir ļooooti forša fīča, un rindā teju nav jāstāv, iesaku visiem izmantot to.
aizbraucu šorīt uz TA un nu jā.. iebraucu izgāzējos, viss ir lieliski, kā jau pasvaigam dranduļetam, tad iestumjos pie meistara nr1. Šis saka, ka man nedeg viens dienasgaitas lukturis un tuvās gaismas nav noregulētas, izkrata auto un saka, ka vajadzēs atbraukt 2x .
Man pienākas 2 divnieki par to, ka lampiņas nav kārtībā.
Labi, es atbraucu mājās, nopērku kaimiņu servisā lampu, samainu, aizeju uz e.csdd.lv samaksāju par atkārtoto skati, kas ir 16e apmēra, taisni vai nedaudz nošokējos, ka ir relatīvi daudz. Bet nu labi, sūcs ar to, aizbraucu uz grossauto saku, ka vajag saregulēt lukturus, čaļiem ar pirkstu rādu uz TA lapu. Brašie vīri ( servisnieks, kas pieņēma mani, savulaik strādāja AUTOSUN KVALITATĪVS CENU LĪDERIS ) metas visu sačīnīt. Es samaksāju savu 9e par šo lielisko pakalpojumu, un kasierei saku, ka dodiet man čeku, ceru, ka viss būs kārtībā, uz ko man atbild, viss būs zaibis :naac:
es aizbraucu uz TA, izstāvu rindu, un tad man pretī izlec tāds pavecāks opis, šis piemetas klāt ar to mēraparātu un paziņo, ka viss sūcs man jābrauc prom, nekas neesot izdarīts un gaismas rāda kosmosu. es protams uz pauzes :| Kāpju raķētē un ar melno skati logā braucu atpakaļ uz Grosu , atsperu ar kāju durvis vaļā ( durvis jau bija vaļā ) un saku, ka neizgāju skati par lampām.. nu čo, veči pārbauda savu darbu, un saka, ka TA sačakarējušies :| es kāpju atpakaļ mašīnā, aizbraucu uz TA, izrunājos ar maiņas vecāko, ielaiž mani citā līnijā, tur vecis pārbauda un saka, ka viss ir zaibis, Polo ieguva apskati uz gadiņu.
Bet nu jā.. [censored] nebija licies, ka tik ļoti par lampām var piesieties, es saprastu, ja man tur stars nebūtu, vai lukturis kustētos, nu jā.. bet ka šitā var, [censored]. 4h veltiju šim jokam. nu par to, ka dienasgaitas lukturi nepamanīju, ka nestrādā un nesamainīju pats lohs, bet nu jā.
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by Archuks »

Viņi bija šokā, ka Sanitex tik labā stāvoklī dzenājamais auto, tādēļ meklēja šaubīgas lietas, pie kā piekasīties, lai vismaz kādu divenieku ieliktu.
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
nakurilijs
Spam addicted
Posts: 5322
Joined: 03 Apr 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by nakurilijs »

Būtu kvēps- palaistu 1. reizē.
:dj:
User avatar
AtmoBenzin
Posts: 11908
Joined: 01 Nov 2012, 16:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by AtmoBenzin »

nakurilijs wrote:Būtu kvēps- palaistu 1. reizē.
Skumji, bet absolūta patiesība.
anjey
Posts: 56
Joined: 03 Oct 2009, 11:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by anjey »

Vai nu TA ir šķība grīda, vai inspektoram ir problēmas ar acīm
User avatar
Alien
Posts: 4130
Joined: 01 Aug 2005, 16:10
Location: Ķekava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by Alien »

tas normāli
mums te vienam ķīnietim bij iešķiebti divnieki par neesošu eļļas noplūdi un lika nomainīt veselu bremžu šļauciņu
šļauku protams nomainijām un no motora melnos putekļus ar noslaucījām
reizēm nevar saprast ko viņi tur dara
AR_159 :drive:
User avatar
Martinss
Posts: 4868
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by Martinss »

anjey wrote:Vai nu TA ir šķība grīda, vai inspektoram ir problēmas ar acīm
Par šito viena tante teica, ka kkādā boksā ir šķība grīda un līdz ar to lukturi tur spīd, kur pagadās. :aiwa:
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by *Sicram »

Martinss wrote:
anjey wrote:Vai nu TA ir šķība grīda, vai inspektoram ir problēmas ar acīm
Par šito viena tante teica, ka kkādā boksā ir šķība grīda un līdz ar to lukturi tur spīd, kur pagadās. :aiwa:
5līnija 8)
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
MissL
Posts: 20430
Joined: 26 Sep 2010, 22:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by MissL »

Es tur laikam katraa boksaa esmu bijusi un ar shkjiibas griidas probleemaam neesmu saskaarusies. :hvz:
Driizaak cilveeks, kursh paarbauda iisti neprot to aparaatu...
Seat Leon Cupra4 TDi čipots nenormāli :]
Ex VW Golf MK4 TDi ziemsitis nenormāli.
Image
///M57 uz programmas nenormāli :]
Image
TDR. LV
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28575
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by howitzer »

Gan jau kāds forumietis, kiram nepatīk Polo, darbă iekārtojies. Moš Melnais... :]
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Foxijs
Posts: 6820
Joined: 17 Mar 2007, 14:30
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by Foxijs »

Labs stāsts :reeka: [censored], līdz pēdējam brīdim lasīju un likās ka akmens servisnieku dārziņā bet še tev ta sačakarējušies... nu, un kurš tev kompensēs tos 16 eiro? es domāju ka vajadzētu kādu izjāt par to
User avatar
nitrous_oxide
Posts: 265
Joined: 14 May 2016, 23:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by nitrous_oxide »

viņam jau lampiņa tpt nedega.. :hvz:
1970 Dodge Charger R/T
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28575
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by howitzer »

Atlajst sajmu
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by *Sicram »

Nē nu labdien :31:
Skatos tēmiņa nav kustināta 10 mēnešus :shura:
Vai tas nozīmē, ka polo ripo bēdu nezinādams ? :]
Kā lai saka, ir gājis dažādi 2x bija situācija, ka biju nobriedis auto tā pa riktīgo pārdod un pirkt BMW :aiwa:

Kas šajā laikā ir izdarīts :think:
nu ir šis tas.. :roll:
esmu iepazinies ar 1.6 tdi īpatnībām :D
tie kas pērk vai apmēram skatās uz kādu no VAG grupas izstrādājumiem, iesaku pievērst uzmanību šīm lietiņām.

- ja auto ir ar oem noskrējienu ap 150k-200k noteikti būs jārisina bēda ar EGR
- ja auto ir ar pilnu servisa vēsturi un nav vecāks par 7 gadiem tad EGR par saprātīgu summu var samainīt pie dīlera
- ja auto ir pilna vēsture, jāmeklē ieraksts par sprauslu maiņu, un atkal ja auto ierakstās 7 gadus, tad laikam, tur arī bija tā apmaiņa ar piemaksu
- vismaz mans auto, nelabprāt ar diagnostikas iekārtu, kas ir pie visiem mehiem, grib atklāt savas kaites. Dīlerim ir sprauslu tests, kur auto viens pats savā nodabā rūc apm. 1h un pēc šī testa pasaka kura/kuras sprauslas ir jāmaina, un ja ir tikai viena, tad viņš ir spējīgs uz kādu laiku ar pārējām trijām sadzēst esošo problēmu. Tiesa patēriņš pieaug, nedaudz, un tukšgaitā nedaudz skan pēc 3 cilindru dranduļeta. Iespējams, ka tas ir visiem 4 cilindru auto, bet ja vienu sprauslu samaini tad ticamākais, ka pārējās arī drīz sāks dot ziņu par sevi.

Kas vēl ? :think:
aa nu tad klasiskā eļļas maiņa, filtru maiņa tikko tika pievarēta, un arī uzliktas jaunas bremzītes priekšā. Esošās bija kārtīgi nobrauktas. Uzliku komplektiņu ar TWR, kā ierasts tika apmeklēts Aliens ar čomiem 8)
kas vēl ? :think:
nu lūk, mainot vasaras riepas piefiksēju, ka pakaļā viens amis ir nosulojies, un priekšā arī viens ļoti sulīgs. Tapa skaidrs, ka jauni amji ar steigu jāmeklē, rēcīgi tas, ka amji pa diognāli bija beigti :shura: Vienā mirklī iešāvās prātā, ka varētu darīt, kā melnais un aizstāt tikai tos amjus, kas ir beigti :urb: Bet tad iegāju internetā un sapratu, ka amji maksā maz. Sakarā ar to, ka MB bija pēdējais auto kuru nedaudz skrūvēju pats, tb bija kas parāda ar pirkstu kur jātur un tā, tad tika uzrunāts kāds aizrautīgs lietotājs, lai parāda ar pirkstu, kur kas un kā. Jāa, tas ir viņš Blondaiz man ierādija lietas, kā un kas notiek ap šo 2010. gada trešo golfiņu :cool:

nu un tagad nedaudz bilžu arhīvs, ceru, ka lejup.lv nebūs sūcs, un saglabās biudes ilgi un laimīgi 8)
vecais bremžu klucītis priecīgi nobremzējis miskastītē

Image

Bremzēt ir forši, bet vispār gan jau kāds teiks, ka viss tik norūsējis un vispār gavno :|

Image

jāatzīst, ka aizmugurē amji un acperītes mainās ļoooti viegli, tieši 3 skrūves, un visu var izdarīt no ārpuses.

Image

Šeit meistars rāda ar savām rokām, kas kā jādara 8)

Image

aa un te nedaudz modiņi 8) sakarā ar to, ka auto gaita mani ļoti neapmierināja un gribējās nedaudz sportiskāku piesitienu, tika uzzsūtītas eibach pro atsperojuma komplekts. 25/30mm. Neviens neredz, bet braukt ir daudz jautrāk un foršāk, kā arī liekas, ka iet ātrāk ! :] Un vispār cik skatījos internetus, tad eibach ražo atsperes priekš polo sportiskajām versijām, un pastāv iespēja iecelt tādas kur virsu rakstīts VW un Eibach vienlaicīgi.

priekšiņa
Image

pakaļiņa
Image

Pirms

Image

Pēc

Image

aptuveni iedvesmai kā izskatās standartiņš un kā manējais

Image

Un te nedaudz biudītes no smukā aparātiņa

Image

Image

Image

Image

Image

Ja kādam radās jautājumi par to, kāpēc pakaļā ir par 5mm vairāk kā priekšā zeminājums, tad oem tam auto purns ir nedaudz zemāks pa dzīvi, bet man tas ārkārtīgi besī tāpēc es labāk gribēju, lai auto ir taisns pret zemi. Bija arī H&R atsperu kits, bet tas bija nedaudz dārgāks, un liekas ka arī zemāks, bet ieraugot šo dzīvītē sapratu, ka būs labi :roll: Vismaz pagaidām :D
Bija arī protams variants iecelt alieexpres koilas par 200euro, bet tad tomēr izdomāju, ka pareizāk būs jauni amji un jaunas atsperes, tā teikt, baigi zemāku negribēju, un arī īstie vīri, teica, ka ja nevajag ļoti zemu, tad šādi feināk ( paldies Fretk 8) )
aa un uzliktu KYB amjus :think: it kā skaitās vienā plauktiņā ar sachs, bet jāatzīst, ka KYB varēja būt nedaudz stingrāki/cietāki. Bet nu ok, visu nevar gribēt, mirklī kad sūtiju amjus citu variantu nebija, jo biju ieplānojis maukt uz burnout izbraucienu, un ka ūber mega vajag visu pirms tam izdarīt, bet tad pats pievīlu sevi un citus :|
nu ok, tiekamies TA pārbaudē, un vispār ceru, ka saņemšos šogad nobraukt vienu minišosē treniņu. Es saprotu, ka būšu lēnākais un tā, bet rēali gribas pastūrēt :roll:
Vēlreiz paldies visiem, kas iesaistijās mana auto apkopītē un tehniskajā uzraudzībā: kaross, Alien un co, Blondaizz :beer:
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by smith »

Bildes foršas no smukā aparāta. Dodu 5/5 acis. Stance ftw.
Locked