Šobrīd ir 20 Apr 2018, 13:24

Visi laiki ir UTC + 2 stundas [ Vasaras Laiks ]

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 506 ziņas ]  Pāriet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Autors Ziņojums
AtbildētIerakstīts: 03 Apr 2018, 19:35 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 01 Nov 2012, 16:10
Atbildes: 8662
Galvenais ir uzpasēt un mainīt kārbas kardāna gumijas. Tiklīdz viņā parādās plaisas vai brīvkustības, tad vajag mainīt nost. Kas atkarībā no braukšanas var būt pat līdz divām reizēm gadā. Ja vislaik ir stingra gumija tad reduktori, gan mazie, gan lielie, dzīvo daudz daudz ilgāk. Paties stāsts, skarbā pieredzē pārbaudīts :D

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 04 Apr 2018, 16:48 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 30 Sep 2010, 00:18
Atbildes: 3040
Atrašanās vieta: Zaļās želejas racing tiim
Grūti spriest par dzīvi ar open difu. Pašam nav nekad bijis... Vienīgā pieredze ir ar atmo mercedesu uz vosa - sketchy un sarežģīti. Bet tagad bloķu cenas arī uzkāpušas kocmocaaa

#IzdedzesVīrs2017

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 04 Apr 2018, 21:17 
Lietotāja avatars

Kāds sakars? Tam cik ilgi dzīvo galvenā pārvada sazobe nav baigi nekāds sakars ar to vai pēc tam seko diffs, bloķis vai viss sametināts.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 04 Apr 2018, 22:08 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 13 Nov 2011, 13:06
Atbildes: 761
Atrašanās vieta: Madona, Rīga
AtmoBenzin rakstīja:
Kāds sakars? Tam cik ilgi dzīvo galvenā pārvada sazobe nav baigi nekāds sakars ar to vai pēc tam seko diffs, bloķis vai viss sametināts.

ja Tu jautā man, tad vnk pēc pieredzes parasti izbeidzas open difa satelīti. reduktori kuros norauti/samalti zobi pārim, esmu dažus tādus tikai redzējis salīdzinot ar izjukušiem satelītiem(pat stock e46 n42b20, čau kretīn! :naac: ). ok, pāris arī redzēti jau ar plaisām primārās vārpstas zobos pie pamatnes, bet tiem auto galīgi nebija mazmotori un ne mazie reduktori.

un tāpēc mazo reduktoru es vairs nevēlos, man nevajag bumbu ar laika degli aizmugurē, kas kādu labu gonku var apstādināt jebkurā brīdī.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 04 Apr 2018, 22:23 
Lietotāja avatars

Bet jūs tak metināsiet tā pat. Jebkurā gadījumā svaigu gumiju reizi "sezonā" toč silti iesaku tā vai tā.

Spoiler: show
Man bijuši vairāk par 10 reduktoriem uz mana e30, arī lielajos parādās luftes pēc kāda laika ja spārda sajūgu ikdienā, bet dzīvo visi ilgāk, ja gumija bez plaisām/brīvkustībām.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 04 Apr 2018, 22:52 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 13 Nov 2011, 13:06
Atbildes: 761
Atrašanās vieta: Madona, Rīga
AtmoBenzin rakstīja:
Bet jūs tak metināsiet tā pat. Jebkurā gadījumā svaigu gumiju reizi "sezonā" toč silti iesaku tā vai tā.

Spoiler: show
Man bijuši vairāk par 10 reduktoriem uz mana e30, arī lielajos parādās luftes pēc kāda laika ja spārda sajūgu ikdienā, bet dzīvo visi ilgāk, ja gumija bez plaisām/brīvkustībām.

nu ja mazais, tad es gribu bloķi, bet šitas mazais jau ne sūda nebloķē un izdveš nepārāk labas skaņas, ieguldīt viņā nuadu nav vērts, un tad sākas apburtais loks, jo mazu metināto vnk negribu vairs likt tas jau downgrade, sirdsapziņa neļauj....gribu lielo..LIELO!!!! ai zbal Jūs :dusma: :-D :-D

likšu mazo metināto..
:emo:

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 506 ziņas ]  Pāriet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Visi laiki ir UTC + 2 stundas [ Vasaras Laiks ]

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 9 viesi

Jūs nevarat izveidot jaunas tēmas šajā forumā
Jūs nevarat atbildēt uz tēmām šajā forumā
Jūs nevarat rediģēt savas ziņas šajā forumā
Jūs nevarat dzēst savas ziņas šaja forumā
Jūs nevarat pievienot failus šajā forumā

Meklēt:
Pāriet uz:  
Darbojas ar phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.lv