Akacis Peugeot 406 Coupe

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

Post Reply
Akacis
Posts: 3
Joined: 28 Aug 2016, 20:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Akacis Peugeot 406 Coupe

Post by Akacis »

Sveeiki, šeit esmu jauniņais, cerams ka pieņemsiet savā barā.

Tātad ar ko sākt, es nemaz nezinu, bet ar kaut ko ir jasāk.
Nesen iegādajos sev pirmo autiņu, peugeot 406 kupeju, 2000gada, ar 2.0 motoru, un arī gāzes iekārtu, domāju ka priekš pirmā autiņa ir pat diezgan labi. Iepriekš biju skatijies bumerus, žurkas, jo ļoti gribeju pakaļ piedziņu, bet tā kā budžets nebija liels, un no bembjiem man tik rūsas kaudzes sanāca, tad ieķeru pežo :-D Tiesības pagaidam vel kabatā nav, bet skola šogad apmaksā visas tiesibas izdevumus, tapēc drīz būs. Mašina dzīvojas netālu no Liepājas puses, ja nu kāds gribēs sačillot 8)
Protams naudu pats krāju, no senčiem neko neņēmu. :beer:

Par mašinu vispār neko sliktu nevaru teikt, viss iet kā vajag, bet ir dažas nianses ar kurām jatiek galā.
Vizuāli mašina ir jasataisa, kā arī tehniski, jo apgriezieni mēdz lekāt pa brīdim, un griežot stūri uz vietas kaut kas krakšķ pa brīdim, kādam ir kādas idejas, kadeļ?

Labi, beigšu vilcinaties, talāk lai runā bildes.

Protams, pats es ar savu autiņu :latvija:
Image

Image

Image

Un šeit visi vizuālie kasjaki kas jasalabo, cik noprotu mašinai labā puse ir sista, jo mainits lukturis, un miglinieks, kā arī kapots ir špaktelēts.

Image

Image

Image

Image

Image

Tas būtu isumā viss. Pats mācos par auto mehaniķi, tadeļ uz šī auto varešu arī praktizēties, un tāda garā.
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11877
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Akacis Peugeot 406 Coupe

Post by ttd »

izlasiju pirmo teikumu, paskatiju bildes un teikšu tā :
Ja noņemsi gateri(ķekavu(šķiedru), karbona plēves utml sūdus), tad visi būs priecīgi par šāda interesanta auto ienākšanu forumā :)

Sākumam, lai nenomētā ar akmeņiem : spoileris miskastē, karbona plēve nost. poh, kas apakšā - tāpat būs labāk. Saprotu, ka sock bamperi varētu maksāt naudiņas, tadēļ tas var pagaidīt ;)
Par mašinu vispār neko sliktu nevaru teikt, viss iet kā vajag, bet ir dažas nianses ar kurām jatiek galā.
Vizuāli mašina ir jasataisa, kā arī tehniski, jo apgriezieni mēdz lekāt pa brīdim, un griežot stūri uz vietas kaut kas krakšķ pa brīdim, kādam ir kādas idejas, kadeļ?
siltam tikai lēkā vai aukstam arī? Ja abos gadijumos - meklē vakūma sūci(ieplūdes kolektora blīve, vakuma gtrubas, gofra etc). Stūre - daudz iespēju. Labāk paņem draudziņu, lai stūri groza un pašam paklausīties - pie reikas/krustiņa/cv-jointiem/stab.stieņiem utt.
User avatar
O.z
Posts: 10684
Joined: 08 May 2013, 23:05
Location: Lauki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Akacis Peugeot 406 Coupe

Post by O.z »

Ja skola apmaksā tiesības un esi netālu no liepājas, tad gan jau mācies cīravas avs?. ja tā tad tur ir pietiekami labas darbnīcas lai savu auto varētu savest kārtībā :cool:
User avatar
nitrous_oxide
Posts: 265
Joined: 14 May 2016, 23:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Akacis Peugeot 406 Coupe

Post by nitrous_oxide »

Iemet kādu bildi no salona! :grudaks:
Šie pežoti ir diezgan OK, noteikti labāka izvēle par golfveidīgajiem tā paša vecuma brīnumiem. :vag_tdi: :cool:
1970 Dodge Charger R/T
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28619
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Akacis Peugeot 406 Coupe

Post by howitzer »

Kā jau visi teica, noņem lauku tūningu, sakārto kapotu un būs normāla pirmā tačka.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Leinis
Posts: 11
Joined: 09 Oct 2014, 00:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Akacis Peugeot 406 Coupe

Post by Leinis »

Iespējams viens no pr. amortizatoru atblastiem krakšķ, par apgriezieniem - paskaties MAP sensoru, ja jāmaina - nav baigi dārgi.
User avatar
ray112
Posts: 5028
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Akacis Peugeot 406 Coupe

Post by ray112 »

Leinis wrote:Iespējams viens no pr. amortizatoru atblastiem krakšķ, par apgriezieniem - paskaties MAP sensoru, ja jāmaina - nav baigi dārgi.
Shitas vai tad turbomotors, ka MAPs ir. Atmosferai tak nav spiediens ko mērīt. Drizak MAFu domaji gan jau.
User avatar
nitrous_oxide
Posts: 265
Joined: 14 May 2016, 23:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Akacis Peugeot 406 Coupe

Post by nitrous_oxide »

ray112 wrote:
Leinis wrote:Iespējams viens no pr. amortizatoru atblastiem krakšķ, par apgriezieniem - paskaties MAP sensoru, ja jāmaina - nav baigi dārgi.
Shitas vai tad turbomotors, ka MAPs ir. Atmosferai tak nav spiediens ko mērīt. Drizak MAFu domaji gan jau.
Gāzei ir map sensors.
1970 Dodge Charger R/T
User avatar
AtmoBenzin
Posts: 11921
Joined: 01 Nov 2012, 16:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Akacis Peugeot 406 Coupe

Post by AtmoBenzin »

Stūre gadījumā negrozās ar tādiem pārlecieniem pa 90 grādiem?
User avatar
GG.
Posts: 15716
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Akacis Peugeot 406 Coupe

Post by GG. »

Auto ir super glīts, ja sakopts. Veiksmi darbos :cool:
Spoiler
Show
ray112 wrote: Shitas vai tad turbomotors, ka MAPs ir. Atmosferai tak nav spiediens ko mērīt. Drizak MAFu domaji gan jau.
Atkarīgs kāda vadība. Daudzi atmosfēras motori izmanto MAP. Man golfam digifant 3.2 ir MAP.
User avatar
Oss
Posts: 308
Joined: 06 Jun 2009, 20:34
Location: Šiauliai, LT
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Akacis Peugeot 406 Coupe

Post by Oss »

Konkrētajiem Pežukiem ir 7. Motronic.
Stock bamperus LV neatradīsi - viņi ir uz izķeršanu :emo: Vispār ar daļām konkrētajai virsbūvei ir diezgan interesanti. No elektronikas puses vēl interesantāk, jo šis ir D9, nevis D8 kā lielākā daļa Coupes iekš LV.


P.S. Man pašam autoparkā arī ir šāds Pežuks :]
User avatar
Svā
Posts: 1042
Joined: 29 Jun 2015, 13:01
Location: Madona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Akacis Peugeot 406 Coupe

Post by Svā »

Oss wrote:Konkrētajiem Pežukiem ir 7. Motronic.
Stock bamperus LV neatradīsi - viņi ir uz izķeršanu :emo: Vispār ar daļām konkrētajai virsbūvei ir diezgan interesanti. No elektronikas puses vēl interesantāk, jo šis ir D9, nevis D8 kā lielākā daļa Coupes iekš LV.


P.S. Man pašam autoparkā arī ir šāds Pežuks :]
Oss, tev nebija sarkans ar rh zw1?
Kko tādu atceros Image


Sent from my iPhone using Tapatalk
1995 BMW 316 MX-47
User avatar
Oss
Posts: 308
Joined: 06 Jun 2009, 20:34
Location: Šiauliai, LT
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Akacis Peugeot 406 Coupe

Post by Oss »

Pieņemsim, ka ir tas pats.

Ne mana tēma, ne mans auto.
bucis
Posts: 671
Joined: 22 Oct 2011, 13:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Akacis Peugeot 406 Coupe

Post by bucis »

Skaista. Nedaudz piestrādās un būs ok. Lai labi ripo!
Post Reply