Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

Locked
User avatar
howitzer
M30
Posts: 25468
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи

Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Post by howitzer » 03 Oct 2016, 21:57

Labdien, labvakar. Ir skaists, rudenīgs vakars, aiz loga lēni birst nodzeltējušās kļavu lapas, audio atskaņotājā skan "Izdodam Rudeni", uz galda kūp tējas krūze un ir laiks mazliet papļāpāt. "Mazliet" noteikti izvērtīsies par "daaaaaaudz", tā kā planšetu paaudzei, kurai lasīt besī, piedāvāju 2 variantus:
Pirmais ir, spiest "page down", paskatīt bildes, saprast, ka viss slikti, nav STANSS un plīte, un ierakstīt kaut ko rupju.
Otrais variants ir
Spoiler
Show
Teksta tiešām būs daudz, jo šo topiņu veidošu, kā blodziņu/dienasgrāmatu ar savām pārdomām un izjūtām par auto, utt, utjp. Otro reizi nebrīdināšu - ja sākāt lasīt, paši vainīgi.
Bilžu daudz, spoilerus nelietoju. Mans topiks, kā gribu, tā rakstu.

Tā kā mūsu lokā ir vairāki jaunpienācēji, īsi iepazīstināšu ar saviem ex drapakiem.

Number one: mans E34 535i.
Nopirku laikam 2010tajā gadā par 450ls no pāķa pilnīgi nobrauktu un nojātu, sagrūdu daudz naudas, sataisīju braucamu un spolējamu, spolēju visur, kur var un, kur nevar, auto izskatījās pēc sūda, bet tehniski bija labs. Pārdevu par tādu pašu summu čomam, jo braucu strādāt uz ārzemēm. Čoms nošķīla apmēram 20min pēc iegādes.
Image

Number two: E30 316i.
Kad 2012.gadā atbraucu no Vācijas, nopirku no čoma labu E30 par kkādiem 2k eur. FL kupeja, maz rūsas, M52B28, daudz jaunu detaļu, dzīvs auto, utt. Saliku kkādu mūziku, šo, to bišķi paremontēju, vizinājos, turpināju spolēt. Pārdevu lietotājam Ch, jo vairs nevarēju atļauties uzturēt auto. Neesmu no tiem, kuri uzskata, ka ar 400-500eur algu var atļauties normāli uzturēt auto.
Image

Ar E30 pārdošanu mana hobijauto ēra beidzās. Turpināju spamot pa forumu, bet auto jomā viss bija apklusis. Sāku mēģināt roku savā biznesā un visas finanses tika sagrūstas, lai varbūt kaut kad nākotnē varētu būt pats sev saimnieks un paprovēt, kā tad tas īsti ir - ne pie viena nestrādāt un darīt to, kas patīk. Ar dāmu ikdienā gāzām ar viņas Audi A4B6 1.9tdi, kurš pēc kāda laika tika iemainīts pret E36 325TDS, ar kuru braucam joprojām (audim divas reizes tika taisīts motors un bundža bija skumja, tāpēc arī samainījām).
Image


Ar laiku sākām saprast, ka mums vajag katram savu auto, jo nereti vienam jāskrien uz vienu pusi, otram - uz otru un ar vienu auto ir čakarīgi.
Sākām domāt, ko lai iepērk. Es domāju, ka otru auto var ņemt ar mazāku "daily" statusu, jo otrs auto tomēr ir "otršķirīgs", tāpēc var pameklēt arī ko interesantāku, nekā kkādu MK5 golfu, Volvo V70 vai ko tamlīdzīgu, ar ko tagad puse Latvijas rullzo. (Nu tik loģisks teikums sanāca... :emo: I cannot brain today, I has the dumb.)
SS'ā pirms apmēram gada/pusotra stāvēja E28 520i pelējuma zaļā krāsā par kkādiem 2k eur. Joka pēc aizbraucu apskatīties, auto bija Motormuzeja līmenī. Neviena rūsas punkta, neviena saplēsta diedziņa salonā, viss ļoti tight. Paprasīju čalim par iespēju iemaksāt rokasnaudu un vēlāk visu pārējo, čalis piekrita, bet, kad zvanīju, lai nodotu monētas, čalis atmetās. Pats esmu vainīgs, bomzis. Ja būtu aizbraucis ar brūnu dermantīna koferi, kurā 20 eur nomināla banknotēs būtu divi tūkstoši Latvijas valsts Eiro, sterilais E28 būtu mans. Bet, kā vecā tautas parunā zināms, nav rociņu, nav cepumiņu.
Kādu nedēļu staigāju apkārt bēdīgs, tad Drivers bija ielicis tirgoties sarkanu E28 ar ETA mataru un bēšu salonu. Aizbraucu apskatīties, bija baigi sapuvis, glāzes čau, sliekšņi čau, emo, me atkal bēdīx.
Tad pēkšņi atcerējos, ka no tehnikuma laikiem man bija viens čoms, kurš simts gadus atpakaļ bija nopircis E28 ar domu, ka cels augšā. Labu laiku tas E28 vienkārši stāvēja pie viņa pagalmā. http://www.facebook.com----" onclick="window.open(this.href);return false;>messages---->Eu, bembis vēl ir?-----> Ir, brauc šurp.
Mkay, sarunājām aizbraukt pie viņa apskatīties.
Šādu es to auto ieraudzīju:
» Skatīties Youtube

Auto stāvēja bez purna, salonā gāzās ūdens, viss bija sapelējis un bēdīgs. Es saku: "Iemetam aķi un paskatamies, ko būs."
+ klemme, aizdedzes atslēga, "KLEKLEKLEKLEKLEKLEKLE, PUK, PUK, KLEKLEKLE KLE BRAAAAAAAAAAAAP!"
Šrots pieleca uzreiz. Hmm, izskatās jau biki labāk. Sarunājām uzbraukt uz pacēlāja.
Uzbraucām uz pacēlāja, izskatījās šādi:
Image

Grīda laba, sliekšņi bišķiņ lūdz pēc elektroda, bet visādi, citādi, izskatījās ņemams.

Pāris random bildes:
Image
Image
Image
Image

Bēdīgais E28:
Var pabraukt, bremzes un sajūgs nav sacepušies, auto kustas.
1984.
520i
M20B20
5gang manual
Ekstru nav (nu, ir manuālā lūka, aizmugurē bandītu lampas, dermantīna apšuvumi salonā - šaubos, vai visi tie mēsli skaitās ekstras)
Rūsa ir
Visas detaļas purnam tipa ir
Pēdējā skate 1998. gadā. Visu pārējo laiku mētājies šur un tur.
Sūds? Y/N: Y
Vai man vajag? Y/N: Y
Vai es esmu lohs? Y/N: Y
Sarunājām ar čomu cenu. Cenā ietilpa arī viņa palīdzība un bokss ar instrumentiem, pacēlāju, u.c. vajadzīgajām lietām, lai auto atdzīvinātu.
P.s. - viss šis notiek apmēram pusotru gadu atpakaļ.

Ar ko tad sākām? Sākām ar lūkas sataisīšanu, lai salonā netecētu ūdens. To sataisījuši, rāvām ārā tepiķi, lai sametinātu bleķus pie vadītāja un pasažiera kājām. Dzinnn, dzinnn, svarka skan, metinājuma vietas nostrūklojām, tad skābā, divkomponente, šuvju mastika un viss notiek. Pie reizes izkasīju no izolācijas visu grīdu un nokrāsoju homoseksuāli zilā akrila krāsā ar pindzeli. Yay.
p.p.s. - viss tiek bildēts ar mabilu, jo tā vienkārši bija.
Image
Image
Image
Image

Zbis. A ko tālāk? Tālāk tiek ravēta nost visa hadene, bremzes, utt. Aizmugurē 520i nāk bungu bremzes, tāpēc izdomāju pāriet uz šķīvju bremzēm. BMWpower useris Patriots no Latgales man atveda disku bremžu tiltu ar pusasīm un reģi. Paldies viņam.

Priekšējā sija, priekšējais, aizmugurējais stab. stienis, suporti, aizmugurējais tilts un vēl kkādas mazās huiņas aizskrēja uz blast.lv. Paldies džekiem, lēti un labi. Hadenē nomainīts pilnīgi viss, izņemot aizmugurējos amjus un pederes. Visas sviras, bukses, bremzes, gultņi, atsaites - viss, viss, viss ir jauns. No sākuma likās, ka E28 viss maksā centus, bet tā gluži nav. Saskrien tie eirīši arī par visām tām daļām, centāmies likt labus ražotājus, bet bieži vien jāliek tas, kas ir, jo alternatīvu nav. Vecs auto tomēr.

Image
Image
Image
Image
Tad pārvilkām degvielas un bremžu caurulītes. Paldies userim GG, kurš iedeva foršu instrumentu - vītņkniežu pistoli. Kur vajag pieskrūvēt klipsi - izurb coberi, ieķēzī šuvju mastiku, iešauj kniedi un Tev bleķī ir elegants coķis ar vītni, var piepist klāt kaut vai gleznu, vai plauktiņu ar tējas krūzītēm.

ImageKad tas murgs bija beidzies, iedevu GG atrestaurēt resnās pusasis no šķīvju bremžu tilta ( putekļsargi bija saplīsuši un granātās dzīvoja čūskas), paldies viņam milzīgs un ņizkij paklon. Nabags trīs nedēļas ar tiem šrota puvekļiem čakarējās. Nevarēja nopirkt pareizos remkomplektus, bet beigās izrādījās, ka brāķi atsūtīti. Nu beidzot bija gatavas, iespraudu reduktorā un hadene bija pabeigta. Tad ātri garāžā geto stilā nokrāsojām spārnus, fartuku un salikām purnu. Visa elektrība strādāja. Jā, tonis atšķiras. Jā, man vienalga. Jā, iespējams, ka kaut kad pārkrāsošu atkal. Viss no otras puses izpūsts ar vasku, visi dobumi un arkas arī savaskotas.

Pa brīvbrīžiem nopirku arī šādus, tādus, nevajadzīgus mēslus. OBC, Check kontroli, E34 Sportsitzes, ieķēru Zender spoileri no MK2 golfa lel, kurš der praktiski, kā uzliets. Jā, Golfa detaļa uz bmw, šausmas.
Image
Image

Tā kā tagad auto bija ar šķīvju bremzēm aizmugurē, R14 bleķi vairs virsū nelīda. Ieķēru aplupušus ST5 no E34 ar 195/65/15 riepām, kuras par šokolādi atveda Juziks. Paldies.
Nu ar salikto purnu un diskiem beidzot varēja apskatīties kopskatu. Iemīlējos. :alkofest:
Bļin, cik ļoti reizēm rokas nolaidās, gadu skatoties uz auto bez purna. Liekas, ka nekas neiet uz priekšu, lai gan katru reizi ir šis, tas pie auto padarīts.
Image

Auto rūca, gaismas dega, bremzes strādāja un tuvojās laiks, lai dotos uz skati.
Uztaisījām arī apkopi dzinējam, protams.
Jauna zobsiksna, termostats, ūdenssūknis, sveces, eļļa, tosols, agregātsiksna, kārbas un reduktora eļļa, bremžu šķidrums, degvielas un gaisa flitri. M20 rūca kā pulkstenis.

Saraksts ar padarītajām lietām:
Apkope dzinējam
Ritošā (bleķi uz smilšustrūklu un pulveri - sviras, bukses, gultņi, atsaites, bremžu diski, kluči, aizmugurē disku bremzes, bremžu aizsargi, rocenes troses, utt)
Sametināti bleķi - pie vadītāja kājām, lūka, aizmugurē slieksnim gals.
Pārvilktas visas caurules zem auto, arī bremžu šļauciņas un vakuuma šļaukas motortelpā
Vēl miljons un viena lieta - sataisītas gaismas, pielikts izpūtējs, utt, utt, utt, utt, utt, utt, utt.

Pirmo reizi kopš 1998. gada, BMW E28 520i ar valsts numuru DC 4198 tika braukts pa koplietošanas ceļiem šodien, 2016. gada 3. oktobrī.
Izņēmām vienas dienas atļauju, samaksājām par skati, piesēdinājām draudzeni pie stūres (kā ne kā, e28 ir uz viņas vārda uzrakstīts) un šī lepni stūrēja iekšā boksā.
Es jau biju sagaidījis, ka auto nekādā gadījumā nedabūs skati, jo zināju, kas vēl ir jāsadara, bet inspektors tikai iedeva respektu par to, ka tiek atdzīvināts vecs auto, pastāstīja, kas jāsataisa un E28 šodien ieguva apskates uzlīmi ar tiesībam piedalīties ceļu satiksmē uz veselu gadu.


Kaut kā tā...
Vai auto joprojām izskatās pēc sūda?
Jā. Vizuālie kasjaki praktiski netika laboti, jo man svarīgāks ir tehniski labs auto, nevis laiki instagramā.
Ko es ar auto tālāk plānoju iesākt?
Nezinu. Droši vien, BRAAAAP!
Kas vēl jāsadara?
A kas vēl nav jāsadara? Tur ir miljons kasjaku. Primāri, normāli jāatgaiso sajūgs, jāieliek nopirktās sporta taburetes, jāuzcep short shifts, jāaizbrauc uz savirzi.
Tad jānomaina salona paklājs, jo ir sašķīdis, jāpārkrāso jumts, jānopērk cita haube, jāvinnē superbingo, jāpalase zemenes, jāizdzer inde...Un vēl miljards lietu/štuka darbu. Jāpārmetina pakaļarkas, arī sliekšņi visā garumā. Ir dzīvi, bet gribas kaut kad uztaisīt smuki.
Stance/oem/race car?
Nezinu. Kamēr būvēju auto, sapņoju par minišoseju. Šodien izbraucu ar to šrotu, šausmas.... Pēc tvirta E36 ar sēdinājumu un platām mizām, šis auto liekas, kā widowmakers. Bāzt dakšiņu rozetē man liekas drošāk, nekā gonkot ar šito hlamu. Kādas reizes 20 likās, ka apgāzīšos. Drausmas, vadāmība vienkārši emo. Redzēs, vai es mēģināšu to kaut kā labot.
Šodienas minibildes:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Es gribu pateikt milzīgu paldies čomam un burnout userim R5SGT, pie kura šis auto tika sataisīts. Paldies par pacietību, darbu un to, ka neizmeti mani ar šito krāmu ārā no sētas.
Tad atsevišķs big ups un rescpetca userim GG. Viņš ir šī auto tehniskais konsultants un "nemīz, gan pabeigsi!" frāzes atkārtotājs. Palīdzēja gan ar padomu, gan ar detaļām, gan ar visu citu iespējamo. Paldies.
Vēl paldies manai jaunkundzei, ka piecieta manu prombūtni brīvdienās un naudas trallināšanu šim hlamam.
Kāpēc tas viss vilkās ilgāk par gadu? Jo pie auto mēs strādājām tikai apmēram dienu nedēļā, siltajā laikā. Ziemā neko nedarījām. Nav tā laika tik daudz, tad viens netiek, tad otrs, utt. Turklāt, izvēlējos reāli stulbu laiku dzīvē, kad taisīt kaut kādu hlamu, paralēli attīstot pats savu uzņēmumu. Līdzekļus, protams, uz visu šo tērēju tad, kad bija brīvi, jo izvēlēties starp savu darbu un rūsas čupu nav pārāk grūti.
Paldies par uzmanību, tiekās ielās.
Last edited by howitzer on 25 May 2017, 17:26, edited 1 time in total.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

ImageAll BMW drivers use indicators.It's just that the bulbs emit a light which the poor people can't see.

User avatar
spogulis86
Posts: 941
Joined: 31 Mar 2010, 19:42

Re: Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Post by spogulis86 » 03 Oct 2016, 22:07

Beidzot ! :drive:
Man gan atmiņas par e28 sāpīgas :emo:
Par laimi modē ir nācis drifts, tapēc nav nevienam vairs jāskaidro, kapēc priekšpiedziņa ir tizla / P.Timrots /
Image

User avatar
MissL
Posts: 18258
Joined: 26 Sep 2010, 22:23

Re: Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Post by MissL » 03 Oct 2016, 22:15

Oho, malacis. ;) lai izdodas liidz konchai sakopt. 8)
TDR. LV

User avatar
howitzer
M30
Posts: 25468
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи

Re: Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Post by howitzer » 03 Oct 2016, 22:18

MissL wrote:Oho, malacis. ;) lai izdodas liidz konchai sakopt. 8)
:cool: Redzēs, ko nu te būs un ko darīs. :shura:

spogulis86 wrote:Beidzot ! :drive:
Man gan atmiņas par e28 sāpīgas :emo:
EEEJ DIRST, VAAKS [censored]? :aiwa:

Bļin, šodien, gasējot apkārt, reāli nesapratu - kā es ar E34 nemīzu braukt plakaniski... :emo: Hadene E34 un E28 ir pilnīgi vienāda un E28 ir vieglāks. Toreiz laikam bija jaunības stulbums un arī īsti nebija, ar ko salīdzināt, tāpēc arī ar to auto gonkoju kā debīls. Ar šo ir bail vispār nedaudz ātrāk jebkurā līkumā braukt. :emo:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

ImageAll BMW drivers use indicators.It's just that the bulbs emit a light which the poor people can't see.

User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 14878
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Contact:

Re: Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Post by Juzix » 03 Oct 2016, 22:20

Image


EDIT: Howi, davai bez jociņiem: https://www.youtube.com/watch?v=poRnKBvoiqA" onclick="window.open(this.href);return false;
Image :latvija:

User avatar
spogulis86
Posts: 941
Joined: 31 Mar 2010, 19:42

Re: Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Post by spogulis86 » 03 Oct 2016, 22:22

howitzer wrote:
MissL wrote:Oho, malacis. ;) lai izdodas liidz konchai sakopt. 8)
:cool: Redzēs, ko nu te būs un ko darīs. :shura:

spogulis86 wrote:Beidzot ! :drive:
Man gan atmiņas par e28 sāpīgas :emo:
EEEJ DIRST, VAAKS [censored]? :aiwa:

Bļin, šodien, gasējot apkārt, reāli nesapratu - kā es ar E34 nemīzu braukt plakaniski... :emo: Hadene E34 un E28 ir pilnīgi vienāda un E28 ir vieglāks. Toreiz laikam bija jaunības stulbums un arī īsti nebija, ar ko salīdzināt, tāpēc arī ar to auto gonkoju kā debīls. Ar šo ir bail vispār nedaudz ātrāk jebkurā līkumā braukt. :emo:
Tik mans gāja lupatās, joprojām nav jaudīgāks auto bijis :D
Minišosejai varu compactu piedāvāt :D
Par laimi modē ir nācis drifts, tapēc nav nevienam vairs jāskaidro, kapēc priekšpiedziņa ir tizla / P.Timrots /
Image

User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11338
Joined: 24 Oct 2011, 11:19

Re: Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Post by ttd » 03 Oct 2016, 22:31

auto gut; teksts meh

Howi, bet E28 nevadās tāpat kā E34... ne tuvu... just sayin.

User avatar
AtmoBenzin
Posts: 10052
Joined: 01 Nov 2012, 16:10

Re: Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Post by AtmoBenzin » 03 Oct 2016, 22:34

eeee kur vidžiks ar burnoutu?

User avatar
howitzer
M30
Posts: 25468
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи

Re: Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Post by howitzer » 03 Oct 2016, 22:38

ttd wrote:auto gut; teksts meh

Howi, bet E28 nevadās tāpat kā E34... ne tuvu... just sayin.
Varētu būt. Nefiga vairs neatceros, kā e34 vadās.
AtmoBenzin wrote:eeee kur vidžiks ar burnoutu?
Hmmm :|
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

ImageAll BMW drivers use indicators.It's just that the bulbs emit a light which the poor people can't see.

User avatar
Focus
bez Jumta
Posts: 4245
Joined: 10 Jun 2004, 23:55
Location: Darbnīca

Re: Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Post by Focus » 03 Oct 2016, 22:39

ļoti labi!
Fleksētai atsperei vijumus neskaita...

User avatar
GG.
Posts: 13625
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: THE DOCTOR, THE SLONIK, THE BIG KORPUS

Re: Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Post by GG. » 03 Oct 2016, 22:44

Prieks, ka auto ir ielās un smaids pa visu ģīmi. Zinu to awesome sajūtu :cool: Maladec master!
Spoiler
Show
Image
500eur vape kolektora

User avatar
bozgar
Posts: 90
Joined: 09 Sep 2014, 00:40

Re: Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Post by bozgar » 03 Oct 2016, 23:39

labi!
golfi rullē nē

User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12811
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Contact:

Re: Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Post by Archuks » 04 Oct 2016, 00:04

RESPECT, neko piebilst, neko atņemt :cool: Lai veicas ar superbingo :shura: un izdodas pilnveidot to, kas vēl jāpilnveido :)
VW GOLF MK7 GTI DAILEY / Peugeot 106 ABC RACE / BMW E36 EUROPEBEATER
Image

User avatar
SpaceCowboy
Posts: 194
Joined: 04 Mar 2014, 03:08

Re: Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Post by SpaceCowboy » 04 Oct 2016, 00:51

Niice! 8) :grudaks: Blac, gribu e28! :shura: Un ja nezini ko lai dara tālāk: gonkām jābūvē! :]
Last edited by SpaceCowboy on 04 Oct 2016, 20:44, edited 1 time in total.

User avatar
kretīns
Posts: 1793
Joined: 26 Oct 2009, 23:04

Re: Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Post by kretīns » 04 Oct 2016, 01:13

:cool:

-AF-
Posts: 3873
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga

Re: Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Post by -AF- » 04 Oct 2016, 08:33

Patīk šitādi topici ;)
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

User avatar
Martinss
Posts: 3953
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga

Re: Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Post by Martinss » 04 Oct 2016, 08:35

Čotka! :cool:

Tagad tik atliek iesvapot M57. :]

User avatar
*Sicram
Posts: 26172
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Contact:

Re: Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Post by *Sicram » 04 Oct 2016, 08:42

Martinss wrote:Čotka! :cool:

Tagad tik atliek iesvapot M57. :]
+1
Savādāk ņau ko spiest like 'n' share :|

PS
Tu jau zini kur tev jānokļūst.
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit

User avatar
Black President
Spam addicted
Posts: 13289
Joined: 11 Nov 2013, 13:11
Location: Underground

Re: Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Post by Black President » 04 Oct 2016, 09:05

Tas tacu M20, interneta gan jau ka ir 1001 tuninga detalajas un izstaigatas tacinas $$$=jaudas profit ispejas.Jedi's path varetu but sads (vnk redzejums situacijai)

-Panemt vel vienu M20 un vienu galvu (patrenrties portet)
-Nosedinata un porteta galva
-Virzulji overbore
-Lietots Shrick (vai jauns)
-Vieglaki virzulji ar klaniem ja var
-Kka vel palilinat kompresiju
-Triki ar iepludi (ta ka dara tur ar M50)
-Zirneklitis

Izmaksas diez gan niecigas,bet ieguvums varetu but lidz pat ~50 z.s
EBOSH MOTORSPAM

User avatar
howitzer
M30
Posts: 25468
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи

Re: Howitzera BMW rat rods: "The Ace"

Post by howitzer » 04 Oct 2016, 10:23

Paldies, vīri.

Par motoru runājot, te, visticamāk, paliks M20. Kvēpa šajā auto nebūs. :) Ikdienai ir kvēps, šim gribas braaaap. :) Redzēt panelī tahometra skalu līdz 7000rpm, benzīntankā paņemt zaļo pistoli un tā smarža, kad pārlej. :lovs: Ja es gribētu svapu, tad vai nu M60/M62, vai arī kaut ko no S sērijas. Bet, tā kā kaut vai tam pašam M62B35 (3.5l V8 ar 240zs), kuru var nopirkt par 200eur, normāla apkope maksā ap pusotru tūkstoti eiro (ķēde, vanosi, gredzeni, šāles, visas blīvītes, sīkumiņi), tad nebūs. Es neesmu no tiem, kuri nopērk motoru un, neatverot, met iekšā. Visi šie motori ir braukti daahuja un pļerkstēt apkārt ar V8 toni, lai gan eļļa jāpielej ar spaiņiem, nav man pa prātam.
Par M20 runājot, ja kaut ko darīšu, tad kaut kas no tā, ko Žoriks teica. Visticamāk, kopēšu Atmobenzīna M20 recepti. Motronic vadība ( man jau tagad vakuums riebjas), agresīvāka sadalene un varbūt vēl pāris sīkumu. Neceru no aizvēsturiska, divlitrīga motora nosmelt baigo jaudu. Ja tas notiks, tad intereses pēc, jo pašam pajokoties ar dzinēju skrūvēšanu vēl nav sanācis. Bet nu nekādus plānus pirms padarītā baigi klāstīt negribu, jo viss auto prasa loviiiti un visādi var sanākt. :vaz_turbo_un_kompresors_no_mini:

Paldies CSDD inspektoram, kurš atļāva uz auto paturēt daļu vēstures. :)
Image
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

ImageAll BMW drivers use indicators.It's just that the bulbs emit a light which the poor people can't see.

Locked