Smith Audi B6 quattro

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by smith »

Problēmu, laikam, atrisināju. Šovakar tā agresīvāk padzenājos pa rajonu kādu pusotru stundu un pamazām sāka pūst silto gaisu līdz beigās jau tik karsti bija, ka acis ēda ārā :D
Ex E39 arī atgaisot bija taka pirkstus apmīzt, šitam kkā ilgāku laiku vajag. :drive: Bet paldies par ieteikumiem. :grudaks:
User avatar
ray112
Posts: 5007
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by ray112 »

mdz wrote:Nu purns ir jānoceļ, bet viņš attiecīgi arī viss sobrā turās uz pāris skrūvēm un ir ātri noceļams/uzliekams. :hvz:
Es arī nesaprotu ko var raudāt par to purna nost ņemšanu. Tās tiešām ir dažas skruves un shtekeri un viss purns ir nost vienā gabalā, pēc tam klāt tikt visam ir super vienkārši.
User avatar
GG.
Posts: 15695
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by GG. »

howitzer wrote:Piešķil auto, pečkas temperatūru uz maksimumu
Šis punkts lielākajai daļai VAG nav aktuāls, jo cirkulācija caur pečkas radiatoru nekad netiek apturēta, nav vārsta kā, teiksim, BMW.
motorider
Posts: 16
Joined: 15 Oct 2010, 21:28
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by motorider »

Tur kur pečkas šļaukas ienak salona, tur vajag atgaisot( noņemot šļauku ne lidz galam)
User avatar
Kaross
Posts: 1384
Joined: 20 Feb 2008, 17:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by Kaross »

VAG priekšas noņemšana ir paredzēta visos manuāļos un to inženieri ir paredzējuši, lai šī procedūra būtu vienkārša un ātra. Ko nevar teikt par RS6, bet tas ir cits stāsts.
Tā ka nekāda baigās problēmas ar to nav. Noteikti zobenes maiņa ir daudz ātrāks pasākums par lielisko BMW ķēdi, kas tur mazāk pašlaik jau kā VAG zobenes. :reeka:
Un jā, tomēr noraut priekšu ir vienkāršāk, ātrāk un labāk kā izcelt BMW motoru ārā, kaut vai minimālākajā gadījumā - noraut kārbu, ķēdes vākus.
Auto elektronika, Vadu vilkšana, TDI. Jauta PM.
Nestandarta auto elektronikas darbi.
Chiptuning
Atslēgu kodēšana
imobilaizeri
PM
26-265-465
Image
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by smith »

Karoč lieta tāda. Nebija tur atgaisošanas vaina. Tas siltais gaiss tāpat pēc tam pazuda. Vaina bija pečkas radiatorā. Šodien paņēmu un izskaloju ar motoru ķīmiju un cita lieta. :latvija: Bet lai tiktu klāt trubām pie pečkas radiatora bija jāizņem akumulators. Un, protams, maģis prasa kodu kurš man nav :emo: Mēģināju kkādus 0000 un 1234 un nobloķēju vispār. Zvanīju uz Moller un šie saka, ka 28 eur maksā tas kods, ko es, protams, netaisos maksāt. Ja kāds zin kā dabūt vaļā zemāk redzamo maģi, tad runājiet plz. Pats arī vēl pameklēšu internātā. :susnaks:

Image

Paralēli visām siltuma problēmām tuvojas pavasaris. Vakar vannā nomazgāju vasaras diskus :emo: :D

Image

Izrādās, ka viena riepa ir caura, 2 ir diegi jau vilkti un tur vispār no 4 riepām 3 ir pavisam dažādas. :emo: Bet nu nekas, pasūtīju jau sunfull sf888 8)

Image

Nākamnedēļ laikam būs jāuzmontē sunfuļi un jāliek virsū 8) :wink: :]
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by *Sicram »

Nav tā, ka šī problēma ir bijusi, nu koda neesamība, pirms tevis un kāds labvēlis jau ar marķieri ir uz korpusa iesvītrojis šo lietu ? :D
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by smith »

*Sicram wrote:Nav tā, ka šī problēma ir bijusi, nu koda neesamība, pirms tevis un kāds labvēlis jau ar marķieri ir uz korpusa iesvītrojis šo lietu ? :D
a vot to būtu interesanti pārbaudīt :D Vienīgi man nav tie puļķi ar ko viņu izņemt, bet varot uztaisīt no vecas kkādas bankas kartes un tamlīdzīgi. Iepriekšējais īpašnieks ir mainījis akumulatoru. Pa telefonu teica, ka jābūt maģa grāmatai, bet man gan tāda nekur nav. :hvz:
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by *Sicram »

smith wrote:
*Sicram wrote:Nav tā, ka šī problēma ir bijusi, nu koda neesamība, pirms tevis un kāds labvēlis jau ar marķieri ir uz korpusa iesvītrojis šo lietu ? :D
a vot to būtu interesanti pārbaudīt :D Vienīgi man nav tie puļķi ar ko viņu izņemt, bet varot uztaisīt no vecas kkādas bankas kartes un tamlīdzīgi. Iepriekšējais īpašnieks ir mainījis akumulatoru. Pa telefonu teica, ka jābūt maģa grāmatai, bet man gan tāda nekur nav. :hvz:
Nu manam polo bardačokā ir DUBULTĀ grīda, kur stāv servisa grāmatiņa.. iesākumā grūti pamanīt, bet varbūt audikiem ar tāda ir.
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by smith »

*Sicram wrote:
smith wrote:
*Sicram wrote:Nav tā, ka šī problēma ir bijusi, nu koda neesamība, pirms tevis un kāds labvēlis jau ar marķieri ir uz korpusa iesvītrojis šo lietu ? :D
a vot to būtu interesanti pārbaudīt :D Vienīgi man nav tie puļķi ar ko viņu izņemt, bet varot uztaisīt no vecas kkādas bankas kartes un tamlīdzīgi. Iepriekšējais īpašnieks ir mainījis akumulatoru. Pa telefonu teica, ka jābūt maģa grāmatai, bet man gan tāda nekur nav. :hvz:
Nu manam polo bardačokā ir DUBULTĀ grīda, kur stāv servisa grāmatiņa.. iesākumā grūti pamanīt, bet varbūt audikiem ar tāda ir.
nē, man tur ledusskapis ir un tur arī tukšs ir :D
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by *Sicram »

smith wrote:
*Sicram wrote:
smith wrote:
*Sicram wrote:Nav tā, ka šī problēma ir bijusi, nu koda neesamība, pirms tevis un kāds labvēlis jau ar marķieri ir uz korpusa iesvītrojis šo lietu ? :D
a vot to būtu interesanti pārbaudīt :D Vienīgi man nav tie puļķi ar ko viņu izņemt, bet varot uztaisīt no vecas kkādas bankas kartes un tamlīdzīgi. Iepriekšējais īpašnieks ir mainījis akumulatoru. Pa telefonu teica, ka jābūt maģa grāmatai, bet man gan tāda nekur nav. :hvz:
Nu manam polo bardačokā ir DUBULTĀ grīda, kur stāv servisa grāmatiņa.. iesākumā grūti pamanīt, bet varbūt audikiem ar tāda ir.
nē, man tur ledusskapis ir un tur arī tukšs ir :D
nu Polo, arī ir ledusskapis tur :D
Ja ar ledusskapi tu domā, to joku, kur var ielaist kondicioniera gaisu :D
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
ray112
Posts: 5007
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by ray112 »

smith wrote:Karoč lieta tāda. Nebija tur atgaisošanas vaina. Tas siltais gaiss tāpat pēc tam pazuda. Vaina bija pečkas radiatorā. Šodien paņēmu un izskaloju ar motoru ķīmiju un cita lieta. :latvija: Bet lai tiktu klāt trubām pie pečkas radiatora bija jāizņem akumulators. Un, protams, maģis prasa kodu kurš man nav :emo: Mēģināju kkādus 0000 un 1234 un nobloķēju vispār. Zvanīju uz Moller un šie saka, ka 28 eur maksā tas kods, ko es, protams, netaisos maksāt. Ja kāds zin kā dabūt vaļā zemāk redzamo maģi, tad runājiet plz. Pats arī vēl pameklēšu internātā. :susnaks:
Spoiler
Show
Image

Paralēli visām siltuma problēmām tuvojas pavasaris. Vakar vannā nomazgāju vasaras diskus :emo: :D

Image

Izrādās, ka viena riepa ir caura, 2 ir diegi jau vilkti un tur vispār no 4 riepām 3 ir pavisam dažādas. :emo: Bet nu nekas, pasūtīju jau sunfull sf888 8)

Image
Nākamnedēļ laikam būs jāuzmontē sunfuļi un jāliek virsū 8) :wink: :]
Bet pirms siksnas maiņas viss sila kā vajag, es tā saprotu, tad kā var siksnu mainot aizdirsties pečkas radiators? Kur ir loģika?
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by smith »

ray112 wrote:
smith wrote:Karoč lieta tāda. Nebija tur atgaisošanas vaina. Tas siltais gaiss tāpat pēc tam pazuda. Vaina bija pečkas radiatorā. Šodien paņēmu un izskaloju ar motoru ķīmiju un cita lieta. :latvija: Bet lai tiktu klāt trubām pie pečkas radiatora bija jāizņem akumulators. Un, protams, maģis prasa kodu kurš man nav :emo: Mēģināju kkādus 0000 un 1234 un nobloķēju vispār. Zvanīju uz Moller un šie saka, ka 28 eur maksā tas kods, ko es, protams, netaisos maksāt. Ja kāds zin kā dabūt vaļā zemāk redzamo maģi, tad runājiet plz. Pats arī vēl pameklēšu internātā. :susnaks:
Spoiler
Show
Image

Paralēli visām siltuma problēmām tuvojas pavasaris. Vakar vannā nomazgāju vasaras diskus :emo: :D

Image

Izrādās, ka viena riepa ir caura, 2 ir diegi jau vilkti un tur vispār no 4 riepām 3 ir pavisam dažādas. :emo: Bet nu nekas, pasūtīju jau sunfull sf888 8)

Image

Nākamnedēļ laikam būs jāuzmontē sunfuļi un jāliek virsū 8) :wink: :]
Bet pirms siksnas maiņas viss sila kā vajag, es tā saprotu, tad kā var siksnu mainot aizdirsties pečkas radiators? Kur ir loģika?
[/spoiler]

Vot arī tas ir interesants jautājums. Pats arī par to brīnos. Hvz kādā veidā aizdirsās viņš, mošk kkas tur notika kamēr stāvēja kādas 4 dienas ar tukšu sistēmu. Es nez, man nav izskaidrojums, bet siltums tagad ir labs :D

Par maģi runājot, biju aizbraucis pie ex īpašnieka un dabuju veselu mapi ar visādiem doķiem, tai skaitā ar maģa kodu. Bija aizmirsis atdot, labi ka dzīvojam vienā pilsētā. Turklāt pēc servisa grāmatas izskatās, ka varētu būt oriģināls nobraukums :]
User avatar
O.z
Posts: 10684
Joined: 08 May 2013, 23:05
Location: Lauki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by O.z »

Bija interneta adrese autoradiocode.lt vai kas tāds. Paguglē,man vairakas reizrs izručijusi. Ievada maģa nummuru un tad paradas kods
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by smith »

O.z wrote:Bija interneta adrese autoradiocode.lt vai kas tāds. Paguglē,man vairakas reizrs izručijusi. Ievada maģa nummuru un tad paradas kods
Kodu jau dabuju, bet paldies, noderēs priekšdienām!
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by smith »

Šodien izieta skate pa nullēm Image

Image

Var atkal gadu mizot :]

Image
User avatar
ray112
Posts: 5007
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by ray112 »

Dumainibas koeficients diezgan augsts, cik ir limits- 3.0?
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by smith »

ray112 wrote:Dumainibas koeficients diezgan augsts, cik ir limits- 3.0?

Jā, laikam 3. Pieņemu, ka tas dēļ tā ka kāda sprausla beigta. Ir plānā tikt ar to galā.
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by -AF- »

Da neskataties tos TA dūmainības testus, rāda huiņu totālu.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by smith »

Sprauslas tāpat jāmaina. Šiem 132kw motoriem esot izteikta problēma ar viņām. Tukšgaitā arī nedaudz purinas. Likšu no vecā tipa v6 dīzeļa. Tās ražīgākas. Tikai jāatrod vispirms :D
Post Reply