dckfab - trackday 330 coupe & RX8

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: dckfab - trackday 330 coupe & RX8

Post by -AF- »

Man draudzenei ir tads motors , 2x uzvārīja, domāju ka galvas blīve, beigās atklājās ka ex saimnieks bija tāds kapeikpisējs, kas plastmasas flančus 3€ vērtībā līmēja ar superlīmi un hermētiķi, realitātē vnk piesūca gaisu.
Galvas šiem motoriem ir īsas un platas un labi apvelkās ar skrūvēm, tur nav nekāda vaina tajās.
Jau otro ziemu pēc kārtas izmantoju kā ziemas misli, ierīt tas motors dabū riktīgi un nekas nav noticis.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: dckfab - trackday 330 coupe & RX8

Post by -AF- »

Viņam nav rokeri, viņam ir hidrokompensātori, un viņu grabēšana ir izteikta problēma, vnk jālej labu ellu un tad negrab, ielēju castrol magnetic + un vispār pat čabēšana pazuda
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
dckfab
Posts: 66
Joined: 19 Nov 2017, 00:37
Location: Scotland
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: dckfab - trackday 330 coupe & RX8

Post by dckfab »

kompensatori man grabēja sarkanajam, pameklēšu bildi vēlāk ielikšu kā man skrūves pārlūza galvai :naac:
šitai miskastei grab šī detaļa, nezinu angliski mēs viņus par rocker lever saucam, aizmirsies kā latviski, tur neesmu sen bijis jau. :naac:
Image



par tiem flančiem jā, viņiem aiz galvas tieši viens noslēpies kuru nezinot uzreiz nepamanīsi.
:latvija:
User avatar
dckfab
Posts: 66
Joined: 19 Nov 2017, 00:37
Location: Scotland
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: dckfab - trackday 330 coupe & RX8

Post by dckfab »

Image
Image
Image
Image

šo sestdien brauksim uz brīvo trases dienu ielikt to miseni kādam durvīs, stay tuned. :naac:
:latvija:
User avatar
ray112
Posts: 5013
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: dckfab - trackday 330 coupe & RX8

Post by ray112 »

dckfab wrote:kompensatori man grabēja sarkanajam, pameklēšu bildi vēlāk ielikšu kā man skrūves pārlūza galvai :naac:
šitai miskastei grab šī detaļa, nezinu angliski mēs viņus par rocker lever saucam, aizmirsies kā latviski, tur neesmu sen bijis jau. :naac:
Image



par tiem flančiem jā, viņiem aiz galvas tieši viens noslēpies kuru nezinot uzreiz nepamanīsi.
Cik no m20 laikiem atceros, pārīti sanāca salauzt, laikam dēļ tā, ka limiters nebija. Bet nu tā detaļa noteikti ir rokers.
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: dckfab - trackday 330 coupe & RX8

Post by -AF- »

Ble toč šitam rokeri, nezkapēc biju domājis ka pa taisno uz kompensātoriem. Sory par oftopic.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
Rudzinš
Posts: 78
Joined: 28 May 2012, 19:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: dckfab - trackday 330 coupe & RX8

Post by Rudzinš »

Kad 'drift cup' plānots piedalīties ? :naac:
User avatar
dckfab
Posts: 66
Joined: 19 Nov 2017, 00:37
Location: Scotland
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: dckfab - trackday 330 coupe & RX8

Post by dckfab »

Neko nezinu pagaidām. Ja godīgi tad gribas Latvijā pabraukt, par cik pēdējais pus gads universitātē, plānoju jau kravāt čemodānu atpakaļ lēnu garu. Ziemassvētkos braucu mājās ar vēsu prātu cerēdams ka izdosies kādu auto šoreiz atrast, vēlams jau gatavu.
SDC Licensing day būs nākošgad tikai, bet uz turieni braukšu tīri ķeksīša pēc kvalificēties, nav jau grūti 70 punktu iebraucienu uztaisīt. Pat nezinu vai savs auto būs vai nē, bet ir no kā aizņemties takā tas mani īsti neuztrauc.

Nav tik viegli tajā dīķī ielekt kā visi domā, man nav īsti daudz laika būvēt to auto, ja arī būtu tad mans budžets būtu nogriezts līdz ar to un sacensībās ēst roltonu ar ūdeni negribas, sponsorus arī te nav viegli atrast, labi ka komandu vismaz sakomplektējām.
:latvija:
User avatar
Rudzinš
Posts: 78
Joined: 28 May 2012, 19:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: dckfab - trackday 330 coupe & RX8

Post by Rudzinš »

Drift cup fufelis, tur vispār bez stresa tikt iekšā, ja ir komanda, laiks un vieta kur skrūvēt. :cool:
Bet ja domā uz LV pārvākties, tad gan nav jēga tam visam.
User avatar
dckfab
Posts: 66
Joined: 19 Nov 2017, 00:37
Location: Scotland
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: dckfab - trackday 330 coupe & RX8

Post by dckfab »

ar drift cup ko konkrēti tu domāji? SDC vai BDC, man SDC sanāk tuvāk un iespējas izaugsmei vienādas gan bdc gan sdc pa lielam ar 2.8 zurku un lenki var nobraukt lidz pakāpienam easy. Bet tāpat par saviem līdzekļiem braukt zinot ka neko īpašu tas nedos arī nav jēgas, jo ar sponsoriem te ir ļoti švaki.
:latvija:
User avatar
Rudzinš
Posts: 78
Joined: 28 May 2012, 19:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: dckfab - trackday 330 coupe & RX8

Post by Rudzinš »

dckfab wrote:ar drift cup ko konkrēti tu domāji?
BDC ar SDC salīdzināt nereāli. 2 dažādas lietas.
Ar Drift Cup domāju šo - http://www.driftcup.co.uk/

Līdz sponsoriem jātiek, protams, ir kam paveicās, kam nē.

ps. Runājot par žurklām, ši gada DC vinnētājs tiko savu notirgoja par nepilniem 9k.

https://www.ebay.co.uk/itm/BMW-e36-M3-E ... 7675.l2557

Ar pliku 2.8 un leņķi sāubos vai pietiktu :D
User avatar
dckfab
Posts: 66
Joined: 19 Nov 2017, 00:37
Location: Scotland
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: dckfab - trackday 330 coupe & RX8

Post by dckfab »

nez, es baigi starpibu nejuutu 100 zirgos kad trase ir slapja... tas auto vinam apmeram tads pats ka latvija street klases auto neskaitot lenki. :D te pro-am viniem vismaz nav tik jaudigs ka mums, ja pie mums dzeki var lidz top8 tikt ar 2.8 un lenki kad drifta lubrikants nolijis tad kapec lai uk to nevareetu? :latvija:
:latvija:
User avatar
ray112
Posts: 5013
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: dckfab - trackday 330 coupe & RX8

Post by ray112 »

Es saprotu ka uk daudz līst, bet kur ir garantija ka katrā gonkā būs tas lietus? Uz to ka pa slapju pietiek vien nevar paļauties.
User avatar
dckfab
Posts: 66
Joined: 19 Nov 2017, 00:37
Location: Scotland
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: dckfab - trackday 330 coupe & RX8

Post by dckfab »

nu nezinu, ja man būtu baigā iespēja tagad es ar tiem pašiem 240zs un lenķi arī brauktu, 3.0 vairs nav tik gurdens lielā lenķī kā m50b25.
:latvija:
Post Reply