Howitzera kaķu auto

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
Rii
Posts: 7572
Joined: 21 Sep 2008, 17:50
Location: 200km uz Austrumiem
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Howitzera kaķu auto

Post by Rii »

Varētu būt diezgan inčīgi, ja pa ceļam uz baznīcu tačka noslāpst un nevar piešķilt :D
NB MX-5 99'
Seat Leon 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
User avatar
UldisUldis
Posts: 4504
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Howitzera kaķu auto

Post by UldisUldis »

Rii wrote: 24 Jan 2019, 10:18 Varētu būt diezgan inčīgi, ja pa ceļam uz baznīcu tačka noslāpst un nevar piešķilt :D
tālāk ar E39
User avatar
ray112
Posts: 5013
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Howitzera kaķu auto

Post by ray112 »

Bet itkā vainu atrada un tagad vairs neslāpst nost.
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Howitzera kaķu auto

Post by howitzer »

whitej wrote: 23 Jan 2019, 21:26 Image
Piedāvā auto nomu? Image


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne gluži es. Kā jau topika pašā sākumā bija rakstīts, sievietes bračka grib ieprovēt roku kaut kādus kāziniekus pavadājot un es viņam šo auto esmu ar mieru piešķirt kādai haltūrai.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Howitzera kaķu auto

Post by howitzer »

Sezona sākusies, laiks vilkt no migas ārā auto.
Visu ziemu neko ar auto nedarīju, tas vienkārši nostāvēja pagalmā. Ik pa pāris nedēļām pierūcināju, izsildīju kārtīgi, tas arī viss.

Auto diski bija patiešām briesmīgā stāvoklī. Skatīt bildes:

Image

Image

Image

Tā kā tādā vecā miskastē guldīt lielu naudu nav vērts, noskaidroju, ka Jaguāram ir 5x120 skrūvju patterns un Juziks bija ticis pie laikmetam atbilstošiem diskiem, savācu no viņa vecos.

Image

Image

Iznesums super un riepas augstums arī. Nemaz vairs neprasās nedaudz piesēdināt, lai gan agrāk par to biju domājis.

Jau nopērkot auto, priekšējais buferis nejauki ļurkājās vienā stūrī un arī logu šķidruma tvertne tecēja, siltajā pavasara nedēļas nogalē noņēmu noņemt buferi un paskatīties, kas tur darās.

Sagruzījos.

Image

To, ka auto ir bijis apņurcīts no visām pusēm, jau pamanīju, to pērkot, taču, ka skāde būs tik nepatīkama, negaidīju. Kondicioniera radiators banānā, radiatora apakšējais stiprinājums arī saliekts, panna salauzta, lampu mazgātāju sūknītis salauzts, bufera kronšteins salauzts, buferī plaisa, bufera dekoratīvā līste salauzta.
Tas viss atliek ieplānoto auto pārkrāsošanu uz kādu laiku, jo šis viss ir jāsagādā jauns/lietots, taču nesalauzts. Nav jau tik vienkārši, kā ar E39, kad piemājas šrotā 10min laikā visu esi sameklējis.

Vēl liela bēda ir hroma moldingu līstes uz durvīm, zem logiem - tās ir pilnībā korodējušas un izmetamas. Variants 1 - meklēt no ļooti siltām zemēm max labas (lai gan par šo māc šaubas, jo tā pati moldinga konstrukcija ir tizla un prone to self destruct), variants 2 - Cars n Coffee tusiņā noķert Motormuzeja džekus un aprunāties, ko viņi šādā gadījumā ieteiktu, variants 3 - pirkt visas 4 līstes jaunas. Par visām 4 atkarībā no e-veikalu piedāvājuma, sanāk šķirties no aptuveni 1000-1200eur. Ja galīgi nebūs variantu, nu.... :aiwa: Arī hromu jautājums jāatrisina pirms krāsošanas.


Jā, švaks no manis trollis. Ar Juzika diskiem braukājos, kamēr mani bija atdoti uz restaurāciju. Šodien saņēmu. :miila:

Smilšustrūkla, pulverkrāsošana, pilna virsmas virpošana (diamond cutting) un lakošana. Cherbi, paldies - mega! :grudaks: :aleluja:
Disku centriņi arī ir pasūtīti jauni, taču, diemžēl, Ķīnas lētie. OEM disku centriņiem par 80eur man gluži vienkārši šobrīd nebija līdzekļu.

Image


Image


Plāni uz vasaru? Pieremontēt kaut ko un kaut kur pabraukāties. Mēģināt lēnām saganīt visas salauztās detaļas. Kārbu vajadzētu samīļot un apčubināt, jo dažreiz uzsit. Vārstu vāka blīve jānomaina no aftermarketa uz oriģinālo, jo mikroskopiski sulo tomēr. Jānomaina daži alumīnija savienojumi dzesēšanas sistēmā, kuri ir ļoti korodējuši un gar tiem sulo tosols. Jāsakārto stūres pastirpinātāja sistēmas caurules, jo mitras. Jāiebāž Poly pakaļējā tiltā, jo pagājušajā apskatē teica, ka bukses esot padzīvojušas. Utt, utt, utt, utt.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
arniks8
Spam addicted
Posts: 7741
Joined: 16 Jun 2017, 21:43
Location: RALLY PURVCIEMS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Howitzera kaķu auto

Post by arniks8 »

:cool:
howitzer wrote: 26 Mar 2019, 21:19 Zems kā aizpis muti un ej dirst.
User avatar
Rii
Posts: 7572
Joined: 21 Sep 2008, 17:50
Location: 200km uz Austrumiem
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Howitzera kaķu auto

Post by Rii »

smuks suns
NB MX-5 99'
Seat Leon 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Howitzera kaķu auto

Post by howitzer »

Vai ne? :)
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
oxys
Posts: 748
Joined: 17 Aug 2004, 17:22
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Howitzera kaķu auto

Post by oxys »

sry par lieku spam.

Diskus kur sakopi ? un cik tas prieks izmaksāja ? Man arī vieni laiku redzējuši diski jāiedod kādam apkopt, bet patīkamām jau būtu iedot kādam, kurš man viņus nenopūtīs tik sirsnīgi, ka nevarēs pie stupicas pieskrūvēt. (var arī PM, ja sensitīva informācija)
`85 mk2
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Howitzera kaķu auto

Post by *Sicram »

oxys wrote: 30 Apr 2019, 10:45 sry par lieku spam.

Diskus kur sakopi ? un cik tas prieks izmaksāja ? Man arī vieni laiku redzējuši diski jāiedod kādam apkopt, bet patīkamām jau būtu iedot kādam, kurš man viņus nenopūtīs tik sirsnīgi, ka nevarēs pie stupicas pieskrūvēt. (var arī PM, ja sensitīva informācija)
es nesen interesējos Ganību dambja Riepu Garāžā, tur R18 diskus bija gatavi sakopt par aptuveni 150-200 eiro.
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
Black President
Spam addicted
Posts: 15200
Joined: 11 Nov 2013, 13:11
Location: Underground
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Howitzera kaķu auto

Post by Black President »

Howi pabaro suni
ZX
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Howitzera kaķu auto

Post by howitzer »

Black President wrote: 30 Apr 2019, 11:53 Howi pabaro suni
Es labāk pats paēdu.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Howitzera kaķu auto

Post by howitzer »

oxys wrote: 30 Apr 2019, 10:45 sry par lieku spam.

Diskus kur sakopi ? un cik tas prieks izmaksāja ? Man arī vieni laiku redzējuši diski jāiedod kādam apkopt, bet patīkamām jau būtu iedot kādam, kurš man viņus nenopūtīs tik sirsnīgi, ka nevarēs pie stupicas pieskrūvēt. (var arī PM, ja sensitīva informācija)
Tak kas tur sensitīvs, vecu disku remontā? :aiwa:

Manus un arī Juzika bmw e28 diskus sakopa darbnīca "A-moto", Brasā.

Smilšustrūkla, pulverkrāsa, visas virsmas virpošana un lakošana izmaksāja 250e.
Juzika disku remonts bija lētāks, prasi viņam.
Salīdzinājumam, kaut kāds meistars no R1 kantora man par šādu darbu ierubīja 500eur.

Es pats neko nesaprotu un ar tādām muļķībām pirmo reizi nodarbojos un rezultāts man šķiet lielisks, bet vakar bija piebraucis disku eksperts Ch kopā ar Motormuzeja restauratoru GG un abi teica, ka viss esot labi. :hvz:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
TomSkarsts
Spam addicted
Posts: 390
Joined: 16 Mar 2017, 18:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Howitzera kaķu auto

Post by TomSkarsts »

howitzer wrote: 30 Apr 2019, 12:25
oxys wrote: 30 Apr 2019, 10:45 sry par lieku spam.

Diskus kur sakopi ? un cik tas prieks izmaksāja ? Man arī vieni laiku redzējuši diski jāiedod kādam apkopt, bet patīkamām jau būtu iedot kādam, kurš man viņus nenopūtīs tik sirsnīgi, ka nevarēs pie stupicas pieskrūvēt. (var arī PM, ja sensitīva informācija)
Manus un arī Juzika bmw e28 diskus sakopa darbnīca "A-moto", Brasā.

Smilšustrūkla, pulverkrāsa, visas virsmas virpošana un lakošana izmaksāja 250e.
kaadi cipari izdalot reizinatajos?

T.i. ja vjg tikai struklu + pulverkrasu
Being second is being the first of the losers. /Senna/
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Howitzera kaķu auto

Post by howitzer »

Nav ne jausmas, pateicu, ko man vajag, viņi pateica cenu. Iegūglē "A Moto" un uzzvani.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Howitzera kaķu auto

Post by howitzer »

Tikai strūklu un pulverkrāsu vispār var uz katra stūra dabūt. No mūsējiem to dara Kaross, pajautā viņam. :)
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Howitzera kaķu auto

Post by Juzix »

TomSkarsts wrote: 30 Apr 2019, 13:00
howitzer wrote: 30 Apr 2019, 12:25
oxys wrote: 30 Apr 2019, 10:45 sry par lieku spam.

Diskus kur sakopi ? un cik tas prieks izmaksāja ? Man arī vieni laiku redzējuši diski jāiedod kādam apkopt, bet patīkamām jau būtu iedot kādam, kurš man viņus nenopūtīs tik sirsnīgi, ka nevarēs pie stupicas pieskrūvēt. (var arī PM, ja sensitīva informācija)
Manus un arī Juzika bmw e28 diskus sakopa darbnīca "A-moto", Brasā.

Smilšustrūkla, pulverkrāsa, visas virsmas virpošana un lakošana izmaksāja 250e.
kaadi cipari izdalot reizinatajos?

T.i. ja vjg tikai struklu + pulverkrasu
Vot negribu sa*irst, bet šķiet, ka kaut kad jautāju un bija variants krāsot ar vai bez grunts, bet šķiet, ak simtniekā varēja iekļauties
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Howitzera kaķu auto

Post by Fretka »

Pulverkrāsošana no A-Z izmaksā orientējoši 100eur. Viens nokrāsos pa 80eur pilnīgā pohujā, cits paprasīs 140eur par (iespējams) kvalitatīvāku rezultātu. Kaross šobrīd tik daudz vairs ar to nenodarbojas. Ierastākā vieta, kur visi ved krāsot diskus, ir knk mefab (agrāk blast.lv). Tikai tur reizēm var gadīties, ka jāgaida diski vairākus mēnešus :aiwa:

Principā var braukt uz jebkuru pulverkrāsošanas vietu un būs okei.
User avatar
J.K.jr.bad.
Posts: 1209
Joined: 09 Jul 2004, 21:22
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Howitzera kaķu auto

Post by J.K.jr.bad. »

Es jau būtu krāsojis diskus ar parasto krāsu. Pulveri, diemžē, nevar dabūt tik gaišu kā būtu bijis pareizāk...

Bet nu, noteikti, smukāk ir.
J.K.jr.bad.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:offtopic:
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Howitzera kaķu auto

Post by Fretka »

J.K.jr.bad. wrote: 02 May 2019, 13:26 Es jau būtu krāsojis diskus ar parasto krāsu. Pulveri, diemžē, nevar dabūt tik gaišu kā būtu bijis pareizāk...

Bet nu, noteikti, smukāk ir.
Tā virsma, kas tev ir "nokrāsota par tumšu", patiesībā ir virpota un pēc tam lakota
Post Reply