arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

Post Reply

Topix patīk koa?

16V ir tsiive
23
24%
kko no MTZ motoru klāsta prasītos un tā, lai būtu rwd
11
12%
TG/AM
11
12%
ir jau bik norm, bet vēl dirst un peldēt
10
11%
Kad sēdināsi?
16
17%
Es tak nah tik daudz nelasīšu!
12
13%
DELET DIS
11
12%
 
Total votes: 94

User avatar
arniks8
Spam addicted
Posts: 7707
Joined: 16 Jun 2017, 21:43
Location: RALLY PURVCIEMS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris

Post by arniks8 »

Nu ko, vajag kādu VAG dīzeļa topiku, tomēr auto tūninga portāls :D

Pirms nu jau mazliet vairāk kā diviem gadiem iztirgoju kompi pa daļām un sāku skatīties sludinājumus un meklēju sev pirmo mašīnu. Meklēju gan mk1 caddy'us un golfus, gan arī mk2 scirocco, bet kā par nelaimi vai nu nebija tirgošanā vai arī par tādu summu, ka es nevarētu pacelt, negribēju mk2 skatīt, jo mk2 tomēr ir salīdzinoši daudz un pieejami, nodomāju ja es tagad nedabūšu mk1, tad diez vai vispār tikšu pie tāda. Pagāja kāds mēnesis un nejauši uzgāju pavecu sludekli golfklubā, ko palaidu pirms tam garām.

Tekstu nelasīju tik apskatījos bildi un cenu, nodomāju smuka jetta, bet šā vai tā vajag mk1 un nav pa kabatai. Nākošajā dienā skolā bija garlaicīgi un joka pēc atkal atvēru to sludekli, bet šoreiz palasīju tekstu: domāju zbiss, būs laba bundža, jo benzo tomāts un 117k km arī pēc TA datiem, benzīnu [censored] izmestu un ieliktu mTDi. Palasīju tālāk un sākās ekstras: elektriskie logi, centralka, elektriskie spoguļi, kondiška un vel neuzstādīts kruīzs ko dod līdz :114:. Tā nu tajā pašā nedēļā aizmaucu uz jūrmalu apskatīt, bundža toit, bet ir kkādas buktes, švīkas un rūsa uz durvīm, zem gumijas bagūzī un zem pakaļējā luktura, bet apakšā viss zbis. Izbraucu un smaids līdz ausīm, mašīna tik saturīga, stingra un klusāka par golfu, tad arī sapratu, ka man šito mašīnu noteikti vajag :D. Pēc kādas nedēļas vai divām aizbraucu vēlreiz, šoreiz ar senci kopā, atzina par labu esam tik viņam nepatika tas, ka benzīns un automāts, kas man arī tajā laikā nepatika, bet problēma bija, ka man nauda pietrūka un sencis nebija gatavs piemest :emo:. Laikam atkal pēc kādas nedēļas skatījos, ka vel nav pārdots un piedāvāju 750 jevro, tāpēc, ka motors auksts ļoti slikti leca un jauda vispār nebija. Tā arī nopirku pa 750, tik bez kruīza :naac:

Tātad ekstru saraksts pēc nopirkšanas:
el. logi;
el. spoguļi;
kondiška;
centralka;
stūres pastiprinātājs;
mīkstais panelis(nosacīti ekstra :D );
Neejoš un rijīgs benzīnieks.


Neilgi pēc nopirkšanas
Spoiler
Show
Image
Kko papulēju un sāka atgūt spīdumu :)
Spoiler
Show
Image
Image
Iztukšoju katalizatora bunduli un motors atguva pazudušos ponijus, kā arī tiku pie tiesībām un pēc neilgas braukšanas sapratu, ka benzīns tomēr ir pizdata (sencis vienmēr stāstija ka benzīns ir baigais sūds u.t.t. :mhm:, pats nebiju ar benzīnu pirms tam braucis), sāku domāt par motora maiņas iespējām un lai gan benzo man iepatikās skatījos uz 1.9TDi, bet cenas ss.lv visur kur zvaniju bija tādas, ka uzreiz sāku skatīties benzo virzienā. Finālā iegādājos mk3 gti 2.0 8v motoru ar kodu 2E(115hp).

Tad nu kkad augustā sāku vilkt ārā mono, vienīgā palīdzība no sencīša bija "Tu 100 gadus to benzīna kapsētu nedabūsi ejošu" :emo: :reeka:
Tā kā viņš domāja, ka es tur visu iesākšu un pametīšu, tad pie bedres viņš mani nelaida un nācās improvizēt :susnaks: (bildes no improvizācijas nav :D )
Spoiler
Show
Image

a nu ka pisās ārā no šejienes!

Image
:wtf:
Image

dvuļa vietā

Image
Nobeidzās spido un tiku pie 16V spido (nobraukums tika attīts uz īsto kkad pēc bildes uzņemšanas)
Spoiler
Show
Image
Bildezzz
Spoiler
Show
Image
Image

Uzkonstruēju filtra kasti :shura:
Image


Ceļā uz bedri "100 gadus vēlāk" :naac:

Image

:51:

Image


Image
Metināt nemāku, par to varat nekomentēt :D
Image
Repair by Gateriz Garaž
Image


Image
Image

Mēģināju iet skati, bet diemžēl neizgāju :D

601 1 Nesošās konstrukcijas stiprību neietekmējoši korozijas bojājumi.
802 2 Atgāzu izplūdes sistēmas stiprību ietekmējoši bojājumi.
402 2 Nevienmērīga bremžu darbība.
407 1 Nevienmērīga stāvbremzes darbība.
618 1 Nenozīmīga eļļas noplūde no motora (transmisijas).
211 2 Nedeg atpakaļgaitas lukturis (lukturi)
208 2 Nedeg labais bremžu signāllukturis. (Nedega abi, bet inspektors bija lādzīgs un ielika 2. Biju aizmirsis iespraust štekeri slēdzī pie pedāļa :D )
614 2 Motors nav iedarbināms ar startera palīdzību. (Pie csdd starteris švaki grieza, inspektoram mašīna noslāpa un starteris vairs negrieza :censored: . Izjaucu, satīrīju un atkal iet.)
615 2 Sajūga pedālim nav pretslīdes pārklājuma.
704 2 Neatbilstošs elektrības vadu stiprinājums.
419 1 Nelieli bremžu šļūtenes (šļūteņu) bojājumi.
418 1 Neliela bremžu cauruļvadu korozija.

Bremžu vērtējums:
Ass Kreisais Labais Bremžu tips
1 1.86 1.77 D
2 0.50 1.00 D
2 0.36 1.02 S

Dabūju motoram neatbilstošu atslēgu :D
Spoiler
Show
Image

Tad atgadījās šaize ar motoru:
(2016)Septembra beigās no spiediena nomuka dzesēšanas šķidruma truba. Uzliku atpakaļ, uzpildīju, bet spieda ārā :siena: . Tad jau šķita, ka drošvien blīve vainīga. Nu neko, cēlu nost galvu.

Gāja raibi, gan nolūza kolektoram skrūves, gan apjājās skriemelim skrūve, bet ar visu tiku galā.

Kad nocēlu galvu, notīriju virzuļus, nopulēju, satīrīju daļas, aizvedu galvu noslīpēt, blīves samainīju un stellēju kopā. Darīt bija ko, bet pieredze arī rodas un rokas arī taisnākas :D .

Kad viss bija salikts, konstatēju, ka veljoprojām sistēmā ir spiediens. Samainīju termostatu, pačakarējos ar atgaisošanu un tagad zbiss strādā.
Spoiler
Show
Image
Image
Image
Image

Attīriju no eļļas visu
Image

Bik sakusa

Image

Image

Salaboju pārplēstu celiņu, lai spidometram MFA(tjip borta kompis) strādā

Image

Iepirku bremžu swapu aizmugurei, jo trumuļi pievīla skatē un domāju, ka nav vērts viņus taisīt un jāmaina nost. Nopirku visu, lēnu garu dariju visu. Beigās mēģinot izurbt nolūzušo gaisošanas skrūvi,nolohojos un sapisu labo suportu :siena: . Nospļāvos un nodomāju to visu pabeigt vasarā, jo finanses vairs nebija un sapratu, ka gribēju pārspļaut pats sevi :D .

Pašrocīgi salaboju vienu asīti, otra bija ideālā stāvoklī :shock:
Spoiler
Show
Image

Saīsināju pravodku un no GG nošpikoju izolācijas materiālu :D , vizuālais izpildījums nav spīdošs, bet strādā un pazuda vairāki kļūdas kodi :D

Image

Tiku pie vag sportiem :]

Image
Image
Image

Ziemā arī pagremdējos bērnības atmiņās :]

Image

(2017)Marta sākumā izvilku no ziemas miega, nomazgāju un ievaskoju, bilde viena, jo vel nebija plastmasas samelninātas un kopskats bija bēdīgs plastmasu dēļ.
Image

moldings "Piecdesmit greja nokrāsās" :D

Image

Piemēriju raid 1 stūri, ko zem žiguļa detaļām atradu, bija kopā ar oem pāreju :lol: , izskatās sūdīgi, jo arī ir sūdīga :lol: , tas materiāls ir beigts un jāpāršuj. Sākumā domāju, ir zbiss, bet būs vien jādabū vecā stila gti stūre.
Image

Maģits tagad ir līdz galam iekšā. Pa ziemu izdomāju pačekot, kāpēc tikai labajā pusē strādā audio, izjaucu, salaboju pārdegušu celiņu, ielieku mašīnā, ieslēdzu, pshhhhhbhmmmmmmm................ Ausis "asiņo" un tagad iet tikai kreisajā pusē audio :lol: , vismaz uzlabojums :51: .

Ielikts arī diy mfa slēdzis

Image

Nopirku ķīmiju un samelnināju plastmasas, tagad ir sekss un var rādīt tautās :cuinlove:
P.S. sūdīgs kontrasts tām bildēm, salīdzinoši krāsa ir neizteiksmīga, jo dzīvē ir tā, ka brīžiem no tās sarkanās acis žilbst.

Procesā
Image
Image
Image
Image
Image

Dizku bremžu swaps aizmugurē
Image

Izmazgāju tepiķus, abšivkas un vecos beņķus.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Ieliku rainbow beņķus, pasažiera beņķis ir pagaidu beņķis. Pareizās abšivkas tiks iegādātas, kā arī melnais tepiķis un griesti, bet to mazliet vēlāk :D .

Image
Image
Image
Image
Tad pēkšņi parādījās ce1 kruīza komplekts uz pārdošanu, sencis mašīnu nedotu braukšanai uz Rīgu, tāpēc tapa plāns ātri uzrakstīt matemātikas eksi(gāju 12. klasē tobrīd) un pēc tam pa taisno uz Rīgu pakaļ, lai kāds cits nenopērk :emo: Viens no pirmajiem uzrakstīju eksāmenu un ātri braucu uz Rīgu, jo man bija gana ātri jātiek mājās :naac:

Kkad pirtī sēžot izsutināju aliņus un izdomāju, ka mašīna jāmazgā :D
Spoiler
Show
Image
Image
Image
:]
Image
:]
Spoiler
Show
Image
Image
(2017. gada Jāņi)Tad nu kruīzs uzstelēts, skate uz gadu un pa svētkiem sanāca 500km izgāzt ar jettu , motors nepievīla un kruīzs ir bomba vecam vw :]
Spoiler
Show
Image
Image
Image
Image
Image
Pa rudens periodu nekas nenotika, jo sākās studijas un nospriedu, ka priekšā arī vajag cilvēcīgas bremzes, vecajām bremzēm es dabūju mainīt vadīklu, nu nah to dizainu, kad suports pa taisno ir pieskrūvēts pie stupicas sapratu, ka vienīgais ko tām bremzēm darīšu būs iemešana metāllūžņu čupā. Dabūju 256mm ventilējamo bremžu swapu. Lēnā garā par RTU studentu naudu pirku detaļas :reeka: un tad beigās savācās maza kaudzīte :)
Spoiler
Show
Image
Norestaurēju suportus, notīrīju no rūsas skavas un stupicas, stupicām jauni gultņi, gribēju likt SKF, bet apē pārdevējs ieteica kkādus japāņu, neatceros nosaukumu, ieliku tos, pagaidām sūdzēties nevar :D
Spoiler
Show
Image
Kaut kad aprīlī, laika trūkuma dēļ tikai saliku. Pie reizes arī uzliku lemforder šarnīrus un vienu stūres pirkstu, otrs pirms kādiem 700km jau bija mainīts.
Spoiler
Show
Image
Šādas bremzes man priekšā bija pirms tam, tas bija pilnīgi pizģec, labi, ka neizraisīju nevienu CSN :emo:
Spoiler
Show
Image
Nākošajā sestdienā pēc bremžu salikšanas ar brālēnu gaisojām bremzes, it kā pabeidzām, piestartēju mašīnu, bet pedālis mīksts takā [censored] bļed :siena: :skick: :2fuck: , nu neko nospļāvos un devos iztestēt, lēnām pa granteni braucot likās pizģec, bremžu nav, uzbraucu uz asfalta, pie 120 nodevu pa nažiem un par pārsteigumu uzreiz riepas sāk kaukt :shock: , bremzes ir, bet tas lētais 22mm galvenais cilindrs ir tāds jobanutijs, savu darbu dara, bet pedālis nejēgā mīksts un pie tā jāpiešaujas :D

Dabūju gala bunduli ar tjip ņeržas galiem kā GTi un krēsliem atbilstošus durvju apšuvumus, bet ar sagaterizētām tumbu vietām, par laimi bija ko paņemt no oriģinālajiem apšuvumiem :D
Spoiler
Show
Image

Image

iemetu ātri, lai piemērītu, viss, protams, netīrs, bet +/- iztīrīju kad sāku braukt, nebija īsti laika līdz galam iztīrīt salonu, bet nav tā, ka būtu kauns cilvēkus vest.
Image
savedu kaut kādus sīkumus kārtībā un sāku braukt, visa nauda, protams, aizgāja beņā, bet bija ļoti forši braukt, sabiedriskais galīgi nerullē, pat tad, ja brauc tikai pa zaķi :D. Kruīzs un vag sport rada milzīgu atšķirību iekš mk2, es pat gribētu apgalvot, ka mk2 ar pareizo papildaprīkojumu un standarta amīšiem/augstumu ir diezgan ērts.

Tiku arī pie BBS'iem, bet kā jau bildē redzams, vajag valcēt.
Spoiler
Show
Image
Tā nu es braucu līdz brīdim, kad sāku badoties un pusi no pusdienu naudas, kas man tika atvēlēta uz nedēļu, sāku liet bākā :emo: . Tad arī sāka pa galvu maisīties domas par TD iestādīšanu kā tas bija paredzēts, kad vispār pirku mašīnu. Tā kā mājās donors bija, diezgan daudz par to pārdomāju un domas svārstijās, vairākas reizes jau biju gatavs jettu likt uz "operācijas galda", bet beigās ar atziņu "[censored] man to dīzeli" pārdomāju, ka tomēr nevajag. Tad beidzās nauda, pavisam :) . Aizbraucu uz Rīgu ar vilcienu, atbraucu mājās ar vilcienu un pie sevis noteicu, ka vairs nebraukšu ar vilcienu :D

Un tad notika šis
Spoiler
Show
Image

Peles bija donoram haubes apšuvumā iemetušās un to materiālu savilka arī motorā :lol:

Image
Image
Image
bikiņ patīriju vienzzz sešzii soļķinieku :D
Spoiler
Show
Image
Image
Image
Image
Image
Hokus pokus, presto manifesto
Spoiler
Show
Motoru ieliku ātrāk kā pieskrūvēju stūres pastiprinātāja sūkni un ģeneratoru :lol:
Image
Motors ir laikam ar kodu JR, spidometrā bija 543k km, bet realitātē tai mašīnai ir dahujā vairāk, pēdējo gadu vai divus sencis bez spidometra troses brauca :lol:. Fun fact, tā mašīna Vācija tika pārdota autoskolai un ar to mašīnu daudzi iemācījās braukt :D , Autoskola līdz kādam 96' noripoja ap 300k ar to mašīnu, es arī ar to pašu mašīnu iemācījos braukt 7 gadu vecumā un arī spolēt iemācījos :D

Sāku braukt, pirmās domas, pizģets ko es esmu nodarījis nabaga mašīnai :roll: , ņihujā negāja, ja es ietu uz baznīcu, tad pirms katras apdzīšanas mestu krustu :lol:. Tad man palīdzēja un sakruķīja sūkni, es jau būtu nosities, ja sūknis nebūtu sakruķīts :D

Pēc sūkņa sakruķīšanas tas motors arī kustas :D, žopometrs, protams, melo, jo neiet kā 2e, bet pēc spido ceļ diezgan pieklājīgi, māsas TDi boru varētu diezgan normāli izcirst :D

Tā kā priekš 2E tika ielikta mk3 bāka ar MPI sūkni, mk2 degvielas pacēlāja diametrs ir ievērojami mazāks un tas neder mk3 bākai, lai nebūtu jābrauc ar vilcienu, iemetu to štruntu un aptinu ar lupatu kamēr dabūtu mk3 pacēlāju, patīkami nebija, kādas 4 dienas nobraukāju ar drausmīgu soļķa smaku salonā :D

Braucot uz Jelgavu pēc mk3 pacēlāja, pekšņi mašīnai motors izdvesa nepatīkamas skaņas, izspiedu sajūgu - noslāpst :shocked:, palaidu vaļā, lai pielaistu, bubinās un negrib darboties, pēkšņi zili dūmi salonā, tā pamatīgi smird pēc deguma :shocked:. Apstājos turpat esošajā autobusa pieturā.
Spoiler
Show
"Ieliec dīzeli" viņi teica, "būs jautri" viņi teica :D
Image
Image
Par to sakusušo sūkņa vadu es biju šokā, hvz kāpēc tas notika, aizbraucu līdz Jelgavai, savācu pacēlāju, pieliku vadu pa taisno no aķīša un maucu mājās :D

Biju ar brālēnu ķīpenē un tad uztaisījām pāris fotkas, fočēts ar nepabeigtiem laboratorijas darbiem :D
Spoiler
Show
Šādi izskatās no priekšas

Image

Bet šādi no aizmugures Image

Image

Var dabūt vēl vāaaaaaaaaaaaaaaaaairāk dūmus, bet mums nesanāca uzķert bildē :lol:

Image

Image
Image
Q: Kāpēc Tev nav buferis koa?
A: Vajag bedri, lai viņu uzliktu, bet bedre bija aizņemta + tur ir diezgan liels pisaks, jo vai nu bufera balka vai tā uz kuras balstās motors ir līka/šķība, bez domkrata palīdzības nevar uzlikt, kā arī man nebija laiks viņu pielikt.

Nu kaut kā tā, VAJAGA VALVERIS JA!!!1111!!! :D
Last edited by arniks8 on 31 May 2019, 15:03, edited 2 times in total.
howitzer wrote: 26 Mar 2019, 21:19 Zems kā aizpis muti un ej dirst.
User avatar
GG.
Posts: 15695
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: arniks8 mk2 jetta powered by ///NepareizaisDegvielasTips

Post by GG. »

TG AM
User avatar
GG.
Posts: 15695
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: arniks8 mk2 jetta powered by ///NepareizaisDegvielasTips

Post by GG. »

Bet ja nopietni, bija prieks izlasīt :cool:
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: arniks8 mk2 jetta powered by ///NepareizaisDegvielasTips

Post by Archuks »

Atgādināja 2009/2010 gada topikus :shura: Bet labā nozīmē, jo jāpiekrīt GG, bija interesanti palasīt. Ko lai saka, cīnies!
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
User avatar
arniks8
Spam addicted
Posts: 7707
Joined: 16 Jun 2017, 21:43
Location: RALLY PURVCIEMS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: arniks8 mk2 jetta powered by ///NepareizaisDegvielasTips

Post by arniks8 »

Paldies :D
howitzer wrote: 26 Mar 2019, 21:19 Zems kā aizpis muti un ej dirst.
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17016
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: arniks8 mk2 jetta powered by ///NepareizaisDegvielasTips

Post by Juzix »

No tevis pat normāls cilvēks izaugs :cool:
Un lai izdodas atgriezties pie benzīna.
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
arniks8
Spam addicted
Posts: 7707
Joined: 16 Jun 2017, 21:43
Location: RALLY PURVCIEMS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: arniks8 mk2 jetta powered by ///NepareizaisDegvielasTips

Post by arniks8 »

Pie benzīna noteikti atgriezīšos :D
howitzer wrote: 26 Mar 2019, 21:19 Zems kā aizpis muti un ej dirst.
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28575
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: arniks8 mk2 jetta powered by ///NepareizaisDegvielasTips

Post by howitzer »

Juzix wrote:No tevis pat normāls cilvēks izaugs :cool:
Un lai izdodas atgriezties pie benzīna.
Šitais. Kruti, ka pats ņemies un skrūvē to naglu kasti, vecs vw ir lielisks mācību objekts. :cool:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28575
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: arniks8 mk2 jetta powered by ///NepareizaisDegvielasTips

Post by howitzer »

Par buferi - apjautājies tepat forumā, moš kāds ielaidīs studentu savā boksā/garāžā uz bedres pieskrūvēt, lai nav pa nesmuko jāvizinās apkārt.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
arniks8
Spam addicted
Posts: 7707
Joined: 16 Jun 2017, 21:43
Location: RALLY PURVCIEMS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: arniks8 mk2 jetta powered by ///NepareizaisDegvielasTips

Post by arniks8 »

howitzer wrote:Par buferi - apjautājies tepat forumā, moš kāds ielaidīs studentu savā boksā/garāžā uz bedres pieskrūvēt, lai nav pa nesmuko jāvizinās apkārt.
Man skate šodien beidzās un gan jau ka kāds mēnesis paies kamēr savedīšu motortelpā visu kārtībā. Pa brīvdienām uztaisīšu detalizētāku izklāstu par to.
howitzer wrote: 26 Mar 2019, 21:19 Zems kā aizpis muti un ej dirst.
User avatar
ray112
Posts: 5007
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: arniks8 mk2 jetta powered by ///NepareizaisDegvielasTips

Post by ray112 »

Ir labi, galvenais neatmesties un turpināt. P.s. tev ir automāts tai jetai joprojām, jeb kaut kur palaidu garām kārbas swapu. Jo likās ka ahrak teici, ka 2E jau bija pie dīzeļa kārbas pielikts.
User avatar
arniks8
Spam addicted
Posts: 7707
Joined: 16 Jun 2017, 21:43
Location: RALLY PURVCIEMS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: arniks8 mk2 jetta powered by ///NepareizaisDegvielasTips

Post by arniks8 »

Automātu ar visu monošprici kopā izcēlu. 2E nopirku jau ar kārbu kopā un liekot 1.6TD uzliku kārbu no 2E.
howitzer wrote: 26 Mar 2019, 21:19 Zems kā aizpis muti un ej dirst.
User avatar
OneLitreBeer
Spam addicted
Posts: 4105
Joined: 12 Sep 2012, 22:01
Location: Kanēļa Actiņa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: arniks8 mk2 jetta powered by ///NepareizaisDegvielasTips

Post by OneLitreBeer »

Hujova iet skati ar dīzeli kuram tur nav jābūt. Lieki izdevumi studentam :D
Vecs Sūds
User avatar
UldisUldis
Posts: 4501
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: arniks8 mk2 jetta powered by ///NepareizaisDegvielasTips

Post by UldisUldis »

Paldies arniks8 :cool:
User avatar
ray112
Posts: 5007
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: arniks8 mk2 jetta powered by ///NepareizaisDegvielasTips

Post by ray112 »

Arniks, ko tu uz tiem melnajiem plastmasiem smērēji virsū? Ir labs un ilgi noturas, jeb tā pat kā liela daļa- uz pāris nedēļām un atkal pleķains ir?
User avatar
GG.
Posts: 15695
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: arniks8 mk2 jetta powered by ///NepareizaisDegvielasTips

Post by GG. »

VW bamperi vislabāk padodās fēna metodei, ilgstošs melnums. BMW plastmasiem Ch. bija atklājis kautkādu super home made sajaukumu.
User avatar
arniks8
Spam addicted
Posts: 7707
Joined: 16 Jun 2017, 21:43
Location: RALLY PURVCIEMS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: arniks8 mk2 jetta powered by ///NepareizaisDegvielasTips

Post by arniks8 »

ray112 wrote:Arniks, ko tu uz tiem melnajiem plastmasiem smērēji virsū? Ir labs un ilgi noturas, jeb tā pat kā liela daļa- uz pāris nedēļām un atkal pleķains ir?
Tagad ir pagājis gads un prasās atkal pāriet pāri, bet es salīdzinoši maz braucu, domāju, ka no tā ļoti atkarīgs.
howitzer wrote: 26 Mar 2019, 21:19 Zems kā aizpis muti un ej dirst.
User avatar
Martinss
Posts: 4868
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: arniks8 mk2 jetta powered by ///NepareizaisDegvielasTips

Post by Martinss »

GG. wrote:VW bamperi vislabāk padodās fēna metodei, ilgstošs melnums. BMW plastmasiem Ch. bija atklājis kautkādu super home made sajaukumu.
+1 par feena metodi. Es e46tajam aizmugureejo moldingu nofeenoju, bija jau peleeks palicis. Tagad cita lieta. Startaa gan sashkrobeejos, ka sanaaca plekjains, bet ar laiku tas plekjainums izliidzinaas. 8)
User avatar
GG.
Posts: 15695
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: arniks8 mk2 jetta powered by ///NepareizaisDegvielasTips

Post by GG. »

Image

Ja nemaldos tad strādā uz ABS plastmasām.
User avatar
ray112
Posts: 5007
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: arniks8 mk2 jetta powered by ///NepareizaisDegvielasTips

Post by ray112 »

GG. wrote:VW bamperi vislabāk padodās fēna metodei, ilgstošs melnums. BMW plastmasiem Ch. bija atklājis kautkādu super home made sajaukumu.
Par to fēnu biju dzirdejis, bet nav ta ka baigi viegli saraut burbuļus krāsā, tur kur piemēram bampers krasots in apakšas mala jasilda.
Post Reply