Petka Suprasita

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Petka Suprasita

Post by Fretka »

MissL wrote:
Fretka wrote:Līdz 25 gadus vecām automašīnām ir (vismaz pirms ~gada, kad par to interesējos) pirmās reģistrācijas nodoklis, kas atkarīgs no ražošanas gada un dzinēja tilpuma un bija salīdzinoši liels (piem. 4.0 v8 tie ir 800eur, 3.0 varētu būt kkas ap 500eur). Viss pārējais kā standarta procedūra - vnz salīdzināšana, numuri, ta apliecība, tehniskā apskate, gada nodoklis un pārējie klasiskie maksājumi.

Edit: Vai arī to pirmās reģistrācijas nodokli atcēla :think:
Labi, mans posts noraujams podā. Vieglāk noteikti būs uzzvanīt uz CSDD, pateikt ražošanas gadu, motora tilpumu, jaudu un masu. Noteikti ātri vien atsūtīs precīzu ciparu cents centā par to, lai auto būtu ar Latvijas valsts numurzīmēm un vismaz melno uzlīmi logā.
To nodokli tiešām atcēla, tagad tikai dabas resursu nodoklis, ekspluatācijas nodoklis līdz gada beigām + vnz un reģistrācijas apliecība.
Nu tad jau viss ir super forši. Vienīgais, ko vajadzētu no CSDD izzīst ir tas, kādus papīrus viņiem vajag pie pirmās reģistrācijas un viss.
Es tiešām nesaskatu problēmu vienkārši uzzvanīt uz to kantori. Man tas šķiet vieglāk nekā uzklausīt visādus gudriniekus (arī mani tajā skaitā) un zīlēt kārtīs, kuram ir taisnība :D
User avatar
O.z
Posts: 10684
Joined: 08 May 2013, 23:05
Location: Lauki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Petka Suprasita

Post by O.z »

Lbet CH nav eiropas savienibas dalibvalsts, neaizmirsisim to. Bet petka uzvani csdd un tad detalizetu raskladu šeit.
User avatar
petka17
Posts: 6604
Joined: 30 Sep 2010, 00:18
Location: Zaļās želejas racing tiim
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Petka Suprasita

Post by petka17 »

Sen jau esmu izzvanījis CSDD, man vajag mašīnu atmuitot, kas nozīmē, ka man jātaisa muitas deklarāciju un ņemot vērā, ka tas nozīmē saistīties ar VID, domāju vai kāds jau ar to nenodarbojas...

Vidam jau uz muitu zvanīju, vajag auto doķus, pirkšanas pārdošanas līgumu ar cenu, ja cena zema, tad vajag arī defektācijas aktu (vēlams no dīlera)
Tu daudz, bled, neaizdedz kamēr tu, bled, jebalā nedabūn! ©IzdedzesVīrs#IzdedzesVīrs2017

KTM FANBOY
Subaru Leone
KTM 690 Enduro
Ex:
BMW F650 Funduro
S210 E430 kombi
Toyota Supra Mk3
E39 528i
Honda Civic EG D15B2
Toyota Celica GT4 2.0T 4x4
VW Golf Mk2
BMW E30 318
Opel Omega 3.0
BMW E36 2.8
Audi 80 B2 1.8
User avatar
Black President
Spam addicted
Posts: 15200
Joined: 11 Nov 2013, 13:11
Location: Underground
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Petka Suprasita

Post by Black President »

Respektivi nedomaju ka ta operacija ir kkads kosmoss, ta jau nav jaiet nekada sertifikacija'n'shit un defektacijas lapu gan jau ka vat izdot jebkurs legals serviss (vai tads kurs tur sadarbojas ar apdrosinasanas firmam drosibas pec). Protams var piepisties ja prisanas summa bus 500 eur, bet jau viss chikibriki sarakstits par engine cranken kaput klac klac gan jau ka nevazas velak pa kabinetiem :think: :114:
ZX
User avatar
petka17
Posts: 6604
Joined: 30 Sep 2010, 00:18
Location: Zaļās želejas racing tiim
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Petka Suprasita

Post by petka17 »

Nu ok.

Man gan šobrīd liekas, ka vissarežģītāk būs no tā visa bijis dabūt to hlamu uz Latviju. Itkā liekas, ka taču 100000000 un 1 mašīna katru dienu ved uz rīgu sūdus, bet tad, kad vajag - nav neviena. Ok ir viens, bet šobrīd viņi man pis prātu jau 1,5 nedēļas.
Tu daudz, bled, neaizdedz kamēr tu, bled, jebalā nedabūn! ©IzdedzesVīrs#IzdedzesVīrs2017

KTM FANBOY
Subaru Leone
KTM 690 Enduro
Ex:
BMW F650 Funduro
S210 E430 kombi
Toyota Supra Mk3
E39 528i
Honda Civic EG D15B2
Toyota Celica GT4 2.0T 4x4
VW Golf Mk2
BMW E30 318
Opel Omega 3.0
BMW E36 2.8
Audi 80 B2 1.8
Tilts
Posts: 222
Joined: 02 Aug 2010, 15:11
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Petka Suprasita

Post by Tilts »

Kontaktus nezinu, bet dzirdēts ka leiši esot ļoti atsaucīgi, ved no jebkurienes un pa labiem cipariem. Tik kā uz viņiem iziet - nav ne jausmas!
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Petka Suprasita

Post by GG. »

Gribēju Mercedes netīšām nopirku Supru :D

:cool:
User avatar
Artis12
Posts: 630
Joined: 14 Oct 2006, 20:55
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Petka Suprasita

Post by Artis12 »

22818120 - uzzvani šim. ved pa visu EU un aiz.
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Petka Suprasita

Post by Archuks »

Pirmkārt, apsveicu ar interesantu hobijauto un naudas dedzinātavu nākamajiem gadiem :naac: Otrkārt, tas auto acīmredzot atrodas galīgi ne pa ceļam klasiskajiem maršrutiem un tiek komplektēts treileris tādam maršrutam, tādēļ arī tik ilgi nevar savākt :hvz:
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
User avatar
petka17
Posts: 6604
Joined: 30 Sep 2010, 00:18
Location: Zaļās želejas racing tiim
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Petka Suprasita

Post by petka17 »

Archuks wrote:Pirmkārt, apsveicu ar interesantu hobijauto un naudas dedzinātavu nākamajiem gadiem :naac: Otrkārt, tas auto acīmredzot atrodas galīgi ne pa ceļam klasiskajiem maršrutiem un tiek komplektēts treileris tādam maršrutam, tādēļ arī tik ilgi nevar savākt :hvz:
Ir ir taa...



Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Tu daudz, bled, neaizdedz kamēr tu, bled, jebalā nedabūn! ©IzdedzesVīrs#IzdedzesVīrs2017

KTM FANBOY
Subaru Leone
KTM 690 Enduro
Ex:
BMW F650 Funduro
S210 E430 kombi
Toyota Supra Mk3
E39 528i
Honda Civic EG D15B2
Toyota Celica GT4 2.0T 4x4
VW Golf Mk2
BMW E30 318
Opel Omega 3.0
BMW E36 2.8
Audi 80 B2 1.8
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Petka Suprasita

Post by Melnais »

Nekas traģisks, Šveices auto viņi reģistrē, ka no EU. Vajag visus pirkšanas papīrus.

Apsveicu ar pirkumu! :cool:
Zinu, ja 2jz pabrauc bez eļļas, vēlāk ar visu eļļu sāk klakšķēt. Nu tā, kā ar āmuru pa laktu. :D ņemot vērā, ka šis 7m ir gandrīz tāds pats dzinējs, būs tev jātaisa rebuild vai arī spraud tur iekšā 2jz.
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Petka Suprasita

Post by smith »

Daudzi paziņas izmanto BB Logistic (laikam tā sauca) firmu, lai atgādātu auto uz šejieni. Esot labs cipars un arī nav jāgaida ilgi. Un par to CH reģistrāciju domāju, ka nav ko mīzt, jo man kkāds čuvaks no blakus poģa te vienu brīdi uzradās ar kkādu a6 ar CH numuriem, bet pēc neilga laika jau bija LV numuri. Domāju, ka ar to problēmas nebūs. Auto nice, šis man patīk daudz labāk nekā f&f apaļais hlams :cool: :]
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Petka Suprasita

Post by *Sicram »

a kad būs izdedzes video ?
parējaispohuj
apsveicu :cool:
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
Foxijs
Posts: 6820
Joined: 17 Mar 2007, 14:30
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Petka Suprasita

Post by Foxijs »

šitie vāģi vienmēr atgādina Hartmūtu no Kobras 11, bija pāris sērijas kur viņš izcēlās ar šī modeļa supru kā baigais tūneris, nokrāsota bija pod f&f lol :D

Image

Es nesaku ka būtu jāiet šāds ceļš, taču krāsošanas pieredze no e36 tev ir :shura:

Apsveicu un veiksmi nogādāt mājās :cool:
User avatar
tolx
Posts: 812
Joined: 29 Oct 2005, 20:23
Location: tava iztēle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Petka Suprasita

Post by tolx »

obljee... apsveicu! Un tiešām, sargi to kārbu, ja negribi samaksāt vēl vienu supras cenu un mazliet vairāk.
Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par labām cenām
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Petka Suprasita

Post by -AF- »

Yeaass nagger, gaidam auto lv un pirmo skaidu
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
Kaross
Posts: 1384
Joined: 20 Feb 2008, 17:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Petka Suprasita

Post by Kaross »

Skaidu no kartera? Domā būs jāgaida ja tagad jau klab. :D
Auto elektronika, Vadu vilkšana, TDI. Jauta PM.
Nestandarta auto elektronikas darbi.
Chiptuning
Atslēgu kodēšana
imobilaizeri
PM
26-265-465
Image
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Petka Suprasita

Post by -AF- »

Bet skaitās :D
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Petka Suprasita

Post by -AF- »

Būs m57 swaps?
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Petka Suprasita

Post by Melnais »

-AF- wrote:Būs m57 swaps?
Lūk šitais jau būs lauku tunings pasaules līmenī. Tas tāpat kā rx7 ar 1.9tdi :emo:
Post Reply